2012 Filmleri

Lanet – Sinister Direk İzle

Son yılların en iyi korku filmleri arasında gösterilen Lanet - Sinister korku seviyesi en üst düzeyde olan filmlerden biridir. İzleyicilere zaman zaman zor anlar yaşatacaktır. Bir suç yazarı, kendisine yeni yeni hikayeler bulmak için çeşitli araştırmalar yapar ve şehrin diğer ucunda bir aileinin komple öldürülmesi ilgili cinayeti araştırmak için, ailenin öldüğü eve doğru harekete geçer.Aile'nin yakın akrabalarını perişan halde gören yazar aslında araştırma yapmak için gittiği bu dehşete tanık olacaktır.Hem araştırma yapıp hemde bunu su yüzüne çıkartmaya çalışacaktır.Kimliği belinlenmemiş kişi yada kişiler tarafından işlenen dehşet çoğu kişinin aklında soru işareti bıraktığı için bu konunun acığa ulaşması gerekir.Konu oldukça derine inilmesini gerektirdiği için yazar evde bir ip ucu bulurum maksadıyla gezinmeye başlar.Bütün odaları tek tek gezen yazar hiçbir sonuça ulaşamaz.Ancak unuttuğu tek bir yer vardır evin çatı katına hiçbir şekilde bakmak aklına gelmemiştir.Çatı katına geldiğinde gezerken bir ağzı kapalı kutu bulur.Kutuyu açmasıyla birlikte içinde saklı lanet bulunan herkeze bulaşmıştır.Artık geri dönüşü olmayan bir yola adım atan yazar kendisini ne kadar tehlikeye attığının farkında olmadan araştırmasına devam etmektedir.Zaman ilerledikçe lanet yazarın hayatına mudahale edecek ve korku dolu olaylar yaşatacaktır.Korku dolu filminizde sizlere iyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :20 Ağustos 11:05 İzle

Bir Tetikçiyle Görüşme – Interview with a Hitman

İngiltere yapımı olan ve 2012 yılında vizyona giren filmin orjinal adı; Interview With A Hitman'dir. Çok tehlikeli ve yetenekli bir tetikçi olan Antoine Fuqua, artık bu işleri bırakarak kendisine yeni bir hayat kurmak ister. Fakat, geçmişinden kurtulabilmesi için daha önceden iş yaptığı herkesi öldürmesi gerekir. O bunları düşünürken, eski bir iş yaptığı mafya lideri, yaptırdığı işin arkasında hiç bir iz bırakmamak için Antoine'yi temizlemek için adamlarını gönderir. Bu durumu öğrenen Antoine, hem geçmişinden kurtulmak hemde hayatta kalmak için mafya adamları arasında büyük bir çatışmaya girer. Tetikçi filmleri ve suikast filmleri sevenlerin büyük beğeni ile izleyeceği bu filmi sitemizden Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :20 Ağustos 10:26 İzle

Baytown Haydutları – The Baytown Outlaws

Baytown Haydutları (The Baytown Outlaws) filminin konusu; Geçmişe gömdüğü ve aklında sildiği eski eşi tarafından sürekli tacize uğrayan ve bir gün sonunda eşi tarafından kurşunlanan Celeste, oğlunu da kaçırılmasının ardında hastanede tedavisini sürdürmeye devam eder. Henüz elinden bir şey gelemeyeceğini bilen genç kadın sağlığını yeniden geri kazandığında daha önce hiç bilmediği işlere bulaşacaktır. Başka çıkış yolu olmadığından dolayı üç kişilik psikopat bir grubu oğlunu bulması için kiralayacak olan Celeste, olayların sadece bir kurtarma operasyonundan çıkarak karışmaya başlamasını izleyecektir. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :17 Ağustos 12:45 İzle

Demir Gökyüzü – Iron Sky

2012 yılında Finlandiya, Almanya ve Avustralya gibi bir çok ülkenin ortak çalışması sonucu hazırlanan Demir Gökyüzü (Iron Sky) filmi bilim kurgu ve fantastik film kategorisinin en iyi yapımlarından biri. İzlerken heyecanının her dakika bir kat daha artarken yer yer gerileceğiniz filmin oyuncu kadrosunda Udo Kier, Julia Dietze ve Peta Sergeant gibi başarılı oyuncular yer almıştır. Yönetmenliği Timo Vuorensola tarafından üstlenilen filmin konusu ise kısaca şöyle; 1939 yılında başlayan 2. Dünya savaşı ile tüm ülkeye acılar çektiren Nazi ordusu, gelecekte Dünya'ya hükmetmek için uzayda bir üs inşa eder. Bu üssün askerleri 2018 yılında yeniden Dünya'ya gelecek ve herkesi yok edecektir. Yaklaşan bu tarih tüm güvenlik güçlerini alarma geçirirken çıkacak korkunç savaş masum insanları çıkmaz bir savaşa sürükleyecektir. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :23 Temmuz 16:15 İzle

Aşk Yemini – The Vow

Kısa zaman önce tanışan ve muhteşem bir tutku ile birbirlerine bağlanan Leo ve Paige, iki gün önce girilmesi yasak bir müzenin içinde nikahlarını kıymış evli bir çifttir. Her zaman farklı ve çılgın bir yaşam tarzı olan Leo ve Paige, her günü aşklarının daha da büyümesi ile geçirmeye başlar. Ancak bir gün korkunç bir kaza iki aşık insanın arasına girmeyi başarır. Zira otomobillerinde muhabbet ettikleri sırada büyük bir kamyonetin altında kalan ve apar topar hastaneye kaldırılan Leo ve Paige, uzun süren tedaviler geçirmek zorunda kalır. Bu süreci karısından daha az zararla atlatan Leo, karısının uyanışının ardından büyük bir şok yaşayacaktır. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :14 Temmuz 14:42 İzle

Otel Transilvanya – Hotel Transylvania

2012 yılında beyaz perde de yerini alan Otel Transilvanya (Hotel Transylvania)filmi 85 000 000 $ gibi yüksek bir bütçe ile hazırlanmış keyifli bir animasyon yapımıdır. Yönetmenliği Genndy Tartakovsky tarafından üstlenilirken filmin seslendirmelerini Adam Sandler, Selena Gomez ve Kevin James gibi başarılı isimler tarafından yapılmıştır. Filmde; Gözü gibi koruduğu ve acnından çok sevdiği kızının 118. doğum gününü kutlamak için hazırlıklara başlayan Dracula, tüm canavar ailesine layık bir parti planlıyordur. Bolca yemeğin sunulacağı ve eğlenmek için keyifli bir zaman olacağı bu partinin tek bir kuralı vardır. Zira partinin yapıldığı mekana asla bir insan girmeyecektir. Fakat genç ve cesur bir erkek bu kuralı çiğner. Üstüne üstlük Dracula'nın kızına kalbini kaptırır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :24 Haziran 15:16 İzle

Issız Ada – Dzhungli

3 yıl önce birbirlerine deli gibi aşık olan Sergei ve Maria, bu aşkla apar topar evlenir. Hayat ilk başta genç çift için toz pembe iken zamanda birbirlerini aslında o kadar da tanımadıklarını fark ederler. Evlenmek için neden bu kadar acele ettiklerini sorgulamaya başlayan Sergei ve Maria, aralarında başlayan huzursuzlukla her gün daha büyük kavgalar etmeye başlarlar. Bu huzursuz geçen günlerde evden biraz uzaklaşmaya ve bir tatile çıkmaya karar veren Sergei ve Maria, sonunda istedikleri gibi bir tekne turana katılmayı başarırlar. Ancak bu tur ikili için hiçte düşündükleri gibi güzel bir anı ya da keyifli bir macera olmayacaktır. Zira tam bir kabusa dönüşen tatil ikilinin ittifak sağlaması ile yaşanılır bir şekil almaya başlayacaktır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :20 Haziran 15:33 İzle

Kafesteki Kadın – Kvinden i buret

Danimarka filmlerinden başarılı bir yapım daha sizlerle. Carl Mørck, mesleğe uzun zaman önce başlamış profesyonel bir dedektiftir. İş ortağı Esad ile yeni üslendiği bir görev Carl'ı büyük bir sorumluluğun altına sürüklerken bu görevde elde edeceği başarı onu kıdem sahibi yapacaktır. Ancak görev Carl için öylesine zorludur ki ortadan kaybolan Merete Lynggaard, ikiliyi bir meçhule çekmeye başlar. Yaşamları tehlike altında olmasına rağmen görevinden çekilmeyen Carl, bu işin bedellerini ağır öderken olayın altında yatan bir istismar başka olayların alt yapısını hazırlayacaktır. Keyifli Seyirler.
1        Tarihi :28 Nisan 0:34 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .