2012 Filmleri

Demir Gökyüzü – Iron Sky

2012 yılında Finlandiya, Almanya ve Avustralya gibi bir çok ülkenin ortak çalışması sonucu hazırlanan Demir Gökyüzü (Iron Sky) filmi bilim kurgu ve fantastik film kategorisinin en iyi yapımlarından biri. İzlerken heyecanının her dakika bir kat daha artarken yer yer gerileceğiniz filmin oyuncu kadrosunda Udo Kier, Julia Dietze ve Peta Sergeant gibi başarılı oyuncular yer almıştır. Yönetmenliği Timo Vuorensola tarafından üstlenilen filmin konusu ise kısaca şöyle; 1939 yılında başlayan 2. Dünya savaşı ile tüm ülkeye acılar çektiren Nazi ordusu, gelecekte Dünya'ya hükmetmek için uzayda bir üs inşa eder. Bu üssün askerleri 2018 yılında yeniden Dünya'ya gelecek ve herkesi yok edecektir. Yaklaşan bu tarih tüm güvenlik güçlerini alarma geçirirken çıkacak korkunç savaş masum insanları çıkmaz bir savaşa sürükleyecektir. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :23 Temmuz 16:15 İzle

Aşk Yemini – The Vow

Kısa zaman önce tanışan ve muhteşem bir tutku ile birbirlerine bağlanan Leo ve Paige, iki gün önce girilmesi yasak bir müzenin içinde nikahlarını kıymış evli bir çifttir. Her zaman farklı ve çılgın bir yaşam tarzı olan Leo ve Paige, her günü aşklarının daha da büyümesi ile geçirmeye başlar. Ancak bir gün korkunç bir kaza iki aşık insanın arasına girmeyi başarır. Zira otomobillerinde muhabbet ettikleri sırada büyük bir kamyonetin altında kalan ve apar topar hastaneye kaldırılan Leo ve Paige, uzun süren tedaviler geçirmek zorunda kalır. Bu süreci karısından daha az zararla atlatan Leo, karısının uyanışının ardından büyük bir şok yaşayacaktır. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :14 Temmuz 14:42 İzle

Otel Transilvanya – Hotel Transylvania

2012 yılında beyaz perde de yerini alan Otel Transilvanya (Hotel Transylvania)filmi 85 000 000 $ gibi yüksek bir bütçe ile hazırlanmış keyifli bir animasyon yapımıdır. Yönetmenliği Genndy Tartakovsky tarafından üstlenilirken filmin seslendirmelerini Adam Sandler, Selena Gomez ve Kevin James gibi başarılı isimler tarafından yapılmıştır. Filmde; Gözü gibi koruduğu ve acnından çok sevdiği kızının 118. doğum gününü kutlamak için hazırlıklara başlayan Dracula, tüm canavar ailesine layık bir parti planlıyordur. Bolca yemeğin sunulacağı ve eğlenmek için keyifli bir zaman olacağı bu partinin tek bir kuralı vardır. Zira partinin yapıldığı mekana asla bir insan girmeyecektir. Fakat genç ve cesur bir erkek bu kuralı çiğner. Üstüne üstlük Dracula'nın kızına kalbini kaptırır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :24 Haziran 15:16 İzle

Issız Ada – Dzhungli

3 yıl önce birbirlerine deli gibi aşık olan Sergei ve Maria, bu aşkla apar topar evlenir. Hayat ilk başta genç çift için toz pembe iken zamanda birbirlerini aslında o kadar da tanımadıklarını fark ederler. Evlenmek için neden bu kadar acele ettiklerini sorgulamaya başlayan Sergei ve Maria, aralarında başlayan huzursuzlukla her gün daha büyük kavgalar etmeye başlarlar. Bu huzursuz geçen günlerde evden biraz uzaklaşmaya ve bir tatile çıkmaya karar veren Sergei ve Maria, sonunda istedikleri gibi bir tekne turana katılmayı başarırlar. Ancak bu tur ikili için hiçte düşündükleri gibi güzel bir anı ya da keyifli bir macera olmayacaktır. Zira tam bir kabusa dönüşen tatil ikilinin ittifak sağlaması ile yaşanılır bir şekil almaya başlayacaktır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :20 Haziran 15:33 İzle

Kafesteki Kadın – Kvinden i buret

Danimarka filmlerinden başarılı bir yapım daha sizlerle. Carl Mørck, mesleğe uzun zaman önce başlamış profesyonel bir dedektiftir. İş ortağı Esad ile yeni üslendiği bir görev Carl'ı büyük bir sorumluluğun altına sürüklerken bu görevde elde edeceği başarı onu kıdem sahibi yapacaktır. Ancak görev Carl için öylesine zorludur ki ortadan kaybolan Merete Lynggaard, ikiliyi bir meçhule çekmeye başlar. Yaşamları tehlike altında olmasına rağmen görevinden çekilmeyen Carl, bu işin bedellerini ağır öderken olayın altında yatan bir istismar başka olayların alt yapısını hazırlayacaktır. Keyifli Seyirler.
1        Tarihi :28 Nisan 0:34 İzle

Hemel

2012 yılında vizyona giren yetişkin filmi Hemel bir baba ile kızın arasındaki trajik hikayeyi konu almaktadır. Yönetmenliğini Sacha Polak'ın yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Rifka Lodeizen, Hannah Hoekstra ve Hans Dagelet, yer alıyor. Filmde; Yaşamı tek gecelik ilişkilerden ibaret olan Hemel, genç ve alımlı bir kadındır. Annesini henüz çok küçük yaşta kaybeden ve hayatta bir tek babasına sahip olan Hemel, babasının müzayede evinden kazandıkları ile geçimini sağlıyordur. Sevgi ve cinsellik arasındaki ince çizgide kendi kişiliğini bulmaya çalışan Hemel, saplantılı bir sevgiliye sahip olunca yaşamının alt üst oluşuna tanık olacak. Aynı zamanda babasının yeni bir ilişkiye başladığını öğrenen Hemel, anne sevgisinin nasıl bir duygu olduğunu tadacaktır. Hayata karşı sitemini farklı yollarla dile getirecek olan Hemel'in hikayesine sizde seyirci olamak ister misiniz? İyi seyirler.
1        Tarihi :28 Nisan 0:20 İzle

Bebek Yapanlar – The Babymakers

Bebek Yapanlar (The Babymakers) filminin konusu; Eşi Audrey ile çocuk sahibi olmak isteyen Tommy Macklin, bir süredir ilişkileri konusunda problem yaşıyordur. Zira çocuk sahibi olmak için Tommy'nin vücudunda yeterli sperm sayısı bulunmuyordu. Bir süre tedavi olması gereken Tommy, bu tedavi yerine 3 ay önce sperm bankasına yaptığı bağışları geri almayı düşünür. Fakat, bu imkansızdır. Çünkü bağışçıların bağışları tekrar kendilerine iade edilmiyordur. Bunun üzerine 4 arkadaşı ile birlikte bankayı soymaya karar veren Tommy, başına büyük belalar alırken eşinin ilgisini de kaybedecektir. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :4 Nisan 15:18 İzle

Maalesef Hala Yaşıyorum – Excuse Me for Living

Hayattan istediklerini bir türlü alamamış olan Dan, ailesini kaybetmesinin ardından intihara teşebbüs etmiştir. Ancak bunda da başarılı olamayan Dan, Dr.Jacob’un kliniğini yatırılır. Psikolojik tedavi altına alınan Dan, burada doktorunun kızı Laura, ile tanışır. Güzeller güzeli bu kız Dan'ın hayatta kalmak için son umut kaynağı olur. Zira Laura'ya aşık olan ve hayatını sadece ona bağlayan Dan, güzel kız için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Romantik komedi türünde başarılı bir yapım olan Maalesef Hala Yaşıyorum filmi tam size göre. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :19 Mart 17:38 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .