2012 Filmleri

Yak: Sevimli Dev – Yak

29 Mayıs 2015 tarihinde Türkiye'de vizyona giren Yak: Sevimli Dev (Yak) oldukça ve her yaştan sinema severin izleyebileceği keyifli bir animasyon filmidir. İki robotun trajikomik macerasının anlatıldığı filmin yönetmenliğini Prapas Cholsaranont yapmıştır. Filmin kısaca özeti şu şekilde; Ülkesinde yaşanan korkunç savaştan sonra kurak bir arazide hasar tespiti yapan Na Kiev, dev bir robotun varlığını fark eder. Hayatında ilk defa böylesine büyük bir yaratığın olduğunu gören Na, daha sonra yüksek bir sesle uyanışını izler. Tuhaf bir şekilde ikili arkadaş olunca kurak arazide uzun soluklu, keyifli bir maceraya doğru açılırlar. İyi seyirler.
0        Tarihi :7 Ekim 13:06 İzle

Cinnet Gecesi – The Incident

Hayallerinin peşinde giden ve bir Rock grubu kuran George, Max ve Ricky, oldukça yetenekli ve müziğe yatkın gençlerdir. Müziğe aşık olmalarına rağmen henüz bir yapımcı tarafından kabul edilmemiş olan geçler, gece barlarda ve küçük cafelerde konserler vermeye başlar. Bu şekilde tanınmayı ve sevilmeyi planlasalar da hayatları 4 yıldır aynı devam eden gençler, müziğin yanı sıra boş vakitlerinde de bir akıl hastanesinin mutfağında çalışmaya başlar. Bir gece mesai yaptıkları bu hastanede tuhaf ve ürkütücü olaylara tanık olan George, Max ve Ricky, hastanede korku dolu saatler geçirecektir. İyi Seyirler.
0        Tarihi :2 Ekim 14:25 İzle

Prometheus Hd Tek Part izle

Ridley Scott olay yaratan ve 2012'nin en iyi çıkış yapan filmi olan Prometheus. Kaşiflerin yaptıkları derin araştırmalar ve uğraşlar sonucu insanoğlunun izine rastlarlar.Ancak araştırmalar sonucunda insanoğlunun geleceği tehlike altındadır.Kaşiflerin bir araya gelerek yaptığı karar sonucu hepsi insanoğlunun geleceğini kurtarmak için bu tehlike ile mücadele etmeye hazır oldukları kanaatini getirirler. Ridley Scott'un yönetmenliğinde hazırlanan baş rollerinde Charlize Theron, Guy Pearce ve Michael Fassbender, gibi isimlerin yer aldığı filmi henüz izlemediyseniz tavsiye ederiz. İyi Seyirler
0        Tarihi :1 Ekim 10:45 İzle

Yugo ve Lala – Yugo and Lala

Tatlı, masum ve aynı zamanda oldukça cesur bir kız olan Yugo henüz 8 yaşında bir çocuktur. Kısa bir süre önce keşfettiği hayvanlar alemi küçük kızın tüm hayal gücünü oldukça geliştirmiş ve gelişimine katkıda bulunmuştur. Bu gizli dünya herkesin ulaşabileceği bir yer olmadığı için Yugo burada 3 günden fazla kalamıyordur. Sevdiği bu yerde neden kalamadığını ve buna nelerin engel olduğunu merak eden Yugo, en yakın arkadaşı kedi Lala ile aksiyon dolu bir maceraya atılacaktır. Her yaşa hitap eden keyifli bir animasyon filmi olan Yugo ve Lala'yı kaçırmayın. İyi Seyirler.
0        Tarihi :29 Eylül 15:23 İzle

180 Saniye – 180 Segundos

Adaletsizlik, şiddet ve sadakatsizliğin her geçen gün arttığı bir mahallenin yalnız çocukları olan Ri, Angelica ve Zico, birbirlerine bağlı olarak yaşamaya çalışan 3 dosttur. Hayatlarının zor olmasına rağmen gülmeyi ve eğlenmeyi her daim bilen bu 3 genç, çektikleri maddi sıkıntı yüzünden kötü bir bataklığın içine doğru sürüklenmeye başlamıştır. Zira paraları olmadıkları için hırsızlık yapmaya karar veren gençler, küçük bir organizenin sonrasında 180 saniye bu işi tamamlamaları gerektiğini fark edeceklerdir. Süre kısıtlaması ve heyecanın olduğu bu soygunda neler yapacaklarını ve kimlerle karşılaşacaklarını kestiremeyen Ri, Angelica ve Zico, bakalım planı istedikleri şekilde sonlandırabilecek mi? Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :17 Eylül 17:25 İzle

Aşkın Çekimi – Upside Down

Dengelerin alt üst olduğu ikiz evrende farklı taraflarda yaşayan Adam ve Eve, birbirlerinden henüz habersiz sıradan hayatlar yaşayan iki yetişkindir. Yaşamları sıradan ve düzen içinde olmasına rağmen bir şeylerin eksikliği iki genç insanın içini kemiriyordu. Bu eksikliği kısa bir süre sonra birbirlerini tanıdıklarından dolduracak olan Adam ve Eve, zamanla imkansız bir aşkın iki kurbanı olacak ve birleşmek için savaşmaya başlayacaktır. Fakat aralarındaki çekime rağmen hiç kimsenin kabullenmediği ve karşı koyduğu bu sevgi günden güne herkesi kendine inandırmaya başlayacaktır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :9 Eylül 11:36 İzle

Shanghai Calling

Çin'li olmasına rağmen kendi kültürüne ait hiç bir şey bilmeyen Sam, doğduğu günden beri New York'da yaşayan genç bir adamdır. İyi bir öğrencilik dönemi ve parlak bir kariyer derken kendini geliştiren ve saygın bir iş adamının yanında işe başlayan genç adam, şirket içerisinde gösterdiği başarılardan sonra terfi beklemeye başlar. Ancak beklenilenin aksine terfi almayan ve Çin'de açılan yeni şirketin aynı departmanında işe gönderilen Sam, kafasının ve duygularının karışmasına neden olan bu ülkede aşkı, eğlenceyi ve gerçek anlamda çalışma disiplinini yeniden tadacaktır.
0        Tarihi :4 Eylül 17:45 İzle

Orman Kızı InaraInara – The Jungle Girl

Babasını Niah adasında gerçekleşen bir baskın sonucunda kaybeden Inara, hayatın tüm zorluklarını tek başına üstlenmiş genç bir kızdır. Babasının ani ölümünden sonra yaşamı alt üst olan genç kız, aşkla bağlı olduğu babasının bıraktığı görevi devam ettirmeye ve orduya katılmaya karar verir. Bu karar Inara'yı zorlu mücadelelere sürüklerken babasının katilini merak eden ve onu bulabilmek için olayın gerçekleştiği adaya gidecek olan Inara, adada büyük bir şokla karşılaşacaktır. Zira kendisine benzeyen kadınlardan başka kimsenin yaşamadığı bu kasaba cinayet işlenecek bir yere pekte benzemiyordur. İyi Seyirler.
1        Tarihi :3 Eylül 14:35 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .