2012 Filmleri

Bebek Yapanlar – The Babymakers

Bebek Yapanlar (The Babymakers) filminin konusu; Eşi Audrey ile çocuk sahibi olmak isteyen Tommy Macklin, bir süredir ilişkileri konusunda problem yaşıyordur. Zira çocuk sahibi olmak için Tommy'nin vücudunda yeterli sperm sayısı bulunmuyordu. Bir süre tedavi olması gereken Tommy, bu tedavi yerine 3 ay önce sperm bankasına yaptığı bağışları geri almayı düşünür. Fakat, bu imkansızdır. Çünkü bağışçıların bağışları tekrar kendilerine iade edilmiyordur. Bunun üzerine 4 arkadaşı ile birlikte bankayı soymaya karar veren Tommy, başına büyük belalar alırken eşinin ilgisini de kaybedecektir. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :4 Nisan 15:18 İzle

Maalesef Hala Yaşıyorum – Excuse Me for Living

Hayattan istediklerini bir türlü alamamış olan Dan, ailesini kaybetmesinin ardından intihara teşebbüs etmiştir. Ancak bunda da başarılı olamayan Dan, Dr.Jacob’un kliniğini yatırılır. Psikolojik tedavi altına alınan Dan, burada doktorunun kızı Laura, ile tanışır. Güzeller güzeli bu kız Dan'ın hayatta kalmak için son umut kaynağı olur. Zira Laura'ya aşık olan ve hayatını sadece ona bağlayan Dan, güzel kız için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Romantik komedi türünde başarılı bir yapım olan Maalesef Hala Yaşıyorum filmi tam size göre. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :19 Mart 17:38 İzle

Lucia’dan Sonra – Despues de Lucia

Talihsiz bir kazada karısının acı bir şekilde can vermesini izleyen Roberto, bu korkunç olaydan sonra kızı ile birlikte mexico ctiy'e taşınır. Burada acısını biraz olsun dindirmeye çalışan ve çeşitli işlere girişen Roberto, aynı zamanda kızı Lucia'nın da psikolojik destek almasını sağlar. Zira bu durum Lucia içinde zor bir olay olmuştur. Ancak babasından daha kısa bir sürede kendisini toparlayan Lucia, okulda ki arkadaş ortamlarına takıldıkça kendi kişiliğini bulur. Fakat bu ortamlar kısa süre sonra Lucia için oldukça tehlikeli olmaya başlayacaktır. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :10 Mart 12:54 İzle

Bay Pip – Mr. Pip

Çok yakında bir iç savaşın başlayacağı Bougainville Adası, yerli insanların yaşadığı şimdilik huzurlu bir yerdir. Öğrenim görmeyen ve bir çok cahil insanın olduğu bu adaya bir gün Pip isimli bir öğretim görevlisi tayin olur. Büyüklü küçük bir çok öğrencisi olan Pip, tüm ada halkına ders vermeye başlar. Değişik bir ders verme anlayışı olan Pip, yazı yazmaktan çok insanlara kitap okuyarak dikkatleri üzerine toplar. Kısa zamanda ada halkından biri olan Pip, başlayan iç savaşla birlikte kendisini zorlu bir hayatın içinde bulur. Göz yaşlarınıza hakim olmayacağını dram yüklü Bay Pip filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0        Tarihi :6 Mart 13:25 İzle

Şefkatli – The Samaritan

Şefkatli (The Samaritan) filminin konusu; Siyahi bir adam olan Foley, eskiden işlediği bir takım suçlardan dolayı 20 senesini küçük bir hücrede geçirmiştir. Özgürlüğüne kavuştuğunda düşündüğü ilk şey artık başka suç işlemeyeceği olur. Düzenli bir yaşam ile hakkıyla para kazanacak olan Foley, bir de güzeller güzeli Iris isimli bir kadınla tanışır. Hayatı tam rayına oturttuğunu düşünene Foley, bir süre sonra peşini bırakmayan yeraltı dünyasının yeniden bir üyesi olacaktır. Ancak bu kez çalıştığı tüm adamları içten çökertmek içidir. Tek başına giriştiği bu zorlu işte bakalım Foley, ne kadar başarılı olabilecektir. İyi seyirler.
0        Tarihi :2 Mart 12:45 İzle

Kanlı Defter – Blood Letter

Kanlı Defter (Thien Menh Anh Hung) filminin konusu; Vu, ailesini işlediği bazı suçlardan dolayı idama mahkum bırakan Vietnam imparatoriçesi, aileden sadece Nguyen Vu, isimli küçük bir çocuğu serbest bırakmıştır. O dönemlerde henüz çok küçük olan Nguyen Vu, ailesine neler olduğunu zamanla anlamış ve işledikleri suçlardan dolayı ölmelerinin her zaman taraftarı olmuştu. Ancak bir gün o dönemlerden kalan yaşlı bir adam ölüm döşeğinde Nguyen Vu'ya gerçeği ve ailesinin suçsuz olduğunu anlatınca genç çocuk bir intikam ateşi ile yanmaya başlamış ve hala yaşamaya devam eden adaletsiz imparatoriçenin karşısına dikilmiştir. Ne yazık ki ailesi için hiç bir şey yapamayan Nguyen Vu, tüm cesaretini toplayarak kraliyet askerlerini ve imparatoriçeyi karşısına alacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :12 Şubat 14:06 İzle

Kule – The Tower

2012 - Güney Kore yapımı olan Kule (The Tower) filminin konusu; Seul kentinin merkezinde bulunun Tower sky, her zaman olduğu gibi tüm ihtişamı ile yine göz kamaştırıyordu. O yıl Noel Tower sky, ikiz kulelerinde büyük bir eğlence ile kutlanacak ve kentin tüm insanları yine Tower sky'e akın edeceklerdi. Tüm hazırlıkların tamamlanmasının ardından ikiz kulelere hücum eden halk, o gece yaşanacaklardan habersiz eğlencenin doruklarına çıkarken, bir yerlerde ters giden olaylar baş verir. Zira küçük bir kıvılcımla tüm kuleleri etkisi altına alacak olan bir yangın kulede bulunan tüm insanları ölümle burun buruna getirecek ve zorlu bir mücadeleye sürükleyecektir. Dramatik bir aksiyon filmini göz yaşlarınız eşliğinde izleyeceksiniz. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :6 Şubat 15:26 İzle

Eğlence sınıfı – Class Of Fun

Eğlenceli ve ailecek izleyebileceğiniz bir film arıyorsanız Eğlence sınıfı (Class Of Fun) tam size göre. Baş rollerinde Fabian Jansen, Hannah Hoekstra ve Willem Voogd gibi başarılı oyuncuların yer alığı film Barbara Bredero tarafından hazırlanmıştır. Filmin konusu; Neresinden bakarsanız bakın bir çocuğu tamamen okuldan soğutabilecek ilk okul öğretmeni Sanne ve ona destek çıkan çocuklardan hoşlanmayan yaşlı bir okul müdürü yaşanan tüm yaramazlıklara bir şekilde engel olmayı başarmıştı. Tüm çocuklara bir şekilde yetişen fakat Tobias, isimli küçük bir çocuğu yaramazlık yapmaktan bir türlü vazgeçiremeyen bayan Sanne, bir rahatsızlık geçirir. Okuldan kısa bir süre rapor alan Sanne, evinde istirahat ederken okulda yerine başka bir öğretmen alınır. Bu öğretmen genç olduğu kadar çocuklarla oldukça iyi anlaşan biridir. Küçük çocukların her istediğini yapan ve yaramazlıklarına ortak olan genç öğretmen okul müdürünün gözüne batmaya başlayacak ve işler karışacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :29 Ocak 16:07 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .