SON EKLENEN FİLMLER
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Lucy

Vizyona girdiği günden beri film camiasında bomba etkisi yaratan Lucy, filmi izleyiciyi izlerken büyülüyor. Baş rollerinde başarılı aktrist Scarlett Johansson yer aldığı ve ona Min-sik Choi, Morgan Freeman gibi tecrübeli oyuncuların eşlik ettiği film Luc Besson'un imzasını taşımaktadır. Filmde; Tayvan'ın başkenti Taipe'de işler artık farklı şekilde yürümektedir. Hükümet yeraltı dünyasının suçlularına işlerini devretmiş ve sadece iş yapıyor gibi gözükmektedir. Uyuşturucu kaçakçıları, mafyalar ve profesyonel suç çeteleri, polislerin görevlerini devr almış ve ortalıkta kol geziyordur. Bir gün yapılacak yüklü miktarda kimyasal içeren bir uyuşturucu ülkeden farklı bir yöntemle çıkarılmaya karar verilir. Lucy, adlı bir kadın zorla kaçırılmış ve vücuduna ameliyatla uyuşturucu yerleştirilmiştir. Bir kaç gün sonra yurttan çıkarılacak olan Lucy, vücuduna yerleştirilen uyuşturucudan dolayı yanlış giden bir şeylerin olduğunu fark eder. Vücudunun her bir zerresine kadar işleyen bu kimyasal madde genç kadını kısa zamanda acılar içinde bırakacak ve daha sonra bir ölüm makinesi haline getirecekti. Tüm suçlulara ve onlara izin verenlere cezasını kesmek için şehre çıkacak olan Lucy, herkesin korkulu rüyası olacaktır. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 1311     Tarihi :25 Kasım 14:35 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Kahraman Kalpler – 25 Hill

Kahraman Kalpler filminin konusu; Babasına oldukça bağlı olan Trey Caldwell, 11 yaşında küçük bir çocuktur. Henüz sadece oyun oynama çağında olan Trey, babasının katıldığı bir operasyonda öldüğü haberini alır. Ölümün ne demek olduğunu tam olarak beyninde canlandıramayan Trey, babasının uzun bir zaman sonra geri döneceğine kendini inandırmıştır. Bunun içi babasının hobi olarak yaptığı fakat oldukça başarılı olduğu küçük ralli yarılarına katılmaya karar verir. Katılacağı yarışlar için birinden yardım alması gereken Trey, bir yangında tanıdığı sorumsuz itfaiye şefi olan yaşlı bir adamı ikna etmiş ve çalışmalara başlamıştır. Bu konuda oldukça tecrübesiz olan küçük çocuk, bir çok kaza atlatmasına rağmen babası için yarışlara katılacaktır. Keyifli seyirler.
0    İzlenme : 1317     Tarihi :25 Kasım 13:43 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

The Devil’s Hand – Where the Devil Hides

İnanışlarına oldukça bağlı olan bir topluluk 18. yaşına giren her genç kızın, uğradığı ve çıkmakta zorluk çektiği bir yerdir. Zira bu topluluk bayanları oldukça derinden etkiliyor ve din hakkında sapkın işler yaptırıyordur. Bu kış ayında yeni genç kızların katılacağı toplulukta farklı bir hareketlilik vardır. Çünkü kısa zaman önce aynı gün topluluğa katılan 6 genç kız, esrarengiz bir şekilde ölmüş ve yeni gelecek insanlar için bir ön yargı oluşturmuştur. Topluluğun yaşlı fertleri bu işi bir kehanete bağlarken, gençleri yaşlıların kurduğu bir tuzak olarak nitelendirmektedir. 2014 yılında vizyona giren başarılı Amerika yapımı The Devil's Hand filminin baş rollerinde yakışıklı aktör, Thomas McDonell yer almış ve ona Jennifer Carpenter, Rufus Sewell gibi tecrübeli isimler eşlik etmiştir. İyi seyirler.
0    İzlenme : 1357     Tarihi :25 Kasım 13:32 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Şeytanın Kapısında – At The Devil’s Door

Pazarlama yeteneği oldukça kuvvetli olan Leigh, işinde oldukça başarılı bir emlakçıdır. Kendi dükkanında oldukça iyi satışlara imza atan Leigh, son aldığı eve bir kiracıyı gezdirmek için gittiğinde tuhaf bir olay yaşar. Zira genç adam evin için kırmızı montlu bir kız görür. Fakat bu kızı kendisinden başka kimse görmüyordur. Kızın yardıma ihtiyacı olduğunu düşünerek ona yardım etmek isteyen Leigh, kendi kız kardeşini de eve çağırır. Kız kardeşi geldiğinde tuhaf ve doğa üstü olaylara tanık olacak olan Leigh ve kardeşi, bu olaydan canlarını zor kurtaracaktır. Baş rollerinde Naya Rivera, Catalina Sandino Moreno ve Ashley Rickards gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı Korku, gerilim filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0    İzlenme : 3225     Tarihi :24 Kasım 15:42 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Ruh – The Spirit

1940 yılında çıkan bir çizgi romandan uyarlanan Ruh filmi usta yönetmen Frank Miller tarafından hazırlanmıştır.İzleyicinin oldukça beğendiği bir tür olan filmde bir kahramanın hikayesi konu alınmaktadır. Baş rollerinde Gabriel Macht, Samuel L. Jackson ve Scarlett Johansson gibi tecrübeli isimler yer almıştır. Filmde; Kısa süre önce hayatını kaybeden genç bir adam kendine bahşedilen bir şans sayesinde bazı yeteneklere sahip olarak Dünya'ya geri gönderilmiştir. Fakat dönmesinin tek bir şartı vardır. Genç adam tüm gücünü masum insanlara yardım etmek için harcayacaktır. Şartları kabul ederek Dünya'ya tekrar gelen genç adam, tüm genç kızların sevgilisi ve halkın kahramanı olacaktır. İyi seyirler.
0    İzlenme : 3493     Tarihi :24 Kasım 12:19 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Fındık İşi – The Nut Job

2014 ABD yapımı olan Fındık İşi filmi Aile ve animasyon türündedir. Yönetmenliğini Peter Lepeniotis'in üstlendiği filmin senaryosu Lorne Cameron gibi bir çok başarılı senarist tarafından yazılmıştır. Filmde; Sully ve Buddy iki kemirgen oldukça yakın arkadaşlardır. Kısa zaman önce yaşadıkları kasabadan ayrılmış ve şehir yaşantısına atılmışlardır. Burada hayat kasabada olduğundan daha zordur. Fakat Sully ve onun fare arkadaşı Buddy, bu lüks yaşantıdan kolay kolay vazgeçmeye niyetli değildir. Yaklaşan kışın tedirginliği ile farklı bir çözüme imza atan iki yaramaz, hayatlarında ilk defa bir suç işleyeceklerdir. Şehirde kurdukları bir ekiple fındıkçı dükkanını soymaya karar veren ikili, başlarına olmadık işlerin gelmesi ile zorlaşan görevlerini tamamlamakta oldukça sıkıntı çekeceklerdir. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 3460     Tarihi :24 Kasım 12:12 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Sürpriz Damatlar – What we did to God

Fransa'nın elit kesimlerinde yer alan Claude ve Marie çifti, çevrede oldukça saygın bir ailedir. 4 kızları ile mutlu bir hayat yaşayan Claude ve Marie çifti, 3 kızını da kıza zaman önce evlendirmiştir. İnanışlarına oldukça bağlı olan yaşlı çift, 3 kızını da farklı dinden damatlarla evlendirmiş ve bundan hiç memnun değildir. Son kızlarını kendileri gibi bir katolikle evlendirmek isteyen Claude ve Marie, bir damat arayışındayken kızlarının bir adama aşık olduğunu ve bu adamın bir katolik olduğu haberini alırlar. En kısa zamanda tanışmak için hazırlıklara başlayan aile, genç adamın Afrika asıllı olduğunu öğrenince büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaklardır. Baş rollerinde Christian Clavier, Frédérique Bel ve Frédéric Chau gibi tecrübeli isimlerin yer aldığı Sürpriz Damatlar filmini izlemenizi tavsiye ederiz. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 3521     Tarihi :24 Kasım 12:07 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .