SON EKLENEN FİLMLER

Backcountry

Kısa zaman önce güzel bir törenle dünya evine giren Alex ve Jenn, balayını Kanada'nın acımasız ormanlarında geçirmeye karar verir. Maceracı ve hırslı bir ruha sahip olan Alex, kocasının aksine daha durağan tatillerden hoşlanan Jenn, her ne kadar zıt karakterler taşısalar da birbirlerini kırmayan yeni çift, sonunda istedikleri yolculuğa çıkar. Ormana ulaşmadan önce Brad, isimli bir adamla tanışan ve yolculuklarına üç kişi olarak devam eden genç çift, bazı aksilikler yaşamaya başlar. İstedikleri zirveye ulaşmayan Alex, Jenn ve Brad, kaybolduklarının farkına varır. Bu olan Alex ve Jenn'in arasında ki yapmacık ilişkinin sonlanmasına neden olur. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 29     Tarihi :27 Mart 16:53 İzle

Dünyada 20.000 Gün – 20,000 Days on Earth

Dünyada 20.000 Gün filminin detayları; İnsan hayatında yaşanan tüm olayların sorgulandığı bir yapım. Durağan filmlerin başarılı adamları Iain Forsyth ve Jane Pollard, Dünyada 20.000 Gün filmi ile ilk uzun metrajlı filmlerine imza atmış ve bir çok izleyiciyi yeniden ekrana kilitlemiştir. Baş rollerinde Nick Cave'nin yer aldığı film, yıldız sanatçının sıra dışı hayat öyküsünü konu alıyor. Zira hayatında bir çok zorluk çekmiş ve huzuru sahnede bulmuş olan Nick Cave, sahnede yaşadığı ve diğer sıradan hayatı gün yüzüne çıkıyor. Marjinal hikayesi ile izleyicinin aklında diğer biyografi filmlerinden ayrı bir yer tutan bu keyifli filmi izlemenizi tavsiye ederiz. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 42     Tarihi :27 Mart 16:20 İzle

Kiminle Evlendim – Killers

Gizli serviste çalışan başarılı bir ajan Spencer Aimes, zengin insanların hayatlarını takip ediyor ve yaptıkları ticaretleri inceliyordur. Bir gün yeni bir görevde, hayatının kadını Jen Kornfeldt isimli bir bayanla tanışır. oldukça güzel ve seksi olan Jen, kısa zamanda Spencer'ın haytaının merkezine otur. Güzel bir evlilikle yaşamlarını birleştiren Spencer ve Jen, aradan geçen 3 yılın ardında hala birbirlerine deli gibi aşıktır. Ancak yakın zamanda yaşanan bir problem mutlu çiftin tüm hayatını alt üst eder. Zira Spencer, başarısının duyulması ardından bir kiralık katil tarafından takip edilmeye başlanır. Fakat katilin kim olduğu hakkında bir fikri olmayan çift, bundan sonra ki hayatlarında zorlu bir mücadele verecek ve göçebe hayatı yaşamaya başlayacaklardır. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 58     Tarihi :27 Mart 15:49 İzle

Paul

Baş rollerinde Sigourney Weaver, Seth Rogen ve Jason Bateman gibi başarılı isimlerin yer aldığı Paul filmi yönetmen Greg Mottola tarafından hazırlanmıştır. Filmde; Hayatlarını bir tutku uğruna oradan oraya savrularak geçiren iki genç, başarılı oldukları çizgi-roman alanında iyi bir işe yerleşmek için çabalıyorlardı. Son olarak dünyanın en ünlü çizgi-roman grubu Comic-Con'a katılmak için Amerika'ya doğru yola çıkan ikili bu işten oldukça umutludur. Ancak yolda geçirdikleri talihsiz bir kaza tüm hayatlarını değiştirir.Bilim Kurgu, komedi türünde keyifli bir maceraya sizde tanık olmak ister misiniz? Öyleyse buyurun. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 84     Tarihi :27 Mart 15:00 İzle

Altın Şans – Fool’s Gold

18. Yüzyılda açık denizde batmış bir hazine Finn, isimli bir adamın dikkatini çekmiştir. Hazine arayışları genç adamın tüm varlığını ve karısı Tess Finnegan'la olan evliliğini kaybetmesine neden olur. Ancak hazine genç adamda öyle bir takıntı haline gelmiştir ki bu değerlerini kaybettiğini çok geç fark etmiştir. Her şeye rağmen yeni bir hayatı hak ettiğini düşünen Finn, zengin bir ailenin yanında çalışmaya başlar. Bu ailesinin tüm deniz araçlarının bakımını üstlenen Finn, kısa zaman sonra hazine hakkında yeni ipuçlarına rastlar. İçinde yeniden alevlenen hazine aşkı Finn'i bir maceraya daha sürükleyecektir. Ancak genç adam, bu sefer tek başına olmayacak. Çünkü eski ortağı Moe Fitch'de bu hazinenin peşine düşmüştür. Ve eski karısı da bu kurnaz adamın tarafındadır. Keyifli seyirler.
0    İzlenme : 100     Tarihi :27 Mart 14:42 İzle

Yedinci Oğul – Seventh Son

30 Ocak 2015 tarihinde vizyona giren Yedinci Oğul (Seventh Son) filmi izleyiciyi oldukça tatmin edecek. Gerek aksiyon sahneleri gerekse efektleri ile film sıralamalarında iyi bir yer tutacak olan filmi Sergey Bodrov yönetti. Filmin konusu; Sıra dışı bir ülkede doğan ve bazı doğa üstü güçlere sahip olan Spook, 18. doğum gününden sonra düşmanlarla savaşması için eğitim alması gerekiyordur. Bu yaşa gelmesine de çok kısa bir süre kalmıştır. Hayatının tamamen değişeceğine inanan genç adam, ya bu yolda kahramanlığa oynayacak ya da kimsenin işine yaramayan bir ucube olacaktır. Ancak kendini her konuma hazırlamak için ülkenin en iyi hocalarından eğitim almaya başlayan Spook, ilk savaşını kasabadan ayrıldığında ve büyük düşman Anne Malki’nin yeniden canlandığında verecektir. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 2065     Tarihi :27 Mart 14:30 İzle

Kahraman Çocuk – The Young and Prodigious T.S. Spivet

Henüz 10 yaşında olan T.S. Spivet, ufak bir kasabada anne ve babası ile birlikte yaşayan küçük bir çocuktur. Oldukça zeki olan Spivet, anne ve babasının yolundan ilerleyerek haritalar çizmeye başlar. Bu haritalar o kadar şahanedir ki, küçük çocuğu bir ödül törenine doğru sürüklemeye başlar. Zira ünlü bir sanat yönetmeni tarafından aranan ve yaptığı çizimlerden dolayı yakın zaman da yapılacak olan ödül törenine davet edilen Spivet, ailesinden habersiz yola çıkar bu zorlu yolda tek başına mücadele verecek olan Spivet, kendisini komedi dolu olayların içerisinde bulacaktır. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 131     Tarihi :27 Mart 14:25 İzle

Faults

Faults filminin konusu; Kendi başına buyruk yaşamayı seven ve hayatını hep kendi kontrol eden Claire, Faults adlı bir grup tarafından market alış verişini yaptığı sırada kaçırılır. Bir otel odasına kapatılan ve değişik işkencelere maruz kalan Claire, ailesi tarafından aranmaya başlanır. Ancak aile hiç bir şekilde kızlarından haber alamaz. Son çare olarak bir zihin okuyucusuna başvuran aile, tüm umutlarını tuhaf bir zihin okuyucusuna bağlar. İyi seyirler.
0    İzlenme : 148     Tarihi :27 Mart 13:59 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .