2014 Filmleri

God’s Pocket

Uzun süredir inşaatta çalışan Leon, talihsiz bir iş kazası yüzünden hayatını kaybeder. Tuhaf bir ölüm olduğunu düşünen Leon'un annesi oğlu üzerinde araştırma yapılmasını talep ederken, genç adamın üvey babası Mickey, çoktan cenaze töreni hazırlıklarına başlamıştır. Anne ve baba arasında problem olan bu konu artık bir sonuca ulaşması gerekiyordur. sonunda Leon'un cesedi araştırmaya gönderilir. Düşüncelere ve sorunlara dalan üvey baba Mickey, şimdi kısa sürede gömemediği bir ceset ve bir çok borçla karşı karşıya gelir. Baş rollerinde John Turturro, Philip Seymour Hoffman ve Christina Hendricks gibi başarılı isimlerin yer aldığı God's Pocket filminin yönetmenliğini John Slattery üstlenmiştir. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :22 Kasım 14:32 İzle

Telekinezi – Dark Touch

Henüz daha 11 yaşında olan Neve, ailesinin acımasızca katledilmesine tanık olmuştu. Kabadan uzakta sessiz ve sakin bir bölgede olan evleri Neve'nin zaten her zamana bir korku içinde büyümesine neden olurken şimdide ailesini katletmişti. Olay yerine gelen dedektifler, cinayetleri ne kadar bir çetenin işlediğini idda etse de Neve, olayın böyle olmadığını ve evde yaşanan paranormal olaylardan dolayı ailesinin öldüğünü söylüyordu. Küçük kızın psikolojinin bozulduğunu düşünen ve onu yardımsever bir ailenin yanına gönderen güvelik güçleri olayı araştırmaya devam edecek, ancak Neve, bu olaylardan ve peşinden gelen kötü güçlerden kurtulamayacaktı. Art Parkinson'un muhteşem oyunculuğu ile renk kattığı Telekinezi (Dark Touch) filmini Marina De Van yönetti. İyi seyirler.
0        Tarihi :22 Kasım 14:17 İzle

Sugarcreek’te Sevgiyi Bulmak – Love Finds You in Sugarcreek

Ünlü beyzbol oyuncusu Micah Matthias, bir maç sırasında karısının ölüm haberini alır. Bu ani ölüm genç adamı derinden sarsar ve profesyonelce yaptığı sporu bırakmasına neden olur. Medyanın yoğun baskı ile artık iyice bunalan Micah, küçük oğlunu da yanına alarak Sugarcreek de bir çiftlik evine gider. 3 kadının yaşadığı bu çiftlik evinde yaşamaya başlayan Micah, oğluyla geçirdiği zamanla asıl sevginin ne demek olduğunu öğrenecektir. Başarılı senarist Bryar Freed'in kaleminden beyaz perdeye aktarılan Sugarcreek’te Sevgiyi Bulmak filmini usta yönetmen Terry Cunningham yönetti. Ailecek keyifle izleyeceğiniz Sugarcreek’te Sevgiyi Bulmak filmini sitemizden indirmeden keyifle izleyebilirsiniz. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :21 Kasım 16:31 İzle

İtalya Tatili – Walking on Sunshine

Oldukça çekici, güzel ve bakımlı bir kadın olan Maddie, hayatını başarısız ilişkilerle geçirmiş ve zorlu bir hayat mücadelesi vermiştir. Aradığı aşkı bir türlü bulamadığını düşünen Maddie, Raf adına bir adamla tanışır. İkilinin arasında oldukça sıcak bir bağ oluşurken Maddie, Raf'ın aşk büyüsüne kapılmış ve yakın zamanda gelen evlilik teklifini kabul etmiştir. Yaz tatilinde İtalya'da evlenmeye karar veren Maddie ve Raf, ailelerini bu düğünden haberdar etmek için yoğun görüşmelere girişir. Sonunda ailelerine ulaşan Raf ve Maddie, herkesi düğüne davet eder. Fakat bu davetliler arasında yalnız bir kişi bu düğünü tamamen alt üst edecekti. Taylor, Maddie'nin kız kardeşi Raf'ın eski kız arkadaşı hatta hayatının aşkıdır. İyi seyirler.
0        Tarihi :21 Kasım 14:40 İzle

Convict

2014 Avustralya yapımı olan Convict Filmi George Basha ve David Field ortaklığında çekilmiş bir filmdir. Baş rollerinde David Roberts, David Field ve George Basha gibi başarılı oyuncuların yer aldığı film, geniş bir izlenme kitlesi yakalamış ve izleyiciden tam not almıştır. Aksiyon ve gerilim filmleri sevenler için hazırlanmış olan Convict Filminin konusu; Ülkenin en korunaklı hapishanesinde azılı katillerle, soyguncular ve bir çok suçtan içeri giren insan bulunmaktadır. Hayatları boyunca burada mahkum olacak olan adamlar, hapishane içerisinde şiddete, istismara ve soyutlanmaya maruz kalacaklardır. İyi seyirler.
0        Tarihi :20 Kasım 15:57 İzle

Run Like Hell

Run Like Hell Filminin konusu; Bilmedikleri bir şehirde küçük bir gezintiye çıkan 4 genç, gezilerinin sonunda şehirden soyutlanmış ve hiç bir yeri ile bağlantısı olmayan Spaulding kasabasına ulaşırlar. Oldukça sessiz ve sakin olan kasabaya sanki ölüm sessizliği vurmuştu. Tüm evleri gezen ve sonunda bir evin dolu olduğunu gören 4 genç, evdeki adamdan yardım ister. Kalacak yerlerinin olmadığını ve nasıl geri döneceklerini bilmediklerini söyleyerek eve kabul edilen 4 arkadaş aslında bu kasaba da yabancı insanların sevilmediğinin hiç farkında değillerdir. Kendileri için hazırlanan bir tuzak hepsinin hayatına mal olacaktır. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :20 Kasım 12:58 İzle

Stockholm

Hayatı boyunca hep istediği işlerde çalışmış istediği her kadını elde etmiş olan genç bir adam, yakın zamanda katıldığı bir partide istediği kadın tarafından reddedilmiştir. Ne kadar uğraşsa da bir türlü genç ve güzel kızı elde edemeyen yakışıklı playboy bu işe biraz aşk biraz romantiklik ve birazda aksiyon katmak için farklı yollara başvuracaktır. Yenilgiyi hazmedemeyen genç kahramanımız, en yakın zamanda akıllara durgunluk verecek muhteşem sürprizlerle geri dönecek ve o gece parti de reddedildiği kızı elde etme şansı yakalayacaktır. Başarılı yönetmen Rodrigo Sorogoyen tarafından 2013 yılında çekilen Stockholm filmi 2014 yılında vizyona girmiş ve izleyicinin beğenisini kazanmıştır. Baş rollerinde Aura Garrido, Lorena Mateo ve Javier Pereira gibi isimlerin yer aldığı filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :19 Kasım 22:21 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .