2010 Filmleri

Percy Jackson ve Olimposlular Şimşek Hırsızı hd izle

Percy Jackson ve Olimposlular Şimşek Hırsızı kitaptan filme uyarlanmıştır. Fantastik, Macera, Aksiyon türünde sitemize Türkçe dublaj olarak eklenmiştir. Filmimizin konusu; Percy adındaki bir gencin babasının bir Mitolojik yunan Tanrısı Posedion ve annesinin ise sıradan bir insan olduğu herkesin tuhafına gitmektedir. Percy kendini ispatlamak ve babasına kendini kanıtlamak için Zeus’un çalınan şimşeğini bulup hırsız olmadığını herkese göstermek istiyor. Bu sayede yıllardır görmediği babasıyla bir yüzleşme şansıda yakalıyor.
0        Tarihi :7 Ocak 18:49 İzle

Kasımda Aşk Başkadır – Sweet November filmi full

Kendini erkek sarrafı gören bir kadın ofiste bir adamla karşılaşır ve adamı yakın takibe almak ister. Bu adamın önceliğinin sadece iş olduğunu fark eden kadın adama daha fazla ilgi duymak ister. Bu genç kadın ve adam birbirlerini iyice anlamaya başlamaktadırlar ve hayatlarında oldukça değişikliklerin olduğunu görmektedirler. Bu ikilinin karşılaşmasını konu alan film sizlerle.
0        Tarihi :3 Ocak 19:34 İzle

Hellboy 2 Altın Ordu – Hellboy 2 The Golden Army hd izle

Filmimizin konusu; Hellboy kötülüklerle mücadelesine son sürat devam eden bir halk kahramanıdır. Yeni bir emir alan hellboy kendisini yepyeni bir maceranın içinde bulur. İnsan dışı kötülükleri kendisine bildiren bir kuruluş tarafından göreve çağrılmıştır. Sevgilisi Liz Sherman ile birlikte devam etmek isteyen hellboy bu zolru görevde karşısında ki güçlü orduyu yok edebilmesi için daha fazla güce ihtiyacı vardır. İnsanoğlunun yok olmasına izin vermeyecek olan hellboy önemli bir detayı hatırlar ve kötülerin lideri olan Nuada ile olan antlaşmanın süresinin dolduğunu hatırlar. Bu durumun hiç iyi olmadığını fark eden hellboy yoluna tek başına devam etmek ister ve mücadelesine son hız devam eder.
0        Tarihi :24 Aralık 0:46 İzle

Gölgesizler 1080p izle

Sanat filmleri arasında önemli bir yeri olan Gölgesizler 2009 yapımı bir Türk filmi olarak dikkat çekmekte ve insan ilişkilerini en güzel anlatan filmlerden birisi olarak da izleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Sanat filmleri arasında özel bir yeri olmasını da oyuncuların başarılı olmasına da borçlu olan bu film sinemada da oldukça başarılı bir grafik yakalamıştır.
0        Tarihi :20 Aralık 18:58 İzle

Ölümsüz full hd

Aksiyonunun yanında gizem filmleri kategorisi ile de sizlerle buluşmakta olan bu Ölümsüz filminde sizler herkesin öldüğü korkunç bir tren kazasından kurtulan adamı bir Bruce Willis canlandırmaktadır. Samuel L. Jackson ile birlikte muhteşem bir performans sergilemektedirler. Sizleri gizem dolu olayları heyecan içinde izlemeye çeken bu filmde sizler keyifli bir seyir zaman yaşayacak ve filmin sonun merak edeceksiniz.
0        Tarihi :19 Aralık 19:49 İzle

Edepsiz Kız – Dirty Girl

2010 yılında çekimleri başlayan ve 2012 yılında ülkemizde vizyona giren Edepsiz Kız orijinal adı ile Dirty Girl filmi, komedi-dram kategorilerinde yer almıştır. Baş rollerinde oldukça eski fakat bir o kadar yetenekli isimlerin yer aldığı film daha çok eski Amerika dönemlerine ait. Merak ediyor ve arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirmek için bir alternatif arıyorsanız Edepsiz kız filmini izlemenizi tavsiye ederiz. Filmin konusu; Geçmişe döndüğümüzde hepimiz okul dönemlerinde farklı tavırlara ve tuhaf giyim tarzına sahip olan bir arkadaşımız olduğunu hatırlarız. Oldukça komik ve sıra dışı gözükseler de tüm erkeklerin gözü hep ondadır. Oldukça alımlı ve her konu hakkında fikirleri olan bu kızlardan biride Danielle'dir. 1987 yılında Norman Lisesi'ne farklı bir okuldan gelerek özel eğitim bölümüne alınan Danielle, kendisi gibi farklı tarzı olan çocuklarla öğrenim görmeye başlamıştır. Farklılığı her açıdan gözlemlenirken genç kızın dikkatini bir anda sınıfın en sessiz ve eş cinselliğe yatkınlığı olan Clarke çeker. Oldukça sessiz ve sürekli ailesinin kendisini askeri okula göndermekle tehdit ettiğinden bahseden bu genç çocuk, kısa bir zaman içinde Danielle'nin en yakın dostu olur. Artık Birlikte aldıkları ev ödevi ile daha da kaynaşacak olan Clarke ve Danielle, yakın bir tarihte eğlenceli bir yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculuk ikilinin kendilerini yeniden keşfetmesini sağlarken, aileleri için tam bir kabus olacaktır.
0        Tarihi :20 Ekim 11:11 İzle

Deney – Splice

23 Temmuz 2010 tarihinde izleyicisi ile buluşmuş olan Deney (Splice) filmi bilim kurgu ve korku türünde oldukça başarılı bir yapımdır. Baş rollerini Adrien Brody, Sarah Polley ve Delphine Chanéac gibi oyunların paylaştığı yapımın yönetmenliğini Vincenzo Natali üstleniyor. Filmde; Genetik mühendislik evreninin iki parlayan yıldızı olan Elsa ve Clive bilim adamlarıdır. Bu iki isim hayvanların DNA'larıyla oynayarak ortaya çıkardıkları ilginç yaratıklar ile tanınıyor. Bu iki yakışıklı ikili, güzel bir DNA oluşturup ortaya yeni melez çıkarmayı düşünüyorlar. Bu çalışmalarına destek çıkan ecza şirketi bu yeni deneyleri hakkında kısa vadeli kazancı olması için ilgileniyor. Elsa ile Clive bu yeni deneyi gizlice ilerletir. Yaptıkları deneyin sonucunda fiziksel ve ruhsal anlamda ummadıkları bir gelişme çıkınca şok verici bir yaratık ortaya çıkar ve adı DREN' dir. Dren, onların en kötü kabuslarına dönüşecek ve kötü zamanlar onları bekliyordur.
0        Tarihi :10 Haziran 13:45 İzle

B Planı – The Back-Up Plan

Yaşı itibari ile artık bir evlilik yapmayacağına inanan Zoe, bir çok ilişki yaşamasına rağmen saygısını ve sevgisini paylaşacağı kimsenin olmadığına karar vermiştir. Ölmeden önce anne olmak ve hayatında bir cocuk büyütmek isteyen Zoe, son kozlarını da oynadıktan sonra bu işi tek başına halletmeye karar vermiştir. Teknolojinin hızla geliştiği bu modern çağda uygun bir donör bularak isteklerine kavuşabileceğinden emin olan Zoe, uzun süren bir doktor tedvisinin ardından nihayet hamile kalmıştır. Ancak sorun şudur ki hamile kalacağı sürede Stan isminde densiz ve bir o kadar yakışıklı bir adamla tanışmıştır. Bu adamla hayatı boyunca diğerleri ile paylaşmadığı duyguları kısa sürede paylaşan ve yavaş yavaş aşık olmaya başlamış olan Zoe, kendisine evlenme teklifi etmek üzere olan Stan'a hamilelik konusunda hiç bir şey söylememeye karar verir. Ancak büyümeye başlayan karnı ve kusma krizleri geçekleri gün yüzüne çıkarabilecek faktörlerdir. Bunları saklamaya çalışmak ise Zoe için tam bir komedi. 2010 yılında Amerika'da çekilmiş olan B Planı (The Back-Up Plan) filmi şüphesiz dönemin en başarılı romanik komedi yapımlarından biri. İyi seyirler.
0        Tarihi :2 Haziran 11:38 İzle

Backlight

Lüks bir yaşantıya sahip olmasına rağmen ölen karısının yerini hiç bir şeyle dolduramamış olan Jay, artık yaşamak istemediğini düşündüğü bir an da tuhaf bir yardım çağrısı alır. 17 yaşlarında küçük bir kızın yardım çığlığı olan bu ses, Jay'a ölmek için henüz erken olduğunu hatırlatır. Oldukça zorlu bir mücadelenin ardından küçük kızla tanışma şansı yakalayan ve yaşanan olumsuzluklara rağmen genç kızı kendi kızı gibi sevmeye başlayan Jay, yaşamak için kendisine yeni bir neden bulduğunu düşünmeye başlayacaktır. Her sahnesinde ayrı bir drama sahiplik yapan Backlight 2010 yılında vizyona girmiş ve izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. İzlemekten keyif alacağınız Backlight filmine göz atmanızı tavsiye ederiz.
0        Tarihi :25 Kasım 17:29 İzle

Romantikler – The Romantics

Başarılı yazar Galt Niederhoffer'ın The Romantics isimli kitabından uyarlanarak 2010 yılında beyaz perdeye taşınan Romantikler filmi oldukça keyifli ve bir o kadar dramatik bir hikayeyi konu alıyor. Baş rollerinde Elijah Wood, Josh Duhamel ve Adam Brody, gibi isimlerin yer aldığı filmin yapımcılığını Jennifer Todd ve Suzanne Todd üstleniyor. Filmin konusu; Denize yakın bir dağlık bölgede yapılacak olan düğün genç çiftin kafalarını biraz karıştırmıştır. Henüz evliliğe hazır olmadıklarını içten içe düşünseler de dışlarına yansıtamamaları büyük problemleri beraberinde getirecektir. Zira bir aşk üçgeni genç çiftin tüm hayallerini bozacak ve yaşanan olaylar herkesi bir an da şaşırtacaktır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :8 Eylül 13:30 İzle