2017 Filmleri

Sihirbazlar çetesi 2 türkçe alt yazılı tek part

İlk filmi ile çok ses getiren Sihirbazlar Çetesi 2 ile macera filmleri kategorisinde çok güzel filmler ile buluşacak ve bunlar arasından da istediğiniz filmi izlerken kendinizi de bu maceraların içinde hissedeceksiniz. Sihirbazlar Çetesi 2 görsel olarak büyüleyici sahneler ile dolu ve çeteye yeni katılan üye ile birlikte dünyanın pek çok ülkesinden muhteşem görüntüler de yine bu filimde bulunmaktadır.
0        Tarihi :14 Aralık 1:01 İzle

Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı İlk Fragmanı yayınlandı

2003 yılından bu yana bir çok filmi ile karşımıza gelmiş olan Kaptan Jack Sparrow ve onun sürükleyici hikayeleri 2017 yılının mayıs ayında bir kez daha izleyici ile buluşacak. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk fragmanı ile dikkatleri üzerine çeken filmin oyuncu kadrosunda oldukça büyük değişiklikler göze çarpıyor. Örneğin önceki filmde oyuncu kadrosunda yer almayan Orlando Bloom yeniden filme dönüyor. Efsanevi karakteri ile Johnny Depp hala yerinde baş rolü canlandırıyor. Bu kez hikayede karışan işler Kaptan Jack Sparrow'un yeni oyunlara girişmesine neden olacak gibi. Zira uzun zamanda şeytan üçgeninde sıkışmış olan Salazar üçgenden çıkış yolunu bulmuş ve hayaletli gemisine yeniden kavuşmuştur. Okyanus üzerindeki tüm korsanları bir bir temizleyecek olan Lider Salazar, Jack'e gönderdiği haberle ölümün yaklaştığını bildirir. Olası saldırıya karşı hazırlıklı olmak isteyen kaptan Jack, dünyadaki tüm su birikintilerinin hakimi olmak için Poseidon vadisinin yolunu tutar. Orada kendisini bekleyen ödüle ulaşabilirse Sparrow korsanların ve denizlerin hakimi olacaktır.
0        Tarihi :4 Ekim 12:49 İzle

Karanlığın Elli Tonu – Fifty Shades Darker

2015 yılında kurgusu yüzünden kötü yorumlara maruz kalmış olan Grinin Elli Tonu filmi tüm sorunlara rağmen 2017 yılından Karanlığın Elli Tonu ismi ile bir kez daha izleyici karşısına geçiyor. Baş rollerini yine Jamie Dornan ve Dakota Johnson'un canlandırdığı filmin senaryosunu Niall Leonard kaleme almış. E.L. James'in efsanevi üçlemesinin 2. serisi olan Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) fragmanı yayınlandığı günden beri izlenme rekorları kırıyor. Filmin kısaca konusuna göz atmak isterseniz şöyle; Aralarındaki çekimin oluşturduğu arzu ile yaşamlarına yön vermiş olan Cristian Grey ve Anastasia Steele, bir süre sonra gizemin ve sırların içerisinde kaybolur. Kendi hayatını kurmak ve yeniden düzenli bir şekilde yaşamak isteyen Anastasia, her ne kadar Cristian'a karşı bazı duygular barındırsa da mantığıyla ilerlediği bir yola girecektir. Anastasia'nın kendisinden uzaklaşmasını kaldıramayan ve onunla tekrar güzel bir yaşam kurmak isteyen Cristian, çok yakında kendisine çizdiği sınırları aşacak ve kendisinden beklenilen romantik bir ak doğru yelken açacaktır. 14 Şubat 2017 sevgililer gününde vizyona girmesi beklenilen Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) filmini kaçırmayın.
0        Tarihi :19 Eylül 11:45 İzle