2014 Filmleri

Lucy Tek part filmini izle

Lucy filmi çıktığı günden beri tüm dünyayı etkisine almış bilim kurgu filmleri arasında en iyisi olarak gösterilmektedir. Lucy isimli genç kız erkek arkadaşıyla olan beraberliğinin getirdiği rahatlığa kapılıp onun işine yardımcı olmaya başlamıştır. Erkek arkadaşı bir uyuşturucu kuryeliği yapmaktadır. Lucy bu işe dahil olarak hemde parasını kazanmaktadır. Erkek arkadaşı büyük bir teslimat yapmak için lucy’den yardım isteyecektir. Bir otelde bekleyen ülkenin en ünlü uyuşturucu baronuna uyuşturucuyu götürüp sadece parasını alacaktır. Lucy istemeye istemeye erkek arkadaşı yapmadığı için işi zorla kabul ettirilir. Erkek arkadaşı koluna çantayla kelepçe takar. Luck otele gittiğinde loca’da beklerken erkek arkadaşı otelin önünde öldürülür ve genç kız için hayat orada yeni başlamaktadır. Çünkü bu olayın taşıdığı çanta ile bağlantısı olabileceğini düşünmektedir. Lucy loca’dan baronun adamları tarafından odaya çıkartılır. Odada çantası açılarak uyuşturucudan farklı bir kişiye enjekte edilir. Uyuşturunun verildiği kişinin bünyesi kaldırmadığı için beyin ölümü gerçekleşir. Lucy bunların hepsine şahit olduğu için artık sesini çıkartamamaktadır. Lucy’den bir iş daha yapması istenilince lucy artık çıkmaz yola girmiştir. Lucy paketi kurye olarak karnında taşıması gerekmektedir. Karnını ameliyatla açarak paketi içine koyup yurt dışına gönderdiler. Lucy gittiği ülkede yakalanarak sorgu odasına alınır. Sorgu odasındaki memurlardan biri lucy’nin seksi ve güzelliğine dayanamayarak ona yaklaşmaya çalışınca lucy kendisini geri çeker ve polis memuru onu yere yatırarak tekmelemeye başlar. Tekmelediği esnada karnındaki ameliyatlı yere attığı tekme hem ameliyat dikişlerini açar hemde uyuşturucu dolu paketin yırtılmasını sağladı. Yırtılan paketten çıkan uyuşturucular Lucy’de artık etki etmeye başlar ve lucy insan dışı güçlere sahip olmaya başladı. Yeteneklerinin sınırsız olduğu lucy sürekli beyninin gittikçe daha fazlasını kullanmaya başlayarak insanların beyinlerine de ulaşmaya başladı. Kimsenin bilmediklerini biliyor yapamadıklarını yapabiliyordu. Lucy artık beyin kontrolüne başlamış insanları yönlendirebiliyordu. Lucy bu durumdan kurtulmak için bir polis memurundan yardım isteyecek ve onunla uyuşturucu baronlarıyla savaşacaktır. Aksiyon filmlerinin en iyisi de diyebiliriz. Lucy filminde sizlere iyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :28 Şubat 0:40 İzle

Güzel ve Çirkin – La belle et la bete full izle

Çok güzel bir kızın büyük ve korkunç bir şatoda yaşayan Çirkin bir adamanı esiri olmasıyla birlikte maceralar başlıyor ve aile filmleri kategorisinde bu filmi izleyebilirsiniz. Tüm aile birlikte keyifle izleyebileceğiniz Güzle ve Çirkin filminde sizler konuşan eşyalar bir canavara dönüşen adam ve iyiliğin kötülüğü yenmesi ile birlikte güzel bir zaman geçireceksiniz.
0        Tarihi :24 Aralık 18:58 İzle

Mısır Adası tek part

Savaş filmleri kategorisinde sizleri izlemeniz için bekleyen filmler arasında yerini almış olan bu film 2016 yapımı bir filmdir. Mısır da çevrilmiş olan bu filde kullanılan görsel efektler ve savaş sahneleri gerçekten muhteşem ve sizleri film bitene kadar koltuğunuzda kıpırdamadan izletecek bir film olarak dikkat çekmekte Mısır Adası ve izleyicilerden de tam not almış olan bir filmdir.
0        Tarihi :21 Aralık 18:34 İzle

Live Nude Girls

Kısa zaman önce işinden kovulan ve beş parasız ortada kalan genç kadın Shane, yeni bir iş ararken üvey amcasından cazip bir teklif alır. Yakın zaman içinde batmak üzere olan bir Gentilman Club devr alan üvey amca Club' da iyi paraya dans edecekten bayanlar arıyordur. Shane'nin güzelliği bilen ve işinden kovulduğunu gören üvey amca, bunu fırsat bilmiş ve Club'ını yeniden ayaklandırmak için Shane'ye iş teklif etmiştir. Sabah saatlerinde mali işler ile uğraşacak olan Shane akşam sahneye çıkacak ve direk dansı yapacaktır. İşini yavaş yavaş sevmeye başlayan Shane, batmakta olan Club'ı yeniden iş görür bir hale getirecektir. İyi Seyirler.
0        Tarihi :28 Kasım 13:51 İzle

New York’a Hoşgeldiniz

Sex bağımlısı bir adamın hikayesi. Oldukça kibar ve anlayışlı bir adam olan Bay Devereaux, büyük derecede zengin bir adamdır. Sahip olduğu zenginlik sebebi ile güçlü olan Devereaux, yanında çalışan tüm personellerinin kaderini elinde bulundurmaktadır. Fakat, Devereaux, her kezin kaderini alinde bulundururken, kendi hayatına engel olamamaktadır çünkü, çok sekse bağımlı biridir. Sekse bağımlığından dolayı devamlı başına belalar alan Devereaux, sürekli seks yapması, hayatına engel olmaktadır ve zamanla hiç çıkamayacağı bir olayın içerisinde kendini bulacaktır.
0        Tarihi :18 Kasım 15:50 İzle

Tazza 2: The Hidden Card – Tazza 2

Çocukluğundan beri pratik bir zekaya ve becerikli ellere sahip olan Dae Gil, kumarda var olan şansı ile muhteşem paralar kazanıyordur. Küçük çaplı poker partilerine katılan ve kendisi gibi yalnız olan arkadaşlarına iyi kazançlar yaptıran Dae Gil, bir gün güzeller güzeli Mi Na ile tanışır. Genç kızı görür görmez aşık olan ve onun peşinden korkunç bir oyuna doğru sürüklenen Dae Gil, yer altı dünyasının kusursuz kumarbazlarına yem olur. İlk başlarda her şeyin Mi Na'nın oyunu olduğunun düşünen Dae Gil, gün geçtikçe yaşananları ve gerçek oyunun farkına varacaktır. Daha planlı oyunlarla yeni rakiplerine yaklaşacak olan Dae Gil, kız arkadaşı ile mükemmel bir oyun kurgulayacak ve kimsenin beklemediği bir vurgun yapacaklardır. Tabi sonrası tam bir kaos. Kore filmlerinde hoşlanıyor ve izlerken keyifli zamanlar geçirdiğinizi düşünüyorsanız Tazza 2: The Hidden Card filmi tam size göre. Aksiyon, macera ve komedi türündeki yapımın baş rollerinde Choi Seung-hyun, Yeo Jin-goo ve Shin Se-Kyeong gibi yeni isimler rol alıyor. İyi seyirler.
0        Tarihi :16 Kasım 10:10 İzle

Kaset İşi – Sex Tape

Komedi dolu bir serüvene hazır mısınız? Hollywood'un başarılı aktristlerinden biri olan Cameron Diaz'ın baş rollerinde yer aldığı Sex Tape filmini Jake Kasdan yönetti. Filmde; Yaklaşık 10 yıldır güzel giden bir evlilikleri olan Jay ve Annie, çocuklarının sorunlarından, yoğun iş temposundan ve sıkıcı arkadaşlardan oldukça bunalmış ve karı koca baş başa geçirecekleri bir gece hazırlamışlardır. İlk başlarda sadece muhabbet eden Jay ve Annie, alkolün etkisiyle bir seks kaseti çekmeye karar verirler. eğlenceli bir gece geçiren ve tüm geceyi bir kasetin kaydına alan Jay ve Annie, sabah uyandıklarında filmlerini çektikleri kaseti yerinde bulamazlar. Kimin ve nasıl aldığını merak eden genç çift, komedi dolu bir maceraya sürüklenecektir. İyi Seyirler.
0        Tarihi :1 Kasım 12:07 İzle

Sokak Dansı 5: Rüya Takımı – Step Up: All In

2006 da çıkan ilk filmi ile tüm izleyicilerin gözdesi olan Sokak dansı film serisi 12 Eylül 2014 tarihinde vizyona giren son filmi ile yine kendinden bahsettirmeyi başardı. Dram, Aşk ve Dansın bir arada olduğu film izleyicilere farklı duygular yaşattırırken keyif almalarını de sağlıyor. Adam G. Sevani, Briana Evigan ve Alyson Stoner gibi başarılı oyuncuların baş rollerinde yer aldığı Sokak Dansı 5 Rüya Takımı filminde; Uzun zamandır Sean ve ekibinin beklediği Los Angeles'taki yarışmanın nihayet vakti gelmiştir. The Mob olarak tüm hünerlerini sergileyecek olan ekip maalesef yarışmada dereceye giremez. Her şeye rağmen kalıp şansını bir kez daha denemek isteyen Sean ekibin geri kalanını ikna etme çabalarına girer. Karşılarındaki eski arkadaşı ve güçlü rakibe rağmen her şeyleriyle savaşa tekrar katılan The Mob bakalım yarışı kazanıp istedikleri hedefe ulaşabilecekler mi ? İyi seyirler.
0        Tarihi :21 Ekim 11:11 İzle

John Doe: Vigilante

Amerikan hükumetinin adaletini, sadakatini ve insanlara olan yaklaşımı konu olan John Doe: Vigilante filmini Kelly Dolen yönetti. Baş rollerinde Jamie Bamber, Sam Parsonson ve Paul O'brien gibi başarılı oyuncuların yer aldığı film izleyicinin özellikle şu günlerde bakması gereken bir film. Filmin konusu; Hayatını adalet ve insanlık için türlü türlü tehlikelere atmış olan John Doe, yaşadığı dramatik hayatın ve günden güne çoğalan suçların farkındadır. Her zaman masumun yanında olan John Doe, yaşamı boyunca da hükumetin yaptıklarını sorgulayacak ve savunduğu tarafı desteklemeye devam edecektir. Ancak karşısına çıkan engeller her zaman John Doe'nin karşısında duracak ve yaptıklarını sürekli sorgulamasına neden olacaktır. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :27 Eylül 11:11 İzle

Virunga

2014 İngiltere ve Kongo Cumhuriyeti ortak yapımı olan Virunga filmi hayvan hayatını ve onlara karşı yapılan amaçsızca saldırıları konu alıyor. Yönetmenliğini Orlando von Einsiedel'in yaptığı film tamamen gerçek bir senaryodan kurgulanıyor. Hayvanların üzerinde yapılan baskıyı ve insanların ormanları nasıl hoyratça kullandığı bir nevi anlatmaya çalışan filmin trajik kurgusu sizi de çekecek. Merak edenler için yapımın konusu şöyle; Nesli tükenmekte olan bir çok maymun ve goril türünün yaşadığı Kongo Virunga Milli Parkını koruyan koyucular bir sabah, parka doğru ilerleyen bir kaç askeri aracın olduğunu fark eder. M23 gibi güçlü silahlarla tehdit edilen hayvan yaşamı koruyucuların ve çevre halkın huzurunu bozmaya başlayınca askeri birliklerin karşısında cephe alacak olan park koruyucuları canlarını hiçe sayarak bu muhteşem varlıkların haklarını korumaya çalışacaklardır. Ancak başarılı olmak medyanın yapacağı baskı sonucunda görülecektir.
0        Tarihi :16 Ağustos 11:17 İzle