2018 Filmleri

Indivisible filmi izle

Indivisible filmi savaş, dram türündedir. Yönetmenliğini üstlenen isim David G Evans olmuştur. Filmin oldukça başarılı oyuncu kadrosu film için oldukça güzel bir duygu katmıştır. Filmin konusu şu şekilde ilerlemektedir. Konumuz tamamen savaş öncesi ve sonrasında yaşanan trajedik olayların insanların hayatlarını nasıl etkilediklerini öncesinde ne durumda oldukları ve sonrasında ne halde olduklarını göstermek için çekilmiştir.
0        Tarihi :23 Mayıs 2:02 İzle

Sonic the Hedgehog

Sonic The Hedgehog filmi fantastik film kategorisinde yer almaktadır. Yönetmenliğini Jeff Fowler’in yaptığı film 08 Kasım 2019 tarihinde vizyona girecektir. İzleyicileri tarafından merakla beklenmektedir. Filmimizin konusu şu şekilde ilerlemektedir; Sonic işlediği bir suç nedeniyle devlet tarafından aranmaktadır. Ancak Sonic teslim olmayacak ve kaçabileceği kadar uzaklara kaçıp hayatını orada devam ettirmek istemektedir. Sonic kaçışı sırasında ona bir polisin yardım etmesi belki işlerini kolaylaştırmış olsa da aslında o polisinde başına bela olacak işleri daha çok zora sokacaktır. Sonic’in kaçış macerası sizlerle.
0        Tarihi :23 Mayıs 1:00 İzle

Küçük Kardeşim Mirai – Mirai

Küçük Kardeşim Mirai filmi çizgi film kategorisinde yer almaktadır. Filmin yönetmenliğini Mamoru Hosoda’dır. 22 Mart 2019 tarihinde sinema severlerle buluşan filmimizin konusu; gelecek nesilden gelen yeni doğan bir bebeği konu almaktadır. Küçük bir ev içerisinde 6 kişilik bir aile hayatlarını yeni doğan Mirai kızlarıyla daha da tatlandırmıştır. Miraiyi çok seven aile fertleri aslında hiç akıllarına getiremedikleri bir konu ile baş başadır. Mirai gelecek nesilden gelmiş ve herşeyin aslında en yeni bilgilerine sahip olarak kendisini yetiştirecektir. Kun-Chan kardeşi ile arasındaki diyaloğu filme yansıtılmıştır.
0        Tarihi :22 Mayıs 1:05 İzle

Monster Party

Monster Party 2018 yılında vizyona girmiş gerilim türündedir. Yönetmenliğini üstlen Chris Von Hoffmann’ın başarılı bir çalışması diyebiliriz. İyi bir aile babasına sahip olan genç çocuk aslında babasının kumarda herşeyi kaybetmeye yakın zamanında daha kötü olaylarla karşılaşacaktır. Kumar masasında babasının dayaklar yediğini ve işkenceler yapıldığına şahit olacaktır. Babasının kumar borcunu ödemeyi kendisi üstlenir. Genç çocuk babasını kısa süreliğine bataklıktan kurtarır fakat bu sefer kendisi bu borcu nasıl ödeyeceğini bilemez. Borcu kısa sürede ödemesi için ancak soygun yaparak kazanabileceğini fark eder. Zengin iş adamının evini soyarak bu borcu kapatabileceğini düşünen genç çocuk arkadaşlarından yardım isteyerek ev için soygun planı yapar.
0        Tarihi :22 Mayıs 1:04 İzle

Paskal The Movie

Paskal The Movie filmi dram, aksiyon türündedir. Eylül 2018 yılında vizyona giren filmimizin konusu; Geçmiş yıllarda Malezya kraliyetine ait donanma ekibi seyir halindeyken Somalili bir deniz korsanı tarafından önce taciz sonra saldırıya uğrayacaktır. Saldırı sonrasında kraliyet ailesinin ekibi kaçırılacaktır. Kaçırılma olayını duyan kraliyet ailesi askeri ordu ile iş birliği yaparak kurtarma operasyonuı yaptıracak ve ekibini sağ sağlim kurtarmaya çalışacaktır.
0        Tarihi :22 Mayıs 1:03 İzle

Arılara Söyle – Tell It to the Bees

Arılara Söyle filmi romantik bir konuya sahiplik etmektedir. Doktor Jean isimli genç bir kadın hayatı boyunca doktorluk mesleğinin iyi ve kötü yanlarıyla verdiği savaşın yanısıra birde kendi özel hayatında vermiş olduğu idare etme savaşı onu fazlasıyla derinden etkileyecektir. Kadın sürekli hayatında yanlış kararlar verdiği için sürgün edilerek farklı eyaletlere giderek görevine oralarda devam etmektedir. Bir gün son gittiği yerden kaçış planı yaparken orada 10 yaşında kötü bir hastalığı olan hastası ile karşılaşacaktır.
0        Tarihi :21 Mayıs 2:08 İzle

I’ll Take Your Dead

I'll Take Your Dead filmi korku türündedir. 2018 yılında vizyona giren I'll Take Your Dead filmi korku filmlerinin en iyisi olarak gösterilmektedir. William isimli baba Gloria isimli kızı ile sakin bir hayat sürmek için bir çiftlik işletmesi yapmaktadır. William isimli babanın diğer yaptığı iş ise çeteler için ceset temizlemede işleri yapmaktadır. Baba ve kız cesetleri birlikte parçalayarak yakıp ortadan kaldırmaktadır. Bu sıradan günleri değiştirecek olaylar olacaktır. Baba ve kız zor durumda kalacaktır. Öldü diye getirilen ceset aniden canlandığında sıradışı olaylar başlayacaktır.
0        Tarihi :21 Mayıs 2:06 İzle

Yaz – Leto hd

Yaz filmi müzikal türünde filmdir. 23 Kasım 2018 de vizyona giren Leto filminin yönetmenlik koltuğuna Kirill Serebnennikov oturmuştur. Filmin konusu ise şu şekildedir; 1980 yıllarında rock müzik kültüründeki ünlü sanatçıların ve o camiada bulunan insanların rock kültürünü nasıl doğurduğunu ortaya çıkarttığını konu almıştır. Rock’n Roll blues müziğinin filmimiz sayesinde daha fazla yaygın halde dinlenmesi ve insanlar tarafından talep arz konusu haline gelmesi bu sebeple kaçak plakların herkes tarafından ulaşabilir hale getirildiği dönemlere sizleri götürecektir.
0        Tarihi :21 Mayıs 2:05 İzle

Örümcek Adam Eve Dönüş – Spider Man Homecoming

Örümcek Adam Evden Uzakta Filmi bilim kurgu türünde bolca heyecanlı sahnelere sahiptir. Temmuz 2019 yılında vizyona giren Spider Man Far From Home filmin konusu oldukça maceralara konu olmaktadır. Konusu şu şekilde gerçekleşir; Endgame’de bir sürü kötü olay yaşandıktan sonra arkadaşlarıyla birlikte şehirden uzakta tatil yapmaya karar verecektir. Bu tatilin onlara iyi gelebileceğini düşündükleri için tüm herkesten uzaklaşmayı seçtiler. Tatil günleri güzel bir şekilde geçerken aniden ortaya çıkan Mysterio ya karşı savaş başlamıştır. Parker arkadaşlarının başlarına kötü olaylar gelmesin diye kendi canını hice sayacak arkadaşlarını koruyacaktır.
0        Tarihi :19 Mayıs 18:18 İzle

Simmba

2018 yılının en iyi hint filmi olmaya aday gösterilen Simmba yönetmenliğini Puri Jagannadh yapmıştır. Alt yazılı yayınlanan Simmba filmi izlemek için web sitemizi takipte kalın. Filmimizin konusu; Polis memuru olarak hayatını idame ettiren Simmba aslında polislik görevinde kötülüklerle ve insanların huzur içerisinde sağlamaya çalışması gerekirken kendisi huzursuz edecek ve bir çok kötü olaya bulaşmıştır. Mesleğin ona katmış olduğu ekstra yetkiler ve polisliğini kullanarak bütün pis işlere kendisini alet etmiştir. Kötülükler başına büyük bir bela açtıktan sonra düzelmek isteyecek ve iyi bir polis memuru olmaya çalışacaktır. Ahlaksız polisin hayat hikayesi konulu filmimizde keyifli seyirler.
0        Tarihi :18 Mayıs 17:45 İzle