2014 Filmleri

İspanyol İşi – Ocho Apellidos Vascos

İspanyol İşi filminin konusu; Geleneklerine bağlı bir Bask olan, Amaia bir gece arkadaşları ile yediği bir akşam yemeğinde İspanyol asıllı olan Rafa'nın Basklar hakkında ileri geri konuşmasından rahatsız olur. Zıt bir tanışma yaşayan ancak geceyi Rafa'nın evinde geçiren iki yetişkin, sabah birbirlerine aşık olduğunu hisseder. Bir kaç günlüğüne burada bulunana Amaia bu kuzeye doğru yol alacaktır. Amaia'nın tek başına gitmesine razı olamayan ve genç kızla birlikte kuzeye doğru ufak bir yolculuğa çıkan Rafa, gün geçtikçe Amaia'ya daha çok aşık olacaktır. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :18 Aralık 14:07 İzle

Yargıç – The Judge

Kariyerinde başarılı bir savunma avukatı olan Hank, yılar sonra annesinin öldüğünü öğrenir. Cenaze törenine yetişmek için elinden geleni yapan ve sonunda çocukluğunu geçirdiği topraklara geri dönenen Hank, annesinin aslında eceli ile ölmediğini öğrenir. Bu ölümün bir cinayet olduğunu fark eden ve tüm ipuçlarının Alzheimer hastası babasını gösterdiğini gören genç adam, olayı biraz araştırmaya başlayınca annesinin eski eşi yargıç Joseph Palmer'ın da bu konuyla alakası olduğunu görür. Hayatında ilk defa kendi ailesi için bir şeyler yapacak olan Hank, aynı zamanda yıllar önce kopan aile bağlarını yeniden düzeltecektir. Komedi tarzı filmlerini izlemeye alıştığımız başarılı yönetmen David Dobkin bu kez dram dolu bir hikayeye önderlik yapıyor. Baş rollerinde Robert Downey Jr., Robert Duvall ve Vincent D'Onofrio gibi yıldız isimler yer alıyor. İyi seyirler.
0        Tarihi :18 Aralık 13:53 İzle

The Device

The Device filminin konusu; Dünya üzerinde sizce de yalnız yaşamıyor muyuz? Uzaylılar gerçekten aramızda mı? Abby ve Rebecca yaşadıkları kırsal bölgedeki küçük kulübelerinde bir gece olağan üstü olaylara tanık olur. Zira cisimlerini tam belirleyemedikleri bazı varlıklar kulübelerinin yakınlarına bir şey bırakmış ve insanların ona ulaşmasına engel olmaya çalışmışlardır. Ancak ertesi sabah iki kardeş bu ufak küreye ulaşmıştır. Artık Abby ve Rebecca, insanların kaderini değiştirecek anahtarı elinde tutuyorlardır. Bu ufak kürenin bir amacı vardır yaşadığımız dünya elimizden alınacaktır. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :17 Aralık 21:24 İzle

Rec 4: Kıyamet Gecesi – [REC] 4: Apocalypse

Kanalı için haber peşinde koşan güzel televizyon muhabiri Angela Vidal, önemli bir kuruluşun yangın haberini alır. Yangını daha yakından çekebilmek için itfaiye muhabirleri ile binaya dalan genç kadın aslında yangının bir virüs taşıdığını bilmemektedir. Aniden oluşan bir gazı koklayan ve kendisini kaybeden Angela, bir kaç gün karantina altında tutulmak için tuhaf bir tankerin içine kapatılır. İhtiyacı olan her şeyi bu tankerin içinde bulabilecek olan Angela, tankerin bulunduğu konumu öğrenince hayatı için endişe etmeye başlayacaktır. 31 Aralık 2014 tarihinde vizyona girecek olan Rec 4: Kıyamet gecesi filminin baş rollerinde Javier Botet, Manuela Velasco ve Paco Manzanedo gibi başarılı oyuncuların yer almıştır. Film usta yönetmen Jaume Balagueró tarafından hazırlanmıştır. İyi seyirler.
0        Tarihi :17 Aralık 21:10 İzle

Son Umut Filmi İzle

26 Aralık 2014 tarihin de sinema perdelerinde izleyiciye sunulacak olan Son Umut (The Water Diviner) filminin baş rollerinde birbirinden usta oyuncular yer alıyor. Başta Russell Crowe olmak üzere Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan ve Olga Kurylenko gibi isimler eşlik ediyor. Yönetmenliğini yine Russell Crowe'un üstlendiği filmde; Üç oğlunu da 1919 yılında yaşanan Çanakkale savaşında kaybeden ve onlardan bir daha haber alamayan Connor, çiftçilik yaparak geçimini sağlamaktadır. Tek başına yaşayan ve artık hayatında kimseye yer vermeyen yaşlı adam, oğullarını bulma ümidiyle savaş sonrası Türkiye'ye doğru yola çıkar. Bu yolculukta aslında yitirdiği bir çok şeyi bulacak olan Connor, iz sürme yeteneğiyle savaşın yaşadığı arazileri tek tek dolaşacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :16 Aralık 13:08 İzle

Adalet – The Equalizer

Hayatını bir süredir Boston'da geçiren Robert McCall, aslında eski bir Black Ops üyesidir. Yaklaşık 2 ay önce kendine kurmaca bir ölüm hazırlayan ve yeni bir kimlikle Boston'da yaşamaya başlayan genç adam, sessiz ve sakin giden hayatında oldukça mutludur. Zira yeni bir işe ve yeni bir ilişkiye başlayan Robert, bu güne kadar hep böyle bir hayatının hayalini kurmuştur. Ancak Robert'ın bu sorunsuz hayatı uzun sürmeyecektir. Çünkü ilişki yaşadığı genç kadın Teri başına büyük bir bela açmış ve Robert'tan kendisine yardım etmesini istemiştir. 26 Eylül 2014 tarihinde vizyona giren Adalet (The Equalizer) filmini sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
0        Tarihi :16 Aralık 12:39 İzle

Işıltılı Gözler – Starry Eyes

Işıltılı Gözler (Starry Eyes) filminin konusu; Sarah, hayaller dünyasında yaşayan zeki ve güzel bir kızdır. İyi bir çevreye ve geçmişine bağlı bir aileye sahip olan Sarah, bir gün Hollywood sinema dünyasına atılmak istiyor ve bunun için çok çalışması gerektiğini biliyordu. rol aldığı küçük tiyatrolarda bir gün fark edilen ve istediği gibi Hollywood’da bir sinema da rol kazanan Sarah, deneme çekimleri yapmak ve sözleşmeleri imzalamak için Hollywood’a doğru yola çıkar. Ancak bu çekimler ve imzalayacağı tüm kağıtların kendi sonunu hazırladığını bilmeyen genç kız, içinden çıkılamaz bir belanın odak noktası olacaktır. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :15 Aralık 14:29 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .