2019 Filmleri

Ada – The Isle donmadan izle

The Isle filmini tek part full haliyle web sitemizde bulabilirsiniz. Türkçe alt yazılı yayınlanan filmimizde anlatılmak istenilen olay şu şekilde; Gerilim filmlerinde olan tüm olayları içerisinde barındıran Ada filminde bir ticaret gemisi konu alınmaktadır. 16 kişilik mürettabatla yola çıkan yük gemisi bir süre yol aldıktan sonra karşılarına çıkan büyük sis bulutlarının arasında kalacak ve sis bulutları yüzünden önünü göremez hale gelecektir. Mürettebatta bu durumda yetersiz kalacaktır. Göremedikleri dev kayaya çarptıklarını sonradan fark eden yük gemisi batmaya başlar ve parçalara ayrılır. 16 kişinin bulunduğu gemide artık yaşam mücadelesi başlar. Herkesin tek bir amacı vardır hayatta kalmak. 13 kişinin öldüğü ve sadece 3 kişinin kurtulduğu gemi parçalarıyla birlikte bir kıyıya savrulur. Yaşayan 3 kişide hiç bilmedikleri bir adada mahsur kalırlar. Bu adayı gezdiklerinde ise sadece 4 kişinin yaşıyor olduklarını fark edeceklerdir. Adada yaşayan 4 kişi geminin mürettebatına çok ilginç gelecek ve gizemli gerilimli günler yaşatacaktır.
0        Tarihi :28 Şubat 1:01 İzle

Elizabeth Harvest filmi

Elizabeth Harvest bilim kurgu filminin yönetmenlik koltuğunda Sebastian Gutierrez oturmuştur. Ağustos 2018 yapımı olan Elizabeth Harvest filmini keyifle izlemenizi tavsiye ederim. Filmimizin konusu; Başarılı bilim adamı olan araştırmacı Henry üstün başarı belgesine layık görülecek bir davete katılarak onur belgesini alacaktır. Evde bulunan hizmetçiye de tembihlediği bir oda bulunmaktadır. Evden çıktığında kimsenin o odaya yaklaşmamasını söylemiştir. Elizabeth ile yeni bir evlilik yapan Henry hizmetçisine tembihlediği gibi o odaya kesinlikle girmemesi konusunda uyarmıştır. Henry davete gittiğinde yeni evlendiği karısı sır gibi sakladığı odayı merak ederek hizmetçiyi oyalayarak içeri girmeye çalışacaktır. Henry’in sakladığı odadan Elizabeth çok şaşırarak çıkacaktır.
0        Tarihi :28 Şubat 0:54 İzle

Boyunduruk – Against the Clock

Against the Clock filmi izleyen kişiler gerilimi son raddesine kadar yaşamaktadır. Yönetmenliğini Mark Polish’in yaptığı Boyunduruk gerilim filminin konusu; İyi bir aile babası olan Kelley CIA ajanı görevi yapmaktadır. Baba katılmış olduğu bir görevde çatışmaya girmiş ve ağır şekilde yaralanmıştır. Yarananan Kelley apar topar hastaneye kaldırılınca durumunun çok ciddi olduğu anlaşılır. Kelley nefes almakta zorlandığı için nefes veren makinelere bağlanarak hayata tutunmaya çalışır. Eşi de durumu biraz araştırmaya başlayınca olaylara kaza olarak rapor edilen bu durum karşısında şok olur. Durumun kaza olmadığını bir çatışmada yaralandığı kanıtlamak için elinden geleni yapacaktır.
0        Tarihi :24 Şubat 23:42 İzle

Serenity hd izle

Serenity filmini indirmeden ve donmadan tek part olarak web sitemizde keyifle izleyin. Serenity filmi sizleri gerilimin doruk noktasına götürecek bir konuya sahiptir. Filmimizin konusu şu şekilde; Baker Dill bir adada kendisine ait bir balıkçı teknesi ile gelen misafir turistlere balık tutmayı öğretmek için turlar düzenleyen biridir. Geçimini sadece bu işten sağlayan Baker hayatını düzene sokmuş geçirdiği kötü olaylar sonrasında dim dik ayakta kalmayı başarmıştır. Karısıyla kötü giden evliliğini ondan uzakta bir yerde turlar düzenleyerek onu unutabileceğini düşünerek geçirmek istemişti. Başarılı olduğu bu konu çok fazla uzun sürmeden karısı tarafından bozulacaktır. Karısı Baker’i görmeye geldiğinde ona yeni kocası tarafından sürekli şiddete maruz kaldığını ve çocuğunun bundan çok kötü etkilendiğini söyleyince iş değişir ve Baker hayatını geride bırakarak çocuğu için eski karısı Karene yardım etmek isteyecektir. Karen’in yeni kocasını bir tekne turuna davet edecek ve geri dönüşü olmayan bir tekne turu olacaktır.
1        Tarihi :23 Şubat 3:38 İzle

Jim Button ve Makinist Luke – Jim Button and Luke the Engine Driver

Jim Button and Luke the Engine Driver filmini hd kalite izle. Yakın arkadaşların hayatındaki küçük bir notun ne kadar değerli olduğunu ve birbirlerine ne kadar sadık olduklarını konu alan en iyi fantastik film olarak gösterilen Jim Button ve Makinist Luke filmi türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Jim doğalı bir kaç ay olmuştu ki ailesinden uzak kalmak zorunda bırakılmıştı. Ailesi tarafından bir kutuya koyulmuş ve okyanusa bırakılmıştı. Jimi okyanusta bulan kişiler yaşadıkları yere götürerek büyüklerine haber verdiler. Dağ eteğinde bulunan bir adaya götürülen Jim orada bulan ve sahip çıkmak isteyen kişilerin çok hoşuna gider orada büyümeye başlar. Jim yetişkin birey haline gelince artık kendi başına hayat mücadelesini vermeye başlar. Ailesi gibi gördüğü kişilerin yanı sıra yakın 2 arkadaşıda vardır. Büyüdüğü adanın kralı fazla nufus artışından dolayı orada çok sevilen kişilerden başlayarak tren rotasını başka bir yere çevirerek ayırmaya bölmeye çalışır. Buna kızan yerli halk arasında arkadaşları da olduğu için Jimde destek vererek birlikte yola çıktılar. Deniz yolculuğu başlayan arkadaşlar denizde bir pet şişe buldular. Şişenin içerisinde küçük bir kağıda yazılı bir not bulunmaktaydı. Not içerisinde yardıma ihtiyacı olan bir kızın anlattıkları vardı. Jim ve arkadaşlarını yeni bir maceraya sürükleyen not çok önemli olsa gerek hemen yola koyuldular.
0        Tarihi :22 Şubat 3:32 İzle

Velvet Buzzsaw 2019 filmi seyret

Velvet Buzzsaw filmini hd kalitede donmadan izleyin. Yönetmenliğini Dan Gilroy’un üstlendiği Velvet Buzzsaw filmi gerilim ve korku türündedir. Velvet Buzzsaw filmi aslında sanat dünyasında farklı olayların olabileceğini konu alarak insanlara yapılan korku yaklaşımları bizlere anlatmak istemektedir. Saant simsarı olarak adlandırılan kişi sanata ve sanatçılara çok değer verdiğini herkese göstermektedir. Seçiçi kişilikyapısıyla herkesi kendisine hayran bırakırken sonradan değişen kimliği sanatçıların korkulu rüyası haline getirmişti. Yapılan en özel ve kişise l eserlere bile saygı göstermemeye başlayan simsar onları toplayarak şantaj gibi yüksek fiyatlarla satmaya karar vermişti. Saant’ın bir inandığı durum daha vardır, uzun süreli bakılan tablolar canlanarak hareket etmektedir. Buna kimseyi ilk başta inandıramamış olsa da sonradan etkisi altına aldığı kişilere bunu kanıtlamaya başlamıştır. Velvet Buzzsaw filmini türkçe dublaj izle.
0        Tarihi :22 Şubat 3:30 İzle

Robin Hood filmini tek part izle

The Cloverfield Paradox filmini hd seyretme keyfini bizimle yakalayın. Cloverfield Paradoksu filmi 2018 – 2019 yılında çıkan en iyi bilim kurgu filmleri arasında gösterilmektedir. Eğer sizde sürükleyici bilim kurgu filmi arıyorsanız yabancı filmlerin yanısıra Cloverfield Paradoksu izleyebilirsiniz. Yer yüzündeki en büyük sorunlardan bir tanesi olarak gösterilen enerji üretimi ve tüketimi her yıl tüm dünyaya gittikçe zorluk haline gelmektedir. Enerji üretimi azalmay başlayınca tüm dünyanın gündemine oturmuş bu durum için çözüm aramaya başlayacaklar. Uzaya astronot göndererek orada kullanılabilen bir enerji kaynağı araştırması yapılacak o enerjiyi dünyaya kullandırabilmek amaçlanmıştır. Astronotlar araştırmaları sırasında tanrı parçası lakabıyla adlandırdıkları bir çalışma yaptıkları plan dahilinden dışına çıkacak astronotları kötü etkileyecektir. Bozulan plan onların başına büyük dert olacak ve hayatlarında yaşamak istemeyecekleri kötü olaylar yaşatacaktır. İstenmeyen şekilde başlarına gelen kaza tüm dünyayı etkisi altına alırken astronotlar uzayda yaşam mücadelesi verecektir.
0        Tarihi :22 Şubat 3:29 İzle

Ölümcül Labirent – Escape Room türkçe dublaj izle

Escape Room filmini indirmeden tek part izleyin. Filmimizin yönetmenliğini Adam Robitel yapmaktadır.2019 en iyi korku filmlerinden haberdar olmak istiyorsanız web sitemizi takipte kalın. Ölümcül Labiren filmi gişe rekorları kırabilecek bir konuya sahiptir. Bilim kurgu, Dram, Gizem ve korku filmlerini aratmayacak bir sahneye sahiplik yapmış filmimizin konusunu; Bir labirent’in içeriside sıkışıp kalan 6 kişinin hayatı ele alınmıştır. Birbirlerini daha önce hiç görmemiş 6 kişi labirent gibi karışık bir yerde birbirlerinden habersiz ölüm ve yaşam mücadelesi vermek için hayatta kalmaya çalışacaktırlar. Bu yaşam mücadelesinde bazı kişiler denk geldiklerinde yaşamak için tek bir şansa sahiptirler öldürmek. Yaşamak için öldür kuralı tek bir kişi kalana kadar devam edecektir. İnsanların birbirlerinden habersizce çıkış yolu aramaları sizlere korku dolu anlar yaşatacaktır. Karanlık odalarda yaşam mücadelesi veren insanlar ellerine aldıkları tüm neslelerle kendilerini savunmaya çalışırken karşısına çıkan diğer karanlık odalardaki kişileri öldürmeye çalışacaktır. Bir oyun gibi gözüksede bu bir yaşam mücadelesidir.
0        Tarihi :22 Şubat 3:21 İzle

Peder – The Padre hd

Peder - The Padre filmini indirmeden izleyebileceğiniz bir platformdasınız. Filmin yönetmenliğini Jonathan Sobol yapmaktadır. Dram türü olan filmimizin konusu şu şekilde gerçekleşmektedir. Bol macera ve aksiyonlu filmde bir hırsızın hayatı konu alınmıştır. Kolombiya’da bi eyalette hırsızlık yapan genç adam farklı bir sebepten polisler tarafından aranmaya başlar. Bunu öğrenen adam acil olarak o eyaletten kaçmak için bir plan yapar ve aklına ilk gelen şey yakınında bulunan çalışır haldeki polis arabasını alarak kaçmaya başlar. Çaldığı polis arabasını hiç kontrol etmeden kaçıran adam kaçtığı farklı bir yerde kamufle olmak için rahibe kılığında dolanmaya başlar. Kimsenin fark etmediği adam sonunda polis arabasından kurtulmak için onu uzak bir yere götürdüğünde arka koltukta fark etmediği küçü kızı görür. Küçük kız hiç sesini çıkartmamıştı ki uyuyor olmalıydı. Kızı da yanında gezdirmek zorunda kalan adamın başından geçen macera dolu hikayesinde sizlere keyifli seyirler dileriz.
0        Tarihi :22 Şubat 3:15 İzle

Gosnell The Trial Of America’s Biggest Serial Killer filmi izle

Gosnell The Trial Of America's Biggest Serial Killer filmini tek part izlemek için sitemizi takipte kalın. Türkçe alt yazılı yayınlanan filmimizin konusu; bir kürtaj kliniği sahibi doktor konu alınmıştır. Doktorun başından geçen olaylar tüm izleyenlerin kanını donduracaktır. Doktor Kermit Gosnell bir mahallede kürtaj kliniğinin hem sahipliğini hemde doktorluğunu yaparken polis baskını ile karşılaşır. Polislerin rutin olarak yaptığı uyuşturucu baskınında hiç akla gelmeyecek olan, Doktor Kermit’in kliniği hedef alınmıştır. Polis uyuşturucu operasyonunda karşısına ihbar edilen uyuşturucuların çıkmasını beklerken 31 yıldır işlenen korkunç ve trajedik olayların kanıtlarıyla birlikte belgelerini bulur. Bunları gün yüzüne çıkartmak için öncelikle Doktor Kermit’i tutuklama kararı alır. Doktor Kermit ne kadar belgeleri inkar edip suçsuz olduğunu söylüyor olsada, çıkacağı mahmede hakim’den beklemediği bir tepki görecektir. Hakim tüm belgeleri doğruluğu ile birlikte Kermit’in karşısında onu ömür boyu hapse attırmak için davayı görecektir.
0        Tarihi :22 Şubat 3:08 İzle