2012 Filmleri

Ve Biz Buradayken – And While We Were Here

Güzel ve alımlı bir kadı olan Jane, bir iş gereği İtalya'nın küçük bir adasına seyahat etmek zorunda kalır. Eşinden ayrılmak istemeyen ve buraya zoraki olarak gelen Jane, tesadüfen genç bir adamla tanışır. Uzun zamandan sonra ilk defa eşinden başka bir erkekle uzun uzun muhabbet eden ve vakit geçiren Jane, bu tuhaf ama güzel hissi hiç kaybetmek istemez. İlk başlarda sadece bir muhabbetten ibaret olan bu arkadaşlık zamanla bir aşka dönüşecek ve yasak bir aşk ortaya çıkacaktır. Baş rollerinde başarılı aktris Kate Bosworth yer alırken ona iki yakışıklı aktör Jamie Blackley ve Iddo Goldberg eşlik ediyor. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :16 Aralık 12:56 İzle

Mickey Matson’ın Serüvenleri ve Eski Çag Hazinesi

Mickey Matson, 12 yaşında cesur ve akıllı bir çocuktur. sürekli en yakın arkadaşı Sully ile vakit geçiren ve geçirdiği bu vakitlerden keyif alan genç çocuk, bir gün Sully ile birlikte antik çağlardan kalma eski bir taşa rastlar. Bu taşın ne işe yaradığı oldukça merak eden Sully ve Mickey, araştırmalarının sonucunda bu taşın üzerinde bir haritanın olduğunu fark eder. Taştaki ip uçlarını takip ederek, Kayıp bir hazine bulan ikili, büyük babalarından yardım alarak tüm bunların ne işe yaradığını öğrenmeye çalışırlar. Bulduğu hazine ile birlikte tüm kötü adamları da peşine takan Sully ve Mickey, zorlu ve mücadele gerektiren bir görevi üstleneceklerdir. 2012 - ABD yapımı olan Mickey Matson'ın Serüvenleri: Eski Çağ Hazinesi (The Adventures of Mickey Matson and the Copperhead Treasure) filmini izlemenizi tavsiye ederiz. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :11 Aralık 10:42 İzle

Mickey Matson’ın Serüvenleri: Eski Çağ Hazinesi

Küçük yaştan beri zekası ile herkesi büyüleyen Mickey Matson, şimdilerde 12 yaşına gelmiş bir gençtir. En yakın arkadaşı Sully ile vakit geçirmeyi seven Mickey, bir gün yine genç kız arkadaşıyla buluşmaya giderken tuhaf bir makineye rastlar. Henüz ne olduğu hakkında bir fikri olmayan Mickey, büyük babasından yardım alarak bozulmuş bu makineyi tamir etmeye başlar. Zamanla Sully'nin de katıldığı tamir işinde her şey yolunda gider ve makine çalışır. Fakat iki gencin bilmediği bir şey vardır. Bu makine Dünya üzerinde bir kez daha çalışırsa geri dönülemeyecek sonuçlar yaratabilir. 2012 - ABD yapımı olan ailenizle keyifle izleyebileceğiniz Fantastik türünde ki Mickey Matson'ın Serüvenleri: Eski Çağ Hazinesi filmini sitemizden indirmeden rahatça izleyebilirsiniz. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :9 Aralık 13:17 İzle

Cosmopolis

Henüz gençliğinin baharında olan Eric Packer, oldukça zeki bir milyonerdir. Karısı ile muhteşem bir zenginliğin içinde mutlu bir hayat süren Eric, bir sabah son derece lüks limuzini ile zorunlu bir iş için şehre inmek zorun kalır. Trafikte sıkışan hatta kasıtlı olarak sıkıştırılan limuzinin içerisinde 24 saatini geçirecek olan Eric, limuzinine davetsiz olarak misafir olan bazı insanların hayatına müdahale etmesine izin verecektir. Ünlü kitap yazarı Don DeLillo'nun en çarpıcı romanlarından biri olan Cosmopolis, başarılı yönetmen David Cronenberg tarafından sinemaya uyarlanmıştır. Baş rollerinde Robert Pattinson, Paul Giamatti ve Juliette Binoche gibi tecrübeli isimlerin yer aldığı dram filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi Seyirler.
0        Tarihi :4 Aralık 16:23 İzle

Evlatlık – Adopting Terror

Muhteşem bir Dram, gerilim filmi olan Evlatlık sizlerle. Filmde; Evlendiklerinden beri bir bebek hasreti çeken Tim ve Cheryl Broadbent çifti, bazı hastalıklardan dolayı bebek sahibi olamıyorlardı. Fakat bu sorun onların ilişkilerinde büyük bir yer kaplamıyordu. Zira evlatlık edinerek de bir çocuk sahibi olabileceklerini bilen genç çift, kısa süre önce bir kuruma başvurmuş ve gelecek cevabı sabırsızlıkla beklemektedir. Ertesi sabah nihayet gelen olumlu cevap Tim ve Cheryl Broadbent çiftine güzeller güzeli bir kız çocuğu kazandırmıştır. Henüz 6 aylık olan küçük çocuk genç çiftin tüm sorunlarını bir anda yok etmiştir. Fakat Tim ve Cheryl Broadbent çiftinin bilmediği bir şey vardır. Küçük bebeğin gerçek babası uzun süredir kızını geri almak istiyordur ancak bunu alkolik olduğu için başaramıyordu. Alkolik baba en yakın zamanda genç çiftin korkulu rüyası olacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :21 Kasım 15:26 İzle

Gerçeğin Peşinde – Man On A Ledge

Gerçeğin Peşinde filminin konusu; Kariyerinde oldukça başarılı bir polis olan Nick Cassidy, bazı insanlar tarafından çekilememiş ve ayağı kaydırılmak için bir görevde yanlış bir hareket yapılması sağlanmıştır. Hayatı boyunca hep doğrunun peşinde olan Nick, genç ve toy olmasına rağmen bir çok tecrübeli polise taş çıkarabileceği için masum olduğunu kanıtlamanın yollarını aramaya başlar. Daha önce hiç bir polisin yapmadığı bir yöntemi kullanarak bir iş merkezinin çatısına çıkan Nick, intihar girişiminde bulunur. İstediğini elde eden ve bir çok basın mensubunu çıktığı iş merkezinin önüne toplayan Nick, kendisine yapılan haksızlıkları ve polis merkezi içerisinde dönen bütün oyunları bir bir anlatacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :21 Kasım 13:36 İzle

A Perfect Ending

Düzensiz bir hayata ve dağınık bir aileye sahip olan Rebecca, ailesinin yıllardır gizlediği bir sırrı taşımaktadır. Aile içerisinde çarpık ilişkiler yaşayan Rebecca, normal bir kadın olmadığı çok erken yaşta öğrenmiştir. Zira erkeklerden değil de kızlardan hoşlanan genç kadın Rebecca, düzenli olarak bir ev kiralıyor ve kendi gibi olan kızlarla ilişkiye giriyordur. Yine bir ev için kira ödeyen ve gizli bir kurumdan kendi gibi bir kız isteyen Rebecca, akşam üzeri evinde gelen kişiye oldukça şaşıracaktır. Bir çok dalda Akademik ödüle layık görülen A Perfect Ending filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Nicole Conn üstlenmiştir.
0        Tarihi :21 Kasım 13:27 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .