2010 Filmleri

Ölümsüz – Unbreakable

Ölümsüz filmi gizem, bilim kurgu, dram kategorisinde yer almaktadır. 2000 yılında yayınlanan film isminden hala söz ettirmektedir. Yönetmenliğini M. Night Shyamalan’un yaptığı filmin konusu; Dünyanın gündemine oturan onlarca kişinin öldüğü yüzlerce kişinin yaralandığı büyük bir tren kazasından hiçbir yerinde çizik olmadan sağ kurtulan bir adamdan söz edilmektedir. Unbreakable filmindeki baş kahramanı Bruce Willis rölündeki adam birden bire ünlü haline gelmiş tüm insanlar nasıl kurtuldun diye sorgulamaya başlarken, adamın kendisinde herhangi bir doğa üstü güç olabilirmi sorusunu sordurmuştur. Bu sorunun cevabı ise bazı olayların gerçek olabileceği yönünde ilerlemektedir.
0        Tarihi :23 Mayıs 1:11 İzle

Alamo Kalesi – The Alamo

Alamo Kalesi filmi 2014 yılında vizyona girmiş, en güzel savaş filmidir. The Alamo filminin konusu ise; Aslında tam bir hayatta kalma mücadelesinden bahsediyor. Albay Travi’n komutanlığını yaptığı askerler bağımsızlığını ilan ederek Alamo kalesini ele geçirmeye çalışan büyük bir ordu Meksikalılara karşı vermiş oldukları savaş mücadelesini konu almaktadır. Albay Travi’n bu durumda her konuda canıyla savaşarak kaleyi savunacak ve asla meksikalılara izin vermeyecektir. Kaleyi savunurken ölen askerler ve bir çok sivil hayatını kaybederken sonunda savaşı Albay Travi’n kazanacaktır. Büyük bir başarı öyküsü herkesi duygulandırırken savaş konusunu sizlere güzel bir gösterimle sergilemiştir.
0        Tarihi :23 Mayıs 1:02 İzle

Hidalgo

Hidalgo 2004 yılında vizyona girmiş hala isminden söz ettiren western kategorisindeki etkili filmler arasındadır. Joe Johnston’un yönetmenliğini üstlendiği film konusu; yaşamak için öldür düşüncesinin yer aldığı büyük çetelerin birleştiği bir yarışı konu almaktadır. Filmde aksiyon ve macera sahnelerine yer verilmiştir. Tüm sürücülerin toplanarak aralarında yarış düzenlemesi Hidalgo’ya gün doğurmuştur. Hidalgo’da yarışa katılacak ve yaşamak için tüm hünerlerini bu yarışta sergilemesi gerekecektir. Zengin arap iş adamları ve şeyhlerin de bulunduğu yarışta büyük paralar dönmektedir.
0        Tarihi :22 Mayıs 1:01 İzle

Beşinci Element – Beşinci Güç – The Fifth Element

Beşinci Elemen filmi bilim kurgu, macera, aksiyon türündedir. Beşinci Güç filminin oyuncu kadrosu herkes tarafından tanınan ünlü oyunculardan oluşmaktadır. Her 5000 yıl içerisinde dünya üzerindeki yaşamı yok etmeye hiçe saymaya çalışan şeytan ruhlu güçler insanlığı ele geçirmeye çalışacaktır. Dünya üzerine gölge gibi yayılmaya başlayan güç herkesi etkisi altına almaya başlamıştır. İsmi beşinci güç olarak anılmaktadır. Bu güç’e kimse karşı koyamamaktadır. Kimsenin hiçbir bilgisi olmayan konu hakkında savaş vermeye başlayan insanların hayatı tehlikeye girmiştir.Bu güç ile savaşacak sadece bir element olduğunu bir kişi bilmektedir. Bu elementi harekete geçirip dünyayı kurtarmak için mücadele başlamıştır.
0        Tarihi :19 Mayıs 18:05 İzle

Bay ve Bayan Smith – Mr And Mrs Smith

Mr And Mrs Smith filminin yönetmenliğini Doug Liman yapmıştır. Aksiyon filmleri arasında en iyidir. Tüm izleyenleri hayran bırakan Bay ve Bayan Smith filmi türkçe dublaj yayınlanmaktadır. Filmin konusu; İki işlerinde çok iyi olan katillerin hayatlarını evlilikle birleştirdikten sonra geçen maceralı hayatını konu almaktadır. Mr Smith farklı bir kuruma Mrs. Smith farklı bir kuruma çalışarak hayatlarını sürdürmeye çalışıyorlardı. Aslında birbirlerinin hayatlarında bu katil oldukları sırları hep saklı kalmayı başarmıştı. Taaki İki farklı kurumum çıkarları ters düşüp birbirlerini öldürtmek için kiralık katil tutana kadar. Mr ve Mrs. Simith birbirlerini öldürmek için çalıştıkları kurumla anlaşma yaptıklarına eş olduklarını unutacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :18 Mayıs 17:16 İzle

The Last Summer

Komedi filmi olan The Last Summer liseli bir hayatı konu almaktadır. Öğrencilik yıllarımız boyunca hayatımızda her zaman en son noktaya önem vermekteyiz. Okul dönemlerimizin en kritik yerleri lise yıllarının son zamanlarıdır. Çünkü lise sınıfının son dönemlerindeki başarılarımız bizim gelecekteki üniversite hayatımızı ve gelecekteki hayallerimize bir adım yaklaşmamızı sağlayacaktır. Lise son öğrencilerinin hayatlarını konu alan aile komedi filminizde sizlere iyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :15 Mayıs 1:12 İzle

Percy Jackson ve Olimposlular Şimşek Hırsızı hd izle

Percy Jackson ve Olimposlular Şimşek Hırsızı kitaptan filme uyarlanmıştır. Fantastik, Macera, Aksiyon türünde sitemize Türkçe dublaj olarak eklenmiştir. Filmimizin konusu; Percy adındaki bir gencin babasının bir Mitolojik yunan Tanrısı Posedion ve annesinin ise sıradan bir insan olduğu herkesin tuhafına gitmektedir. Percy kendini ispatlamak ve babasına kendini kanıtlamak için Zeus’un çalınan şimşeğini bulup hırsız olmadığını herkese göstermek istiyor. Bu sayede yıllardır görmediği babasıyla bir yüzleşme şansıda yakalıyor.
0        Tarihi :7 Ocak 18:49 İzle

Kasımda Aşk Başkadır – Sweet November filmi full

Kendini erkek sarrafı gören bir kadın ofiste bir adamla karşılaşır ve adamı yakın takibe almak ister. Bu adamın önceliğinin sadece iş olduğunu fark eden kadın adama daha fazla ilgi duymak ister. Bu genç kadın ve adam birbirlerini iyice anlamaya başlamaktadırlar ve hayatlarında oldukça değişikliklerin olduğunu görmektedirler. Bu ikilinin karşılaşmasını konu alan film sizlerle.
0        Tarihi :3 Ocak 19:34 İzle

Hellboy 2 Altın Ordu – Hellboy 2 The Golden Army hd izle

Filmimizin konusu; Hellboy kötülüklerle mücadelesine son sürat devam eden bir halk kahramanıdır. Yeni bir emir alan hellboy kendisini yepyeni bir maceranın içinde bulur. İnsan dışı kötülükleri kendisine bildiren bir kuruluş tarafından göreve çağrılmıştır. Sevgilisi Liz Sherman ile birlikte devam etmek isteyen hellboy bu zolru görevde karşısında ki güçlü orduyu yok edebilmesi için daha fazla güce ihtiyacı vardır. İnsanoğlunun yok olmasına izin vermeyecek olan hellboy önemli bir detayı hatırlar ve kötülerin lideri olan Nuada ile olan antlaşmanın süresinin dolduğunu hatırlar. Bu durumun hiç iyi olmadığını fark eden hellboy yoluna tek başına devam etmek ister ve mücadelesine son hız devam eder.
0        Tarihi :24 Aralık 0:46 İzle

Gölgesizler 1080p izle

Sanat filmleri arasında önemli bir yeri olan Gölgesizler 2009 yapımı bir Türk filmi olarak dikkat çekmekte ve insan ilişkilerini en güzel anlatan filmlerden birisi olarak da izleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Sanat filmleri arasında özel bir yeri olmasını da oyuncuların başarılı olmasına da borçlu olan bu film sinemada da oldukça başarılı bir grafik yakalamıştır.
0        Tarihi :20 Aralık 18:58 İzle