2012 Filmleri

Evlatlık – Adopting Terror

Muhteşem bir Dram, gerilim filmi olan Evlatlık sizlerle. Filmde; Evlendiklerinden beri bir bebek hasreti çeken Tim ve Cheryl Broadbent çifti, bazı hastalıklardan dolayı bebek sahibi olamıyorlardı. Fakat bu sorun onların ilişkilerinde büyük bir yer kaplamıyordu. Zira evlatlık edinerek de bir çocuk sahibi olabileceklerini bilen genç çift, kısa süre önce bir kuruma başvurmuş ve gelecek cevabı sabırsızlıkla beklemektedir. Ertesi sabah nihayet gelen olumlu cevap Tim ve Cheryl Broadbent çiftine güzeller güzeli bir kız çocuğu kazandırmıştır. Henüz 6 aylık olan küçük çocuk genç çiftin tüm sorunlarını bir anda yok etmiştir. Fakat Tim ve Cheryl Broadbent çiftinin bilmediği bir şey vardır. Küçük bebeğin gerçek babası uzun süredir kızını geri almak istiyordur ancak bunu alkolik olduğu için başaramıyordu. Alkolik baba en yakın zamanda genç çiftin korkulu rüyası olacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :21 Kasım 15:26 İzle

Gerçeğin Peşinde – Man On A Ledge

Gerçeğin Peşinde filminin konusu; Kariyerinde oldukça başarılı bir polis olan Nick Cassidy, bazı insanlar tarafından çekilememiş ve ayağı kaydırılmak için bir görevde yanlış bir hareket yapılması sağlanmıştır. Hayatı boyunca hep doğrunun peşinde olan Nick, genç ve toy olmasına rağmen bir çok tecrübeli polise taş çıkarabileceği için masum olduğunu kanıtlamanın yollarını aramaya başlar. Daha önce hiç bir polisin yapmadığı bir yöntemi kullanarak bir iş merkezinin çatısına çıkan Nick, intihar girişiminde bulunur. İstediğini elde eden ve bir çok basın mensubunu çıktığı iş merkezinin önüne toplayan Nick, kendisine yapılan haksızlıkları ve polis merkezi içerisinde dönen bütün oyunları bir bir anlatacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :21 Kasım 13:36 İzle

A Perfect Ending

Düzensiz bir hayata ve dağınık bir aileye sahip olan Rebecca, ailesinin yıllardır gizlediği bir sırrı taşımaktadır. Aile içerisinde çarpık ilişkiler yaşayan Rebecca, normal bir kadın olmadığı çok erken yaşta öğrenmiştir. Zira erkeklerden değil de kızlardan hoşlanan genç kadın Rebecca, düzenli olarak bir ev kiralıyor ve kendi gibi olan kızlarla ilişkiye giriyordur. Yine bir ev için kira ödeyen ve gizli bir kurumdan kendi gibi bir kız isteyen Rebecca, akşam üzeri evinde gelen kişiye oldukça şaşıracaktır. Bir çok dalda Akademik ödüle layık görülen A Perfect Ending filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Nicole Conn üstlenmiştir.
0        Tarihi :21 Kasım 13:27 İzle

Kuralları Bükme – Bending the Rules

Kuralları Bükme filminin konusu; New Orleans baş savcısı hayatı boyunca hep adalet için savaşmış ve şimdilerde rüşvet aldığına inandığı bölge polisi Dedektif Nick Blades'i alaşağı etmek için uğraşmaktadır. Zira her yaptığı işte rüşvet aldığına dair bulguların olduğu bölgede Dedektif Nick Blades, kimseyle para karşılığı iş yapmadığına emindir. Fakat suçsuz durumuna düşmemek için mahkeme gününü beklemeye başlar. Bu arada olayın iç perdesinde yer alan asistan Theo Gold, genç dedektifi parmaklıklar ardına atmakla sorumlu kişidir. Tüm olayların bir kenarda yaşandığı sırada bir seri katil her şeyi alt üst edecek ve çok tehlikeli bir şekilde şehre sızacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :19 Kasım 14:53 İzle

Romantik Lokanta – Brasserie Romantiek

Kısıtlı bölgelerde oldukça uzun ve güzel bir filme imza atan Joël Vanhoebrouck, Brasserie Romantiek filmin üç farklı hayat yaşayan fakat aynı restoran da çalışan kişilerin ilişkilerini konu almıştır. Baş rollerinde Wouter Hendrickx, Filip Peeters ve Barbara Sarafian gibi başarılı oyuncuların yer aldığı filmin senaryosu Jean-claude Van Rijckeghem ve Pat Van Beirs ortaklığında yazılmıştır. Filmin konusu; Pascaline çalıştığı restoranda eşi için hazırladığı sevgililer günü organizasyonun da istemediği herkesin o gece restorana geldiği fark eder. Otuzlu yaşlardaki Rose, ise uzun zamandır aşık olduğu kocasından artık boşanma kararı almış ve başka bir adama aşık olduğunu açıklamıştı. Son olarak Walter, genç adam bu gecenin en şanslı insanıydı. Zira hayat boyu yanında olmasını istediği kadın şimdi tam karşısında oturmaktaydı. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :18 Kasım 15:06 İzle

Karanlıktan Korkma – Don’t Be Afraid Of The Dark

Annesini kaybettikten sonra içine kapanık ve kimseyle konuşmayan bir kız olan Sally, babasının kız arkadaşı Kim’le tanıştıktan sonra onu sevmeye başlayacaktır. Evlerindeki anılarından ve geçmişte yaşadıklarını unutmak isteyen Sally, babasıyla birlikte buradan taşınacak ve 19. Yüzyıldan kalma bir eve taşınacaklardır. Yeni evlerinde her şey mutlu ve huzurlu giderken, Sally bir gün evde gizli bir bölme olduğunu fark edecek ve buraya girdiğinde evin tüm karanlık yüzü ortaya çıkacaktır. Buradaki yaratıkları Kim’e ve babasına söyleyen Sally, bu olanlara onları bir türlü inandırmayacak ve bu yaratıkları ispatlamak için o bölmeye tekrar girecektir. Fakat, oradaki yaratıklar Sally’nin ruhunun kendilerine ait olduğunu düşünecek ve onu ele geçirebilmek için saldırıya geçeceklerdir. Bir gece yarısı gizli bölmeye gitmeye hazırlanan Sally, yaratıkların evin içinde dolaştığını sezecek ve durumu hemen babası ve kız arkadaşı Kim’e haber verecektir.
0        Tarihi :12 Kasım 15:23 İzle

Hastalık – Maladies

Baş rollerinde başarılı ve oscar ödüllü oyuncu James Franco'nun yer aldığı Hastalıklar (Maladies) filmini usta yönetmen Carter yönetti. Filmde; 1960'lı yıllarda başarılı bir aktör olan James, akıl sağlığını yitirmiş ve zirve noktasına taşıdığı kariyerini sonlandırmak zorunda kalmıştır. Geçirdiği rahatsızlıktan sonra yoksulluk çekmemek ev arkadaşı Catherine'yı da yanına alarak doğuştan konuşma özürlü olan kardeşinin yanına taşınan genç adam, zorluklar içinde sürdürdüğü hayatına bir de tedavi süreci eklenmişti. Her şeyin alt üst olmasına rağmen hayattan tat almayı bir şekilde başaran James, hayatında yeni değişiklikler yapacak ve kaybettiği sağlığını geri kazanmaya çalışacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :12 Kasım 14:07 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .