2010 Filmleri

Edepsiz Kız – Dirty Girl

2010 yılında çekimleri başlayan ve 2012 yılında ülkemizde vizyona giren Edepsiz Kız orijinal adı ile Dirty Girl filmi, komedi-dram kategorilerinde yer almıştır. Baş rollerinde oldukça eski fakat bir o kadar yetenekli isimlerin yer aldığı film daha çok eski Amerika dönemlerine ait. Merak ediyor ve arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirmek için bir alternatif arıyorsanız Edepsiz kız filmini izlemenizi tavsiye ederiz. Filmin konusu; Geçmişe döndüğümüzde hepimiz okul dönemlerinde farklı tavırlara ve tuhaf giyim tarzına sahip olan bir arkadaşımız olduğunu hatırlarız. Oldukça komik ve sıra dışı gözükseler de tüm erkeklerin gözü hep ondadır. Oldukça alımlı ve her konu hakkında fikirleri olan bu kızlardan biride Danielle'dir. 1987 yılında Norman Lisesi'ne farklı bir okuldan gelerek özel eğitim bölümüne alınan Danielle, kendisi gibi farklı tarzı olan çocuklarla öğrenim görmeye başlamıştır. Farklılığı her açıdan gözlemlenirken genç kızın dikkatini bir anda sınıfın en sessiz ve eş cinselliğe yatkınlığı olan Clarke çeker. Oldukça sessiz ve sürekli ailesinin kendisini askeri okula göndermekle tehdit ettiğinden bahseden bu genç çocuk, kısa bir zaman içinde Danielle'nin en yakın dostu olur. Artık Birlikte aldıkları ev ödevi ile daha da kaynaşacak olan Clarke ve Danielle, yakın bir tarihte eğlenceli bir yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculuk ikilinin kendilerini yeniden keşfetmesini sağlarken, aileleri için tam bir kabus olacaktır.
0        Tarihi :20 Ekim 11:11 İzle

Deney – Splice

23 Temmuz 2010 tarihinde izleyicisi ile buluşmuş olan Deney (Splice) filmi bilim kurgu ve korku türünde oldukça başarılı bir yapımdır. Baş rollerini Adrien Brody, Sarah Polley ve Delphine Chanéac gibi oyunların paylaştığı yapımın yönetmenliğini Vincenzo Natali üstleniyor. Filmde; Genetik mühendislik evreninin iki parlayan yıldızı olan Elsa ve Clive bilim adamlarıdır. Bu iki isim hayvanların DNA'larıyla oynayarak ortaya çıkardıkları ilginç yaratıklar ile tanınıyor. Bu iki yakışıklı ikili, güzel bir DNA oluşturup ortaya yeni melez çıkarmayı düşünüyorlar. Bu çalışmalarına destek çıkan ecza şirketi bu yeni deneyleri hakkında kısa vadeli kazancı olması için ilgileniyor. Elsa ile Clive bu yeni deneyi gizlice ilerletir. Yaptıkları deneyin sonucunda fiziksel ve ruhsal anlamda ummadıkları bir gelişme çıkınca şok verici bir yaratık ortaya çıkar ve adı DREN' dir. Dren, onların en kötü kabuslarına dönüşecek ve kötü zamanlar onları bekliyordur.
0        Tarihi :10 Haziran 13:45 İzle

B Planı – The Back-Up Plan

Yaşı itibari ile artık bir evlilik yapmayacağına inanan Zoe, bir çok ilişki yaşamasına rağmen saygısını ve sevgisini paylaşacağı kimsenin olmadığına karar vermiştir. Ölmeden önce anne olmak ve hayatında bir cocuk büyütmek isteyen Zoe, son kozlarını da oynadıktan sonra bu işi tek başına halletmeye karar vermiştir. Teknolojinin hızla geliştiği bu modern çağda uygun bir donör bularak isteklerine kavuşabileceğinden emin olan Zoe, uzun süren bir doktor tedvisinin ardından nihayet hamile kalmıştır. Ancak sorun şudur ki hamile kalacağı sürede Stan isminde densiz ve bir o kadar yakışıklı bir adamla tanışmıştır. Bu adamla hayatı boyunca diğerleri ile paylaşmadığı duyguları kısa sürede paylaşan ve yavaş yavaş aşık olmaya başlamış olan Zoe, kendisine evlenme teklifi etmek üzere olan Stan'a hamilelik konusunda hiç bir şey söylememeye karar verir. Ancak büyümeye başlayan karnı ve kusma krizleri geçekleri gün yüzüne çıkarabilecek faktörlerdir. Bunları saklamaya çalışmak ise Zoe için tam bir komedi. 2010 yılında Amerika'da çekilmiş olan B Planı (The Back-Up Plan) filmi şüphesiz dönemin en başarılı romanik komedi yapımlarından biri. İyi seyirler.
0        Tarihi :2 Haziran 11:38 İzle

Backlight

Lüks bir yaşantıya sahip olmasına rağmen ölen karısının yerini hiç bir şeyle dolduramamış olan Jay, artık yaşamak istemediğini düşündüğü bir an da tuhaf bir yardım çağrısı alır. 17 yaşlarında küçük bir kızın yardım çığlığı olan bu ses, Jay'a ölmek için henüz erken olduğunu hatırlatır. Oldukça zorlu bir mücadelenin ardından küçük kızla tanışma şansı yakalayan ve yaşanan olumsuzluklara rağmen genç kızı kendi kızı gibi sevmeye başlayan Jay, yaşamak için kendisine yeni bir neden bulduğunu düşünmeye başlayacaktır. Her sahnesinde ayrı bir drama sahiplik yapan Backlight 2010 yılında vizyona girmiş ve izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. İzlemekten keyif alacağınız Backlight filmine göz atmanızı tavsiye ederiz.
0        Tarihi :25 Kasım 17:29 İzle

Romantikler – The Romantics

Başarılı yazar Galt Niederhoffer'ın The Romantics isimli kitabından uyarlanarak 2010 yılında beyaz perdeye taşınan Romantikler filmi oldukça keyifli ve bir o kadar dramatik bir hikayeyi konu alıyor. Baş rollerinde Elijah Wood, Josh Duhamel ve Adam Brody, gibi isimlerin yer aldığı filmin yapımcılığını Jennifer Todd ve Suzanne Todd üstleniyor. Filmin konusu; Denize yakın bir dağlık bölgede yapılacak olan düğün genç çiftin kafalarını biraz karıştırmıştır. Henüz evliliğe hazır olmadıklarını içten içe düşünseler de dışlarına yansıtamamaları büyük problemleri beraberinde getirecektir. Zira bir aşk üçgeni genç çiftin tüm hayallerini bozacak ve yaşanan olaylar herkesi bir an da şaşırtacaktır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :8 Eylül 13:30 İzle

Ailemdeki Sır – My Family’s Secret

Geçmişten bu yana vicdanı yaptığı kötülüklerden ötürü bir türlü susmayan Jason, çareyi kendini öldürmekte bulur. İntihara teşebbüs etmeden hemen önce tüm gerçekleri bir kağıda dökerek yaşamına son veren Jason, gözlerini açtığında bir hastane odasında olduğunu fark eder. Aslında şu anda öteki dünyayı boylamış olması gereken Jason, yazdığı mektubu karısı Lara'nın bulmaması umut ederek, yaptıklarından pişman olur. Ancak artık her şey için çok geçtir. Zira Lara, tüm gerçekleri öğrenmek için mektuptaki şifreleri çözmeye başlamıştır. Baş rollerinde Dylan Neal, Cinthia Burke ve Nicholle Tom gibi isimlerin yer aldığı Ailemdeki Sır (My Family’s Secret) filmine göz atmadıysanız, izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0        Tarihi :10 Haziran 15:36 İzle

Tören – Ceremony

Eğlenceli bir romantik komedi arıyorsanız Tören (Ceremony) filmi tam size göre. Filmin konusu; Yaz tatili için sahil kasabasında bir ev ayarlayan Sam Davis, yakın arkadaşı Marshall'ı da yanına alarak keyifli bir seyahate başlar. Eğlenceli ve bir o kadar maceralı geçen seyahatin ardından sonunda kasabaya ulaşan ve evlerine yerleşen Sam ve Marshall güzel bir tatil geçirmeyi diler. Ancak bu tatil ikilinin dilediği gibi güzel geçmez. Zira bir kadın tüm işleri karıştıracaktır. Keyfili seyirler.
0        Tarihi :9 Haziran 15:42 İzle

Kiminle Evlendim – Killers

Gizli serviste çalışan başarılı bir ajan Spencer Aimes, zengin insanların hayatlarını takip ediyor ve yaptıkları ticaretleri inceliyordur. Bir gün yeni bir görevde, hayatının kadını Jen Kornfeldt isimli bir bayanla tanışır. oldukça güzel ve seksi olan Jen, kısa zamanda Spencer'ın haytaının merkezine otur. Güzel bir evlilikle yaşamlarını birleştiren Spencer ve Jen, aradan geçen 3 yılın ardında hala birbirlerine deli gibi aşıktır. Ancak yakın zamanda yaşanan bir problem mutlu çiftin tüm hayatını alt üst eder. Zira Spencer, başarısının duyulması ardından bir kiralık katil tarafından takip edilmeye başlanır. Fakat katilin kim olduğu hakkında bir fikri olmayan çift, bundan sonra ki hayatlarında zorlu bir mücadele verecek ve göçebe hayatı yaşamaya başlayacaklardır. Keyifli Seyirler.
1        Tarihi :27 Mart 15:49 İzle

Cehenneme iki Adım – The Descent Part 2

Appalachian mağarası, Sarah'ın dehşet dolu saatlerini geçirdiği korkunç tuzaklarla dolu bir yerdir. Uzun zaman önce 5 arkadaşı ile birlikte mağaranın içini keşfetmek için küçük bir geziye çıkan Sarah, 5 arkadaşını da bu mağarada kaybetmiştir. Zira içinde tanımlayamadığı cisimlerin bulunduğu bu mağara ölüm barınağıdır. Yaşanan olaylardan tek başına kurtulan ve arkadaşlarına olanları yetkililere anlatan Sarah, mağaranın araştırılmasını ister. Sarah'ın bu istediği kabul edildikten sonra bir grup mağaraya inecektir. Ancak bir sorun vardır bu mağaranın çıkış yolunu bilen tek kişi Sarah'tır ve mağaranın araştırılması için gruba yardım etmek zorundadır. Tabi bu genç kadın için korkunç bir şeydir. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :5 Mart 13:38 İzle

Aşk Mektupları – Letters To Juliet

Aşk Mektupları filminin konusu; Hayatını Amerika'nın büyük ve ihtişamlı sokaklarında bir oraya bir buraya savrularak geçiren Sophie, Amerikan vatandaşı olmasına rağmen hep bir İtalyan olmak istemiştir. Bir dize sıralı hayali olan ve hayallerle dolu bir dünya'da yaşayan Sophie, gerçeklerin pekte farkında değildir. Genç kızın en büyük hayali bir yazar olarak İtalya'ya gitmek ve orada istediği hayata sahip olmaktır. Bu hayali şans eseri bulduğu bir mektupla yarı yarıya gerçekleşen ve İtalya'ya doğru yola çıkan genç kız, mektupta aşkları geçen iki insanı aramaya başlayacaktır. Aynı zmanda kendi gerçek aşkına da kavuşacak olan Sophie, hayatının bundan sonra ki kısmını büyük bir maceranın içinde geçirecektir. Keyifli Seyirler.
2        Tarihi :19 Şubat 14:06 İzle
12345...10...