2018 Filmleri

Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları

Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald'ın Suçları filmini izleyenler fantastik filmlerin en iyisi olduğunu söyleyebilirler. Filmin yönetmenliğini yaptığı David Yates’in en iyi filmlerinden biri olarak gösterilmektedir. Fantastik, Macera, Aile türünde olan filmimizin konusu şu şekildedir; 2018 Kasım ayında vizyona giren film Fantastik canavarlar 2 filminin devam filmi olmuştur. Filmde konu biraz eskilere gitmiştir. Gellert bir hapishanede yatmakta olan azılı suçludur. Bu hapishaneden bir kaç kez kaçmayı denemiş fakat başarısız olmuştur. En son denemesinde şansı yaver giderek kaçmayı başarmıştır. Gellert’in bir amacı vardır. İnsanlığı büyü yapabilen ve yapamayan olarak ikiye bölmeye çalışmaktır. Gellert tüm büyü yapabilen kişilere ulaşmaya başlamış insanlara karşı onları kullanmıştır. Gellert’in bu girişimi tüm büyü yapamayan insanları tedirgin etmiş bir savaş haline geldiğini göstermiştir. Çoğu insanın zarar gördüğü bu durumu durdurmak çokta kolay olmayacaktır. Bu durumu durdurabilecek bir kişi vardır oda Gellert’in eski arkadaşı mutant güçlere sahip Albus’tur. Albus Gellert’e karşı bir savaş başlatacak onun karşısında düşman olarak duracaktır.
0        Tarihi :1 Mart 1:07 İzle

Ayin – Hereditary

Hereditary korku filminde yönetmen Ari Aster iyi bir sinema filmi vizyona sunmuştur. Haziran 2018 yılında vizyona giren korku filmi türkçe dublaj olarak yayınlanmaktadır. Filmimizin konusu; Ellen Graham çok sinirli ve agrasif biridir. Aşırı ters cevap vermesi bazı kişilerin hoşuna gitmemektedir. Ellen yakın zamanda hayatını kaybetmiş dünyaya gözlerini yummuştur. Annie isimli yakın akrabası ölümünde bile fark etmediği gizemli olayları sonrasında fark etmeye başlayacak ve ne olup bittiğini anlayamadan korku dolu maceranın içine dalacaktır. Korku günden güne artıyor ve Annie yenmek üstesinden gelmek için elinden gelen herşeyi yapıyordu. Ayin filmini türkçe dublaj izleyin.
0        Tarihi :1 Mart 1:04 İzle

Kaos Lordları – Lords of Chaos

Lords of Chaos isimli korku filmimizde anlatılmak istenen; Bir genç çocuğun yaşadığı hayattan sıkılarak tüm dengeleri değiştirmesini anlatmaktadır. Kaos Lordları filmin baş rol oyuncusu euronymous isimli bir genç çocuktur. Henüz 18 yaşına girmemiş bir çocuğun içerisinde yaşamakta olduğu hayatı sıkıcı bulması ne kadar doğru bilinmez ama bu çocuk artık farklılaştırmak ve herkesin özendiği bir hayat yaşamak istiyordu. Genç çocuk ise yeni yaşam tarzı ile tüm insanlara bunu göstermek istiyordu. Müzik sanatıyla ilgilenen çocuk hem metal tarzında yetenekli olduğu için bu gruplaşmayı oradan yola çıkarak yapmaya karar verir. Yaptığı müziğin ünlenmesi ve herkesin tanıması için ise farklı bir yöntem deneyecektir. Herkesi şaşırtacak bir kundaklama eylemleriyle başlayan genç kurmuş olduğu grubun bulunduğu şehre kara bulut gibi çökmesine neden oldu. Herkesin korktuğu ve uzaklaşmaya çalıştığı grubun aslında bir amacı vardı ünlü olarak yaşam tarzlarını ortaya koymaktı.
0        Tarihi :1 Mart 1:01 İzle

Aşkın Algoritması – Zoe

Aşkın Algoritması filmin yönetmenliğini Drake Doremus yapmıştır. Aralık 2018 yılında vizyona girdiği tarihten itibaren çok sevilen romantik filmimizin konusu; Sürekli olarak ilişkilerinde kavga eden insanların tüm hayatlarını etkileyen olumsuz faktörleri ve kavga sebeplerini ortadan kaldırıp onlara daha güzel bir yaşam sunabilmek ilişkilerini istedikleri gibi mutlu bir şekilde yürütebilmek için bir teknoloji planı yapılır. Bu plan uygulanmaya başladığında ilgi ve talep artar. Plan sahiplerinin başı kısa süre sonra algoritma geliştirildikçe daha büyük tehlikeleri içerisinde barındırdığını fark etmeye başlamışlardır. Romantik türünde olan filmimizde sizlere iyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :1 Mart 0:57 İzle

Ayrılmak İstiyorum – The Breaker Upperers

The Breaker Upperers filmi türkçe dublaj izlemek istiyorsanız web sitemizi ziyaret edin. Mayıs 2018 yılında vizyona giren komedi ve dram filminde anlatılmak istenen olay şu şekilde gerçekleşir; Jen ve Mel çok sonradan aynı hayatı ve aynı duyguyu paylaştıklarını öğrendiklerinde iş işten geçmiş olduğunu fark ettiler. Mel ve Jen bir erkek tarafından aynı hayat içerisinde aynı duyguları yaşamaya mecbur bırakılmış idare edilerek aldatılmayı en güzel şekilde yaşayan iki kader arkadaşıdır. Bu duruma tepki göstermek için bir şirket kurarak ayrılmak isteyipte hayatlarında bağlı tutulan kişileri ayırmak için bir şirket kurmaya karar verdiler. Mel ve Jen bu düşünceyle tüm huzursuzluk hikayelerinde baş rol oynayan kadın ve erkeklere umut ışığı olmayı hedeflediler. Romantik komedi türünde olan filmimizde sizlere keyifli seyirler dileriz.
0        Tarihi :28 Şubat 0:58 İzle

Elizabeth Harvest filmi

Elizabeth Harvest bilim kurgu filminin yönetmenlik koltuğunda Sebastian Gutierrez oturmuştur. Ağustos 2018 yapımı olan Elizabeth Harvest filmini keyifle izlemenizi tavsiye ederim. Filmimizin konusu; Başarılı bilim adamı olan araştırmacı Henry üstün başarı belgesine layık görülecek bir davete katılarak onur belgesini alacaktır. Evde bulunan hizmetçiye de tembihlediği bir oda bulunmaktadır. Evden çıktığında kimsenin o odaya yaklaşmamasını söylemiştir. Elizabeth ile yeni bir evlilik yapan Henry hizmetçisine tembihlediği gibi o odaya kesinlikle girmemesi konusunda uyarmıştır. Henry davete gittiğinde yeni evlendiği karısı sır gibi sakladığı odayı merak ederek hizmetçiyi oyalayarak içeri girmeye çalışacaktır. Henry’in sakladığı odadan Elizabeth çok şaşırarak çıkacaktır.
0        Tarihi :28 Şubat 0:54 İzle

En las estrellas

En las estrellas filmi ağustos 2018 de yayınlanmıştır. Oldukça beğenilen dram türündeki filmin yönetmenliğini Zoe Berriatûa yapmıştır. Hayalini kurduğu yönetmenlik işine atılan genç adam işinde ilerlemeyi ve güzel paralar kazanmayı hedeflerken aniden karısının vefat etmesiyle tüm hayatı alt üst olacaktır. Hayattaki en çok önem verdiği ailesinde yol arkadaşını kaybeden adam bundan sonraki hayatını 9 yaşındaki çocuğu ile devam ettirmek zorunda kalır. Yönetmenlik işine son verip ve alkol kullanmaya başlayan genç adam hayattaki tüm dayanaklarını kaybeder. Çocuğu ile zorlu bir hayat onu beklemektedir.
0        Tarihi :28 Şubat 0:51 İzle

Mandy filmini izle

Mandy filmi full aksiyon ve fantastik olaylar içermektedir. Herkesin aklına kazınan oyuncu Nicolas Cage iyi oyunculuğu ile herkese gerilim, aksiyon ve korku dolu filminde güzel sahneler çıkartmıştır. Türkçe dublaj yayınlanmakta olan Mandy filmin konusu; Red isimli kişi karakterinde ikilem yaşamaktadır. Kendi üzerinde hissettiği farklı duygular onun kan ile arasında bağ oluşturmuştur. Farklı bir kişilik yapısı olan Red artık sorunların içerisinden çıkamayacak ve sorunlarını kan ile çözmeye çalışacaktır. Korku filminizde sizlere iyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :28 Şubat 0:40 İzle

Along with the Gods The Last 49 Days full izle

Along with the Gods The Last 49 Days Fantastik filmini türkçe dublaj izleyebilmeniz için öncelikle web sitemizi ziyaret etmeniz gerekmektedir. Yong-hwa Kim yönetmenliğindeki film çok beğenilmiş ve çok izlenme elde etmiştir. Fantastik, aksiyon ve dram türündeki filmimizin konusu; İnsanların ölüm esnasında yanlarında bulunan melekleri konu almaktadır. İnsanların ölümünde onları ebedi yolculukları sırasında yolculuklarına eşlik eden meleklere ölüm gardiyanları da söylenebiliyordu. Gardiyanları görmek mümkün değilken onları izleyebilen bir kişiyi fark ettiklerinde işler değişecektir. Along with the Gods The Last 49 Days Filmini hd izleyin.
0        Tarihi :24 Şubat 23:47 İzle

Yucatan filmi donmadan seyret

Yucatan filmini full izlemek için doğru seçim yaptınız. Yucatan filmi Ağustos 2018 yılında vizyona girmiş olup google, yahoo, bing gibi sosyal arama motorlarında kendisini komedi film türleri listesinin en başına yazdırmayı başarmıştır. Filmimizin konusunda; birbirlerine düşen iki yakın arkadaş konu alınmıştır. Hızlıklıkla hayatlarını geçindirmeye çalışan iki yakın arkadaş bulundukları çevrede büyük bir parayı lotodan kazanan bir adama dadanmaya karar verirler. Amaçları adamdan parayı çalmaktır. Fırıncı loto’dan tutturduğu parayı kazandığını herkesten saklamaya çalışıyor olsa da hırsızların bundan haberi olmuştu. Hırsızlar aralarında anlaşmazlık çıktığı için birbirlerine de düşman olacak bu son işi birbirlerinden ayrı kendilerine rakip olarak yapmaya başlayacaktır. Komedi filmimizde sizlere iyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :23 Şubat 3:41 İzle