SON EKLENEN FİLMLER
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Yarış – Børning

Soluk kesecek bir yarışa ne dersiniz? filmde; Arabası ile vakit geçirmeyi seven ve onu bir araba hurdalığından almış olan Roy, yeniden tasarlamak için mükemmel bir araba olduğunu düşünmektedir. Tüm parçalarını tek tek yeniden topladığı 67 model bir Mustang'a sahip olan Roy, kısa zaman sonra başlayacak olan ölümcül yarışlara katılmak istiyordur. Kendisi gibi kızının da bir yarışçı olmasını dileyen Roy, bu sene ki yarışlara kızını da dahil edecektir. Ancak bu yarışlar küçük kızın başına büyük belalar açacaktır. 13 Ağustos 2014 tarihinde vizyona giren Yarış (Børning) filminin baş rollerinde Anders Baasmo Christiansen, Camilla Frey ve Lars Arentz-Hansen yer almıştır. Keyifli seyirler.
0    İzlenme : 276     Tarihi :19 Aralık 13:23 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

İlk Görüşte Aşk – Une rencontre

İlk Görüşte Aşk (Une rencontre) filminin konusu; Pierre mükemmel bir aileye sahip orta yaşlı bir adamdır. Bir çocuğu olan ve iyi bir de kariyeri olan Pierre, hayattan daha ne istenebilir ki diye düşünürken, gittiği bir eğlencede Elsa adında bir kadınla tanışır. Elsa hayat dolu eğlenmeyi bilen ve oldukça çekici bir kadındır. Aynı zamanda eşinden yeni boşanmış olan Elsa, Pierre'e ilk görüşte aşık olur. Genç adam da Elsa'dan oldukça hoşlanmıştır. İkilinin arasından kısa zamanda doğan muhteşem aşk bir ailenin neredeyse yok olmasına sebep oluyorken, genç adam, ailesine geri dönecektir. Fakat Elsa ve Pierre'nin aşkı hiç bir zaman bitmeyecek ve birbirlerini her gördüklerinde yeniden alevlenecektir. İyi seyirler.
0    İzlenme : 289     Tarihi :19 Aralık 13:10 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Gabby Douglas’ın Hikayesi – The Gabby Douglas Story

Hayatını jimnastiğe adamış olan Gabby Douglas zaman, mekan ve yer fark etmeksizin yakın zamanda yapılacak olan uluslar arası bir şampiyonaya hazırlanıyordur. Hocalarının oldukça umutla baktığı Gabby, her geçen gün daha iyi olurken, talihsiz bir kaza genç kızın hayatını alt üst eder. Fakat yara almasına rağmen durmayan ve sol bacağı hariç tüm vücudunu çalıştırmaya devam eden Gabby, yarışmaya girecek ve herkesin yüzünü güldürecek bir derece alacaktır. 2014 - ABD yapımı olan Gabby Douglas’ın Hikayesi filmi başarılı yönetmen Gregg Champion tarafından hazırlanmıştır. Gerçek bir biyografiden esinlenerek yazılan filmin baş rollerinde Brian Tee, Regina King ve Imani Hakim gibi isimler yer alıyor. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 298     Tarihi :19 Aralık 12:57 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Güçlü Ivan – Ivan Syla

2013 - Ukrayna yapımı olan Güçlü Ivan (Ivan Syla) filmi Viktor Andrienko ve Igor Pismenny tarafından hazırlanmıştır. Baş rollerinde Dmytro Khaladgi, Ivanna Sakhno ve Vasyl Virastyuk gibi yeni oyuncuların yer aldığı filmin konusu; Ivan Firdsak Ukrayna’nın küçük bir kasabasında doğmuştur. Küçüklükten beri olağan üstü fiziki bir güce sahip olan Ivan, tüm spor dallarında dereceye girmiş ve bu başarısı bazı insanlara dokunmuştur. Ufak bir tuzakla genç adamı hapse attıran ve oradan çıkmaması için ellerinden geleni yapan bir kaç gizli düşman Ivan'ın başarısına ve hayatını yaşamasına engel olamayacaktır. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 588     Tarihi :18 Aralık 15:10 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Korkunç Güzel – Awful Nice

Jim, hayatı dalgaya alan, sorumsuz ve tam baş belası bir adamdır. Bütün kadınların kendisinden hoşlandığı iddası ile ortalıkta gezen ve baba parası yiyen Jim, bir sabah üniversite de profesörlük yapan babasının kalp krizi geçirerek vefat ettiğin öğrenir. Yıllardır görmediği kardeşi Dave'i arayan ve bir yerde buluşan Jim, babasının ölüm haberini kardeşine bildirir. İkili kısa zamanda baba evine gider ve cenaze törenini babalarına layık bir şekilde yaparlar. Cenazeden sonra mirasın açıklanmasını ekleyen iki kardeş zengin babalarından kendilerine sadece bir yazlık ev kaldığını öğrenir. Bu haberle yıkılan iki kardeş, bakımsızlıktan çökmek üzere olan evi satmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 599     Tarihi :18 Aralık 14:27 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Lily

2013 ABD yapımı olan Lily Filminin konusu; Lily, kırsal bir bölgede küçük bir kulübede annesi ile birlikte yaşamaktadır. Diğer genç kızların aksine duygusal şeyleri sevmeyen, bulunduğu anı yaşamayı seven Lily, aynı zamanda gece kulüpleri yerine doğada vakit geçirmeyi seviyordur. Mutlu ve huzurlu giden hayatında bir sabaha büyük bir üzüntü ile güne başlayan Lily, annesinin öldüğünü öğrenir. Cenaze töreni için hazırlıklara başlayan ve uzaklarda yaşayan ablası Clara'yı da bu durumdan haberdar eden Lily, ablasının eve geri dönmesiyle zorlu bir sürece başlayacak ve ablası ile olan yakın bağlarını yeniden tamir etmeye çalışacaktır.
0    İzlenme : 592     Tarihi :18 Aralık 14:17 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

İspanyol İşi – Ocho Apellidos Vascos

İspanyol İşi filminin konusu; Geleneklerine bağlı bir Bask olan, Amaia bir gece arkadaşları ile yediği bir akşam yemeğinde İspanyol asıllı olan Rafa'nın Basklar hakkında ileri geri konuşmasından rahatsız olur. Zıt bir tanışma yaşayan ancak geceyi Rafa'nın evinde geçiren iki yetişkin, sabah birbirlerine aşık olduğunu hisseder. Bir kaç günlüğüne burada bulunana Amaia bu kuzeye doğru yol alacaktır. Amaia'nın tek başına gitmesine razı olamayan ve genç kızla birlikte kuzeye doğru ufak bir yolculuğa çıkan Rafa, gün geçtikçe Amaia'ya daha çok aşık olacaktır. Keyifli seyirler.
0    İzlenme : 613     Tarihi :18 Aralık 14:07 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .