SON EKLENEN FİLMLER
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Deadly Virtues: Love Honour Obey

Deadly Virtues: Love Honour Obey filminin konusu; Kısa zaman önce evlenmiş olan Tom ve Allison çifti, bazı sorunlar atlatmış, sorunlu bir çifttir. Aralarındaki bu sorunları çözmek için bu hafta sonları her şeyi bir kenara bırakarak beraber geçirmeye karar veren Tom ve Allison, güzel bir akşam yemeğinden sonra konuşmak için salonlarına geçmiş ve muhabbete dalmıştı. Tam da bu sırada evlerine giren sadist bir psikopat küçük ailenin tüm planını alt üst eder. Tom ve Allison'u fiziksel ve cinsel açıdan bir oyuna sürükleyecek olan bu adam, geçmişte yaşanan tüm sorunları yeniden gün yüzüne çıkaracak ve Tom'a işkenceler yapacaktır. Zorlu ve bir o kadar korkunç geçecek olan bu hafta sonunu acaba genç çift atlatabilecek mi ? İyi Seyirler.
0    İzlenme : 1159     Tarihi :28 Kasım 14:01 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

The Divine Move – Shinui Hansoo

Profesyonel bir baduk oyuncusu olan Tae-Seok, bu oyun yüzünden bir gün ağabeyinin ölümüne şahit olur. Ağabeyini öldürenlerden intikam almak için yanıp tutuşan genç adam, savaşmanın doğru bir yol olmadığını fark edince kendi yöntemleri ile intikamını almaya karar verir. 2014 GüneyKore yapımı olan The Divine Move filminin baş rollerinde Jung Woo-sung, Lee Si-Young ve Choi Jin-Hyuk gibi başarılı oyuncular yer almıştır. 118 dakikalık muhteşem filmin yönetmenliğini Jo Beom-Gu üstlenmiştir. Filmin senaryosu Yoo Sung-Hyub'a aittir. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 1138     Tarihi :28 Kasım 13:45 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Saperon – The Chaperone

Hayatının büyük bir çoğunluğunu hapishanelerde geçirmiş olan Ray Bradstone, artık tahliye olmuş ve 30'lu yaşlarda bir adam haline gelmiştir. Bundan sonra hayatını berbat etmeyeceğine dair kendi kendine söz veren Ray, eski eşi ve kızından af dilemeye karar verir. Genç kadının kapısına dayanan ve artık eski yaptığı işlerden uzak duracağına söz veren Ray, küçük kızı ve eski eşi tarafından reddedilir. Kendini kanıtlamak için ilk başta düzgün bir iş bulması ve bir ev kurması gerektiğini anlayan genç adam, kızının okul gezinde gözetmen olmak için bir baş vuruda bulunur. Kabul edilen ve gezi gününü kızının burnundan getiren Ray, günün sonunda büyük bir şoka uğrayacaktır. Zira eski iş ortakları aynı gezinin içinde kendisini takip etmektedir. İyi seyirler.
0    İzlenme : 1210     Tarihi :28 Kasım 13:11 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Bir Başka Ben – Another Me

Genç, güzel ve çekici bir kız olan Fay, henüz lise çağındadır. Ailesine oldukça bağlı ve babasını çok seven Fay, bir gün babasının gizlediği bir sırrı ortaya çıkarır. Zira genç baba, uzun süredir ölümcül bir hastalığın pençesindedir ve bunu herkesten saklıyordur. Fakat Fay, bunu öğrenmiş ve herkesin öğrenmesine de neden olmuştur. O günden sonra mutlu huzurlu aile ortamlarına veda eden genç kız, hayatını kendi elleriyle alt üst eder. Babasının hastalığı yüzünden üzüntü yaşayan ve psikolojik bir travma geçiren genç kız, bu travmanın bazı kalıntılarını hayatı boyunca çekecektir. Yıldız yönetmen Isabel Coixet, tarafından 2013 yılında çekilen Bir Başka Ben (Another Me) filmi 16 Ocak 2015 tarihinde Türkiye'de vizyona girecektir. Ancak bu film vizyon tarihinden önce sitemiz aracılığıyla sizlere sunulmuştur. İyi seyirler.
0    İzlenme : 3014     Tarihi :27 Kasım 14:08 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

7 Numaralı Hücre – Miracle In Cell No 7

Doğuştan zeka özürlü bir adam olan Ye-Sung, uzun zaman önce evlenmiş fakat karısı 5 yıl evli kaldıktan sonra çocuğunu da Ye-Sung'a bırakarak kaçmıştır. Kızı ile mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için hep çalışmış olan Ye-Sung, küçük kızının büyümesiyle artık bazı isteklere yetişemez olmaya başlamıştır. Son istediği bir sarı çantayı almak için 1 ay çabalayan genç baba, sarı çantayı satan dükkana gittiğinde ise son çantanın yarım saat önce satıldığını öğrenir. Satıldığı kişinin adını öğrendikten sonra satılan kişiyi aramaya başlayan Ye-Sung, talihsiz bir olay yaşayarak satılan küçük kızın ölümüne şahit olur. Olayda hiç bir suçu olmayan aksine kıza yardım etmeye çalışan genç baba, ölüm cezası alarak, ülkenin en gaddar insanlarının bulunduğu bir hapishaneye gönderilir. 7 numaralı hücrede 5 kişi ile beraber kalacak olan Ye-Sung, küçük kızının özlemini çekerek günden güne yo olmaya başlayacaktı. Fakat bir mucize onu kısa zamanda kızına kavuşturacaktır. Keyifli seyirler dileriz.
0    İzlenme : 3130     Tarihi :27 Kasım 12:03 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Predestination

2014 yılının en iyi BilimKurgu ve gerilim filmlerine adaylığını koyacak Predestination filminin konusu; Daybreakers filminin yönetmenliğini ve senaristliğini üstlenerek film camiasında oldukça konuşulan Spierig kardeşler, bu filmde de adlarından oldukça bahsettirecek gibi gözüküyor. Baş rollerinde Ethan Hawke gibi başarılı bir aktörün yer aldığı film uzun soluklu ve insanda merak uyandıracak bir film. Meraklandırırken aynı zamanda akılda oldukça yoğun soru işaretleri bırakan filmi ilk başlarında anlamakta güçlük çekilse de muhteşem sonunu görmenizi ve başarılı sahnelere tanık olmanızı tavsiye ederiz. İnanılmaz efektlere doyacağınız ve adını uzun süre unutamayacağınız Predestination filmi sizlerle. İyi seyirler.
0    İzlenme : 3270     Tarihi :27 Kasım 11:45 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Aşk ve Yemek – The Food Guide To Love

2013 İrlanda, İspanya ve Fransa ortak yapımı olan Aşk ve Yemek filmi yıldız Teresa Pelegri ve Dominic Harari gibi başarılı yönetmenler tarafından çekilmiştir. Baş rollerinde Leonor Watling, Richard Coyle ve Bronagh Gallagher yer almıştır. Filmin konusu; Hayatı boyunca özel hayatında hep başarısız olmuş bir yemek kitabı yazarı, bir gün başarılı bir siyaset kadını ile tanışır. İkilinin arasında kısa sürede bir yakınlaşma başlar ve bu yakınlaşma zamanla tutkulu, şehvetli ve muhteşem bir aşka dönüşür. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 3165     Tarihi :27 Kasım 10:59 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .