SON EKLENEN FİLMLER
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Beşinci Emir: Ölüm – El quinto mandamiento

14 Haziran 2013 tarihinde sinema perdelerine taşınan başarılı film Beşinci Emir: Ölüm filminin baş rollerinde Angélica Aragón, Guillermo Iván ve Ilean Almaguer gibi yıldız oyuncular yer almıştır. Filmin konusu; Geçmişinde acı olaylar yaşayan seri katil Cross Killer, Meksika sokaklarında 11. kadın kurbanını da acımasızca katletmiştir. Kadınları öldürdükten sonra çeşitli işkenceleri tacizler ve tecavüzler eden, bu psikopat adam, aradan aylar geçmesine rağmen hala Meksika sokaklarında dolaşıyordur. Bir çok güvenlik güçü tarafından aranan hatta FBI'ın da aradığı bu adam bu cinayetleri neden işliyordur? Geçmişinde sevdiği kadının gözler önünde yok oluşuna şahit olan ve olay karşısında hiç bir şey yapamayan Cross Killer, o günden sonra tüm kadınlara karşı cephe almıştır. Ve öldürdüğü her kadında sevdiği kadının intikamını alıyordur. Ancak bu adam artık dururulmalıdır. Ve bunun için alkolik ama işinde oldukça başarılı polis memuru Garcia göreve atanır. Filmin devamını sitemizden indirmeden ve kesintisiz izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
0    İzlenme : 51     Tarihi :29 Aralık 0:16 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Monako Prensesi Grace – Grace of Monaco

Monako Prensesi Grace (Grace of Monac) filminin konusu; Hollywood'da kariyerini zirve noktaya taşıyan başarılı aktrist Grace Kelly, herkes tarafından sevilen ve beğenilen bir kadındı. Bir gün tüm kariyerini bir köşeye bırakarak aşık olduğu adamın kollarına koşan ve hayatını bir prenses olarak sürdürecek olan Grace, Monaco'da dillere destan bir düğün töreni ile prens Rainier ile evlenir. İlk başlarda kariyerini sonlandırdığı için üzüntü duymayan Grace günler geçtikçe eski şahane hayatını özlemeye başlar. Eşi Rainier, asla kabul etmeyeceği bir film teklifi alan Grace, bu kez tüm hayatını bırakarak yeniden eski yaşamına dönecek ve hayatını sıfırdan başlayacaktır. Tabi eşinden ayrılmasının tek sebebi, kariyeri değildir. Zira Fransa ve Monaco arasındaki politik ilişkiler eşi ile arasına girmeye başlamış ve iki yetişkin insan iyice yıpranmıştır. Keyifli seyirler.
0    İzlenme : 321     Tarihi :29 Aralık 0:09 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (6 Oy: 5,00 Derece
Loading...Loading...

Cehennem Melekleri 3 İzle

Cehennem Melekleri 3 Filminde; Barney ile Christmas ve ekibi şimdi hayatlarındaki en zorlu bir savaşa girecekler. Eski zamanlarda Barney ile beraber ekibin toplanmasında yer alan Conrad Stonebanks, şimdi ise silah tüccarı olarak iş yapmaktadır ama diğer ekip bu durumdan rahatsız oluyor. Bu sebeple Stonebanks ekibi bozmanın peşine düşmüştür. Barney karşılık vererek genç yeni kişileri ekibe ekler. Şimdi ekibin gücü ve teknikleri daha yüksektir. Karşılaşacakları her türden kötülüğe karşı çıkabilecekler mi?
0    İzlenme : 50894     Tarihi :29 Aralık 0:01 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Haider

İzlemeye alıştığımız keyifli Bollywood filmlerine bir yenisi daha ekleniyor. Diğerlerinin aksine Dram ve aksiyon temalı olan Haider filminin baş rollerinde Shahid Kapoor, Irfan Khan ve Tabu gibi yetenekli isimleri izleyeceğiz. Yönetmenliğini Vishal Bhardwaj'ın yaptığı filmin konusu; yıllar önce Hindistan'dan ayrılarak başka bir ülkede yaşamını sürdürmeye başlayan Haider, babasının ortadan kaybolduğunu ve bir süredir bulunamadığını öğrenir. Babası ile arasında farklı bir bağ olduğuna inanan Haider, apar topar çocukluğunu geçirdiği Kashmir şehrine döner. Burada babasının polisler tarafından tutulduğunu annesinin amcası ile yasak bir ilişki yaşadığını öğrenen genç adam, çılgına döner. Babası ile bir görüşme ayarlayabilmek için çabalayan Haider, sonunda yaşlı adamın ölüm haberini alır. Amcasının bu işte parmağı olduğunu düşünene ve babasının intikamını almak için kolları sıvayan Haider, uzun ve zorlu bir süreç yaşayacaktır. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 671     Tarihi :29 Aralık 0:01 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Kanlı Kaçış – Heatstroke

Kanlı Kaçış filminin konusu; Hayvan bilimlerini inceleyen genç bilim adamı Paul, yaptığı bir konferans sırasında Akrika'ya giderek vahşi hayvanları daha yakından izleme kararı alır. Bu seyahati tek başına geçirmek istemeyen ve kız arkadaşını da davet eden Paul, kız arkadaşı ve onun üvey kızı ile uzun sürecek Afrika seyahatine çıkar. Burada hem tail yapacak hemde hayvanları daha yakından izleyecek olan Paul, planlanan programın dışına çıkınca maalesef bir kaçakçı tarafından öldürülür. İki, kadın şimdi Afrika çöllerinde yapa yalnız kalmıştır. Ve arkalarında onları avlamak için bekleyen bir çok hayvan ve kaçakçı vardır. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 21601     Tarihi :27 Aralık 14:40 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Outcast

Nicolas Cage, Hayden Christensen ve Yifei Liu gibi usta oyuncuların yer aldığı Outcast filmini tecrübeli yönetmen Nick Powell hazırlamıştır. Senaryosu James Dormer tarafından yazılan film IMBD'den 4.7 gibi bir puan alıp orta düzey filmlerin arasında yer alıyor. Filmin konusu; Haçlı seferleri sırasında kaçırılarak bir mahzende esir tutulan Çin Prensesini kurtaran genç bir savaşçı, adaletli Çin Kralı'nın yeniden tahta çıkması için elinden gelen savaşı veriyordur. Prensesi kurtardıktan sonra hedef olan genç savaşçı hayatının ne kadar tehlike de olduğunu bilse de ülkedeki zulmü durdurabilmek için prenses ve kardeşi prens ile güçlerini birleştirerek tahta bulunan krala karşı cephe alacaklardır. 27 Şubat 2015 tarihinde gösterime girecek olan Outcast filmi sitemiz aracılığı ile vizyon tarihinden önce sizlere sunulmuştur. İyi seyirler.
0    İzlenme : 21609     Tarihi :27 Aralık 14:18 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

The Interview

Çarpıcı gösteri ile halkın beğenisini kazanan bir söyleşi programı her geçen gün kanalın ve programın kazancını ikiye katmaya devam ediyordu. Programın yakışıklı sunucusu Dave ve yapımcısı Aaron her gün farklı konularda insanların ilgisini çekmeye devam ederken ikili bir gün Kuzey Kore başbakanı ile röportaj yapma şansı elde eder. Başbakan ile daha önce kimsenin konuşmaya bile fırsat bulamadığını bilen Dave ve Aaron, bu olayın programları için bulunmaz bir nimet olduğunu düşünerek hazırlıklara başlar. İlk uçakla Kuzey Kore'ye gidecek olan iki genç adam, hiç beklemedikleri bir teklifle daha karşı karşıya kalırlar. Zira CIA Dave ve Aaron'a Başkanı öldürmelerini söylemiştir. Ne yapacakları hakkında bir fikri olmayan ikili kısa zamanda bu işten kurtulmak için kurnaz bir plan hazırlamak zorunda kalır. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 21539     Tarihi :27 Aralık 14:02 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .