SON EKLENEN FİLMLER

Where Hope Grows

Her açıdan insana önemli dersler veren Where Hope Grows filmi down sendromlu bir adama ile yaşadığı olaylardan sonra artık hayattan haz almayan ünlü bir sporcunun yaşam öyküsünü konu alıyor. Baş rollerinde Kerr Smith, Brooke Burns ve William Zabka gibi isimlerin rol aldığı filmin yönetmenliği Chris Dowling ait. Filmin konusu; Yetenekli bir beyzbol oyuncusu olan Calvin bir anda dağılmaya başlayan kariyeri ile çevresindeki tüm insanları kaybeder. Tüm sevenlerini kaybetmesinin ardından kendi evinde sıradan bir yaşam sürmeye başlayan Calvin, bir gün mahalledeki manavda işe başlayan down sendromlu bir çocukla tanışır. Kısa sürede arkadaş olan ve yaşam sıkıntılarını beraber çözen Calvin ve genç çocuk hayatın aslında o kadar da zor olmyadığını anlayacaktır.
0    İzlenme : 1111     Tarihi :31 Ağustos 14:03 İzle

Bombay Velvet

Bombay Velvet filminin konusu; Çok uzun zamandır profesyonelce dövüş sporları ile ilgilenen Johnny Balraj, Bombay'da yapılacak olan bir turnuva için hazırlıklarını sonunda tamamlamıştır. Bu kısa süreli seyahatte kulübü adına savaşacak olan Johnny, kötü bir sonuç almamak için elinden geleni yapacaktır. Ancak Bombay'a geldiği daha ilk gecede Rosie isimli bir ses sanatçısına aşık olan Johnny, genç kadın için aşkını kanıtlama savaşına girecektir. Ansızın gelişen olaylar ise genç adamı, bilinmez bir çıkmaza doğru sürükleyecektir. İyi seyirler.
0    İzlenme : 1189     Tarihi :31 Ağustos 13:15 İzle

Time Out of Mind

2014 ABD yapımı olan Time Out of Mind filmi dram ile harmanlanan güzel bir kurguyu sizlere sunuyor. duygusal anlamda dağılmış ve parçalanmış bir ailenin hikayesini konu alan filmin oyuncu kadrosunda Richard Gere, Jena Malone ve Geraldine Hughes gibi isimler yer alıyor. Filmin kısaca özeti şu şekilde; Ailesini uzun zaman önce kaybetmiş olan George, psikolojik bir savaşın içinde sürükleniyordu. Genç adam sokakları kendine ev bilmiş ve açlığa karşı direnci kuvvetlenmiştir. Ancak aklından bir türlü çıkmayan kızı ve onun sıcak özlemi George'yi oldukça zorluyordur. Her sabah kızının yaşadığı eve giderek onu uzaktan izleyen ve hasretini dindirmeye çalışan George, çok yakında kızının karşısına çıkacak ve büyük bir trajedi yaşanmasına neden olacaktır. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 1289     Tarihi :31 Ağustos 12:43 İzle

Ruh 2 – The Pact II

Korku, Gerilim filmleri sevenlerin beğeniyle izlediği 2014 USA yapımı Ruh 2 (The Pact 2) filmi başarılı senarist Patrick Horvath'ın kaleminden beyaz perdeye aktarılmıştır. Başından ayrılmak istemeyeceğiniz soluksuz izleyeceğiniz film Ruh 2 başarılı sahneleri ile çıktığı ilk günden beri izleyicinin oldukça yoğun ilgisini gördü. Baş rollerinde Scott Michael Foster,Amy Pietz ve Haley Hudson gibi başarılı aktörlerin ve aktristlerin rol aldığı aldığı film Dallas Richard Hallam ve Patrick Horvath ortaklığında yönetildi. Filmde; Kısa zaman önce başlayan korkunç kabusları her gece devamlı görmeye başlayan June, kabuslarında sürekli bir adamın cinayetler işlediğini görmektedir. Sabah uyandığında bu kabuslara anlam veremeyen ve üzerinde fazla durmayan June, yakın zamanda aslında bu kabusların gerçek hayatta işlendiğini fark edecektir. İyi seyirler.
0    İzlenme : 8801     Tarihi :31 Ağustos 12:00 İzle

Son of God

2014 Amerikan yapımı olan Son of God filminin senaryosunu ve yönetmenliğini Christopher Spencer üstlendi. Amber Rose Revah, Roma Downey ve Diogo Morgado'nun baş rollerini paylaştığı filmde; Hz. İsa'nın tüm hayatı, doğuşu yaşayışı ve çarmıha gerilerek öldürülüşü ile ilgili tüm detaylar en ince ayrıntısını kadar başarılı bir şekilde anlatılarak beyaz perdeye taşınmıştır. 2014 yılında vizyona giren Son of God filmini henüz izlemediyseniz izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0    İzlenme : 4425     Tarihi :30 Ağustos 0:31 İzle

Son Şans – Southpaw

Aile bağlarına oldukça saygılı ve olgun bir adam olan Billy Hope çok sevdiği karısı Maureen, ve gözünden sakındığı küçük kızı Leila ile mutlu bir hayat sürdürmektedir. Ailesine aşkla bağlı olan bu genç adam, yarı ağırsiklet boks spor ile kazancını sağlıyordur. Sporda oldukça başarılı ve kısa süre önce Dünya şampiyonluğunu elde etmiş olan Billy, davet edildiği bir eğlencede sinirlerine hakim olamayarak trajik bir kaza yaşar. Nereden geldiği belli olmayan bir kurşun karısını elinden alır. Daha sonra kızını da akrabalarına vermek zorunda kalan Billy, kötü bir sürecin başlangıcında oldukça sendeler. Yeniden yaşama dönmesi ve kızını geri alması gerektiğini fark eden Billy, tek dostu, antrenörü Tick Wills'den çaresizce yardım dileyecektir. 7 Ağustos 2015 tarihinde vizyona giren Son Şans (Southpaw) filmi sitemizde sizler için yerini almıştır. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 11150     Tarihi :30 Ağustos 0:05 İzle

Dark Moon Rising

Fantastik film sevenler için oldukça keyifli bir yapım olan Dark Moon Rising filmi iyi bir kurgu ile hazırlanmış ve izleyiciye sunulmuştur. 2015 Amerika yapımı olan film başarılı yönetmen Justin Price tarafından yazılıp yönetilmiştir. Filmin konusu ise kısaca şöyle; Korkunç bir sessizliğin ve ürkütücü bir karanlığın hakim olduğu ıssız bir ormanda gözlerini açan genç bir kadın, neler olduğunu hatırlamaya çalışıyordur. Bu ıssız yerde bir yandan bedenini korkunun esir alması ile uğraşan ve diğer yandan kendine yaklaşmakta olan gölgeleri izleyen genç kadın, ne yazık ki kısa bir süre sonra kendisini hırpalamaya başlayacak olan kurtlardan habersizdir. Kötü bir inanışın şansız hedefi olan genç kadın kendisini bekleyen mücadelede acaba canını kurtarabilecek midir? İyi Seyirler.
0    İzlenme : 2295     Tarihi :29 Ağustos 14:58 İzle

Z for Zachariah

Dünya'da yaşanan kıyamet tüm insanlığın yer yüzünden silinmesine ve sadece bir kaç insanın burada barınmasına izin vermiştir. Bu bir kaç insandan biri olan Ann Burden, ufak bir kentte tek başına yaşayan 16 yaşlarında güzel bir kızdır. Kimsenin olmayışı kimi zaman Ann'ı çıldırtsa da bu hayata alışmış olan genç kız, adeta öleceği günü bekliyordur. Bu olayı herkes mucize olarak yorumlasa da koca bir evrende tek başına kalmak Ann için bir kabustan ötesi değildir. Anacak ansızın gelen bir yabancı bu düşüncelerin temelini değiştirmeyi başaracak ve Ann'a hiç beklemediği duyguları yeniden yaşatacaktır. Keyifli seyirler.
1    İzlenme : 2320     Tarihi :29 Ağustos 14:18 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .