SON EKLENEN FİLMLER

Sindirella – Cinderella

Çocukken dinlediğimiz masallardan biri olan Sindirella artık beyaz perde de. 2015 yılının en iyi animasyon yapımlarından biri olan Sindirella (Cinderella), Kenneth Branagh ve Mark Romanek'in başarılı çalışmasının ardında 2015 yılının ilk aylarında vizyona girdi. Ailecek izlenebilecek keyifli bir filmler arasında şimdiden yerini alan bu başarılı yapım sizinde dikkatinizi çekecek. Filmin konusu; Güzeller güzeli Sindirella, doğumunda kaybettiği annesinin yokluğunu yavaş yavaş hissetmeye başlamışken, kocaman bir genç kız olmuştur. Babası ile birlikte yaşayan genç kız, bir gün babasının yeniden evlenme kararı aldığını öğrenir. İlk başta yoksun kaldığı anne sevgisini tadacağına inanan Sindirella, daha sonraları kötü kalpli, vicdansız üvey annesi ile tanışınca tüm fikrini değiştirecektir. Günden güne annesini tanımaya başlayan Sindirella, aynı zamanda keyifli bir serüvene doğru sürüklenecektir. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 12960     Tarihi :3 Ağustos 11:02 İzle

Before We Go – 1:30 Train

Şehrin hiç bilmediği kesiminde tren istasyonunda yaklaşık 1 saattir bekleyen Brooke Dalton, genç ve alımlı bir bayandır. Henüz gelmeyen trenle hayallerine doğru yola çıkacak olan Brooke, hiç beklemediği bir anda treni kaçırır. Kaçan trenle tüm hayalleri ve umutları suya düşen genç kadın şehrin bu kısmında kaybolunca tüm dengeleri alt üst olur. Zira suç kokan sokaklarda her dakika başka bir adamın göz tacizine uğrayan Brooke, son olarak bir grubun kendine doğru yaklaştığını hatırlıyordur. Gözlerini başka bir adamın kollarında açan ve neler olduğunu anlamaya çalışan Brooke'ı hiç beklemediği keyif verici ve heyecanlı günler beklemektedir. Yönetmen koltuğunda başarılı aktör Chris Evans'ın yer aldığı bu romantik dakikaların bulunduğu aşk filmini izlemeden geçmeyin. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 121     Tarihi :3 Ağustos 10:26 İzle

Kurtlar – Wolves

X-Men gibi bir çok Bilim kurgu filmlerinin başarılı yazarı David Hayter Kurtlar filminde ilk kez yönetmen koltuğunda yer alıyor.Baş rollerini Lucas Till ve Jason Momoa gibi yetenekli oyuncuların paylaştığı filmin senaryosu David Hayter'a aittir. Filmin konusu; Cayden Richards kendinde olan bazı değişikleri fark etmeye başlamıştır. İlk kez bir sabah bir kurt adam olarak uyanan Cayden, kendisinin aynadaki yansımasını görünce ağır bir şok yaşar. Sevinmesimi yoksa üzülmesini gerektiğini bilmeyen Cayden, o sabah kendi değişimlerinde başka şeyler olduğunu da fark eder. Ailesi gece yarısı birisi tarafından katledilmiştir. Polislerin Cayden'in sorumlu tuttuğu olayda genç adam ailesine hiç bir şey yapmadığından emindir. Olaylardan uzaklaşan ve kendisine yeni bir aile kurmaya karar veren Cayden, yeni ailesi ile zorlu görevlerde yer alacaktır. İyi seyirler.
0    İzlenme : 10168     Tarihi :3 Ağustos 9:45 İzle

Hızlı ve Öfkeli 7 – Furious 7

2014 yılının temmuz ayında vizyona girmesi beklenilen Hızlı ve Öfkeli 7 (Furious 7) filmi başarılı aktör Paul Walker'ın ölümünün ardından ertelenmiş ve 31 Mart 2014 de çekimlerine yeniden başlanılarak 03 Nisan 2015 tarihinde vizyona girmiştir. Abu Dhabi ve United Arab Emirates gibi ülkelerde çekimleri yapılan filmin baş rollerinde Jason Statham, Vin Diesel, Paul Walker ve Michelle Rodriguez, gibi ünlü oyuncular yer aldı. Filmin yönetmenliğini James Wan üstlenirken senaryosunu Chris Morgan, Gary Scott Thompson ortaklığında yazılmıştır. Filmde; Dominic Toretto ve ailesi son işlerinden sonra huzur içinde hayatlarını sürdürürken, bir anda Owen Shaw'ın abisi Ian Shaw yeni düşmanları oluvermiştir. Zira kardeşinin komada oluşu Ian Shaw'ın uzun zamandır canını sıkıyordur. Kardeşi gibi ekibin her üyesini birer birer toprağa gömecek olan Ian, Tokyo'da yaşayan Han'dan başlamış ve daha sonra ajan Hobbs'u hastanelik etmiştir. Ailesinin canını yakan bu adamı öldürmeye ant içen Dominic, yeniden zorlu bir mücadeleye girişecektir. İyi seyirler.
4    İzlenme : 28908     Tarihi :3 Ağustos 9:30 İzle

Frozen Fever

Cinderella filminden hemen önce sinema perdelerine taşınan Frozen Fever filmi Jennifer Lee ve Chris Buck ortaklığında hazırlanmış 7 dakikalık kısa metrajlı bir yapımdır. Keyifle izleyeceğiniz bu kısa animasyon filminde başarılı bir kurgu ortaya çıkarken konusu şu şekilde işleniyor. Anna'nın yaklaşan doğum günü ile genç kıza sürpriz bir parti hazırlama çabalarına girişen Kraliçe Elsa ve Christoph, bu hızlı çalışmanın sonunda muhteşem bir iş ortaya çıkarırlar. Ancak Elsa'nın sürekli kontrolden çıkan sihirli güçleri partiyi her dakika sabote etmeye başlar. Zorlu bir mücadele ile bakalım genç kahramanlarımız parti keyifli bir şekilde sonlandırabilecek mi? İyi Seyirler.
0    İzlenme : 1981     Tarihi :1 Ağustos 12:37 İzle

Extinction – Welcome to Harmony

Dondurucu bir soğuğun hakim olduğu Harmony kasabasında bir gece aniden kopan bir kar fırtınası beraberinde ölümcül bir virüsü de kasabaya getirmiştir. Kardan oluşan yaratıkların bulunduğu bu kasabadan henüz haberleri olmayan bir grup insan bu kasabanın yolunu tutarken çok yakında başlayacak olan saldırı tüm insanları birer yaşayan ölüye dönüştürecektir. Yaşanan olayların ardından 9 yıl geçince kasabada sadece 2 kişi normal olarak kalabilmiştir. Ancak aralarında ki düşmanlık ikiliyi ayrı evlere savurmuş ve orada esir kalmalarını sağlamıştır. Bu düşmanlık kısa bir süre sonra başlayacak olan saldırı da acaba son bulacak mıdır? İyi seyirler.
0    İzlenme : 2002     Tarihi :1 Ağustos 12:22 İzle

James’in Kurtuluşu – Jamesy Boy İzle

James, gençken işlediği bir suç yüzünden, içi azılı katillerle dolu bir hapishaneye düşer. Burada tanışdığı azılı bir katil onun akıl hocası olur ve neyin ne olduğunu ona öğretmeye başlar. Azılı bir katille oluşturduğu dostluk sayesinde bazı şeyleri daha önceden görebilen ve ve karşısındakinin neler yapabileğini kestiren James, hapishaneden çıktından sonra dışarıya büyük bir çetenin lideri olarak döner. Bir anda kendisini karanlık bir dünyada bulan James'in hayatı hakkında bir karar vermesi gerekiyordu. İyi Seyirler
0    İzlenme : 5062     Tarihi :1 Ağustos 11:30 İzle

Kazan Kaybet veya Sev – Win Lose or Love

Kazan Kaybet veya Sev (Win Lose or Love) filminin konusu; Eşinden ayrıldıktan sonra tek çocuğu ile huzurlu bir yaşam kuran Clara, kariyeri ve evi arasında mekik dokuyarak hayatını devam ettiriyordu. Diğer yandan karısının ölümü ile bekar kalmış Alex, kendisine hayat veren kızı ile yaşam tutunmayı ve sorumluluklarını yeniden üstlenmeye başlamıştır. Kısa zaman sonra kaderin ufak sürprizleri ile yaşamları birleşecek olan Alex ve Clara, ilk tanışmalarının ardından hayatlarında ciddi kararlar alacaklardır. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 3219     Tarihi :31 Temmuz 16:15 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .