SON EKLENEN FİLMLER
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

V/H/S: Viral

2015 yılında vizyona girecek olan V/H/S 3 filmini Justin Benson yönetti. Baş rollerinde Carrie Keagan, Justin Welborn ve Jessica Luza gibi başarılı oyuncuların yer aldığı filmin senaryosunu David White ve Justin Bennett ortaklığında yazılmıştır. Filmin büyük bir çoğunluğu Amerika da çekilmiştir. İzleyiciden tam not alan başarılı film sitemiz ayrıcalığı ile sizlerle.Filmin konusu; Ün ve şöhret düşkünü olan bir grup gencin yaşadığı sıra dışı olayları ve internet fenomenleri olan gençleri konu almaktadır. Filmi izlemenizi tavsiye ederiz.
0    İzlenme : 3327     Tarihi :22 Kasım 18:51 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

God’s Pocket

Uzun süredir inşaatta çalışan Leon, talihsiz bir iş kazası yüzünden hayatını kaybeder. Tuhaf bir ölüm olduğunu düşünen Leon'un annesi oğlu üzerinde araştırma yapılmasını talep ederken, genç adamın üvey babası Mickey, çoktan cenaze töreni hazırlıklarına başlamıştır. Anne ve baba arasında problem olan bu konu artık bir sonuca ulaşması gerekiyordur. sonunda Leon'un cesedi araştırmaya gönderilir. Düşüncelere ve sorunlara dalan üvey baba Mickey, şimdi kısa sürede gömemediği bir ceset ve bir çok borçla karşı karşıya gelir. Baş rollerinde John Turturro, Philip Seymour Hoffman ve Christina Hendricks gibi başarılı isimlerin yer aldığı God's Pocket filminin yönetmenliğini John Slattery üstlenmiştir. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 3688     Tarihi :22 Kasım 14:32 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Telekinezi – Dark Touch

Henüz daha 11 yaşında olan Neve, ailesinin acımasızca katledilmesine tanık olmuştu. Kabadan uzakta sessiz ve sakin bir bölgede olan evleri Neve'nin zaten her zamana bir korku içinde büyümesine neden olurken şimdide ailesini katletmişti. Olay yerine gelen dedektifler, cinayetleri ne kadar bir çetenin işlediğini idda etse de Neve, olayın böyle olmadığını ve evde yaşanan paranormal olaylardan dolayı ailesinin öldüğünü söylüyordu. Küçük kızın psikolojinin bozulduğunu düşünen ve onu yardımsever bir ailenin yanına gönderen güvelik güçleri olayı araştırmaya devam edecek, ancak Neve, bu olaylardan ve peşinden gelen kötü güçlerden kurtulamayacaktı. Art Parkinson'un muhteşem oyunculuğu ile renk kattığı Telekinezi (Dark Touch) filmini Marina De Van yönetti. İyi seyirler.
0    İzlenme : 3794     Tarihi :22 Kasım 14:17 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Zaman Makinası – The Time Machine

Hayatını sürekli küçük laboratuvarın da geçiren Alexander, o gece sevgili ile buluşmak için evini toparlamış ve şık bir akşam yemeği hazırlamıştı. Sevgilisi ile beraber yemek yediği sırada bazı seslere takılan Alexander, evde bir hırsız olduğunun farkına varmış ve tedbirli olmak için elinden geleni yapmıştı. Fakat bu tedbir işe yaramamış çünkü zamansızca ateşlenen bir silah Alexander'ın kız arkadaşına isabet eder ve genç kızın oracıkta can vermesine neden olur. Bu olayın üzerin kısa bir süre geçtikten sonra Alexander, aklına koyduğu zaman makinesini elindeki tüm malzemelerle yapmaya başlar. Zira genç bilimcinin tek hedefi geçmişe bir yolculuk yaparak kız arkadaşını geri kazanmak olacaktır. Fakat her şey Alexander'ın istediği gibi gitmemiş istenilen tarihin çok daha ötesine gidilerek genç adamın zamanda kaybolmasına neden olur. Türünün en başarılı örneklerinden biri olan Zaman Makinası filmini izlemenizi tavsiye ederiz. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 3785     Tarihi :22 Kasım 13:55 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Kış Gelmeden – Avant l’hiver

Muhteşem bir Fransız filmi daha sizlerle. Öğrencilik yılları boyunca hep iyi bir cerrah olmak için çabalayan Paul, tıp fakültesinden mezun olduktan hemen sonra yeni tanıştığı Lucie ile evlenir. Hayatını hiç bir zaman sorgulamayan ve gelişi güzel yaşayan Paul, yıllar geçtikten sonra orta yaşlı bir adam olmuş ve geriye dönüp baktığında aslında hayatında karısı ve oğlu haricinde hiç bir şey yaşamadığını fark etmiştir. Kocası için her zaman iyi bir kadın olmayı başaran Lucie, ise kariyerini kocası için bir kenara bırakmış ve mutlu bir yuvanın kurucusu olmanın tadını çıkarmıştır. Lucie ve Paul, aslında muhteşem bir hayat sürerken, bir tehdit ikisininde hayatını alt üst etmeye yakındır. Zira Paul, hayatının son baharında yeni ve genç bir kadınla tanışmış ve onun duygusal gizemine kapılmıştır. Her gün yeni jestlerle genç kadına yaklaşmaya çalışan Paul, bir komplonun içerisinde olduğunun farkına çok geç varacaktır. İyi seyirler.
0    İzlenme : 3804     Tarihi :22 Kasım 13:32 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Karanlık Ülke – Dark Country

2010 ABD yapımı olan Karanlık Ülke (Dark Country) filmi başarılı yönetmen Thomas Jane tarafından sinema perdelerine aktarılmıştır. Baş rollerinde Ron Perlman, Thomas Jane ve Lauren German gibi bir çok tecrübeli ismin yer aldığı filmin senaryosunu Tab Murphy yazmıştır. Filmde; Uzun süredir yaşadıkları ilişkilerine artık bir ad koymaya ve evlenmeye karar veren genç bir çift, kısa sürede hazırladıkları düğün töreniyle evlenir ve lüks bir otelde evliliklerinin tadını çıkarmaya başlarlar. Balayını tamamlayan ve artık geri dönmek için hazır olan genç çifti, dönüş yolunda korkulu bir kabus bekliyordur. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 5721     Tarihi :21 Kasım 16:48 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Sugarcreek’te Sevgiyi Bulmak – Love Finds You in Sugarcreek

Ünlü beyzbol oyuncusu Micah Matthias, bir maç sırasında karısının ölüm haberini alır. Bu ani ölüm genç adamı derinden sarsar ve profesyonelce yaptığı sporu bırakmasına neden olur. Medyanın yoğun baskı ile artık iyice bunalan Micah, küçük oğlunu da yanına alarak Sugarcreek de bir çiftlik evine gider. 3 kadının yaşadığı bu çiftlik evinde yaşamaya başlayan Micah, oğluyla geçirdiği zamanla asıl sevginin ne demek olduğunu öğrenecektir. Başarılı senarist Bryar Freed'in kaleminden beyaz perdeye aktarılan Sugarcreek’te Sevgiyi Bulmak filmini usta yönetmen Terry Cunningham yönetti. Ailecek keyifle izleyeceğiniz Sugarcreek’te Sevgiyi Bulmak filmini sitemizden indirmeden keyifle izleyebilirsiniz. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 5725     Tarihi :21 Kasım 16:31 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .