SON EKLENEN FİLMLER

Parasyte – Parasyte Part 1

Lise 3. sınıf öğrencisi olan Shinichi, oldukça zeki ve başarılı bir gençtir. Çoğu zaman arkadaşlarının imrenerek baktığı genç çocuk, henüz çok genç olmasına rağmen yaşıtlarına göre daha olgun ve düzenlidir. Henüz bir kız arkadaşı olmamasına rağmen eğlenmesini bilen bu genç çocuk kısa zaman sonra dünya üzerinde yayınlaşan bir parazitin saldırısına uğrayacaktır. Henüz dünya üzerinde hastalık olarak bilinen bu parazit aslında dünya dışında yaşayan bazı varlıkların dünyayı keşfetmek için gönderdiği bir robottur. Shinichi'nin de bedenini ele geçirmek isteyen bu robotlar istedikleri hedefe ulaşamayacak ancak bazı değişikliklerle genç çocuğun vücuduna sızmayı başaracaklardır. Bundan sonra hayatı bambaşka olacak olan Shinichi, bir de takibe alınacaktır. Keyifli seyirler.
0    İzlenme : 259     Tarihi :25 Mayıs 13:09 İzle

İlk Güreşte Aşk – Les combattants

Arnaud, sıradan sesiz ve monoton bir hayata sahiptir. Henüz 18 yaşında olmasına rağmen yaşamında ki bu yavaşlık Arnaud'u hiç rahatsız etmiyor ve yaz döneminde başlayacağı askeri okula hazırlık yapmasını sağlıyordur. Her zaman ki gibi normal bir yaz geçireceğini düşünen Arnaud, bu yaz hiç beklemediği bir şeyle karşı karşıya kalır. Bu şey bir kızdır. Arnaud'un bugüne kadar pek ilgilenmediği bir cins. Ancak bu kız diğerlerinde o kadar farklıdır ki genç çocuğun başlayacağı askeri okulda tek dayanağı aynı zamanda tek düşmanı olacaktır. İyi bir romantik film arıyorsanız İlk Güreşte Aşk'ı kaçırmayın. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 289     Tarihi :25 Mayıs 12:22 İzle

İki Gecelik Aşk – Two Night Stand

2014 yılının en iyi romantik komedi filmleri arasında yerini almayı başaran Two Night Stand filmi başarılı aktivist Max Nichols'in ilk yönetmenlik eseridir. Baş rollerinde Jessica Szohr, Analeigh Tipton ve Leven Rambin gibi başarılı isimlerin yer aldığı filmin konusu; New York'un yoğunlukta olan gençlik kesimi artık çığırından çıkmış durumdadır. Ülkede tek gecelik ilişkiler önü kesilemez bir hal almışken, Alec ve Megan'da bu zincirin bir üyesi olmuşlardır. Aralarında duygusal bir bağ istemeyen ve ilişkilerinin bitiminde bir gece daha görüşmeye karar veren iki yetişkin acaba tutkulu ve gerçek bir aşka yelken mi açacaktır? Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 7139     Tarihi :25 Mayıs 11:33 İzle

Parallels

01 Mart 2015 tarihinde vizyona giren Parallels filmi gizemli bir gerilim öyküsünü konu alıyor. Baş rollerinde Yorgo Constantine, Marco St. John ve Han Soto, gibi isimlerin bulunduğu filmin senaristliğini Laura Harkcom, üstlenirken yönetmen koltuğunda Christopher Leone yer alıyor. Keyifli aynı zamanda hız kesmeden devam eden sürükleyici bir kurguya sahip olan olan film paralel evren içerisinde seyahat eden kişilerin hikayesini anlatıyor. Bir kaç kişi tarafından bilinen bu evrenin gerçekliği kanıtlandıktan sonra bir çok insanın bunu denemek istemesi acaba nasıl sonuçlar doğuracaktır? hep beraber izliyoruz. İyi seyirler.
0    İzlenme : 211     Tarihi :24 Mayıs 13:01 İzle

Maria Sanchezin Peşinde – 200 Cartas

New York'un dar ve sakin sokaklarında yaşama başlayan Raul, şimdilerde yetişkin bir adam olmuş ve kazancının peşinde koşuyordur. Henüz düzenli bir ilişkisi olmayan Raul, tanrıdan kendisine gönderilecek bir kadın olduğuna inanıyordur. Ancak bu olay bu zamana kadar gerçekleşmemiştir. Ta ki Porto'lu Maria ülkelerini ziyarete gelene dek. Tesadüfen tanıştığı Maria ile bir gece geçiren ve daha sonra ayrılmak zorunda kalan Raul ve Maria yaşamlarının bundan sonra ki kısmında kaderin yeni bir tesadüfünü bekleyecektir. Tabi her şey beklemekle olmayacaktır. İyi seyirler.
0    İzlenme : 192     Tarihi :24 Mayıs 12:30 İzle

Yeni Bir Ben – Alex of Venice

Başarılı yönetmen Chris Messina'nın önderliğinde beyaz perdeye taşınan Yeni Bir Ben (Alex of Venice) filmi 18 Nisan 2014 tarihinde yurt dışında vizyona girmişti. Henüz internet üzerinden yeni yayınlanmaya başlayan film keyifli bir dram öyküsünü seyirciye aktarıyor. Filmin konusu ise şöyle; Üniversiteden sonra kendini çalışmaya veren Alex şimdilerde 25 yaşına gelmiş ve olgun bir kadın olmuştur. Kısa bir zaman önce evlenen ve ailesi ile birlikte yaşamaya devam eden Alex, kocasının bu durumdan rahatsız olduğunun farkına hiç varmamıştır. Ancak bir süre sonra patlak veren bu olay Alex ve kocasının boşanmasına sebep olur. Hayata yeniden başlamaya karar veren Alex, bu kez yaşayamadığı her şeyi yaşayacaktır. İyi seyirler.
0    İzlenme : 1545     Tarihi :23 Mayıs 14:29 İzle

The Boy Next Door

Claire Peterson, 30'lu yaşlarda genç bir anne aynı zamanda başarılı bir öğretmendir. Hem kariyerini hem de evini bir şekilde idare eden ve ailesi ile birlikte huzurlu bir hayat yaşayan Claire, bir gün küçük oğlu Kevin'ın okul arkadaşı Noah ile tanışır. Bu tanışma oğlunun diğer arkadaşlarıyla tanışması gibi sıradan değirdir. Zira yakışıklı ve güçlü bir genç olan Noah, genç annenin tüm arzularını yeniden ortaya çıkarmıştır. Aralarında gizli bir ilişki başlayan ve daha sonra duygusal boyutlara taşınan bu ilişki Claire'nin tüm hayat dengesini alt üst eder. Bir an önce bu gençten kurtulması gerektiğine inanan Claire, aslında bu ilişkiyi kolay bitmeyeceğini çok geç farkına varacaktır. Başarılı aktrist Jennifer Lopez'in baş rollerinde yer aldığı The Boy Next Door filmini izlemenizi tavsiye ederiz. Keyifli Seyirler.
1    İzlenme : 7219     Tarihi :21 Mayıs 15:42 İzle

Keskin Nişancı – American Sniper

2014 yılının en çok izlenme alan filmi Keskin Nişancı (American Sniper) tüm zamanların en gerçekçi hikayesi ile film camiasına damga vuran yapımlardan biridir. Yönetmen koltuğunda yer alan Clint Eastwood bir çok ödüle layık görülürken baş rollerinde oyunculuğu ile kendilerinden bir kez daha bahsettirmeyi başaran Bradley Cooper, Sienna Miller ve Kyle Gallner gibi yetenekli isimler yer alıyor. Filmin konusu; Harika bir baba, iyi bir eş ve son derece profesyonel bir asker olan Chris Kyle, 1974 yılında Irak'ta yaşanan savaşta görevlendirilir. 167 kişiyi kendi silahı ile hiç acımdan vuran Chris, görevinin sonunda bir çocuğu öldürmesi ile ağır travmalar yaşar. Ve artık sağlıklı düşünemeyen bir insan olan Chris, aynı zamanda öldürdüğü çocuk yüzünden suçlu durumuna düşecektir. İyi seyirler.
0    İzlenme : 8667     Tarihi :21 Mayıs 15:07 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .