720p Film izle

Aşk Sarhoşu – Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love filmini seyretmek için doğru adrestesiniz. Yönetmenliğini Paul Thomas Anderson yaptığı Aşk sarhoşu filmini izlerken keyifli ve romantik filmlerin büyüsüne kapılabilirsiniz. Oldukça beğenilen ve Aşk sarhoşu filmini hd olarak izleyin. Film türlerinden Dram, Romantik ve komedi konusunu içerisinde barındıran filmimizin konusu şu şekilde gerçekleşir; birbirlerine ters düşünceli iki bireyin birbirleriyle yollarının kesişmesi konu alınmıştır. Hayatları boyunca birbirlerini tanıdıkları süre kadar birbirlerine zıt düşüncelere sahip iki kişi hiçbir zaman aynı nokta üzerinde durmamakta ısrar ettiler. İlerleyen zamanlarda bu ısrarı devam ettirdiklerini düşünürken aniden olaylar tersine döner ve yolları aynı hayat içerisinde birleşmeye başlamıştır.
0        Tarihi :23 Şubat 3:37 İzle

Hasta Sıfır – Patient Zero izle

Zombi filmlerinin en iyisi olarak gösterilen Hasta sıfır – Patient Zero filmi oldukça ilgi gördü. Tüm izleyenleri tarafından tam not almış olsa da zaman zaman kötü eleştirilere maruz kalan bir film oldu. Türkçe dublaj ve Türkçe alt yazılı zombi filmlerini indirmeden, hd kalitede filmiizle.gen.tr adresinden bulabilirsiniz. Öncesinde izlediğiniz zombi filmlerinin yanı sıra sürekleyici bir hikayesi bulunan filmimizin konusu; Uzun yıllardır sebebi bulunamayan ve çaresi olmayan bir hastalık kısa süre içerisinde değişkenlik göstererek insanları ölmüş bir insanın dirilişine şahitlik ettirmekte. Bu ölü insanlar aslında kendi ruhlarıdır. Büyük bir salgın felaketinin yaşadığı ülkede bu hastalığa kapılmayan insan sayısının gün geçtikçe azaldığı görülmekte ve hastalığa yakalanmayan insanlarında hızlıca bölgeyi terk etmesi gerekmektedir. Zombilerin onlara ulaşması demek ısırıkla onlarıda birer ölüye çevirmeleri demektir. Tüm insanların bu hallerini görüp acil olarak onları bu salgından uzaklaştırmak isteyen bir araştırmacı macera dolu bir araştırma serüveni içerisine atılır. Onları hastalıktan kurtarmak için öncelikle onlarla zarar gelmeyecek şekilde iletişime geçip, onların başına nereden geldiğini öğrenerek başlamakta bulur. Çaresini kimsenin bulamadığı hastalığı öğrenmek için diğer zombilerin kullanmış oldukları farklı bir iletişim dili olduğunu fark eder. Dili öğrenmesi gerektiği için zombilere yakınlığını gittikçe arttırır. Bu tehlikeli fakat başka çeresi olmayan zorlu mücadelesinde başına kötü olaylar gelecektir. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :24 Ocak 19:43 İzle

What Will People Say – La mauvaise réputation – Hva vil folk si izle

Filmin konusu; Nisha daha genç yaşlarda erkeklere olan merakıyla ailesinin kötü tepkisini almayı başarmıştı. Nisha Lise yıllarında kendisini bir erkeğe kaptırmış onun isteklerini karşılamaya başlamıştı. Ne derse yapmaya hazır olan Nisha bir gün erkek arkadaşının ahlaksız teklifine evet demek zorunda hissetti kendisini. Sevgilisi ona erotik filmlerde olduğu gibi ilişki teklifinde bulundu. En kötü karar bu olsa gerek. Nisha erkek arkadaşıyla yatakta babasına yakalandı. Babası ona kötü bir şey yapmamak için onu yaşadıklarından ve aklındaki kötü düşüncelerden kurtulması için Pakistandaki akrabalarının yanına göndermeye karar verdi. Bu karar babası için kolaydı fakat, öncelikle sevdiği hayattan ve sevgilisinden ayrı kalmak Nisha’yı çok üzecekti. Keyifli izlemeler.
0        Tarihi :14 Aralık 23:55 İzle

Siyah Nehir – Black Tide – Fleuve noir izle

Filmin konusu; Polisiye filmleri izlemek isteyenler lütfen takipte kalın. Filmde Dany isimli bir çocuğun okul çıkışında aniden ortadan kaybolmasıyla ortalık karışacaktır. Dany’in okuldan kaybolmasına ilişkin kimsenin konudan haberi olmaması enteresan bir olaya sürüklenecektir. Dany’in yokluğunu fark eden öğretmeni acil olarak öncelikle aile bireylerine ve sonrasında polislere bilgi vererek çocuğun hızlı bir şekilde kaybolduğu yerde bulunması için yardım edecektir. Tüm bildiklerini anlatan öğretmen kendi üzerine düşen sorumluluğu yerine getirdiğini düşünmektedir. Polis gelen ihbarı değerlendirecektir. Son günlerde yaşadığı hayattan sıkılan polis memuru bir çocuğun hayatı söz konusu olduğu için işine dört elle sarılacak ve kaybolan çocuğu bulmak için seferber olacaktır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :14 Aralık 23:50 İzle

Ölümcül Makineler – Mortal Engines sinema izle

Film konusu; Ünlü yönetmen Peter Jackson yine insanları hayretler içerisinde bırakacak bir film vizyona sunmuştur. Ölümcül makineler filmi seyret pişman olmayacaksın. Filmde insanların diğer çağlarla arasındaki farklılıktan oluşan kaygı düşünceleri insanları sürekli olarak farklı bir hayat algısı yaratmaya başlamıştı. Dünyada bulunan tüm canlı cansız her nesne, varlık büyük bir kötü dönem atlatmaktadır. Bu dönem içerisinde doğal afetler ve felaketler yer almaktadır. İnsanlar bu felaketlerden kurtulmak için sürekli gezebilen bir dünya yapısı kurmayı hedeflemektedir. Kendi yaşadıkları ülkelerini sürekli olarak istedikleri yerlere taşıyabilmeyi hayal eden insanların macerasına yolculuk yaptıran bu filmde sizlere keyifli seyirler diliyoruz.
0        Tarihi :11 Aralık 0:15 İzle

Puloi Asla Yalnız Uçmayacaksın full izle

Film konusu; Puloi hd filmi bizlere küçük yaşlarda ki bir çocuğun macera dolu hayat hikayesinden bahsetmektedir. Puloi küçük yaşlarda olmasına rağmen büyük birey gibi davranmak zorunda kaldığı hayatında ona karşı mücadele eden düşmanlara sahiptir. Daha çok küçük birey olmasına rağmen onlardan kaçmak, saklanmak ve bu süreçte hayatta kalmak için bir takım olaylar atlatmak zorundadır. Puloi bunu ailesi onun yanına gelene kadar başarmalıdır. Yoksa aksi taktirde hayatta kalamayacaktır. Ailesi 1 yıl sonra ancak yanına gelebilecektir. Bu süreyi Puloi çok iyi değerlendirmesi gerekiyor ki hayatta kalmak için 1 yılı çok zorlu geçecektir. Puloi’nin bu zorlu macerasını izleyerek öğrenebiliriz.
0        Tarihi :10 Aralık 19:49 İzle

Mogli Orman Çocuğu – Mowgli Legend of the Jungle indirmeden izle

Filmin konusu; Rudyard kipling eseri örnek alınarak çekilmiş bu animasyon filmi oldukça keyifli görüntüler ortaya koymakta. Mogli başına gelebilecek en kötü olayla karşılaşır ve kazara insanların içerisine girmekten korktuğu, vahşi ve yabani hayvanların bulunduğu doğada tek başına doğum mücadelesi vererek macerasına adım atmış olur. Doğduktan sonra her bebek gibi anne baba ilgisine ihtiyacı olmasına rağmen Mogli tek başına büyümek zorunda olduğunu anlayana kadar çok geç olurdu. Fakat Mogli’yi fark eden hayvanlar ona sıcak bir davranış sergileyerek ona anne babalık yaparak karnını doyurmaya başladı. En azından beslenme ihtiyacını karşılayan Mogli sonrasında hayvanların yardımı ile onlarla birlikte sığınacak bir yere de sahip oldu. Büyümeye başlayan Mogli’nin zorlu hayat hikayesinde sizlere keyifli izlemeler.
0        Tarihi :10 Aralık 19:47 İzle

Hindistan Seks Filmleri – KamaSutra (+16)

İndian Sex erotik filmlerinden biridir. Pinoy Kamasutra en güzel hindistan erotik sinemalarından biri olarak da gösterilir. Filmde bir krallık içerisinde geçen eski hindu cinsellik dürtüleri karşımıza çıkıyor. Krallar her zaman güzel kadınlara laiktir desek de filmi özetlemiş oluruz. Türkçe Dublaj Film izleme Adresiniz, Filmi izle Gen Tr Sizlerin istediğiniz en özel erotik Seks filmleri yayınlamaya devam ediyor. En yeni Erotik filmler yabancı sinemalar da vizyona giren en iyi erotik filmler ve erotik içerikli ücretsiz sinema filmleri kesintisiz tek part ve indirmeden sitemizde sizler için hazırlanıyor. Aşırı erotik olmasa da +16 yaşından büyükler için uygun bir filmdir.
1        Tarihi :8 Eylül 8:32 İzle

Sex Melekleri

Bruno Carla, güzel bir kız arkadaşı ve düzenli bir seks hayatı olmasına rağmen içindeki isteklere ve arzulara karşı koyamıyordu. İçindeki eş cinselliği herkesten sır gibi saklayan Carla'nın bu sırrı Rai ile tanışınca gün yüzüne çıkacaktı. Kendisiyle aynı duyguları paylaşan birini bulduğu için çok mutlu olan Carla, kız arkadaşına Rai, ile birlikteyken basılınca işler karışacaktı. Kız arkadaşı her ne kadar Carla'yı terk etse de, ondan kopamayacak ve onunla barışacaktı. Fakat, tek bir şartı vardı, o da Carla, Rai ile olan ilişkisini ondan uzak tutacaktı.
1        Tarihi :7 Haziran 14:05 İzle

En İyi Teklif

Virgil, 16, 17, 18. yüzyıla ait eserleri toplayan orta yaşlı bir antikacıdır. Boş zamanlarında açık arttırmalarda yöneticilikte yapan Virgil, özellikle kadın yüzlerine karşı olan tarihi eserlere ayrı bir hobisi vardır. Kadınlara karşı olan ilgisi sadece tarihi eserlerle ve antikalardan ibarettir. Sessiz sakin bir yaşantısı olan Virgil, gününün çoğunu evinin gizli bölmesinde olan koleksiyonlarına bakarak ve onları temizleyerek geçiriyordu. Claire, isimli dışarıya çıkma fobisi olan bir kadınla tanışınca ister istemez, onun hayatında yeni bir sayfa açılacaktır.
1        Tarihi :26 Mart 1:02 İzle