2019 Filmleri

Revenger

Filmimizin Konusu; Yönetmen koltuğunda Won Lee nin yönetmen koltuğuna oturduğu bu başyapıtın asıl konusunu gelelim. Yaşı baya ilerlemiş olan bu adamın artık emekli olma vakti gelmiştir. Ve normal hayata nasıl alışacağını bir türlü bilmeyen bu adam her yerde bir sıkıntı çıkarıyor ve sonrasında özür diliyor. Ama kendisine söz verir ve düzelmesi için her insana iyi davranacağına kendisine söz verir. Son bir iş teklifi alır ve bunu yapmak ister nedenine gelirsek yüklü bir para alacaktır ve ailesi ile birlikte dünya turuna çıkma hayallerini gerçekleştireceklerdir. O gün gelir ve emekli müfettiş yola çıkar bir aylık bir görevin ardından evine döndüğünde ise ailesi orada değildi hepsi bir katliama kurban gitmişti yada kendisi yüzünden ailesine bir şey yapılmıştı. Bunun peşine düşecek ve onlardan ailesinin öcünü alacaktır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :16 Ocak 21:36 İzle

Aladdin filmi izle

Filmin konusu; Aylarca beklenen Aladdin isimli film yakın zamanda izleyicilerle buluşacağını açıkladı ve yüreklere su serpti. Bu tarih 24 Mayıs olarak açıklandı. Tüm yaş kitlelerine hitap edecek şekilde bir senaryosu bulunan çok güzel bir film. Yönetmen koltuğunda ise Guy Ritche oturuyor. Aladdin bu sefer bir animasyon filmi olmuyor sınırları aşıyor ve izleyicilere farklı şeyler izletmeyi amaçlıyor. Film artık bilgisayardan yapılmakdan çıkıyor ve gerçek insanlar, gerçek nesneler kullanılmaya gidiyor. 1992 yılında ilk animasyon çizgi filmi olarak çıkan Aladdin şimdi büyük bir seri ile seyircileri ile buluşmaya geliyor. Geçmiş günlerde fragmanı yayınlanan bu herkesin beklediği film büyük gişe rekorları kırmanın peşinde ve öyle olacak gibi de duruyor. Guy Ritchie yine iyi bir iş çıkaracağa benziyor. Aladdin gibi vizyon filmlerini sitemizde bulabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :25 Aralık 0:34 İzle

Dogman tek part

Filmimizin konusu; Marcello adın bir genç torbacılık yapmaktadır fakat kasaba halkının fazlasıyla takdirini kazanmıştır ve oldukça sevilen bir tiptir. Marcello bu işten atık uzaklaşmak ister ama bir türlü beceremez.Arkadaşının bir eroinman olması ise bu işten uzaklaşmamasının tek nedenidir. Marcello hayatını sürdürürken gittikçe nelere bulaştığını ve kendini nasıl bir durum da bulacağından habersizdir.
0        Tarihi :19 Aralık 20:05 İzle

Cold Pursuit – Sang froid tek part izle

Filmin olay örgüsü; Cold Pursuit- Sang froid filmi 2019 yılında bizlerle beyaz perdede buluşacak. Bu aksiyon dolu filmimizin yönetmen koltuğunda Hans Petter Moland oturmaktadır. Oyuncular olarak yüksek tecrübeye sahip ve beyaz perdeye oldukça alışık olan ve birçok ödüle layık olan isimler mevcut. Konuya geçecek olursak ise kapanan yolları ve kar temizlemek ile görevlendirilen Nels isimli adam oğlunun kötü alışkanlıklara girip hayatını sonlandırması ile hayattan bir beklentisi kalmamıştır. Ve tüm gün boyunca oğlunun hatıralarına bakarak onun geri gelmesini umutlu bir şekilde beklemektedir. Bir gün oğlunu rüyasında görür ve o kötü maddeyi oğluna ulaştıran kişileri bulup öldürmek ister. Tüm hazırlığını yaptıktan sonra o kötü ve acımasız adamların karşısına çıkmak için hazırdır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :18 Aralık 17:30 İzle

Captive State filmini 1080p izle

Filmin Özeti; Chicago’nun uzaylılar tarafından istila edilmesi evrendeki tüm dengeyi bozmuştur. Bu olaylardan yaklaşık 10 yıl sonraki nesil de çok feci derecede etkilenmiştir. Bu korkunç istilanın Chicago halkını nasıl etkilediğini , insanlık toplumunun nasıl bir tehdit ve tehlike altında olduğunu göstermektedir. Bu olayların nasıl meydana geldiğini ise kimse bilmiyordu. Bu zor ve tehlikeli süreçte insanlığı çok farklı şeyler bekliyordu. Captive State filmini 1080p ve kesintisiz olarak web sitemizde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :18 Aralık 17:27 İzle

Örümcek Adam Örümcek Evreninde – SpiderMan Into the Spider Verse filmini izle

Filmimizin konusu; Miles isimli genç çocuk hayatında hep heyecan dolu eğlenceli gününü geçirmeye çalışan bir ufaklıktı. Brooklyn’de aile ile yaşamaya devam ederken hayatında hep maceraları severek yaşayan oldukça keyifli bir hayatı bulunan Annesinin iş hayatı oldukça yoğun geçerken, babasıda vatanı için onurlu ve şerefli bir şekilde işini icra etmeye çalışan bir polis memuruydu. Babasının iş hayatındaki ve annesinin yoğunluğu nedeniyle okula yatılı olarak verilmek istenen Miles kendi üzerinde ruhsal ve bedensel farklılıklar hissettiğini ailesine söylemiştir. Aileside yakınlarında bulunan mustasyon okuluna vermeye karar verdiler. Mutasyon okulunda 1.likle mücadele ederken aniden bir örümceğin onu ısırması tüm hayatını değiştirecek bir hikayesi başlamış oldu. Örümcek adam serisini tek part ve kesintisiz web sitemizde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :16 Aralık 21:27 İzle

What Will People Say – La mauvaise réputation – Hva vil folk si izle

Filmin konusu; Nisha daha genç yaşlarda erkeklere olan merakıyla ailesinin kötü tepkisini almayı başarmıştı. Nisha Lise yıllarında kendisini bir erkeğe kaptırmış onun isteklerini karşılamaya başlamıştı. Ne derse yapmaya hazır olan Nisha bir gün erkek arkadaşının ahlaksız teklifine evet demek zorunda hissetti kendisini. Sevgilisi ona erotik filmlerde olduğu gibi ilişki teklifinde bulundu. En kötü karar bu olsa gerek. Nisha erkek arkadaşıyla yatakta babasına yakalandı. Babası ona kötü bir şey yapmamak için onu yaşadıklarından ve aklındaki kötü düşüncelerden kurtulması için Pakistandaki akrabalarının yanına göndermeye karar verdi. Bu karar babası için kolaydı fakat, öncelikle sevdiği hayattan ve sevgilisinden ayrı kalmak Nisha’yı çok üzecekti. Keyifli izlemeler.
0        Tarihi :14 Aralık 23:55 İzle

Siyah Nehir – Black Tide – Fleuve noir izle

Filmin konusu; Polisiye filmleri izlemek isteyenler lütfen takipte kalın. Filmde Dany isimli bir çocuğun okul çıkışında aniden ortadan kaybolmasıyla ortalık karışacaktır. Dany’in okuldan kaybolmasına ilişkin kimsenin konudan haberi olmaması enteresan bir olaya sürüklenecektir. Dany’in yokluğunu fark eden öğretmeni acil olarak öncelikle aile bireylerine ve sonrasında polislere bilgi vererek çocuğun hızlı bir şekilde kaybolduğu yerde bulunması için yardım edecektir. Tüm bildiklerini anlatan öğretmen kendi üzerine düşen sorumluluğu yerine getirdiğini düşünmektedir. Polis gelen ihbarı değerlendirecektir. Son günlerde yaşadığı hayattan sıkılan polis memuru bir çocuğun hayatı söz konusu olduğu için işine dört elle sarılacak ve kaybolan çocuğu bulmak için seferber olacaktır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :14 Aralık 23:50 İzle

Delirium Türkçe altyazı

Filmin konusu; Delirium filmi Türkçe altyazı izleyebilmek için web sitemizi takipte kalın. Tom küçük yaşlarda abisiyle birlikte sürekli vakit geçiren bir çocuktu. Abisini canı pahasına olursa olsun korur ve onun söyledikleri haricinde hiçbirşey yapmazdı. Abisinin günün birinde hiç beklenmedik bir olay yüzünden birini vahşice öldürmesi Tom’a da bulaşacaktır. Tom henüz olaydan habersiz olmasının yanı sıra 12 yaşında daha çok küçük bir çocuktur. Onun yaşındaki çocuklar ölüm nedir bilmezken Tom 12 yaşında abisine yardım etti diye onu suç ortağı yapacaklar ve hapise atacaklardı. Tom bu durum karşısında çaresizce verilen adaletsiz yargılama sistemine razı olmuş cezasını çekmek için hapishaneye gönderilmiştir. Tom uzun yıllar sonra cezasının bitmesine yakın bu durumları gözünün önünde tekrar canlandırıp suçsuz olması onu iyice sinirlendirmeye başlayacaktır. Tom’un dram hikayesi sizlerle.
0        Tarihi :11 Aralık 19:35 İzle

Godzilla 2 Canavarlar Kralı filmi izlemek için takipte kalın

Filmin konusu; Michael Dougherty’ın yönetmenliğini üstlendiği fantastik film sinema izlemeyi sevenler iddialı bir film olmuşa benziyor. Godzilla yeniden bir savaşın içinde kalacak ve kendisine günden güne eklediği yeni düşmanlarına karşı bir savunma yapacaktır. İnsanlığı hiçe sayarak aralarındaki anlaşmazlık yüzünden çıkan savaşta güçlüler güçsüzleri ezmeye başlayacak. Kripto zooloji ekibi güçlü yaratıklarla güç savaşına girerler. Gozdilla tek başına Mothra ve Rodan ile amansız bir savaş mücadelesi verirken, sorun insanlığa sıçrayacak ve arada ezilip gitmemek için onlara karşı dünyayı korumak için seferber olacaklardır. İnsanların Güçlü yaratıklara karşı mücadelesini gösteren bu filmde iyi seyirler.
0        Tarihi :11 Aralık 19:20 İzle