SON EKLENEN FİLMLER

Sanalüstü – Cybernatural

Kandırılarak uygunsuz görüntüleri kayda alınan genç bir kız, çıkış yolunu intihar ederek bulur. Hayatı darmadağın olduğu için bu çözüm ona kolay gelirken geride kalan arkadaşları ve ailesi oldukça üzücü günler geçirmiştir. Yaşanan bu korkunç olayın hemen ardından sınıf arkadaşlarının başlarına gelen olaylar bir grup öğrencisi değişin bir merakın peşine iter. Zira bir mesajlaşma programı üzerinde konuşan 6 genç davetsiz bir misafirin ‘videoyu kim yaydı’ sorusunun ardından paniğe kapılmış ve bu sorunun cevabını aramaya başlamışlardır. Ancak ölüm zinciri her birinin ruhunu istiyordur ve bu durum artık kaçınılmazdır. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 23018     Tarihi :9 Ekim 14:15 İzle

Cadılar bayramı 2 – All Hallows Eve 2

2013 yılında çekilen ilk filmi ile izleyiciyi mest eden Azizler Günü Arifesi orjinal ismi ile All Hallows' Eve 2015 yılında ikinci filmi ile yeniden beyaz perdeye taşınıyor. Baş rollerini Ali Adatia, Emily Alatalo ve Anthony Backman gibi başarılı oyuncuların paylaştığı filmin konusu kısaca şu şekilde; Kötü şakalar yapılan çocukların şeker topladığı cadılar bayramı bu senede tüm korkunçluğu ile yine gelmiştir. Bir apartman dairesinde tek başına yaşayan genç bir kadın bu bayramın talihsizlerinden biridir. Zira bu kez kaset onu bulacak merakına yenilirse canından olacaktır. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 247     Tarihi :9 Ekim 13:02 İzle

Kara Düzen – Black Mass

Boston'un güney cephesinde küçük bir eyalette yaşamını sürdürmekte olan Whitey Bulger, ülkenin en çok aranan azılı suçlular listesinde yer alan genç bir adamdır. Bu yolu seçtiğinde henüz çok küçük olan Whitey, her ne kadar daha sonra kötü işlerden kurtulmak istese de isteğine ulaşmamış ve patronları tarafından korkunç bir şekilde tehdit edilmeye başlamıştır. Ancak aradan geçen yıllar ile abisinin bir senatör oluşunu izleyen Whitey, bir gün ondan gelen çarpıcı bir teklif ile hayatını düzene sokabileceğini düşünür. Bir mafya çetesinin yakalanmasında yardımcı olarak tüm suçlarının silinmesini sağlayacak olan ağabeyi bu konuda Whitey'i ikna ettiğinde zorlu günler iki kardeş için yaklaşmaya başlayacaktır. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 272     Tarihi :9 Ekim 12:31 İzle

Man Up

34 yaşında zeki bir kadın olan Nancy, Londra'ya giden trende Jessica isimli güzel ve alımlı bir kadınla tanışır. Jessica'nın dikkat çekici hayat hikayesini dinledikten sonra Londra'ya neden gittiğini öğrenen Nancy, bu güzel kadına imrenir. Zira cesareti ve mesafeleri aldırış etmeyen sıcacık kalbi genç bir adama aşık olmuş ve onun için kilometrelerce uzaktan hiç bilmediği bir şehre yolculuk etmeye karar vermiştir. Dinledikleri her ne kadar muhteşem bir hikaye olsa da kendisinin böyle bir şey yapamayacağını bilen Nancy, öz güveni kırılmış bir şekilde trenden inmiştir. Ancak bu durak Nancy, için kaderin oynadığı oyunlarla doludur. Jessica'nın kör randevusuna kendi elleri ile yakalanan Nancy, etkilendiği aşk hikayesi için başkasının rolünü çalacaktır. Keyifli bir romantik komedi filmi izlemek isterseniz Man Up filmini tavsiye ederiz.
0    İzlenme : 309     Tarihi :9 Ekim 11:59 İzle

Kasırga 2 – Ostwind 2

Ailecek vakit geçirmek istediğinizde keyifli bir film arıyorsanız Kasırga 2 sizi oldukça eğlendirecek. Baş rollerinde Amber Bongard, Atila ve Hanna Binke gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmenliğini Katja von Garnier üstleniyor. Küçük bir kızın yaz tatili macerasını ve yetişkin bir adamın batmak üzere olan işlerinin kargaşasını anlatan film hayattan bir kesit alınmış gibi. Filmin konusu kısaca şöyle; Yaklaşık 2 dönemdir hiç durmadan derslerine yoğunluk veren Mika, ailesi tarafından bu yaz tatilinde ödüllendirilmek ister. Uzun zamandır gitmediği çiftliklerinde 3 ayını geçirecek olan küçük kız, çok küçük yaştan beri sevdiği atı ile vakit geçirecek ve bir yandan da keyifli maceralar yaşayacaktır.
0    İzlenme : 742     Tarihi :8 Ekim 13:32 İzle

The Timber

2015 ABD yapımı olan The Timber filmi dram, western türünde başarılı bir yapımdır. Filmde; Şiddet ve öfke ile büyüyen iki kardeş Meksika'nın kuzey kısmında yaşamlarını sürdürüyordur. Sıradan sayılacak monoton bir yaşama sahip olan kardeşler kazanç sağlamak için av ve onun gibi çeşitli para ödüllü işlerin peşinde koşuyordur. Son ödülü aldıklarında oldukça uzun bir zaman bu işi yapmayacaklarını kafalarına koyan kardeşler, yakın zamanda duyacak oldukları milyonların peşinden gidecek. Ancak daha önce hiç böylesine zorlu bir savaş vermediklerini fark edeceklerdir. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 794     Tarihi :8 Ekim 12:59 İzle

The D Train

38 yaşında genç ve içine kapanık bir adam olan Dan, yakın zamanda lise arkadaşları ile bir yemek yiyecektir. Bu yemek eskileri yad etmek adına düzenlense de artık eski arkadaşlarına karşı ezik ve kişiliksiz bir adam tavrı sergilemek istemeyen Dan, öz güvenini kazanabilmek okuldaki en popüler çocuğun peşine düşer. Şimdilerde yakışıklı kızların gönlünü feth edecek bir adam olsa da artık ondan öğrenmesi gereken bir şeyler olduğunu kabul eden Dan, sürekli peşinde dolaşmaya başlar. Ancak dışarı çıktıkları ilk gecede çığırından çıkan bir kaç olay Dan'ı hiç beklemediği olaylara doğru sürükleyecektir. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 806     Tarihi :8 Ekim 12:25 İzle

Öldüren Sis – The Mist

Sakin ve sessiz bir kasabada küçük oğlu Billy ile birlikte yaşayan David Drayton, oldukça genç ve yakışıklı bir adamdır. Hayatı çalışarak geçerken yine rutin işlerini bitirip alış verişe çıkan David, oğlunu da yanına almıştır. Eğlemek amaçlı küçük bir yürüyüş ve ardından alış veriş diye düşünen genç adam kasabayı hızla sarmaya başlayan bir sis bulutu ile büyük bir süper marketin içine gizlenir. Oğlunu güvenli bir yere gizledikten sonra sis bulutunun içinde yer alan korkunç yaratıklarla savaşmak zorunda kalan David, bakalım markete gizlenen kişiler ile birlik olup bu savaşı kazanabilecek midir?
0    İzlenme : 837     Tarihi :8 Ekim 11:43 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .