SON EKLENEN FİLMLER
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Karanlık Ülke – Dark Country

2010 ABD yapımı olan Karanlık Ülke (Dark Country) filmi başarılı yönetmen Thomas Jane tarafından sinema perdelerine aktarılmıştır. Baş rollerinde Ron Perlman, Thomas Jane ve Lauren German gibi bir çok tecrübeli ismin yer aldığı filmin senaryosunu Tab Murphy yazmıştır. Filmde; Uzun süredir yaşadıkları ilişkilerine artık bir ad koymaya ve evlenmeye karar veren genç bir çift, kısa sürede hazırladıkları düğün töreniyle evlenir ve lüks bir otelde evliliklerinin tadını çıkarmaya başlarlar. Balayını tamamlayan ve artık geri dönmek için hazır olan genç çifti, dönüş yolunda korkulu bir kabus bekliyordur. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 138     Tarihi :21 Kasım 16:48 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Sugarcreek’te Sevgiyi Bulmak – Love Finds You in Sugarcreek

Ünlü beyzbol oyuncusu Micah Matthias, bir maç sırasında karısının ölüm haberini alır. Bu ani ölüm genç adamı derinden sarsar ve profesyonelce yaptığı sporu bırakmasına neden olur. Medyanın yoğun baskı ile artık iyice bunalan Micah, küçük oğlunu da yanına alarak Sugarcreek de bir çiftlik evine gider. 3 kadının yaşadığı bu çiftlik evinde yaşamaya başlayan Micah, oğluyla geçirdiği zamanla asıl sevginin ne demek olduğunu öğrenecektir. Başarılı senarist Bryar Freed'in kaleminden beyaz perdeye aktarılan Sugarcreek’te Sevgiyi Bulmak filmini usta yönetmen Terry Cunningham yönetti. Ailecek keyifle izleyeceğiniz Sugarcreek’te Sevgiyi Bulmak filmini sitemizden indirmeden keyifle izleyebilirsiniz. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 180     Tarihi :21 Kasım 16:31 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Geçmise Yolculuk – Ass Backwards

Uzun süredir birlikte yaşayan Chloe ve Kate, 30 yaşlarına gelmiş ancak hala büyümemişlerdir. Kendi kafalarına göre hayatı yaşayan ve oldukça iyi anlaşan bu kadın satın aldıkları hurda bir kamyonetle sürekli yolculuk yapıyor, o şehirden bu şehre giderek eğleniyorlardı. Fakat bir gün yine bir yolculuk sırasında yüksek sesle müzik dinlerken karşı şeritten gelen arabayı görmeyerek büyük bir kaza yaparlar. Arabanın içinden tek bir çizik bile almadan çıkan Kate ve Chloe, o dakikadan itibaren tuhaf olan hayatlarını daha tuhaf bir hale getireceklerdir. Baş rollerinde Casey Wilson, June Diane Raphael ve Alicia Silverstonegibi başarılı isimlerin yer aldığı Geçmişe Yolculuk filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0    İzlenme : 261     Tarihi :21 Kasım 15:47 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Evlatlık – Adopting Terror

Muhteşem bir Dram, gerilim filmi olan Evlatlık sizlerle. Filmde; Evlendiklerinden beri bir bebek hasreti çeken Tim ve Cheryl Broadbent çifti, bazı hastalıklardan dolayı bebek sahibi olamıyorlardı. Fakat bu sorun onların ilişkilerinde büyük bir yer kaplamıyordu. Zira evlatlık edinerek de bir çocuk sahibi olabileceklerini bilen genç çift, kısa süre önce bir kuruma başvurmuş ve gelecek cevabı sabırsızlıkla beklemektedir. Ertesi sabah nihayet gelen olumlu cevap Tim ve Cheryl Broadbent çiftine güzeller güzeli bir kız çocuğu kazandırmıştır. Henüz 6 aylık olan küçük çocuk genç çiftin tüm sorunlarını bir anda yok etmiştir. Fakat Tim ve Cheryl Broadbent çiftinin bilmediği bir şey vardır. Küçük bebeğin gerçek babası uzun süredir kızını geri almak istiyordur ancak bunu alkolik olduğu için başaramıyordu. Alkolik baba en yakın zamanda genç çiftin korkulu rüyası olacaktır. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 275     Tarihi :21 Kasım 15:26 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Karanlık Cennet – L’autre monde

2010 Amerika yapımı olan Karanlık Cennet filminin konusu; Uzun zamandır güzel ve mutlu bir ilişki süren Gaspard ve Marion Güney Fransa bölgelerinde küçük bir sahil kasabasına tatile gitmeye karar verir. Burada 2 gün doyasıya eğlenen Gaspard ve Marion çifti, 3. günün sabahında deniz kenarında bir cep telefonuna rastlarlar. Telefonun sahibini bir kaç arama yaptıktan sonra bulan Gaspard ve Marion adamın gizli işler çevirdiğini ve nerede olduğunu öğrenirler. Telefonu vermek için yola koyulan çift, adama ulaştıklarında adam ölmüştür. Ve yanından bir kadın uzaklaşıyordu. İşin aslını öğrenmek için küçük bir dedektiflik oyununa girişen çift, bu oyunun bedelini pahalı ödeyeceklerdir. İyi seyirler.
0    İzlenme : 310     Tarihi :21 Kasım 15:12 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

İtalya Tatili – Walking on Sunshine

Oldukça çekici, güzel ve bakımlı bir kadın olan Maddie, hayatını başarısız ilişkilerle geçirmiş ve zorlu bir hayat mücadelesi vermiştir. Aradığı aşkı bir türlü bulamadığını düşünen Maddie, Raf adına bir adamla tanışır. İkilinin arasında oldukça sıcak bir bağ oluşurken Maddie, Raf'ın aşk büyüsüne kapılmış ve yakın zamanda gelen evlilik teklifini kabul etmiştir. Yaz tatilinde İtalya'da evlenmeye karar veren Maddie ve Raf, ailelerini bu düğünden haberdar etmek için yoğun görüşmelere girişir. Sonunda ailelerine ulaşan Raf ve Maddie, herkesi düğüne davet eder. Fakat bu davetliler arasında yalnız bir kişi bu düğünü tamamen alt üst edecekti. Taylor, Maddie'nin kız kardeşi Raf'ın eski kız arkadaşı hatta hayatının aşkıdır. İyi seyirler.
0    İzlenme : 352     Tarihi :21 Kasım 14:40 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Doğuştan Siyahi – Black Nativity

Dünya'da her yerde yapılan ırk ayrımı, siyahi bir gencin yapabileceği tüm başarılı işlerin önünü kesmektedir. Müziğe oldukça yatkın olan ve çevresindeki bir çok arkadaşının da ona verdiği destekle ayakta duran siyahi genç, yaşadığı duyguları Dünya'ya şarkıları ile anlatmaya başlayacak ve herkesin ilgisini çekmeyi başaracaktır. Baş rollerinde usta aktör Forest Whitaker'ın yer aldığı Doğuştan siyahi filmi izleyici ve film camiasından tam not almıştır. Irkı farklı olan insanların nasıl duygular barındırdığını konu alan başarılı filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Kasi Lemmons, üstlenmiştir. İyi seyirler.
0    İzlenme : 403     Tarihi :21 Kasım 13:48 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .