720p Film izle

Hindistan Seks Filmleri – KamaSutra (+16)

İndian Sex erotik filmlerinden biridir. Pinoy Kamasutra en güzel hindistan erotik sinemalarından biri olarak da gösterilir. Filmde bir krallık içerisinde geçen eski hindu cinsellik dürtüleri karşımıza çıkıyor. Krallar her zaman güzel kadınlara laiktir desek de filmi özetlemiş oluruz. Türkçe Dublaj Film izleme Adresiniz, Filmi izle Gen Tr Sizlerin istediğiniz en özel erotik Seks filmleri yayınlamaya devam ediyor. En yeni Erotik filmler yabancı sinemalar da vizyona giren en iyi erotik filmler ve erotik içerikli ücretsiz sinema filmleri kesintisiz tek part ve indirmeden sitemizde sizler için hazırlanıyor. Aşırı erotik olmasa da +16 yaşından büyükler için uygun bir filmdir.
1        Tarihi :8 Eylül 8:32 İzle

Sex Melekleri

Bruno Carla, güzel bir kız arkadaşı ve düzenli bir seks hayatı olmasına rağmen içindeki isteklere ve arzulara karşı koyamıyordu. İçindeki eş cinselliği herkesten sır gibi saklayan Carla'nın bu sırrı Rai ile tanışınca gün yüzüne çıkacaktı. Kendisiyle aynı duyguları paylaşan birini bulduğu için çok mutlu olan Carla, kız arkadaşına Rai, ile birlikteyken basılınca işler karışacaktı. Kız arkadaşı her ne kadar Carla'yı terk etse de, ondan kopamayacak ve onunla barışacaktı. Fakat, tek bir şartı vardı, o da Carla, Rai ile olan ilişkisini ondan uzak tutacaktı.
1        Tarihi :7 Haziran 14:05 İzle

En İyi Teklif

Virgil, 16, 17, 18. yüzyıla ait eserleri toplayan orta yaşlı bir antikacıdır. Boş zamanlarında açık arttırmalarda yöneticilikte yapan Virgil, özellikle kadın yüzlerine karşı olan tarihi eserlere ayrı bir hobisi vardır. Kadınlara karşı olan ilgisi sadece tarihi eserlerle ve antikalardan ibarettir. Sessiz sakin bir yaşantısı olan Virgil, gününün çoğunu evinin gizli bölmesinde olan koleksiyonlarına bakarak ve onları temizleyerek geçiriyordu. Claire, isimli dışarıya çıkma fobisi olan bir kadınla tanışınca ister istemez, onun hayatında yeni bir sayfa açılacaktır.
1        Tarihi :26 Mart 1:02 İzle

Aşk Şarkım

Aşk Şarkım Filminin konusu; Geçirdiği bir trafik kazasıyla tüm ailesini ve bacaklarını kaybeden Ceyn, her ne kadar tekerlekli sandalyeye mahkum olmuş olsa da, hayata sımsıkı sarılmaktaydı. Ceyn'e tüm gün boyunca yan komşuları Joe yardım ediyordur. Fakat, Joe'nunda Ceyn'den bir farkı yoktur. Joe, geçirdiği bir yangın faciasında ailesini kaybetmiş ve akli dengesini yitirmiştir. İkili her ne kadar toplum tarafından dışlansa da, birbirleriyle çok iyi anlaşıyorlardı. Yan komşuları Joe'yu tımarhaneye attırmak isteyince, ikili macera ve aksiyon dolu bir yolculuğa çıkacaklardır.
0        Tarihi :11 Eylül 9:42 İzle

Akşam Güneşi – That Evening Sun

Eşini kaybettikten sonra, çocukları tarafından terk edilen Bay Meecham, kasabanın dışındaki huzur evine yerleşir. Burada geçirdiği 8 yılın ardından evine yeniden dönmeye karar Bay Meecham, huzur evinden kaçarak kasabaya geri döner. Yıllar sonra yaşadığı kasabaya geri dönen Bay Meecham, evinin önüne geldiğinde büyük bir şok yaşar. Kasabanın ayyaş ve işe yaramaz adamlarından biri olan Choat, evin terk edilişini fırsat bilip eşi ve kızıyla birlikte Bay Meecham'ın evine yerleşmiştir. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :30 Ağustos 19:05 İzle

Kız Kardeşim Evleniyor

Uzun yıllar ailesinden uzak yaşayan Margot, kız kardeşinin evleneceğini öğrenince küçük oğluyla birlikte bu düğüne katılmak için eski evine döner. İki kardeşin arasında yıllarca bilinmeyen ve çözülmeyen problemler vardı. Margot'un gelmesiyle birlikte sessizliğini koruyan Pauline, düğüne son bir hafta kala tüm aile bireyleri önünde Margot'la tartışmaya başlayacak ve ikili arasındaki sırlar tüm aile bireyleri önüne ortaya çıkacaktır. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :28 Ağustos 9:46 İzle

İhanetin Bedeli İzle

Mutlu ve huzurlu bir yaşantısı olan ailenin hayatı, kızlarının kaçırılmasıyla kabusa dönüşür. Psikopat fidyeci, evi yakından takip ettiği için aile korkudan polise haber bile veremiyordu. Kızlarını bu manyağın elinden kurtarabilmek için fidye vermeyi kabul eden aile, fidyeci ile temasa geçer. Fakat, fidyeciden aldıkları cevapla neye uğradıklarını şaşırırlar. Fidyeci, aileden bu zamana kadar kazandığı her şeyi ve bunun yanı sıra birini öldürmelerini ister. Bu istek karşısında şok olan aile fertleri, kızlarını kurtarabilmek için fidyeci psikopatla büyük bir kumar oynayacaklardı.
0        Tarihi :17 Haziran 13:41 İzle

Talihsiz Cuma İzle

2012 Estonya yapımı olan Talihsiz Cuma Filminde; Birbirlerini hiç tanımayan 8 kişilik insan grubunun 24 saat içerisinde kesişen hayatlarını konu anlatılıyor. Korku ve Komedi türü olan filmin yönetmenliğini Arun Tamm ve Andres Kõpper ikilisi üstlendi.
0        Tarihi :14 Haziran 11:53 İzle

Nebraska Full izle

Nebraska Filmi Konusu; Alkol yüzünden başı belaya giren ve çocuklarından ayrı yaşayan huysuz bir baba, kendisine gelen mektupta piyangoyu kazandığını öğrenir. Bu büyük ödülü almak için uzun bir yolculuğa çıkması gerekiyordu. Büyük ödüle ulaşabilmesi için 4 eyalet geçecek olan baba, bu yolculuğa hiç anlaşamadığı oğluyla çıkacak ve baba ile oğul arasında muhteşem bir tren macerası başlayacaktı. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :13 Haziran 16:48 İzle

Bir Avuç Suç

2011 ABD Yapımı olan Bir Avuç Suç filmini George A. Pappy Jr. yönetti. Filmin baş rollerinde Kenny Johnson, Erin Daniels, David Marciano ve Brad Dourif yer aldı. Filmde uzun süre hapis yattıktan sonra özgürlüğüne kavuşan ve hayata yeniden başlamak isteyen bir mahkumun hikayesi anlatılıyor. Yaptığı hatalar yüzünden 22 yıl hapis yatan Brad, özgürlüğüne kavuştuğunda kendisine düzenli ve düzgün bir iş bulmak ister. Fakat, hapishaneye girdiği için kimse ona iş vermek istemeyecek ve o da yeniden suça yönelecekti. İyi Seyirler
0        Tarihi :13 Haziran 13:38 İzle