SON EKLENEN FİLMLER

Fokus – Focus

Baş rollerinde Will Smith ve Stephanie Honore gibi yıldız isimlerin yer aldığı 20 mart 2015 vizyon tarihli Fokus (Focus) filminin yönetmenliği Glenn Ficarra ve John Requa ortaklığında üstlenilmiştir. Filmde; Usta bir dolandırıcı olan Nicky, oldukça olgun ve yakışıklı bir adamdır. Hayatı boyunca sadece dolandırılık ve hırsızlık yapmış olan Nicky, bu işleri babasından öğrenmiştir. Yakın zamanda seksi ve alımlı Jess adlı bir kadını yanına alan Nicky, ona işi öğretmeyi amaçlıyordur. Ancak işlerin yanı sıra her şey duygusal bir boyuta taşınınca genç adam Jess'i yanından uzaklaştırma kararı alır. Bu karar ikisininde geleceğini etkileyecek, uzun bir zaman sonra yeniden bir araya gelecek olan ikili, zorlu zamanlar geçirecektir. Keyifli seyirler.
0    İzlenme : 453     Tarihi :30 Mart 13:37 İzle

Her Şeyin Teorisi – The Theory of Everything

Başarılı senarist Anthony McCarten'in kaleminden beyaz perdeye aktrılan muhteşem, gerçek bir hikaye. Bilim dünyasının duayenlerinden ünlü teorisyen, bilimci Stephen Hawking'in 1965 ve 1991 yılları arasında yaşadığı iç acıtıcı dramatik yaşam öyküsünü konu alan filmde daha çok genç adamın öğrencilik yılları ve evlilik dönemleri bulunuyor. İzlerken gözlerinizi alamayacağınız filmin baş rollerinde David Thewlis, Emily Watson ve Eddie Redmayne gibi isimler yer alıyor. Yönetmenliğini James Marsh'ın üstelendiği filmi sitemizden Türkçe dublaj ve kesintisiz izleyebilirsiniz. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 471     Tarihi :30 Mart 13:23 İzle

Kill Me Three Times

Bir seri katilin şantaj altında kalması ve kendi işlerini başkalarının yapmasını izlediği kara mizahlı bir komedi. Yer yer aksiyonu izleyiciye hissettiren ve başarılı bir komediye imza atan yıldız yönetmen Kriv Stenders, filmde Teresa Palmer, Simon Pegg ve Alice Braga, gibi oyunculara yer vermiştir. Senaryosu James McFarland tarafından hazırlanan film, yılın en iyi aksiyon, gerilim yapımı olmaya da aday. Marjinal hikayesi ile diğer yapımların sıradanlığını ortadan kaldıran filmi sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 516     Tarihi :30 Mart 12:46 İzle

Nightlight

Filmin konusu; Özgürlüğü ve eğlenceyi seven 5 genç, ölümüne bir oyun için geçmişi kirli bir ormanı seçer. Bu orman daha önce bir çok gencin intihat ettiği ölü ruhlarla dolu sırlı bir yerdir. Bu geçmişten haberi olmayan ve küçük küçük eğlenceli oyunlar oynamaya başlayan gençler, gecenin kör ve karanlık saatlerinde teker teker avlanacaktır. Gerilim dolu bir macera. Herkesin dikkatini çekecek bir aksiyon. 2014 yılında çekimlerine başlanılan ve 2015 yılında başarı ile vizyona sunulan Nightlight filmini izlemenizi tavsiye ederiz. Keyifli seyirler.
0    İzlenme : 558     Tarihi :30 Mart 12:23 İzle

Vengeance of an Assassin – Rew thalu rew

Aksiyon ve gerilim türünde bir film olan Vengeance of an Assassin filminin konusu; Tüm katillerin kendine has bir tarzı vardır. Natee içinse bu bam başkadır. Zira kurbanları ile asla pazarlık yapmayan ve ilk atışta onların canlarına kıyan Natee, acımasız ve sadist bir tarza sahiptir. Bu tarzı tüm ailesini terk etmesine neden olmuştur. Gizli sırlar Natee'yi boğmuş ve herkesten uzaklaşmasına neden olmuştur. Bu sır anne ve babasının esrarengiz ölümü ile gerçekleşmiş ve gizli kalan her şey yakın zamanda açığa çıkacaktır. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 1144     Tarihi :28 Mart 16:57 İzle

Kadın Direnişi – Kenau

Hollanda film sektörünün başarılı yapımlarından biri olan Kenau filmi yıldız yönetmen Maarten Treurniet tarafından hazırlanmıştır. Barry Atsma, Lisa Smit ve Sallie Harmsen gibi isimlerin baş rollerinde yer aldığı aksiyon, macera türünde olan filmin konusu; Küçük kızının idam masasında can vermesini acı bir şekilde izleyen Kenau, intikam ateşi ile yanıp tutuşmaktadır. Kadınlardan oluşan küçük ordusu ile İspanyol işgalcilere karşı verdiği savaşlar intikam ateşinin daha fazla alevlenmesine neden olur. Ancak bu intikam ateşi büyük kızının da hayatını tehlikeye atınca işlerin rengi değişecektir. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 1126     Tarihi :28 Mart 15:33 İzle

İşkence Odası – Torture Chamber

Jimmy Morgan, çok küçük yaşta kötü ruhlu bir şeytan tarafından ele geçirilmiş ve bir kliniğe kapatılmıştır. Uzun süre bu klinikte tedavi gören fakat bir türlü iyileşemeyen Jimmy, sonunda klinikten bir kaçış yolu bulur. Ancak bu kaçışta tek başına değildir. Zira kendi gibi kötü ruhların ele geçirdiği bir kaç arkadaşı da Jimmy'nin peşindedir. Genç çocukların tek amacı 13 yaşında ki Jimmy'nin eskiden yaşadığı kasabaya ulaşıp herkesi tek tek şeytan için kurban etmektir. İstedikleri amaca ulaşan Jimmy ve arkadaşları, her kurbanını kasabadan uzaktaki kuleye götürüp işkence edeceklerdir. Bu kurbanların içinde Jimmy'nin annesi ve bir kaç aile üyesi de bulunacaktır. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 1150     Tarihi :28 Mart 11:47 İzle

Backcountry

Kısa zaman önce güzel bir törenle dünya evine giren Alex ve Jenn, balayını Kanada'nın acımasız ormanlarında geçirmeye karar verir. Maceracı ve hırslı bir ruha sahip olan Alex, kocasının aksine daha durağan tatillerden hoşlanan Jenn, her ne kadar zıt karakterler taşısalar da birbirlerini kırmayan yeni çift, sonunda istedikleri yolculuğa çıkar. Ormana ulaşmadan önce Brad, isimli bir adamla tanışan ve yolculuklarına üç kişi olarak devam eden genç çift, bazı aksilikler yaşamaya başlar. İstedikleri zirveye ulaşmayan Alex, Jenn ve Brad, kaybolduklarının farkına varır. Bu olan Alex ve Jenn'in arasında ki yapmacık ilişkinin sonlanmasına neden olur. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 1263     Tarihi :27 Mart 16:53 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .