SON EKLENEN FİLMLER

Kafesteki Kadın – Kvinden i buret

Danimarka filmlerinden başarılı bir yapım daha sizlerle. Carl Mørck, mesleğe uzun zaman önce başlamış profesyonel bir dedektiftir. İş ortağı Esad ile yeni üslendiği bir görev Carl'ı büyük bir sorumluluğun altına sürüklerken bu görevde elde edeceği başarı onu kıdem sahibi yapacaktır. Ancak görev Carl için öylesine zorludur ki ortadan kaybolan Merete Lynggaard, ikiliyi bir meçhule çekmeye başlar. Yaşamları tehlike altında olmasına rağmen görevinden çekilmeyen Carl, bu işin bedellerini ağır öderken olayın altında yatan bir istismar başka olayların alt yapısını hazırlayacaktır. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 851     Tarihi :28 Nisan 0:34 İzle

Hemel

2012 yılında vizyona giren yetişkin filmi Hemel bir baba ile kızın arasındaki trajik hikayeyi konu almaktadır. Yönetmenliğini Sacha Polak'ın yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Rifka Lodeizen, Hannah Hoekstra ve Hans Dagelet, yer alıyor. Filmde; Yaşamı tek gecelik ilişkilerden ibaret olan Hemel, genç ve alımlı bir kadındır. Annesini henüz çok küçük yaşta kaybeden ve hayatta bir tek babasına sahip olan Hemel, babasının müzayede evinden kazandıkları ile geçimini sağlıyordur. Sevgi ve cinsellik arasındaki ince çizgide kendi kişiliğini bulmaya çalışan Hemel, saplantılı bir sevgiliye sahip olunca yaşamının alt üst oluşuna tanık olacak. Aynı zamanda babasının yeni bir ilişkiye başladığını öğrenen Hemel, anne sevgisinin nasıl bir duygu olduğunu tadacaktır. Hayata karşı sitemini farklı yollarla dile getirecek olan Hemel'in hikayesine sizde seyirci olamak ister misiniz? İyi seyirler.
0    İzlenme : 867     Tarihi :28 Nisan 0:20 İzle

Sülün Katilleri – Fasandræberne

Genç bir katil okuduğu lise de iki genç kızın ölümüne neden olmuş ve hayatının en büyük hatasını yapmıştır. Zira Danimarka'nın en köklü liselerinden birinde okuyan bu genç cinayetin araştırılacağını hesaba katmamış ve planladığı bu korkunç olayın üzerini henüz örtememişti. İşlediği suçun bedellerini bir başkasına ödettirmek isteyen ve tüm delilleri üst sınıftaki saf ve pasif bir çocuğa doğru yönlendiren genç katil, her şeyin istediği gibi gitmediğine şahit olunca yeni bir plan yapması gerektiğinin farkına varacaktır. Keyifli ve başarılı bir gerilim filmi olan Sülün Katilleri (The Absent One) filmine sitemizden ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.
0    İzlenme : 891     Tarihi :28 Nisan 0:10 İzle

Skin Trade

Amerika ve Tayland ortak yapımı olan Skin Trade filmi yönetmen Ekachai Uekrongtham tarafından beyaz perdeye sunulmuştur. izleyiciden olumlu ve pozitif yorumlar alınan filmin konusu ise şöyle; New York'un küçük bir beldesinde yaşayan Nick, ailesini Asya'lı bir çetenin saldırısında kaybetmiş ve intikam ateşi ile harmanlanmaya başlamıştır. Hayatı boyunca hep iyi bir genç olan ve sonunda istediği gibi polis olmayı başaran Nick, yıllardır izini sürdüğü ailesinin katillerinin peşine düşer. New York'tan Asya'ya doğru yola çıkan Nick orada kendini nelerin beklediğini henüz bilmiyordur. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 897     Tarihi :28 Nisan 0:01 İzle

Gece Takibi – Run All Night

İzleyicinin uzun zamandır merakla beklediği Gece Takibi (Run All Night) filmi sizlerle. Liam Neeson, Ed Harris ve Genesis Rodriguez gibi isimlerle zenginleştirilen oyuncu kadrosu izleyici keyifli dakikalara davet ediyor. Yönetmenliğini Jaume Collet-Serra'nın üstlendiği filmin konusu; Jimmy, hayatını tetikçilik yaparak geçirmiş fakat şu sıralar formundan düşmüş yaşlı bir adamdır. Yaşam git gide yaşlı adama acımasız davranırken artık emekli olmayı isteyen Jimmy, patronuna işten ayrılacağını bildirir. Ancak bu talebi geri çeviren ve Jimmy'e ailesini koruma emri veren patron, bu kez yaşlı adamı tüm görevlerinden daha zorlu bir işe yönlendirmiştir. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 1327     Tarihi :27 Nisan 15:00 İzle

Come Back to Me

2014 yılının sonlarında vizyona giren ve izleyiciye marjinal bir gerilim hikayesi sunan Come Back to Me filmi aynı zamanda korku dolu sahneleri ile sizleri bambaşka bir dünyaya sürüklüyor. Başlangıcından son anına kadar sinema sevenleri ekrana kilitlerken gerçeğe yakın kurgusu sizi cezbedecek. Filmin yönetmenliği Paul Leyden tarafından üstlenilirken baş rollerinde ise Jon Abrahams, Andrew Beckham ve Jeanette Branch gibi isimler yer alıyor. Filmin konusu ise şöyle; Sessiz ve sakin bir yaşam süren genç bir çift, yaşanan talihsiz kazanın ardından paranormal olaylara tanık olurken gizemli bir seri katil olayları tüm işleyişini daha korkunç bir hale getiriyor. Genç çift, hem doğa üstü ruhlarla savaş verirken hemde seri katile karşı yaşam mücadelesi vereceklerdir. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 1442     Tarihi :27 Nisan 13:19 İzle

Güç Gösterisi – Salting The Battlefield

Usta yönetmen David Hare'nin BBC kanalı için çektiği dram, gizem temalı Güç Gösterisi (Salting the Battlefield) filmi daha önce çektiği 2. filmin son serisi olarak nitelendirilmektedir. Daha çok politik konulara değinen ve yer yer keyifli bir dramaya değinilen filmin konusu şöyle; Johnny Worricker, uzun zaman önce bulaştığı bir olaydan sonra kin duygusu içine işlemiş bir başkandan kaçma yolları aramaktadır. Eski sevgilisi ile ülkeyi bir uçtan diğer ucuna kadar dolaşacak olan ikili bu olaya artık bir çözüm bulmaları gerektiğini düşüneceklerdir. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 3128     Tarihi :25 Nisan 14:48 İzle

Rupan sansei

Hayatını yaptığı soygunlardan ve kolay yollardan kazanmaya çalışan Arsene Lupin III, geçmiş dönemlerin en iyi hırsızlarının Lupin ailesinin en son üyesidir. Soylarından gelen bu özellik ile bir çok işe imza atan Arsene, ortakları Daisuke Jigen ve Goemon Ishikawa XIII'e de tekniklerini öğretmiş ve yanında çalıştırmaya başlamıştır. Tüm zamanların en büyük vurgununu yapmak isteyen fakat sürekli dedektif Koichi Zenigata engeline takılan Arsene, bu engeli alımlı ve seksi Fujiko Mine ile aşacak ve iyi bir planla soygununu gerçekleştirmeyi başaracaktır. Fakat tüm işler bu soygundan sonra başlayacak ve Arsene'nin başına bir çok bela açacaktır. Keyfili Seyirler.
0    İzlenme : 3266     Tarihi :25 Nisan 14:23 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .