SON EKLENEN FİLMLER

Ask Me Anything

Genç bir kızın kendi içinde yaşadığı kaosu tüm gerçekliği ile beyaz perdeye taşıyan başarılı yönetmen Allison Burnett, film henüz çok yeni olmasına rağmen oldukça iyi yorumlar aldı. Baş rollerinde Justin Long, Britt Robertson ve Robert Patrick gibi isimlerin yer aldığı bu duygusal hikayenin büyüsüne sizde kapılacaksınız. Filmin konusu; Yaşamı boyunca hep sorunlu bir aileye sahip olan Katie, ebeveynlerinin problemleri ile sürekli uğraşmak zorunda kalan genç bir kızdır. Okulunu ve sosyal hayatını bu sorunlar içerisinde bir türlü düzene koyamayan Katie, sonunda anne ve babasının ayrılacağını öğrenir. Uzun zamandır yazdığı blog sitesinde bu üzücü haberi paylaşan ve tüm öfkesini kusan Katie, aslında bazı sırların gerçekten aile içerisinde kalması gerektiğini çok yakında öğrenecektir. Keyifli seyirler.
0    İzlenme : 133     Tarihi :30 Mayıs 15:40 İzle

Girlhouse – Girl House

99 Dakikalık bir gerilim filmine hazır mısınız? başladığı andan itibaren sizi sürükleyici bir hikayenin içine çekecek olan Girlhouse (Girl House) filmi başarılı kurgusu ile göz dolduruyor. Hazırlanan senaryosu ve çekilen gerilim dolu sahneleri ile izleyicinin aklına kazınacak olan filmin yönetmen koltuğunda Trevor Matthews yer alıyor. Filmin konusu ise şöyle; 3 ay önce babasını kaybeden ve üniversite hazırlıklarında olan Kylie Atkins, annesi ile birlikte yaşayan sıradan bir kızdır. Üniversite harcını yatırması için yeterince parası olmayan ve teknoloji ile donanmış bir evde çalışmaya karar veren Kylie, kısa bir sürede istemediği kadar paraya sahip olacaktır. Bu evde günlük hayatını milyonlarca erkeğe sunacak olan Kylie, yaşamını tüm çıplaklığı ile herkese sunacaktır. Fakat bu iş bir gün korkunç bir boyut alarak saplantılı bir sapkının korkunç işler yapmasına neden olacaktır. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 141     Tarihi :30 Mayıs 15:20 İzle

Just Before I Go – Hello I Must Be Going

Tribeca film festivali ile 24 nisan 2014'de gösterime giren Just Before I Go filmi oldukça keyifli ve eğitici bir hikayeye sahip. İzleyicinin oldukça beğeneceğini düşündüğümüz bu filmin baş rollerinde Elisha Cuthbert, Seann William Scott ve Kyle Gallner gibi oldukça zengin bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Yönetmenliği Courteney Cox'a ait olan yapımı özeti ise şöyle; Karamsar ve kötü huylara sahip bir karakteri olan Ted Morgan, geçmişte yaşadığı tüm olaylardan rahatsız olmaya başlamıştır. Zira oldukça kötü bir geçmişe sahip olan Ted, vicdanını bir türlü dindirememiş ve intihar etmeye karar vermiştir. Ancak intihardan önce kötülük yaptığı herkesin gönlünü almak isteyen Ted, mücadele ve sabır gerektiren bir yola girecektir. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 621     Tarihi :29 Mayıs 17:35 İzle

Sokak Köpekleri – Stray Dogs

Bir baba ve iki oğlun dram dolu öyküsünü konu alan Sokak Köpekleri (Stray Dogs) filmi yaşanan trajediyi gözler önüne seriyor. Lee Kang-sheng, Yi-ching Lu ve Lee Yi-chieh gibi isimlerin baş rollerinde yer aldığı film, IMDB'den aldığı 7.1'lik puanıyla en iyi filmler arasında da yer alıyor. Yönetmenliğini Ming-liang Tsai'nin üstlendiği filmin konusu şöyle; Kimsesiz ve evsiz olan genç bir baba iki oğlunun okul masraflarını karşılamak için seyyar reklam tabelaları taşıyıp para kazanmaya çalışıyordur. Buldukları her yerde uyuyan ve oldukça yoksul olan baba ve oğulları, bu kötü süreçte zorluklara birlikte göğüs gerecek ve aile olmayı öğreneceklerdir. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 657     Tarihi :29 Mayıs 17:18 İzle

Elçiyi Öldür – Kill the Messenger

10 Aralık 2004 yılında hayatını kaybeden Garry Webb'in hayat öyküsünü konu alan Elçiyi Öldür (Kill the Messenger) filmi oldukça başarılı bir şekilde izleyiciye aktarılmıştır. Yönetmen Michael Cuesta'nın önderlik ettiği bu filmin baş rollerinde Mary Elizabeth Winstead, Andy Garcia ve Jeremy Renner gibi isimler yer alıyor. Filmin konusu; Nikarugua ve California arasından düzenli şekilde devam eden uyuşturucu madde trafiğini haber konusu yapan Garry, CIA ile bağlarını güçlendirerek tüm olayı detayları ile ifşa etmiş ve tüm uyuşturucu çetelerini karşısına almıştır. Hayatının bundan sonra ki kısmı zorlu ve sürekli kaçarak geçirecek olan Garry, her dakika ölümle burun buruna yaşayacaktır. Keyifli seyirler.
0    İzlenme : 4404     Tarihi :29 Mayıs 14:35 İzle

Evim – Home

Ejdehanı Nasıl Eğitirsin'in yapımcılarından yepyeni bir animasyon. Jennifer Lopez, Rihanna ve Steve Martin gibi yıldız isimlerin seslendirmeleri ile 27 mart 2015 tarihinde vizyona giren Evim (Home) filmi sinema sevenlerin oldukça dikkatini çekiyor. Keyifli olduğu kadar eğiti bir yapım olan Evim, 7'den 70'e herkesin izleyeceği yapımlardan biri. Filmin konusu; Buff denen göçebe bir ırkın, alt düzey üyesi olan Off, sevimli bir uzaylıdır. Herkesin köşe bucak kaçtığı Off, sevimli olduğu kadar sakar ve sorumsuzdur. Bu kötü özellikler Off'un bir gün Lüle ile tanışmasına neden olur. Eğlenceli ve maceracı olan Lüle, sıradan bir yaşamı olan genç kızdır. Ancak Off'u tanıdıktan sonra Lüle'nin hayatındaki sıradanlık uzun bir süre kaybolacak ve yerini sürekli hızı artan bir aksiyona bırakacaktır. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 2434     Tarihi :28 Mayıs 16:22 İzle

Big Game

Yetenekli çocuk oyuncu Onni Tommila'nin baş rollerinde yer aldığı Big Game filmi oyuncu kadrosunda değerli isimleri misafir ediyor. Aksiyon ve macerayı doruk noktada hissedeceğiniz filmde yer yer dram dolu dakikalara da şahit olacaksınız. Jalmari Helander'nin yönetmenliğini üstlendiği filmin konusu ise şöyle; Oskari, henüz çok küçük olmasına rağmen profesyonel düzeyde avcılık yapıyordur. Babasından son öğrendiği şey olan avcılık küçük çocuğun tatil günlerini değerlendirmesine yardımcı oluyordur. Açılan av sezonu ile birlikte kendine ormana atan Oskari, bu kez diğer avlarından daha faklı bir olay yaşar. Zira Amerika başkanının bulunduğu bir uçak küçük çocuğun avlandığı bölgenin yakınlarına düşer. Başkana yardımcı olmak için elinden geleni yapacak olan Oskari, aynı zamanda önceden planlanmış bir oyunu da ortaya çıkaracaktır. Keyifli seyirler.
0    İzlenme : 2424     Tarihi :28 Mayıs 15:51 İzle

Who Am I – Kein System ist sicher

Yaşamının büyük bir çoğunluğunu evde geçiren Benjamin, bilgisayar bağımlısı teknoloji ile ilgilenmeye seven ve çözemeyeceği program olamayan bir adamdır. Pasif ve sesiz bir kişiliğe sahip olan Benjamin, geçtiğimiz günlerde 25 yaşına girmiş ve artık bazı sorumlulukların farkına varmaya başlamıştır. Biraz geçte olsa sosyal ortamlara girmeye karar veren Benjamin, bir eğlence ortamında Max isimli bir bilgisayar dehası ile tanışır. Ufak bir hacker grubunun lideri olan Max, Benjamin'de gördüğü cevher ile genç adamı da Clay adlı grubuna dahil etmek ister. Benjamin'in başarılı çalışmaları sayesinde kısa zamanda bir çok kişinin aradığı bir grup haline gelen Clay, yakın zamanda güvenlik güçlenin de dikkatini çekecektir. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 2482     Tarihi :28 Mayıs 14:37 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .