2019 Filmleri

Ölümcül Labirent – Escape Room

Ölümcül Labirent filmin yönetmenliğini Adam Robitel yapmaktadır. 2019 yılında vizyona giren film en iyi korku filmi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Escape Room film gizem, dram, bilim kurgu kategorisinde yer almaktadır. Ünlü oyuncu kadrosu ile izleyenlerine bol korku dolu sahneler göstermektedir. Filmimizin konusu; labirent gibi bir odanın içerisinde hayatta kalmaya çalışan 6 kişiden bahsetmektedir. Labirent odaların içine hapsolmuş ve nasıl çıkacağı konusunda bir bilgi sahibi olmayan insanların karanlık ve kötü duygular içerisinde kaldıkları odaların sırlarını çözmeye çalışacak çıkış yolları arayacaktır.
0        Tarihi :21 Mayıs 2:10 İzle

Time Raiders

Time Raiders fantastik film türündedir. Uncle Three yazarlığında ki filmimizin konusu; hayatını insanları yağmalayarak ve hırsızlık yaparak geçinen birinin karşısına çıkan savaşcı karakteri olan güçlü bir adamla aynı yolda yürümek zorunda kalacaktır. Bu yolda yürürken ortaya çıkan ve sürekli gücünü büyüten bir doya üstü varlık daha fazla bütünleşmeden gücüne güç katmadan ortadan kaldırılması gerekmektedir. Mezar hırsızlığı yapan ve savaşçı karakterli bireyin birleşmesi bu varlığı ortadan kaldırmaya yetecekmidir. Türkçe alt yazılı yayınlanan Time Raiders filminizde size iyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :18 Mayıs 17:41 İzle

Knock Down the House

Knock Dowm the House filmi belgesel türündedir. Konumuz ise şu şekilde; dünya üzerinde haksızlığa uğramış ve bunlara sürekli destek veren kongre üyelerine ceza olarak karşısında dim dik durmaya çalışan halkın gücüyle kendi güçlerini birleştirerek ellerinden gelebildiği kadar engel olmaya çalışan 4 kadından bahsedilmektedir. Bu kadınlar Amerika birleşik Devletinde zaman zaman gelen krizlerin döneminde ailesinin tek çatısı olan yaşadıkları evin ellerinden alınması iyice onları üzmüş ve bu durum içerisinden çıkmak için bir gece klübünde 16 saat çalışmak zorunda kalacaktır.
0        Tarihi :18 Mayıs 17:39 İzle

Eşitlik Savaşçısı – On the Basis of Sex

Eşitlik Savaşçısı filmi dram türündedir. On the Basis of Sex konusu ile izleyicilerine çok fazla duygusal sahneler yaşatmıştır. Aralık 2018 yılında vizyona giren filmimizin konusu; Genç ve güzel olan avukat Ruth çok dirençli ve iradesine sahip avukatlık görevini yapmaktadır. Onun güçlü olmasının sırrı ise mezun olduğu okulun çoğunlukla erkek öğrenci oluşundan kaynaklıdır. Erkeklerin içerisinde büyüdüğü için kendisini bu konuda çok dirençli ve güçlü yetiştirmiştir. Okulda tanıştığı ve hayatında birşeylerin değiştiğini anlayan Ruth tanıştığı erkekle evlenmeye karar vermiştir. Ruth Kocası tarafından görmüş olduğu kötü muamele karşısında avukatlığını konuşturarak hukuk konusunda bilgiler sahibi olacaktır. Erkekler kadınlara istediği muameleyi yapıp birde cezasız kalmaması için hemde kocasına tepki göstermek adına hukuk mahkemesinde bir takım işlere başlayacak ve bu konuda savaş mücadelesi verecektir.
0        Tarihi :18 Mayıs 17:26 İzle

Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 End Game

Yenilmezler 4 Son Oyun filmi 2019 yılının en iyi çekilmiş Bilim Kurgu Filmidir. Bu herkes tarafından kabul edilmiştir. Avengers 4 End Game yönetmenliğini Anthony Russo ve Joe Russo üstlenmiştir. 01 Mayıs 2019 tarihinde izleyicileriyle buluşan Avengers 4 End Game filmi sitemizde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak yayınlanmıştır. Dünya nufusunun yok olmasıyla birlikte işler iyice çıkmaza girecek ve kahramanlara görevler düşecektir. İnsanlar ölmeye başladığında Tony starka zaman taşını getiren doktor strange görmüş olduğu Thanosu yenebilme duygusunu yaşayabileceklermidir.
0        Tarihi :18 Mayıs 17:25 İzle

Erkekler Ne İster – What Men Want

Komedi filmi olan What Men Want 2019 yılında vizyona girmiştir. Erkekler ne ister filmi İzleyicilerine keyifli bol kahkaha şöleni yaşatmaktadır. Filmin kahramanı Ali Davis özel bir yeteğeni olduğunu düşünerek hayatına bu şekilde devam etmektedir. Ali Davis özelillikle erkeklerin düşüncelerini ve beyinlerini okuyarak onların ne istediklerini ve ne düşündüklerini kolaylıkla anlayabiliyordu. Bu yeteneğini kullanarak spor camiasında adından sıkca söz ettirmeye başlayan Ali Davis bir basketbol takımına dünyaca ünlü yıldız basketbolcuya imza attırarak kariyerinde önemli bir adım atmıştır.
0        Tarihi :18 Mayıs 17:14 İzle

Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile

Zac Efron'un baş rolünü üstlendiği Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile filmi 1974-1978 yıllarında tecavüz olayları artmıştır. seri katil olan Zac Efron o yıllarda bir çok kadına tecavüz edip öldürmüştür öldürtükleri kadınların sayısı bilinmemekle birlikte gizemliliğini korumaktadır.Üstünden yıllar geçtikten sonra itiraf etmeye karar verir ve 30 dan fazla cinayet işlediğini itiraf eder. Cezası idam olur Ted Bundy florida da 1989 senesinde idam edilir. 01 Mayıs 2019 Tarihinde vizyona girmiştir. türkçe dublaj ve türkçe alt yazılıdır.
0        Tarihi :17 Mayıs 0:59 İzle

The Last Summer

Komedi filmi olan The Last Summer liseli bir hayatı konu almaktadır. Öğrencilik yıllarımız boyunca hayatımızda her zaman en son noktaya önem vermekteyiz. Okul dönemlerimizin en kritik yerleri lise yıllarının son zamanlarıdır. Çünkü lise sınıfının son dönemlerindeki başarılarımız bizim gelecekteki üniversite hayatımızı ve gelecekteki hayallerimize bir adım yaklaşmamızı sağlayacaktır. Lise son öğrencilerinin hayatlarını konu alan aile komedi filminizde sizlere iyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :15 Mayıs 1:12 İzle

Ada – The Isle donmadan izle

The Isle filmini tek part full haliyle web sitemizde bulabilirsiniz. Türkçe alt yazılı yayınlanan filmimizde anlatılmak istenilen olay şu şekilde; Gerilim filmlerinde olan tüm olayları içerisinde barındıran Ada filminde bir ticaret gemisi konu alınmaktadır. 16 kişilik mürettabatla yola çıkan yük gemisi bir süre yol aldıktan sonra karşılarına çıkan büyük sis bulutlarının arasında kalacak ve sis bulutları yüzünden önünü göremez hale gelecektir. Mürettebatta bu durumda yetersiz kalacaktır. Göremedikleri dev kayaya çarptıklarını sonradan fark eden yük gemisi batmaya başlar ve parçalara ayrılır. 16 kişinin bulunduğu gemide artık yaşam mücadelesi başlar. Herkesin tek bir amacı vardır hayatta kalmak. 13 kişinin öldüğü ve sadece 3 kişinin kurtulduğu gemi parçalarıyla birlikte bir kıyıya savrulur. Yaşayan 3 kişide hiç bilmedikleri bir adada mahsur kalırlar. Bu adayı gezdiklerinde ise sadece 4 kişinin yaşıyor olduklarını fark edeceklerdir. Adada yaşayan 4 kişi geminin mürettebatına çok ilginç gelecek ve gizemli gerilimli günler yaşatacaktır.
0        Tarihi :28 Şubat 1:01 İzle

Elizabeth Harvest filmi

Elizabeth Harvest bilim kurgu filminin yönetmenlik koltuğunda Sebastian Gutierrez oturmuştur. Ağustos 2018 yapımı olan Elizabeth Harvest filmini keyifle izlemenizi tavsiye ederim. Filmimizin konusu; Başarılı bilim adamı olan araştırmacı Henry üstün başarı belgesine layık görülecek bir davete katılarak onur belgesini alacaktır. Evde bulunan hizmetçiye de tembihlediği bir oda bulunmaktadır. Evden çıktığında kimsenin o odaya yaklaşmamasını söylemiştir. Elizabeth ile yeni bir evlilik yapan Henry hizmetçisine tembihlediği gibi o odaya kesinlikle girmemesi konusunda uyarmıştır. Henry davete gittiğinde yeni evlendiği karısı sır gibi sakladığı odayı merak ederek hizmetçiyi oyalayarak içeri girmeye çalışacaktır. Henry’in sakladığı odadan Elizabeth çok şaşırarak çıkacaktır.
0        Tarihi :28 Şubat 0:54 İzle