2012 Filmleri

Kafesteki Kadın – Kvinden i buret

Danimarka filmlerinden başarılı bir yapım daha sizlerle. Carl Mørck, mesleğe uzun zaman önce başlamış profesyonel bir dedektiftir. İş ortağı Esad ile yeni üslendiği bir görev Carl'ı büyük bir sorumluluğun altına sürüklerken bu görevde elde edeceği başarı onu kıdem sahibi yapacaktır. Ancak görev Carl için öylesine zorludur ki ortadan kaybolan Merete Lynggaard, ikiliyi bir meçhule çekmeye başlar. Yaşamları tehlike altında olmasına rağmen görevinden çekilmeyen Carl, bu işin bedellerini ağır öderken olayın altında yatan bir istismar başka olayların alt yapısını hazırlayacaktır. Keyifli Seyirler.
1        Tarihi :28 Nisan 0:34 İzle

Hemel

2012 yılında vizyona giren yetişkin filmi Hemel bir baba ile kızın arasındaki trajik hikayeyi konu almaktadır. Yönetmenliğini Sacha Polak'ın yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Rifka Lodeizen, Hannah Hoekstra ve Hans Dagelet, yer alıyor. Filmde; Yaşamı tek gecelik ilişkilerden ibaret olan Hemel, genç ve alımlı bir kadındır. Annesini henüz çok küçük yaşta kaybeden ve hayatta bir tek babasına sahip olan Hemel, babasının müzayede evinden kazandıkları ile geçimini sağlıyordur. Sevgi ve cinsellik arasındaki ince çizgide kendi kişiliğini bulmaya çalışan Hemel, saplantılı bir sevgiliye sahip olunca yaşamının alt üst oluşuna tanık olacak. Aynı zamanda babasının yeni bir ilişkiye başladığını öğrenen Hemel, anne sevgisinin nasıl bir duygu olduğunu tadacaktır. Hayata karşı sitemini farklı yollarla dile getirecek olan Hemel'in hikayesine sizde seyirci olamak ister misiniz? İyi seyirler.
1        Tarihi :28 Nisan 0:20 İzle

Bebek Yapanlar – The Babymakers

Bebek Yapanlar (The Babymakers) filminin konusu; Eşi Audrey ile çocuk sahibi olmak isteyen Tommy Macklin, bir süredir ilişkileri konusunda problem yaşıyordur. Zira çocuk sahibi olmak için Tommy'nin vücudunda yeterli sperm sayısı bulunmuyordu. Bir süre tedavi olması gereken Tommy, bu tedavi yerine 3 ay önce sperm bankasına yaptığı bağışları geri almayı düşünür. Fakat, bu imkansızdır. Çünkü bağışçıların bağışları tekrar kendilerine iade edilmiyordur. Bunun üzerine 4 arkadaşı ile birlikte bankayı soymaya karar veren Tommy, başına büyük belalar alırken eşinin ilgisini de kaybedecektir. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :4 Nisan 15:18 İzle

Maalesef Hala Yaşıyorum – Excuse Me for Living

Hayattan istediklerini bir türlü alamamış olan Dan, ailesini kaybetmesinin ardından intihara teşebbüs etmiştir. Ancak bunda da başarılı olamayan Dan, Dr.Jacob’un kliniğini yatırılır. Psikolojik tedavi altına alınan Dan, burada doktorunun kızı Laura, ile tanışır. Güzeller güzeli bu kız Dan'ın hayatta kalmak için son umut kaynağı olur. Zira Laura'ya aşık olan ve hayatını sadece ona bağlayan Dan, güzel kız için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Romantik komedi türünde başarılı bir yapım olan Maalesef Hala Yaşıyorum filmi tam size göre. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :19 Mart 17:38 İzle

Lucia’dan Sonra – Despues de Lucia

Talihsiz bir kazada karısının acı bir şekilde can vermesini izleyen Roberto, bu korkunç olaydan sonra kızı ile birlikte mexico ctiy'e taşınır. Burada acısını biraz olsun dindirmeye çalışan ve çeşitli işlere girişen Roberto, aynı zamanda kızı Lucia'nın da psikolojik destek almasını sağlar. Zira bu durum Lucia içinde zor bir olay olmuştur. Ancak babasından daha kısa bir sürede kendisini toparlayan Lucia, okulda ki arkadaş ortamlarına takıldıkça kendi kişiliğini bulur. Fakat bu ortamlar kısa süre sonra Lucia için oldukça tehlikeli olmaya başlayacaktır. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :10 Mart 12:54 İzle

Bay Pip – Mr. Pip

Çok yakında bir iç savaşın başlayacağı Bougainville Adası, yerli insanların yaşadığı şimdilik huzurlu bir yerdir. Öğrenim görmeyen ve bir çok cahil insanın olduğu bu adaya bir gün Pip isimli bir öğretim görevlisi tayin olur. Büyüklü küçük bir çok öğrencisi olan Pip, tüm ada halkına ders vermeye başlar. Değişik bir ders verme anlayışı olan Pip, yazı yazmaktan çok insanlara kitap okuyarak dikkatleri üzerine toplar. Kısa zamanda ada halkından biri olan Pip, başlayan iç savaşla birlikte kendisini zorlu bir hayatın içinde bulur. Göz yaşlarınıza hakim olmayacağını dram yüklü Bay Pip filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0        Tarihi :6 Mart 13:25 İzle

Şefkatli – The Samaritan

Şefkatli (The Samaritan) filminin konusu; Siyahi bir adam olan Foley, eskiden işlediği bir takım suçlardan dolayı 20 senesini küçük bir hücrede geçirmiştir. Özgürlüğüne kavuştuğunda düşündüğü ilk şey artık başka suç işlemeyeceği olur. Düzenli bir yaşam ile hakkıyla para kazanacak olan Foley, bir de güzeller güzeli Iris isimli bir kadınla tanışır. Hayatı tam rayına oturttuğunu düşünene Foley, bir süre sonra peşini bırakmayan yeraltı dünyasının yeniden bir üyesi olacaktır. Ancak bu kez çalıştığı tüm adamları içten çökertmek içidir. Tek başına giriştiği bu zorlu işte bakalım Foley, ne kadar başarılı olabilecektir. İyi seyirler.
0        Tarihi :2 Mart 12:45 İzle

Kanlı Defter – Blood Letter

Kanlı Defter (Thien Menh Anh Hung) filminin konusu; Vu, ailesini işlediği bazı suçlardan dolayı idama mahkum bırakan Vietnam imparatoriçesi, aileden sadece Nguyen Vu, isimli küçük bir çocuğu serbest bırakmıştır. O dönemlerde henüz çok küçük olan Nguyen Vu, ailesine neler olduğunu zamanla anlamış ve işledikleri suçlardan dolayı ölmelerinin her zaman taraftarı olmuştu. Ancak bir gün o dönemlerden kalan yaşlı bir adam ölüm döşeğinde Nguyen Vu'ya gerçeği ve ailesinin suçsuz olduğunu anlatınca genç çocuk bir intikam ateşi ile yanmaya başlamış ve hala yaşamaya devam eden adaletsiz imparatoriçenin karşısına dikilmiştir. Ne yazık ki ailesi için hiç bir şey yapamayan Nguyen Vu, tüm cesaretini toplayarak kraliyet askerlerini ve imparatoriçeyi karşısına alacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :12 Şubat 14:06 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .