SON EKLENEN FİLMLER

Gizli Krallık – Hidden Kingdoms

İtalya, Kanada, İngiltere ve Fransa ortaklığında hazırlanarak beyaz perdeye sunulan Gizli Krallık (Hidden Kingdoms) filmi keyifli ve bir o kadar eğitici bir belgesel yapımıdır. 177 Dakikalık 3 bölümden oluşan film, daha önce BBC kanalında yerini almıştır. Yönetmenliğini Simon Bell tarafından yapılan filmin oldukça büyük ve tecrübeli bir teknik ekibi bulunuyor. Farklı duyguları tadacağınız film 7'den 70'e her yaştan insanın keyifle izleyeceği bir filmdir. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 811     Tarihi :26 Kasım 16:27 İzle

Close Range

2015 ABD yapımı olan Close Range filminin konusu şu şekilde; Ordudan uyum problemi yüzünden yıllar sonra atılmış olan Colton MacReady, hırslı ve genç bir adamdır. Kendine göre bir adalet kavramı olan genç asker, kendi yaşamı dışında işleyen kötü kavramın işleyişini değiştirmeye karar verir. Kendine göre sebepleri olan Colton, yozlaşmış bir şerifin ve yerli bir uyuşturucu kartelinin korkulu rüyası olacaktır. Scott Adkins, Caitlin Keats, Nick Chinlund ve Jake La Botz gibi oyuncuların rol aldığı filmin yönetmenliğini Isaac Florentine üstleniyor. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 858     Tarihi :26 Kasım 16:13 İzle

Umutsuz Vaka – Trainwreck

Anne ve babasının boşanmasının ardından hayatına yeni bir kavramla devam eden Amy, şimdilerde oldukça güzel ve alımlı bir kadın olmuştur. Bir erkek dergisinde editörlük ve aynı zamanda muhabirlik yapan Amy, oldukça parlak bir kariyeri olmasına rağmen bazı hayat kavramlarını hala benimseyememiş ve bunun içinde hep ailesini suçlu bulmuştur. Zira tek eşliliğe hiç bir zaman inanmamış olan Amy, her gece başak bir erkekle takılmaktan ve zaman geçirmekten zevk alıyordur. Ancak çevresinde tuhaf karşılanan bu yaşam tarzı Amy'i çok yakında başka bir seçim yapmasına zorlayacaktır. İyi seyirler.
0    İzlenme : 912     Tarihi :26 Kasım 15:42 İzle

An Inspector Calls

Fransa'nın sayılı ailelerinden olan Birling ailesi, karıştıkları bir ölüm meselesinden dolayı sorgulanmış ve yargılanmıştır. bu kötü olay yüzünden iş yerleri ve saygınlığı sarsılırken yeniden düzelmek için kızlarını kendilerinden daha zengin bir aile ile evlendirmeye karar verirler. Bu yolla hem sarsılan saygınlıkları hemde kaybettikleri itibarı geri kazanacak olan Birling ailesi, gizemli müfettiş Goole'nin çıkagelmesi ile yeniden bir karanlığa doğru savrulur. En son kendi evlerinde ağırladıkları genç kızın ölümü yeniden sorgulanırken dramatik olaylar yaşayacaklardır. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 1249     Tarihi :26 Kasım 11:09 İzle

Spectre 007 – Spectre

Suçluların korktuğu isimlerden biri olan ajan Bond, uzun zaman önce çekildiği inzivasını yarıda kesmiş ve kendisine gelen bir mesajla Mexico City'nin yolunu tutmuştur. Yeniden hızlı bir giriş yaptığı suç dünyasında, gizlenmesine rağmen kendisine kimin ulaştığını araştırmaya başlar. İp uçlarını takip ederek Roma'ya kadar gelen Bond, burada eski bir düşmanının karısı ile tanışır. Genç kadın sayesinde bir çok bilgiye sahip olan Bond, Spectre isimli bir örgütün uzun zamandır peşinde olduğunu öğrenir. Oldukça tehlikeli bir grup insandan oluşan bu örgüt çok yakında Bond'un gerçek yüzü ile karşı karşıya kalacaktır. İzleyicinin merakla beklediği Spectre filmi sevilen aktör Daniel Craig ayrıcalığı ile bir kez daha sizlerle.
0    İzlenme : 7128     Tarihi :26 Kasım 10:34 İzle

Backlight

Lüks bir yaşantıya sahip olmasına rağmen ölen karısının yerini hiç bir şeyle dolduramamış olan Jay, artık yaşamak istemediğini düşündüğü bir an da tuhaf bir yardım çağrısı alır. 17 yaşlarında küçük bir kızın yardım çığlığı olan bu ses, Jay'a ölmek için henüz erken olduğunu hatırlatır. Oldukça zorlu bir mücadelenin ardından küçük kızla tanışma şansı yakalayan ve yaşanan olumsuzluklara rağmen genç kızı kendi kızı gibi sevmeye başlayan Jay, yaşamak için kendisine yeni bir neden bulduğunu düşünmeye başlayacaktır. Her sahnesinde ayrı bir drama sahiplik yapan Backlight 2010 yılında vizyona girmiş ve izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. İzlemekten keyif alacağınız Backlight filmine göz atmanızı tavsiye ederiz.
0    İzlenme : 4213     Tarihi :25 Kasım 17:29 İzle

Roger Waters The Wall

6 Eylül 1943 yılında dünyaya gelen Roger Waters küçük yaşta babasını gittiği bir savaşta kaybetmişti. Hayatı zorluklar içerisinde ilerlerken babası gibi bir asker olmaya karar veren Waters, kazanadığı akademiden bir süre sonra uyumsuzluktan dolayı atıldı. Mimarlık fakültesinde de şansını denemeye karar veren Waters, daha sonra mimarlığın kendine göre bir meslek olmadığına kanaat getirerek zorlukla kayıt olduğu okuldan kendi kararı ile ayrıldı. Şansı tamda bu dakikadan itibaren dönen genç adam grubunun iki üyesi Nick Mason ve Richard Wright ile tanışma şansı yakalayarak müzik kariyerinin temelini attı. Roger Waters'ın tüm hayranlarına dair çekilmiş olan Roger Waters The Wall filmi İMDB'den 8.7 gibi yüksek bir puan alarak beyaz perdede yerini almıştır.
0    İzlenme : 4294     Tarihi :25 Kasım 16:48 İzle

Robot Sevgilim – How to Build a Better Boy

Henüz lise çağında iki yakın arkadaş olan Mae Hartley ve Gabby Harrison, birbirlerine karşı tezat kişilikler taşısalar da oldukça iyi anlaşıyorlardı. Popülerlik ve tarz olmaktan başka sorunları olmayan iki genç, okulun en popüler kızı ile büyük bir iddalaşma yaşayınca işler genç kızlar için karışmaya başlar. Zira bir erkek arkadaşı olmaması ile dalga geçilen Mae, bu olayı kendine yedirememiş ve kendi erkek arkadaşını yapmaya karar vermiştir. Uzun zaman önce ele geçirdikleri askeri bir programı ilk defa kullanma şansları olan Mae ve Gabby bu programla kendilerine kusursuz bir erkek yaratacaklardır. iyi Seyirler.
0    İzlenme : 4412     Tarihi :25 Kasım 16:04 İzle

Attack on Titan Part 2 – Attack on Titan: End of the World

Attack on Titan Part 1 filminin hemen ardından izleyici ile buluşan Attack on Titan: End of the World boş zamanlarınızı değelendirebileceğiniz oldukça keyifli bir yapım. Baş rollerinde Haruma Miura, Rina Takeda ve Kanata Hongô, gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı filmi Shinji Higuchi yönetiyor. Filmde; Titan ruhuna sahip olmayı benimsemiş olan Eren, yavaş yavaş evrimini tamamlamış ve kusursuz bir titan askeri olmuştur. Dünya üzerinde ki kötülüklere karşı çıkan Eren bu kez diğerlerinde çok daha zorlu bir mücadelenin içine savrulacaktır. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 4992     Tarihi :25 Kasım 10:38 İzle

Attack on Titan Part 1 – Attack on Titan

Devasa boyutta olan titanlar tarafından yaşamları tehdit edilen insanlar, hayatlarını zorlaştırmış olan bu yaratıklara karşı her geçen gün daha yenik düşüyorlardı. Yaşamak için az bir kesimin kaldığı Ülkede kendilerini koruma altına almak isteyen insanlar, yaşamlarının daha korunaklı olacağına inandıkları dev duvarlarla çevrili bir şehrin içine saklanmıştır. Burada yaşamlarına devam eden ve artık o dev yaratıkların hükmü altında olmadıkları için sevinen insanlar, aradan geçen 100 senenin ardından beklenen sonuçla karşılaşmışlardır. Zira gün geçtikçe büyüyen ve gelişen Titanlar insanların inşa ettiği o dev duvarları aşarak yeniden aralarına karışmış ve onları bir bir yok etmeye devam ediyorlardır. Yaşamak için savaşmak zorunda kalan insanlar ise oldukça zorlu bir mücadele içine gireceklerdir. İyi Seyirler.
4    İzlenme : 30524     Tarihi :25 Kasım 0:45 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .