2012 Filmleri

Londralılar Zombilere Karşı – Cockneys vs Zombies

Londralılar Zombilere Karşı filmi Ağustos 2012 de yayınlanmış olup tüm aksiyon ve macera sever izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatmıştır. Cockneys vs Zombies filmi komedi, suç, aksiyon türünde olmasının yanı sıra bir çok duygusal anlamda izleyicilerini büyülemeyi başarmıştır. Bir grup kafadar arkadaş artık yaşamış oldukları hayatlardan çok sıkılıp anında hızlı para kazanıp kolay yoldan zengin olma çabalarına girmiştir. Bu zenginlik düşüncelerinin onlara neler doğuracağından habersiz arkadaşlarıyla bir araya gelerek bir banka soymaya karar vermişlerdir. Planı yaptıktan sonra herşey eksiksiz şekilde ilerlerken bankayı sokup kaçmaya başladıkları sırada Londra’da meydana gelen zombileşme virüsünun hızla yayılması onların hayatlarını tehlikeye atacaktır.
0        Tarihi :18 Mayıs 17:43 İzle

Evde Curcuna – Parental Guidance filmi izle

Filmimizin konusu; Billy ile Bette çiftinin evlatlarının sevgili ve hayat ilişkilerini onları üzmeyen bir şekilde dile getirip düzeltmeye çalıştıkları bu dram komedi, aile ve komedi filminde olaylar ailenin evlatlarının sevgilileri ile tanışması ile başlıyor. Bu kız arkadaştan çok hoşlanmayan aile evlatlarını ondan uzaklaştırmayı çok isteyeceklerdir. Ve bu yüzden evladını eski sevgilisi ile barıştırmak için elinden gelen her şeyi yapacak olan bu aile evlatlarını zor olsa da bu yoldan çıkaracak ve doğru yola sokacaklardır. Bu komedi filmini izlerken bol kahkaha atarak normla dünyanın yorgunluğundan bir azcık da olsa uzak kalır ve rahatlarsınız umarım. İyi seyirler dileriz.
1        Tarihi :6 Ocak 0:52 İzle

Dehşet Kapanı – The Cabin in The Woods

2012 yılının Nisan ayında vizyona giren Dehşet Kapanı filmi isminden de anlaşıldığı üzere keyifli bir korku yapımı. Drew Goddard'un yönetmenliğinde hazırlanan filmin oyuncu kadrosunda Chris Hemsworth, Jodelle Ferland ve Brian J. White rol alıyor. 105 dakikalık uzun metrajlı bir yapım olan filmin konusu merak edenler için şu şekilde; Beş arkadaşın bir hafta sonu ormandaki kır evine gidip güzel bir hafta sonu geçirme planları hiçte istedikleri gibi gitmeyecekti. Kır evindeki ilk gecede etrafın kan gölüne dönmesi ve gençlerin bir çıkış yolu bulamamaları gerilimi dahada arttırmaktaydı. Çünkü gençler daha nereye düştüklerinin farkında değillerdi. Odaları kameralarla takip eden teknisyenler, gençlerin attığı her adımı takip ediyor ve korkularını an ve an kaydedip gençlerin psikolojisini bozacak şekilde onlara yön veriyorlardı. Korku filmi seven izleyicilerimiz için keyifle izleyebilecekleri bir filmdir. İyi Seyirler.
0        Tarihi :28 Eylül 14:32 İzle

Sex Melekleri

Bruno Carla, güzel bir kız arkadaşı ve düzenli bir seks hayatı olmasına rağmen içindeki isteklere ve arzulara karşı koyamıyordu. İçindeki eş cinselliği herkesten sır gibi saklayan Carla'nın bu sırrı Rai ile tanışınca gün yüzüne çıkacaktı. Kendisiyle aynı duyguları paylaşan birini bulduğu için çok mutlu olan Carla, kız arkadaşına Rai, ile birlikteyken basılınca işler karışacaktı. Kız arkadaşı her ne kadar Carla'yı terk etse de, ondan kopamayacak ve onunla barışacaktı. Fakat, tek bir şartı vardı, o da Carla, Rai ile olan ilişkisini ondan uzak tutacaktı.
1        Tarihi :7 Haziran 14:05 İzle

Timothy Green’in Sıradışı Yaşamı – The Odd Life Of Timothy Green

2012 yılının keyifli ve eğlenceli aile filmlerinden biri olan The Odd Life Of Timothy Green filminin konusu; Aşk ve sevgi ile birbirine bağlanan Cindy ve Jim çifti, kısa süre önce tanışmış ve bu kısa zamanda evlilik kararı almışlardı. Sorunsuz hayatlarına toz pembe bir gözlüğün ardından bakan genç çift, problemlerin gün yüzüne çıkmasının ardından düşünce çatışmaları ve anlaşmazlıklar yaşamaya başlar. Zira bebek konusunda son zamanlarda yaptıkları konuşmalar haddini aşmaya ve birbirlerini kırmaya başlamıştır. Bir gün yaptıklarının farkına varan ve daha fazla birbirlerini kırmamak adına değişik bir inanışı denemeye karar veren çift, boş bir kağıda tüm dileklerini yazar. Evlerinin bahçesine bu kağıdı gömen ve inanışların diğer kısımlarını yapmaya başlayan Cindy ve Jim, yağmurlu bir gecenin sabahında müthiş bir mucize ile karşı karşıya kalacaklardır.
0        Tarihi :6 Nisan 11:46 İzle

Renoir

Hayatının baharında genç ve güzel bir kadınla tanışan Auguste Renoir, oldukça zevkli ve centilmen bir adamdır. Yaşamı resim üzerine sürüp giden Auguste, bu kadını ilk gördüğü anda aşık olmuş ve onun resimlerine ilham vereceğine inanmıştır. Bir ömür boyunca genç kadının yanında olmasını arzulayan Auguste, genç kadınla birlikte ilk tanıştıklarından son yaşadıklarına kadar olan tüm anılarını kalıcı olması için resme dökmeye başlar. Bu durum genç kadının gönlünü cezbederken Auguste, evlilik yoluna doğru emin adımlarla ilerler. Çok yakında muhteşem bir düğün töreni ile yaşamını sevdiği kadınla birleştirecek olan Auguste, yılar sonra hayat arkadaşını kaybedecek ve bu evlilikten olan oğlu ile birlikte yaşamaya başlayacaktır. Ancak eşinin ölümünden sonra Auguste'nin kapısını yeniden çalacak olan aşk, genç adamı bir yandan unuttuğu duyguları tekrardan tatmasını sağlayacak diğer yandan ise ikilemde bırakacak ve evladı ile aşık olduğu kadın arasında seçim yapmaya zorlayacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :5 Nisan 12:32 İzle

The Girl And Death – Het Meisje en de Dood

İyi bir kariyere sahip olmasına rağmen mesleğinde yükselmek için hala yetersiz olduğunu düşünen 25 yaşındaki Nikolay, uzun zaman önce yarım bıraktığı eğitim hayatına geri dönemeye karar verir. Bunun için Ülkesinden ayrılarak Paris’e doğru yola çıkan Nikolay, mola için konakladığı bir otelde hayatında belki hiç görmediği bir güzelliğe sahip olan genç bir kızla tanışır. Elise isimli bu genç kızla bir ilişki yaşamak Nikolay için imkansızken bu imkansızlıkları ortadan kaldırmak yine genç adama bağlıdır. Zira güzel olmasının yanı sıra oldukça mütevazi ve çekici bir kadın olan Elise, Nikolay'ı imkansız aşkı için savaşmaya sürükleyecek ve ikilinin arsında bambaşka bir diyalog gelişecektir. Keyifli bir dram romantik filmi olan The Girl And Death filmi 2012 yılında Jos Stelling tarafından kaleme alınıp, aynı zamanda yönetilmiştir. Baş rollerinde Sylvia Hoeks, Sergei Makovetsky, Eva-Maria Kurz gibi yeni tanınmış isimler yer alırken filme göz atmanızı tavsiye ederiz.
0        Tarihi :15 Mart 11:41 İzle

Prometheus

Ridley Scott olay yaratan ve 2012'nin en iyi çıkış yapan filmi olan Prometheus. Kaşiflerin yaptıkları derin araştırmalar ve uğraşlar sonucu insanoğlunun izine rastlarlar.Ancak araştırmalar sonucunda insanoğlunun geleceği tehlike altındadır.Kaşiflerin bir araya gelerek yaptığı karar sonucu hepsi insanoğlunun geleceğini kurtarmak için bu tehlike ile mücadele etmeye hazır oldukları kanaatini getirirler. Ridley Scott'un yönetmenliğinde hazırlanan baş rollerinde Charlize Theron, Guy Pearce ve Michael Fassbender, gibi isimlerin yer aldığı filmi henüz izlemediyseniz tavsiye ederiz. İyi Seyirler
0        Tarihi :7 Mart 8:51 İzle

Found

Küçük yaştan beri hayatı her köşeden sıkıştırılmış olan Marty, asosyal, çekingen ve pasif bir kişilikle büyümüştür. Evden ve okuldan başka herhangi takıldığı bir ortam olmayan Marty'nin en büyük hobisi çeşitli korku filmlerini izlemek ve beslediği küçük köpeği ile vakit geçirmektir. Ancak bir gün kendi hayatı izlediği korku filmlerinden daha korkunç bir hal alır. Zira ağabeyi Steve'nin giysi dolabında bulduğu bir insan kafası Marty'nin tüm dengesini alt üst eder. Ağabeyinin neler karıştırdığını öğrenmek için onu takip etmeye başlayan Marty, onun sadist ve acımasız karakteri ile karşı karşıya kalacaktır.
0        Tarihi :8 Ocak 16:07 İzle

İhtiyar Adam – Shal

Küçük torunu ve gelini ile birlikte Kazakistan'ın soğuk yaylalarında yaşayan Kassym, 11 koyuna çobanlık yapan 73 yaşında yaşlı bir adamdır. Hayat bu güne dek ona hiç adil davranmamış iken kendi halinde yaşamını sürdürmeye çalışan Kassym, 11 koyununun her bir tanesine sevdiği futbolcuların isimlerini vermiştir. Özellikle 10 numara koyununa daha düşken olan Kassym, ona futbolun baş tacı Pele'nin adını vermiş ve onu siyaha boyamıştır. Yaklaşan kış ile birlikte iyice soğumaya başlayan havalar Kassym'ın işlerini oldukça zorlaştırmaya devam ediyordur. Bir sabah havanın iyi olduğunu gören ve koyunlarını otlatmaya karar veren Kassym, aynı zamanda yem masrafından da tasarruf etmeyi düşünür. Ancak bu düşüncesi havanın kararması ve bozulması ile korkunç olaylara yaşatacaktır.
0        Tarihi :7 Aralık 15:51 İzle