2013 Filmleri

Kış Gelmeden – Avant l’hiver

Muhteşem bir Fransız filmi daha sizlerle. Öğrencilik yılları boyunca hep iyi bir cerrah olmak için çabalayan Paul, tıp fakültesinden mezun olduktan hemen sonra yeni tanıştığı Lucie ile evlenir. Hayatını hiç bir zaman sorgulamayan ve gelişi güzel yaşayan Paul, yıllar geçtikten sonra orta yaşlı bir adam olmuş ve geriye dönüp baktığında aslında hayatında karısı ve oğlu haricinde hiç bir şey yaşamadığını fark etmiştir. Kocası için her zaman iyi bir kadın olmayı başaran Lucie, ise kariyerini kocası için bir kenara bırakmış ve mutlu bir yuvanın kurucusu olmanın tadını çıkarmıştır. Lucie ve Paul, aslında muhteşem bir hayat sürerken, bir tehdit ikisininde hayatını alt üst etmeye yakındır. Zira Paul, hayatının son baharında yeni ve genç bir kadınla tanışmış ve onun duygusal gizemine kapılmıştır. Her gün yeni jestlerle genç kadına yaklaşmaya çalışan Paul, bir komplonun içerisinde olduğunun farkına çok geç varacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :22 Kasım 13:32 İzle

Geçmise Yolculuk – Ass Backwards

Uzun süredir birlikte yaşayan Chloe ve Kate, 30 yaşlarına gelmiş ancak hala büyümemişlerdir. Kendi kafalarına göre hayatı yaşayan ve oldukça iyi anlaşan bu kadın satın aldıkları hurda bir kamyonetle sürekli yolculuk yapıyor, o şehirden bu şehre giderek eğleniyorlardı. Fakat bir gün yine bir yolculuk sırasında yüksek sesle müzik dinlerken karşı şeritten gelen arabayı görmeyerek büyük bir kaza yaparlar. Arabanın içinden tek bir çizik bile almadan çıkan Kate ve Chloe, o dakikadan itibaren tuhaf olan hayatlarını daha tuhaf bir hale getireceklerdir. Baş rollerinde Casey Wilson, June Diane Raphael ve Alicia Silverstonegibi başarılı isimlerin yer aldığı Geçmişe Yolculuk filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0        Tarihi :21 Kasım 15:47 İzle

Doğuştan Siyahi – Black Nativity

Dünya'da her yerde yapılan ırk ayrımı, siyahi bir gencin yapabileceği tüm başarılı işlerin önünü kesmektedir. Müziğe oldukça yatkın olan ve çevresindeki bir çok arkadaşının da ona verdiği destekle ayakta duran siyahi genç, yaşadığı duyguları Dünya'ya şarkıları ile anlatmaya başlayacak ve herkesin ilgisini çekmeyi başaracaktır. Baş rollerinde usta aktör Forest Whitaker'ın yer aldığı Doğuştan siyahi filmi izleyici ve film camiasından tam not almıştır. Irkı farklı olan insanların nasıl duygular barındırdığını konu alan başarılı filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Kasi Lemmons, üstlenmiştir. İyi seyirler.
0        Tarihi :21 Kasım 13:48 İzle

Balta 3 – Hatchet 3

Yaşanan tüm olayların ardından bir arama kurtarma ekibi terörün yaşandığı lanetli bataklık bölgesine doğru yola çıkar. Görevlilerin bataklığa doğru yola koyulduğu sırada güvenlik güçlerine teslim olan Marybeth, 3 senedir gözleriyle tanık olduğu Honey Island bataklığında yaşanan olaylara artık bir son vermek istiyordur. Bunca zaman vudu büyüsünün etkisi altında olan Marybeth, her şeyin gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için elinden geleni yapacaktır. Hatchet (Balta) üçlemesinin son filmi olan Balta 3 başarılı yönetmen Adam Green tarafından çekilmiş ve ona Danielle Harris, Derek Mears, Kane Hodder gibi başarılı isimler eşlik etmiştir. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :20 Kasım 13:37 İzle

Ya Aşksa – What If

Tıp Fakültesini 3. sınıftan terk etmiş olan Wallace, yaşadığı ilişkilerde sürekli başarısız olmuş ve kısa bir süre ilişki işlerini rafa kaldırmıştır. Daha çok tek gecelik ilişkilerde yer alacak olan Wallace, yakın zamanda Chantry ile tanıştıktan sonra aldığı karardaki fikirleri yeniden değişecektir. Korku ve aşk cesareti arasında sıkışan Wallace, bu sefer başarısız olmamak için elinden geleni yapacak ve hayatının kadını olması için Chantry'e bir teklif sunacaktır. Başarılı senarist Elan Mastai'nin kaleminden beyaz perdeye aktarılan Ya Aşksa filmi başarılı oyuncu kadrosu ile oldukça dikkat çekmiş ve iyi bir izlenme kitlesi yakalamıştır. Yönetmenliğini Michael Dowse'in üstlendiği Romantik, Duygusal filmi izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0        Tarihi :18 Kasım 16:04 İzle

Kasabadaki Ölü – Dead in Tombstone

Çetesi tarafından ihanete uğrayan Guerreroyu lideri olduğu çete tarafından vurularak ölüme terk edilir. Tüm kavganın sebebi olan bir güç gösterisi aslında basit bir olay olmasına rağmen Guerreroyu'nun hayatına mal olur. Yaptığı kötülükler sonucu öldükten sonra cehenneme gidecek olan Guerreroyu, son kozunu bura da oynayacaktır. Şeytanla giriştiği bir anlaşmada Dünya alemine geri gönderilecek ve eski liderliğini yaptığı tüm çete üyelerinin canını alacaktır. Böylece dünya'da kalma şansı yakalayacak olan Guerreroyu şeytanla pazarlık olmayacağını olayların sonunda bizzat kendi gözleri ile görecektir. Yönetmenliğini Roel Reiné'nin yaptığı Kasabadaki Ölü filminin baş rollerinde Mickey Rourke, Danny Trejo ve Dina Meyer yer almıştır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :18 Kasım 14:50 İzle

Kötü Milo – Bad Milo

2013 ABD yapımı olan Kötü Milo (Bad Milo!) filminin konusu; Hayatı boyunca hep belalı kişiliklerle uğraşan Duncan, çenesi düşük annesi, Dolandırıcı patronu, her gün yeni bir sorun çıkaran babası ve her zaman öfkeli olan karısından oldukça şikayetçidir. Her dakikası ayrı bir stresli geçen Duncan artık bu olaylar yüzünden sinir hastası olmuş ve ağır ağrılar çekmeye başlamıştı. Artı ağrılara ve çevresindeki sorunlu kişilikli insanlara daha fazla dayanamayan Dundan bir hipnoterapistin yardımına başvurur. Birkaç sean terapi geçirdikten sonra kendisinin bir iblisi olduğunu ve kendisini her kızdıran kişiyi öldürdüğünü öğrenen duncan bu kötü güçlü iblisten kurtulmanın yollarını arayacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :15 Kasım 15:18 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .