2013 Filmleri

Güçlü Ivan – Ivan Syla

2013 - Ukrayna yapımı olan Güçlü Ivan (Ivan Syla) filmi Viktor Andrienko ve Igor Pismenny tarafından hazırlanmıştır. Baş rollerinde Dmytro Khaladgi, Ivanna Sakhno ve Vasyl Virastyuk gibi yeni oyuncuların yer aldığı filmin konusu; Ivan Firdsak Ukrayna’nın küçük bir kasabasında doğmuştur. Küçüklükten beri olağan üstü fiziki bir güce sahip olan Ivan, tüm spor dallarında dereceye girmiş ve bu başarısı bazı insanlara dokunmuştur. Ufak bir tuzakla genç adamı hapse attıran ve oradan çıkmaması için ellerinden geleni yapan bir kaç gizli düşman Ivan'ın başarısına ve hayatını yaşamasına engel olamayacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :18 Aralık 15:10 İzle

Korkunç Güzel – Awful Nice

Jim, hayatı dalgaya alan, sorumsuz ve tam baş belası bir adamdır. Bütün kadınların kendisinden hoşlandığı iddası ile ortalıkta gezen ve baba parası yiyen Jim, bir sabah üniversite de profesörlük yapan babasının kalp krizi geçirerek vefat ettiğin öğrenir. Yıllardır görmediği kardeşi Dave'i arayan ve bir yerde buluşan Jim, babasının ölüm haberini kardeşine bildirir. İkili kısa zamanda baba evine gider ve cenaze törenini babalarına layık bir şekilde yaparlar. Cenazeden sonra mirasın açıklanmasını ekleyen iki kardeş zengin babalarından kendilerine sadece bir yazlık ev kaldığını öğrenir. Bu haberle yıkılan iki kardeş, bakımsızlıktan çökmek üzere olan evi satmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :18 Aralık 14:27 İzle

Lily

2013 ABD yapımı olan Lily Filminin konusu; Lily, kırsal bir bölgede küçük bir kulübede annesi ile birlikte yaşamaktadır. Diğer genç kızların aksine duygusal şeyleri sevmeyen, bulunduğu anı yaşamayı seven Lily, aynı zamanda gece kulüpleri yerine doğada vakit geçirmeyi seviyordur. Mutlu ve huzurlu giden hayatında bir sabaha büyük bir üzüntü ile güne başlayan Lily, annesinin öldüğünü öğrenir. Cenaze töreni için hazırlıklara başlayan ve uzaklarda yaşayan ablası Clara'yı da bu durumdan haberdar eden Lily, ablasının eve geri dönmesiyle zorlu bir sürece başlayacak ve ablası ile olan yakın bağlarını yeniden tamir etmeye çalışacaktır.
0        Tarihi :18 Aralık 14:17 İzle

Neden Cehennemde Oynamıyorsun ? – Why Don’t You Play in Hell

Mutoh ve Ikegami zıt karakterleri ve faklı düşünceleri taşıyan iki düşmandır. Birbirlerini öldürme çabası içerisinde olan iki yetişkin insan, belkide ülke üzerindeki en iyi iki tetikçidir. Fakat ikisininde iyi olması işleri zorlaştırıyordur. Bir gün hayatlarında hiç beklenmedik bir gelişme oluşmuştur. Zira Ikegami, baş düşmanı Mutoh'un genç ve güzel kızına aşık olur. Mutoh ve eşi Shizue'nin bu ilişkiyi onaylamayacağını bilen Ikegami, genç kızın oyunculuk hayallerini gerçekleştirmek için bir kaç küçük oyuna karışacak ve genç kızı da babası ile olan savaşın içine sürükleyecektir. 2013 Japonya yapımı olan Neden Cehennemde Oynamıyorsun ? (Why Don't You Play in Hell?) filmini Shion Sono yönetti. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :17 Aralık 21:40 İzle

Roswell İstilası – Invasion Roswel

66 yıl önce bugün Amerika büyük bir şiddet altındaydı. Zira 1947 yılında uzaydan dünyaya doğru yaklaşan tanımlanamayan bir cisim Amerikan ordusu tarafından vurulur. Bu büyük felaketi Roswell kazası olarak adlandıran Amerika'n halkı, 66 yıl sonra hiç beklenmedik bir anda bu kazayı yeninden yaşayacaktır. O zamanlar bu olay için eğilen askerler şimdilerde yaşı oldukça ilerlemiş birer yaşlıdır. Her şeye rağmen Amerika'yı canları pahasına koruyacak olan yaşlılar, büyük bir mücadele vereceklerdir. Baş rollerinde Stephen Billington, Greg Evigan ve Denise Crosby gibi başarılı oyuncuların yer aldığı filmi David Flores yönetti.
0        Tarihi :13 Aralık 13:14 İzle

These Final Hours

These Final Hours filminin konusu; Dünya yıkılmasına sadece 12 saat olsa ne yapmak istersiniz? Cataclysmic'te yaşanan felaket sonrası kanunsuz ve dinine düşken bir şehre doğru yol alan James, günlerce sürecek bir yolculuğu sadece 1-2 saatte tamamlamıştı. Yolda Rose isimli bir kadınla tanışan ve genç kadının babasını aradığı öğrenen James, o kadının hayatını kurtararak zorlu ve mücadele gerektiren bir olayın ortasında kendisini bulur. Yaşamak istediği hayattan vazgeçerek genç kadına yardım etmeye başlayan James, hayatını büyük bir tehlikeye atacaktır. IMDB'den 6.8 gibi yüksek bir puan alarak izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran CThese Final Hours filmini sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :12 Aralık 8:03 İzle

Sırlar İçinde – In Secret

Paris'te sene 1860'ların başıdır. Hayatını ailesini kaybettikten sonra teyzesinin yanında geçirmeye başlayan Thérèse Raquin, oldukça. güzel ve alımlı bir kadındır. Kendi dükkanında çalışan ve kimseye yük olmayan Thérèse, içine kapanık sessiz bir karaktere sahiptir. Teyzesinin zoru ile yakın zamanda evlenecek olan Thérèse, hastalıklı koca adayına aşık değildir. Ve genç kadın aslında aşk evliliği yapmak istemektedir. Fakat kimse Thérèse'ya fikrini sormuyordu. Mecburen evlendiği kocasına bakmak zorunda olan ve hayatını olduğundan daha berbat bir hale getiren Thérèse, kocasının yakın arkadaşı yakışıklı Laurent ile tanışınca hayatının iplerini eline alacak ve genç adamla yasak bir ilişki yaşamaya başlayacaktır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :9 Aralık 14:20 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .