SON EKLENEN FİLMLER

Backlight

Lüks bir yaşantıya sahip olmasına rağmen ölen karısının yerini hiç bir şeyle dolduramamış olan Jay, artık yaşamak istemediğini düşündüğü bir an da tuhaf bir yardım çağrısı alır. 17 yaşlarında küçük bir kızın yardım çığlığı olan bu ses, Jay'a ölmek için henüz erken olduğunu hatırlatır. Oldukça zorlu bir mücadelenin ardından küçük kızla tanışma şansı yakalayan ve yaşanan olumsuzluklara rağmen genç kızı kendi kızı gibi sevmeye başlayan Jay, yaşamak için kendisine yeni bir neden bulduğunu düşünmeye başlayacaktır. Her sahnesinde ayrı bir drama sahiplik yapan Backlight 2010 yılında vizyona girmiş ve izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. İzlemekten keyif alacağınız Backlight filmine göz atmanızı tavsiye ederiz.
0    İzlenme : 2908     Tarihi :25 Kasım 17:29 İzle

Roger Waters The Wall

6 Eylül 1943 yılında dünyaya gelen Roger Waters küçük yaşta babasını gittiği bir savaşta kaybetmişti. Hayatı zorluklar içerisinde ilerlerken babası gibi bir asker olmaya karar veren Waters, kazanadığı akademiden bir süre sonra uyumsuzluktan dolayı atıldı. Mimarlık fakültesinde de şansını denemeye karar veren Waters, daha sonra mimarlığın kendine göre bir meslek olmadığına kanaat getirerek zorlukla kayıt olduğu okuldan kendi kararı ile ayrıldı. Şansı tamda bu dakikadan itibaren dönen genç adam grubunun iki üyesi Nick Mason ve Richard Wright ile tanışma şansı yakalayarak müzik kariyerinin temelini attı. Roger Waters'ın tüm hayranlarına dair çekilmiş olan Roger Waters The Wall filmi İMDB'den 8.7 gibi yüksek bir puan alarak beyaz perdede yerini almıştır.
0    İzlenme : 3004     Tarihi :25 Kasım 16:48 İzle

Robot Sevgilim – How to Build a Better Boy

Henüz lise çağında iki yakın arkadaş olan Mae Hartley ve Gabby Harrison, birbirlerine karşı tezat kişilikler taşısalar da oldukça iyi anlaşıyorlardı. Popülerlik ve tarz olmaktan başka sorunları olmayan iki genç, okulun en popüler kızı ile büyük bir iddalaşma yaşayınca işler genç kızlar için karışmaya başlar. Zira bir erkek arkadaşı olmaması ile dalga geçilen Mae, bu olayı kendine yedirememiş ve kendi erkek arkadaşını yapmaya karar vermiştir. Uzun zaman önce ele geçirdikleri askeri bir programı ilk defa kullanma şansları olan Mae ve Gabby bu programla kendilerine kusursuz bir erkek yaratacaklardır. iyi Seyirler.
0    İzlenme : 3115     Tarihi :25 Kasım 16:04 İzle

Attack on Titan Part 2 – Attack on Titan: End of the World

Attack on Titan Part 1 filminin hemen ardından izleyici ile buluşan Attack on Titan: End of the World boş zamanlarınızı değelendirebileceğiniz oldukça keyifli bir yapım. Baş rollerinde Haruma Miura, Rina Takeda ve Kanata Hongô, gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı filmi Shinji Higuchi yönetiyor. Filmde; Titan ruhuna sahip olmayı benimsemiş olan Eren, yavaş yavaş evrimini tamamlamış ve kusursuz bir titan askeri olmuştur. Dünya üzerinde ki kötülüklere karşı çıkan Eren bu kez diğerlerinde çok daha zorlu bir mücadelenin içine savrulacaktır. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 3678     Tarihi :25 Kasım 10:38 İzle

Attack on Titan Part 1 – Attack on Titan

Devasa boyutta olan titanlar tarafından yaşamları tehdit edilen insanlar, hayatlarını zorlaştırmış olan bu yaratıklara karşı her geçen gün daha yenik düşüyorlardı. Yaşamak için az bir kesimin kaldığı Ülkede kendilerini koruma altına almak isteyen insanlar, yaşamlarının daha korunaklı olacağına inandıkları dev duvarlarla çevrili bir şehrin içine saklanmıştır. Burada yaşamlarına devam eden ve artık o dev yaratıkların hükmü altında olmadıkları için sevinen insanlar, aradan geçen 100 senenin ardından beklenen sonuçla karşılaşmışlardır. Zira gün geçtikçe büyüyen ve gelişen Titanlar insanların inşa ettiği o dev duvarları aşarak yeniden aralarına karışmış ve onları bir bir yok etmeye devam ediyorlardır. Yaşamak için savaşmak zorunda kalan insanlar ise oldukça zorlu bir mücadele içine gireceklerdir. İyi Seyirler.
4    İzlenme : 29236     Tarihi :25 Kasım 0:45 İzle

The 33

2010 yılında Şili'de yaşanan maden kazasını konu alan The 33 filmi toprak altında mahsur kalan işçilerin dramatik hikayelerine ışık tutuyor. Baş rollerini Antonio Banderas, Rodrigo Santoro ve Juliette Binoche, gibi ünlü oyuncuların paylaştığı filmin yönetmenliğini Patricia Riggen üstlenmiştir. Filmde; Bir kaç saat sonra hayatları hiç bilmedikleri bir patlama ile kararacak olan 33 madenci San Jose madenine doğru ilerlemektedir. Her gün monoton bir şekilde yaptıkları bu iş bugün onların için bir ölüm çukuru olacaktır. 69 gün boyunca mahsur kalacakları bu maden 33 madenci için ya mezar olacak ya da hayatlarına katmalarına gereken bir deneyim. İyi Seyirler.
1    İzlenme : 7487     Tarihi :24 Kasım 13:10 İzle

Spare Parts – La Vida Robot

Bilimsel deneyler ve elektrikli araçlar üzerinde oldukça meraklı olan 4 lise öğrencisi, bir kulüp altında isimlerini tüm Dünya'ya duyurmaya karar verir. Daha önce hiç bir tecrübeleri olmamasına rağmen her şeyi göze alarak bu yolda emin adımlarla yürümeye başlayan 4 genç, cüzzi bir miktar ve buldukları yedek parçalar ile akıl karıştırıcı başarılı bir robotun yapımına imza atarlar. Nasa'nın ve diğer tüm ismi duyulmuş kurumların bu şekilde dikkatini çekmeyi başaran gençler, katıldıkları bir robot yarışmasında MİT ile karşı karşıya geleceklerdir. Azim etikleri yolda başarılı bir olaya imza atan gençlerin hikayesi sizinde dikkatinizi çekmeyi başaracak. Keyifli Seyirler.
2    İzlenme : 26854     Tarihi :24 Kasım 0:49 İzle

4Got10

Hiç bilmediği uçsuz bucaksız bir arazide gözlerini açan Brian Barnes, daha önce kim olduğunu ve nereden geldiğini hatırlamayan bir adamdır. İlk başta neler olduğunu anlayamasa da daha sonra yanında 8 kişinin öldüğünü ve yüklü bir miktar uyuşturucu bulunduğunu fark eder. Uyuşturucuların yanı sıra 4 milyon lira gibi bir çanta dolusu paranında farkına varan Brian, geleceği için parayı ve uyuşturucu maddeyi yanına alır. Bundan sonra ki yaşamında neler olacağını bilemezken bir tetikçi ve narkotik ajanı Rooker tarafından takip edilmeye başlanan Brian, soluk kesici bir maceraya doğru sürüklenecektir. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 12994     Tarihi :24 Kasım 0:15 İzle

Kung Fu Jungle – Last of the Best

Profesyonel dövüş sanatları hocası olan Hahou Mo, kendisine yapılan bir saldırı sırasında savunma yaparken bir insanı öldürür. Adaletin kendine verdiği ceza ile hapishane yolunu tutan Hahou, uzun bir süre burada kalmaya mahkum olacaktır. Genç adam hapishanedeyken, dışarı da psikopat bir katil olan Fung Yu-Sau çevredeki tüm dövüş hocalarını tek tek öldürmeye başlayacaktır. Fung Yu-Sau'yu yakalamak için Hahou Mo'dan yardım istemek zorunda kalacak olan güvenlik güçleri bu zorlu mücadele de neler yaşanacağını kestiremeyecektir. Alt yazılı olarak karşımıza çıkan Kung Fu Jungle filmini izlemekten keyif alacaksınız. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 18377     Tarihi :24 Kasım 0:00 İzle

Kızıl Tepe – Crimson Peak

Aşk, tutku, gerilim ve gizemin kusursuz bir senaryoda harmanlandığı Kızıl Tepe (Crimson Peak) filmi efsane yönetmen Guillermo del Toro tarafından hazırlanmıştır. Eski bir mekana ve mistik bir havaya sahip olan film korku türünde olsa da daha çok gerilim barındırıyor. Baş rollerini Mia Wasikowska, Tom Hiddleston ve Jessica Chastain gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmin detaylıca konusu ise şu şekilde; Küçük yaşta anne ve babasını kaybetmiş olan Edith Cushing, oldukça alımlı ve güzel bir kadındır. Tuhaf sezileri olması genç kadını çevresinde biraz farklı kılarken, yetenekleri insanları büyülemeye yetiyordur. Genç bir yabancının da kapıldığı bu büyü Edith'i bambaşka bir aleme hiç bilemediği yerlere sürükleyecektir.
0    İzlenme : 10637     Tarihi :23 Kasım 17:27 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .