SON EKLENEN FİLMLER

Düz Dur – Tiens-toi Droite

2014 Fransa, Belçika ortak yapımı olan Düz Dur (Tiens-toi droite) filmi 3 kadının yaşadığı sorunları ve hayatlarında yaptığı değişiklikleri konu alıyor. Komedinin yoğun bir duygu ile hisssedildiği ve yer yer dram dolu sahnelere tanık olacağınız Düz Dur filminin konusu şu şekilde; Aynı semtte bambaşka yaşamlara sahip olan Louise, Sam, ve Lili birbirinden güzel 3 kadındır. Her birinin farklı kişisel sorunları varken, bir çıkmaza sürüklenen Louise, Sam, ve Lili kaderin oynadığı ufak bir oyun ile bir araya gelir. Sorunlarına çözüm ve geleceklerine arkadaş olacak olan kadınlar zorlu yaşamın ve mücadelenin kavramını yeniden tecrübe edeceklerdir. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 1111     Tarihi :27 Ağustos 10:34 İzle

Mükemmel Uyum 2 – Pitch Perfect 2

Mükemmel Saha filminin devamı niteliğinde hazırlanan Mükemmel Uyum 2 (Pitch Perfect 2), oldukça keyifli bir yapım halini almıştır. Yönetmenliğini Elizabeth Banks'ın üstlendiği film izleyiciyi komedi dolu bir hikayeye sürüklerken aynı zamanda yeni nesil bir öyküsünü de içinde barındırıyor. Oyuncu kadrosunda Anna Kendrick, Elizabeth Banks, Brittany Snow ve Hailee Steinfeld, gibi tanıdık isimler yer alıyor. Filmde; Şampiyonluğu elde ettikten sonra dünya çapında bir yarışmaya katılmaya karar veren Barden Bellas grubu, zorlu bir mücadelenin içine doğru sürüklenmeye başlar. Artık daha zor ilerlemeye başlayan yarışma tüm yarışmacıların hayatını değiştirmeye başlayacaktır. Boş vakitlerinizi değerlendirmek amacı ile web sitemizdeki filmleri keyifle izleyebilirsiniz. İyi seyirler
0    İzlenme : 13805     Tarihi :27 Ağustos 0:47 İzle

Minyonlar – Minions

Milyonlarca yıl önce Dünya'ya gelen ve yerleşen minionlar, tanrılara ve kudretli insanlara bir nevi kölelik yapan küçük varlıklardır. Varoluşlarının sebebi hizmet etmekten efendilerinin sonu bir süre sonra yok olmak olur. Bugüne kadar dinozorlara Napolyon'a ve Dracula gibi bir çok kişiye bağlı olarak çalışmış olan minionlar, efendilerinin hep yok olmalarından sıkılır ve Antarktika'nın küçük bir kasabasına yerleşirler. Burada kendilerine yeni hayatlar kuracak olan minionlar, sessiz ve sakin bir yaşam sürmeye başlar. Ancak bir gün bir grup minion, bu amaçsız yaşamdan sıkılarak kendilerine yeni bir efendi aramaya çıkar. Amerika'da yeni bir maceranın peşinde koşacak olan minionlar bakalım istedikleri gibi bir efendiye sahip olabilecekler mi? İyi Seyirler.
0    İzlenme : 20236     Tarihi :27 Ağustos 0:20 İzle

Mad Max: Fury Road

Uzun bir aradan sonra beyaz perdeye yeniden taşınan Mad Max film serisi oldukça tatmin edici. Henüz sinema perdelerinde yeni yer almaya başlamasına rağmen tüm dünya da ses getiren film, izleyicileri tarafından beğeni kazanacak gibi gözüküyor. Zira başarılı kurgusu ve sıradan aksiyon filmlerinin dışında oluşu dikkat çekerken, baş rollerinde Charlize Theron, Tom Hardy ve Rosie Huntington-Whiteley gibi yıldız oyuncuları yer alması film için artı bir avantaj olmuş. Yönetmenliğini George Miller üstlenirken aynı zamanda senaryoya yaptığı katkılar başarılı adamın kariyerinde de olumlu etkiler gösterecek. İzlemeniz gereken 5 film arasında yerini alması gerektiğini düşündüğümüz Mad Max: Fury Road filmine göz atmanızı tavsiye ederiz. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 25705     Tarihi :27 Ağustos 0:02 İzle

Hayvan – Animal

Hayvan (Animal) filminin konusu; Üniversiteden arkadaş olan bir grup genç tatillerini hiç bilmedikleri yerleri gidip görerek geçirmek isterler. Fakat, gittikleri ıssız ve yabancı bir yerde mahsur kalan gençler, bir süre sonra peşlerinde kana susamış yırtıcı bir yaratığın olduğunu fark edeceklerdir. Gençler bu yaratıktan kaçarken hep içlerinden birini feda etmek zorunda kalacak ve ölü sayısı arttıkça gruptaki gerilim ve aksiyonda artacak. Yaşamları tehlikede olan gençler hayatta kalmak adına büyük bir mücadele verecektir. Keyifli Seyirler.
1    İzlenme : 8812     Tarihi :26 Ağustos 12:32 İzle

Sıcak Takip – Hot Pursuit

Tüm işlerinde başarısız olmuş bayan polis memuru Cooper, hayatının en büyük işini almış ve Daniella Riva isimli suçlu bir kadını polis merkezine götürmekle görevlendirilmiştir. Kimileri için oldukça basit olan bu olay Cooper, için oldukça zorlu bir iştir. Zira tüm olayları eline yüzüne bulaştıran Cooper, bu davada da kimseyi şaşırtmayarak kadını elinden kaçıracaktır. Ancak bu kez bir fark vardır. Daniella ile birlikte kendisi de yollara düşen Cooper, peşinde ki gizemli adamlardan kaçmak için yollar bulmaya çalışacak. Fakat bu iş başka insanların canını yakmasına ve bir suçlu konumuna düşmesine neden olacaktır. Keyifli seyirler.
0    İzlenme : 13441     Tarihi :26 Ağustos 11:56 İzle

Mockingbird

07 Ekim 2014 taraihinde vizyona giren Mockingbird filminin senaristliğini ve yönetmenliğini Bryan Bertino üstlenmiştir. Filmde; Beth ve Leonard evliliklerine heyecan katmak için bir yarışma programına başvururlar. Evde kameralar sayesinde çekilen bu program Beth ve Leonard için bir eğlence olacaktır. Başvuruları kabul edilen ve evlerine bir dize kamera gönderilen genç çift, kamera sistemini evlerine kurduktan sonra kendilerine gelen talimatları yapacak ve zamanla bu yarışmaya çocuklarını da dahil edeceklerdir. İlk başlarda eğlenceli ve komik süren yarışma zamanla bir korkuya dönüşecek Beth ve Leonard'ın her tamamlayamadığı etap için evden bir kişi ölecektir. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 8716     Tarihi :26 Ağustos 11:18 İzle

San Andreas Fayı – San Andreas

Vizyon tarihi henüz çok yeni olmasına rağmen çok yüksek bir izlenme kitlesine ulaşan San Andreas Fayı filmi zengin bir oyuncu kadrosu ile karşımıza geliyor. Dwayne Johnson, Alexandra Daddario ve Carla Gugino, gibi isimlerin öderlik ettiği filmin yönetmenliğini Brad Peyton üstleniyor. 114 Dakikalık bu keyifli filmin konusu ise şu şekilde; Bir arama kurtarma ekibinin hava kuvvetlerinde çalışan Tom, uzun süredir ailesinden uzakta çalışmaktadır. Güzeller güzeli bir eşe ve tatlı bir kız çocuğuna sahip olan Tom, bu uzun sürecin ardından nihayet ailesine kavuşma şansı yakalamıştır. Ancak bu şans Tom'un yola çıktığı andan itibaren yok olmaya başlar. Zira Kaliforniya bölgesinde yaşanan büyük çaplı bir deprem ülkeye girişi kapatacak ve Tom'un ailesine yardım etmesine engel olacaktır. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 23852     Tarihi :26 Ağustos 10:34 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .