SON EKLENEN FİLMLER

Yıldız Haritası – Maps to the Stars

İzlemeyi sevdiğimiz başarılı filmlerin üstünde imzasını görmeye alıştığımız usta yönetmen David Cronenberg bu kez dram temalı başarılı bir filmle karşımıza çıkıyor. Çok yakında sinema perdelerinde göreceğimiz Yıldız Haritası (Maps to the Stars) filmi batılaşmaya başlayan Hollywood kültürünü yakın merceğe alıyor. Genel anlamda Hollywood'da geçen filmin baş rollerinde Mia Wasikowska, John Cusack ve Robert Pattinson gibi yıldız isimleri yer alıyor. Filmi sitemizden kesintisiz ve online keyifle izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
0    İzlenme : 10407     Tarihi :29 Temmuz 13:18 İzle

Kız Erkek Meselesi – It’s a Boy Girl Thing

Eğlenceli bir komedi filmi arıyorsanız Kız Erkek Meselesi (It’s a Boy Girl Thing) filmi tam size göre. 2006 yılında vizyonda yerini almış olmasına rağmen hala büyük bir keyifle izlenilen film usta yönetmen Nick Hurran tarafından kurgulanmıştır. Baş rollerini Kevin Zegers, Samaire Armstrong ve Emily Hampshire'nin paylaştığı filmin konusu işe şu şekilde; Nell lise 2. sınıfa henüz yeni geçmiş güzel ve bakımlı bir kızdır. Her zaman aklı başında tavırları ile dikkatleri üzerine toplayan Nell, aynı zamanda hatırı sayılır derecedeki güzelli ile erkeklerin başını döndürüyordu. 1 kişi hariç. O da yan komşunun oğlu Woody. Eğlence ve kadın düşkünü olan Woody, kaslı yapısı ile tüm kızları etrafında döndüren genç bir adamdır. Okulun futbol takımında oluşu ona aynı bir popülerlik katarken ilk gördüğü andan beri sevmediği Nell, onun tüm hjayatını sabote ediyordur. Fakat bir gün iki ezeli düşman birbirlerinin bedeni ile cezalandırılınca tüm hayatları değişmeye başlayacaktır. İyi seyirler.
0    İzlenme : 528     Tarihi :29 Temmuz 12:57 İzle

Fransız Kadınları – Sous Les Jupes Des Filles

Fransa'nın güzel aşk şehri Paris'te yaşamlarını sürdüren 11 kadının hayat hikayesini anlatan Fransız Kadınları (Sous Les Jupes Des Filles) filmi başarılı yönetmen Audrey Dana tarafından 04 Haziran 2014 tarihinde beyaz perdeye taşınmıştır. Akıcı ve keyifli kurgusu ile rahatlıkla izleyeceğiniz bu yapım aynı zamanda ayrı hayatlarda hissedilen duygusal bir bütünlüğü de gözler önüne serecek. Baş rollerini Isabelle Adjani, Alice Belaïdi, Laetitia Casta ve Audrey Dana gibi bir çok aktristin paylaştığı filmi kaçırmayın. İyi seyirler.
0    İzlenme : 559     Tarihi :29 Temmuz 12:21 İzle

Dark Was The Night

Huzurlu ve sessiz bir kasabada inşa edilmeye başlanılan alış veriş merkezi, tüm halkın huzursuz ediyordur. İlk başta binanın temelinde sorunlar yaşayan halk, daha sonra kötü bir ruhun alış veriş merkezini mesken tutması ile çekilmez bir hayatın içine sürüklenmeye başlar. Baş rollerinde Kevin Durand, Lukas Haas ve Nick Damici'nin yer aldığı Dark Was The Night filmi 2014 yılında vizyona girmiş ve istenilen izlenmeyi yakalayamamıştır. Yönetmenliği Jack Heller tarafında üstlenirken başka filmlerin gölgesinde kalan bu yapım aslında oldukça heyecanlı. İzlerken keyif alacağınıza inandığımız filmi sitemizden online ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
0    İzlenme : 1103     Tarihi :28 Temmuz 17:31 İzle

Şeytan’a Karşı – Speak No Evil

15 yaşındaki güzel ve zeki kızı Joey ile yaşamını sürdürmeye çalışan Anna, genç yaşta kocasını kaybetmiş ve erken dünyaya gelen Joey'yle büyük zorluklar atlatmıştır. Her zaman bir zorlukla sınanan Anna, hayatın ne kadar zor olduğunu hiç umursamazken, kızının ergenlik döneminde yaşattığı tarifsiz duygularla yaşama küsmeye başlamıştır. Bu zorluklara nasıl dayanacağını bilemezken kızının bir anda ortadan kaybolması da tüm olayların cabası olmuştur. Kızını nasıl bulacağı hakkında bir fikri olmayan ve kasaba halkından yardım isteyen genç kadın, bir de kötü anne olmakla suçlanır. Hiç bir şeye rağmen yılmayan Anna, kızı geri döndüğünde ondan kötü değişiklikler olduğunu anlayacaktır. Keyifli seyirler.
0    İzlenme : 1130     Tarihi :28 Temmuz 17:19 İzle

Adalet Birliği Tanrılar ve Canavarlar – Justice League: Gods and Monsters

2015 ABD yapımı olan Adalet Birliği Tanrılar ve Canavarlar (Justice League: Gods and Monsters) filmi Warner Bros yapımcılı ile hazılanmıştır. Yönetmenliğini Sam Liu tarafından üstlenilen filmi seslendirme kadrosunda ise Michael C. Hall, Jason Isaacs ve Benjamin Bratt gibi isimler yer alıyor. Filmin konusu ise Tanrılar ve canavarların arasında uzun zamandır süre gelen bir savaşın yeniden alevlenmesini anlatıyor. Yıllarca süren bu savaşta bir çok üyelerini kaybetmiş olan her iki tarafta sonunda ittifak sağlamaya kara vermiş ancak bu uzlaşma düşündükleri kadar uzun sürmemiştir. Zira kendi sınırlarını ve kurallarını ihlal eden tanrılar, canavarların gazabına uğrayacaktır. İyi seyirler.
0    İzlenme : 6981     Tarihi :28 Temmuz 10:57 İzle

Dead Rising Watchtowerı

İlginç bir duyumla ülkenin en yoksul kesimine doğru iyi bir haber yakalamak için yola çıkan Frank West, gazetesinin en iyi resimlerini toplayan başarılı bir foto muhabiridir. Ülkede yaşanan olaylardan her daim bir şekilde haber alan Frank, bu kez bir zombi salgını haberi almıştır. Hızla tüm bedenlere yayılan ve insanları bir bir yok eden virüs Frank'in haberine meze olurken genç adam, olanlar karşısında hükumetin hiç bir önlem almadığını fark edecektir. Kısa sürede hızla yayılan virüs ile birlikte zorlu bir mücadele içine sürüklenen Frank, yaşamını güvene alabilmek için elinden geleni yapacaktır. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 3017     Tarihi :28 Temmuz 10:20 İzle

Hedef – The Target

2014 yılının en başarılı filmlerinden olan The Target filmi Güney Kore'de çekilmiştir. Baş rollerinde Ryu Seung-ryong, Lee Jin-wook ve Jin Goo gibi başarılı Kore oyuncularının yer aldığı filmin yönetmenliğini Yoon Hong-seung yapmıştır. Filmde; Bir süredir mutlu bir evlilik yaşayan genç bir çift ilk bebeklerinin de aile katılmasıyla büyük bir huzura kavuşmuşlardı. Fakat bu huzur genç çiftin sandığı kadar uzun sürmedi. Zira genç kadın doğumdan bir kaç gün sonra bilinmeyen bir suç etesi tarafından kaçırılmıştı. Bunu kimin, neden ve ne için yaptığını araştırmaya başlayan genç koca, intikam ateşi ile yanıp tutuşurken büyük bir savaşın içine atılacaktır.
0    İzlenme : 5750     Tarihi :28 Temmuz 9:50 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .