2011 Filmleri

Nature

Erotizm konulu bir film arıyorsanız doğru yerdesiniz. Baş rollerinde Lyudmila Shiryaeva, Jeff Pickett ve Ryan Harper Gray gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Nature filmi yıldız yönetmen Jeff Pickett tarafından çekilmiştir. Senaryosu yine Jeff Pickett'e ait olan film, izleyenler tarafından oldukça beğenilmiştir. Yetişkinler için hazırlanan filmi 18 yaşının üzerindeki izleyicilerin izlenmesi tavsiye edilir. Filmde; Bir kaç sene önce güzel bir nikah töreniyle hayatlarını birleştiren genç bir çift, aslında gerçekten evliliğin aşkı öldürdüğünü görmüştür. Kısa zamanda evliliklerinde hiç bir heyecanın kalmadığını ve cinsel isteklerinin de azaldığını fark eden genç çift, bir değişiklik yaparak işlerinden ayırdığı bir kaç günü, güzel bir orman kampı ile süslemek ister. Fakat ormanda başlarına geleceklerin farkında olmayan iki toy genç, hayatlarını kurtarma mücadelesi içine girecektir. Keyifli Seyirler.
1        Tarihi :28 Kasım 13:45 İzle

Yıkımın Eşiğinde – 10 Days to Destruction

Mimarlık bölümünden mezun olduğundan beri işe girememiş olan Alexis, oldukça genç ve başarılı olmasına rağmen iş konusunda şansının yaver gitmediğine inanamaya başlamıştır. Tüm umutlarının tükenmesinin ardından küçük bir dükkan garsonluk yapmaya başlayacak olan genç adam, hayatının teklifini bu dükkanda alacak ve bir anda hiç beklemediği bir rütbe ile bir inşaat firmasında çalışmaya başlayacaktır. Bir zamanlar kimsenin kabul etmediği, kariyer konusunda tüm umutları tükenmiş olan Alexis, işe başlamasının ardından tüm firmalardan teklifler almaya başlamış ve iş hayatında hızla yükselmiştir. Ancak bu Alexis için bu yükselmenin bir bedeli olacaktır. Zira kısa süre sonra büyük bir çöküş yaşayacak olan firma beraberinde Alexis'i de sürükleyecek gizli kalan dosyaların hepsini genç Alexis'e yüklemeye çalışacaktır. İş hayatında dönen oyunların ve hesaplaşmaların konu alındığı Yıkımın Eşiğinde filmi Amerika ve Yunanistan ortaklığında hazırlanmıştır. Yönetmenliğini Nikos Tzimas yaptığı film baş rollerinde Alicia Witt, James D'Arcy ve Tom Frederic yer alıyor. İyi Seyirler.
0        Tarihi :14 Nisan 12:38 İzle

Cell 213

Kariyerinde oldukça başarılı bir avukat olan Micheal Grey, diğer avukatlar için oldukça zor olan davaları üstleniyor ve yaşanan olayların bir şekilde üstesinden gelmesini başarıyordu. Bu başarı Micheal'ı her zaman bir adım önde kılarken kazancının da normalden oldukça fazla olmasını sağlıyordur. Avukatlığını üstlendiği son zanlı ise işlerini zorlamaya başlamış ve dediklerinin hiç birini uygulamamıştır. Zanlının avukatlığını bırakmak için raporlarını imzalatmaya karar veren Micheal, ilk kaybettiği davası için üzülürken hapishanede yaşadıkları tüm hayatını alt üst edecektir. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :29 Ekim 12:59 İzle

Emma Hakkında 6 Nokta – Seis puntos sobre Emma

Yaşadığı korkunç bir kazadan sonra görme yetisini kaybetmiş olan Emma, 20'li yaşlarda genç ve güzel bir kadındır. Kendi güzelliğinin farkında olmadığı için çirkin ve kötü bir fiziği olduğunu düşünen Emma, arzularını dindirebilmek adına sadece günlük ilişkiler yaşıyor ve daha sonra birlikte olduğu insandan hemen kurtuluyordu. Ancak aşık olmak ve gerçek bir ilişki yaşamak isteyen genç kadın, eğer birlikte olduğu kişiden hamile kalırsa aşık olabileceğini düşünür. İlk başlarda mantıklı bir fikir olsa da daha sonra hedefleri şaşan amaçlar Emma'nın tüm dengesini alt üst etmeye başlayacaktır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :6 Ekim 14:42 İzle

Süper Kahramanın Ölümü – Death Of A Superhero

2011 yılında kurgusu ile sinema camiasında fark yaratan Süper Kahramanın Ölümü filmini izleyenler samimi, eğlenceli ve kimi zaman dramatik bir hikayeye tanık oldu. Başarılı yönetmen Ian Fitzgibbon önderliği ile hazırlanan filmin baş rollerinde Andy Serkis, Thomas Brodie-Sangster ve Michael McElhatton, gibi isimler yer aldı. Filmin konusu; Hastalığı yüzünden silik bir kişilikle büyümüş olan Donald, diğer çocuklardan çok farklı içine kapanık bir gençtir. 15 yaşında gelmesine rağmen hala arkasında bir destek görmek isteyen Donald, anne ve babası ile kötü zamanlar geçiriyordur. Eğlendiği ve tek keyif aldığı şey ise kağıdı ve hayalin yarattığı vahşi kahramanıdır. Bu kahraman Donald'a günden güne daha güzel duygular aşılarken, hayata bakış açısı değişecek olan genç çocuk, hikayesi ile birlikte farklı bir yaşamın parçası olacaktır.
0        Tarihi :22 Eylül 12:38 İzle

Yaman Çelişki – The Dilemma

Çapkınlığı ile ün salmış Ronny ve mutlu bir evlilik yapmış olan en yakın arkadaşı Nick, lise çağından beri tanışan iki yakın dosttur. 1 sene evvel kurdukları otomobil tasarım şirketi ile dostluklarını iş ortaklığı birleştiren Ronny ve Nick, yaz aylarının da yaklaşması ile işlerini en aza düşürmeye başlar. Uzun süredir çıkmadıkları yaz tatiline bu sene çıkmaya niyetli olan Ronny, Nick ve eşi Geneva keyifli bir tatil planını çoktan hazırlamıştır. Ancak çıktıkları tatil Ronny'ye zehir olacaktır. Zira Nick'in eşi Geneva'yı başka bir adamla öpüşürken yakalayacak olan Ronny, için düştüğü kötü durumla arkadaşına ihanet etmemek için onu kırmadan bu durumu araştırmaya koyulacaktır. Fakat olayı araştırdıkça Geneva'nın bir çok erkekle ilişkisi olduğunu öğrenecek olan Ronny, bu konuyu arkadaşı Nick ile paylaşmanın yollarını arayacaktır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :19 Eylül 14:22 İzle

Ben Dört Numara – I Am Number Four

Geçmişte kötü olayların içinde yer alan John Smith, şimdilerde kendisini takip eden bir tetikçiden kaçan genç bir adamdır. Zeki ve pratik bir akla sahip olan John, asistanı ve yakın arkadaşı Henri, ile her daim kimlik değiştirerek başka bir kişiliğe bürünüyordu. Bu olay iki adamın yaşadığı yerlerde iz bırakmaması yardımcı olurken, John ve Henri son durakları Ohia kentine varmışlardır. Burada iki üniversite öğrencisi olarak yaşayacak olan John ve Henri, kaçtıkları tetikçinin kendisinden önce aynı sebepten 3 kişi daha öğrenmiştir. Bilmediği bir çok gerçeği yeni yeni öğrenmeye başlayacak olan John, yaşamını kurtarabilmek için elinden geleni yapacaktır.
0        Tarihi :11 Eylül 11:45 İzle

Milyoner Turu – The Millionaire Tour

Milyoner Turu (The Millionaire Tour) filminin konusu; İllegal işlerle uğraşan bir çete, profesyonel bir planla gizemli bir genç adamı kaçırır. Henüz şehre yeni adım attığı sırada hiçbir şeyden haberi olmadığı halde kaçırılan genç adam, çetenin peşinde olan bir dolandırıcı olduğu sanılır. Dolandırıcı olmadığını çeteye inandırmak zorunda kalan ve akıl şaşırtıcı oyunlarına baş vuran genç adam, sergilediği tavırlar ve şaşırtıcı oyunları ile akılda soru işaretleri bırakacaktır. Acaba genç adam gerçekten çetenin peşinde olan dolandırıcı mıdır? Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :10 Ağustos 12:00 İzle

Murder 2

2011 yılında çekilen Murder 2 serinin ikinci filmi olarak oldukça dikkat çekmiştir. Romantik kurgusunun içine ince ince işlenen gerilim ile adrenalini hat safhada hissedeceğiniz filmin baş rollerinde Emraan Hashmi, Jaqueline Fernandes ve Sudhanshu Pandey yer alıyor. Mohit Suri'nin yönetmenliğinde hazırlanan filmin senaryosu ise Mahesh Bhatt ve Shagufta Rafique ortaklığında yazılmıştır. Filmde; Hayatını erkek arkadaşına adayan genç bir kadın, yaşamının en güzel dönemlerinde psikopat bir katil tarafından kaçırılır. Oldukça güzel olduğu için öldürülmeyen ve işkenceler içinde kıvranması istenen genç kadının, psikolojisi ve aynı zamanda vücut dengesi alt üst olacaktır. filmin devamını sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
0        Tarihi :23 Haziran 17:32 İzle

Nova Geçidi – Nova Zembla

Ekonomik açıdan sıkıntılı bir dönemden geçen ve İspanya tarafından baskı altında tutulmak istenen Hollanda, her şeye rağmen kendi ticaretini ve ekonomik özgürlüğünü kazanmak istiyordur. Bu sorunu çözmenin ise tek bir yolu vardır. Zira kendi içlerinde gelişmiş Çin, Hindistan veya Japonya gibi ülkelerle alış veriş pazarlığına oturmaktır. Kendi ürettiği malı pazarlamak ve ürünleri dış ülkelere taşımak isteyen Hollanda hükumeti, bu alış verişi deniz üzerinden ilerletmeye karar verir. Ancak daha ilk denemelerinde İspanya'nın engellerine takılırlar. Yılmayan ve ülkenin en iyi kaptanlarını bulmaya karar kılan hükumet, Gerrit de Veer isimli iki kaptanla tanışır. Kendi hayat zorluklarını yıkmak için bu işi kabul eden ve yükleri kuzey kutbuna bulunan Nova Zembla buzullarının etrafından geçirerek ticareti tamamlamaya çalışacaklardır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :21 Haziran 12:01 İzle
12345...10...