Aksiyon Filmleri

Cold Pursuit – Sang froid tek part izle

Filmin olay örgüsü; Cold Pursuit- Sang froid filmi 2019 yılında bizlerle beyaz perdede buluşacak. Bu aksiyon dolu filmimizin yönetmen koltuğunda Hans Petter Moland oturmaktadır. Oyuncular olarak yüksek tecrübeye sahip ve beyaz perdeye oldukça alışık olan ve birçok ödüle layık olan isimler mevcut. Konuya geçecek olursak ise kapanan yolları ve kar temizlemek ile görevlendirilen Nels isimli adam oğlunun kötü alışkanlıklara girip hayatını sonlandırması ile hayattan bir beklentisi kalmamıştır. Ve tüm gün boyunca oğlunun hatıralarına bakarak onun geri gelmesini umutlu bir şekilde beklemektedir. Bir gün oğlunu rüyasında görür ve o kötü maddeyi oğluna ulaştıran kişileri bulup öldürmek ister. Tüm hazırlığını yaptıktan sonra o kötü ve acımasız adamların karşısına çıkmak için hazırdır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :18 Aralık 17:30 İzle

Venom full hd izle

Filmimizin konusu; Flischer ,Venom filminde de başarısını yakalamış gibi görünüyor ki tüm izleyicilerin tepkisine göre. Eddie Brock isimli gazetede çalışan bir sert yapılı bir adamdır. Kız arkadaşının çalıştığı yerdeki ve insanların yada çeşitli hayvanların genetiği ile oynayan patronunu peşine düşmeye başlar. Bu adamın kaçık şeyler yapmasından oldukça korkuyordur, insanlığın sonunu getirebileceğini herkese söylese de Brock’a kimse inanmıyordur. Araştırmasına her geçen gün daha fazla şeyler katan Eddie bir gün bu organizmanın sıradaki bedeni olur. Bundan ne yapsa da kurtulamayan Eddie’nin arkasında bide üstüne kız arkadaşının patronu düşer ve o organizmayı geri almak ister. Eddie’nin artık bu Venom adlı organizmayı kullanmadığını anlar ve beynini ve bedenini ona teslim etti. Bundan sonra Venom’un çirkinlikler ve kötülüklerle dolu hayatının başlangıcıdır.
0        Tarihi :17 Aralık 18:31 İzle

Galaksinin Koruyucuları 2 – Guardians of the Galaxy Vol 2 filmi izle

Filmimizin konusu ;Serinin devamı olan bu aksiyonun devamında Star-Lord yeni bir maceraya atılmak için , güzeller güzeli kraliçeye yardım etmek için onun ütopyasına giderler. Gezegene gelen büyük ve acımasız olan yaratığın sonu getirmek için görevlendirilen Star-Lord ve ekibi bu sayede Gamora’nın tatlımı tatlı kız kardeşini kurtaracaklardır. Ama işler iyi gitmemiştir rakun Rocket’in patlayıcıları çalması üzerine işler iyice çığrından çıkmıştır. Ve bu olay büyük bir savaşın başlangıç fitillerini ateşlemeye yetmiştir. Galaksinin Koruyucuları filmi serisini sitemizden full bir şekilde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :17 Aralık 15:41 İzle

Hesaplaşma – Una questione privata filmi full izle

Filmimizin Konusu; Milton adın da bir asker 2. Dünya savaşı sırasında faşizme karşı direniş sergilemektedir. Bu direniş sırasında ise çok sevdiği ve aklından çıkaramadığı sevgilisini düşünür. Milton sevgilisinin davranışlarını ve hareketlerin de değişik haller hissederek bu olaya yoğunlaşır. Milton bu konuya oldukça fazla dalar ve sevgilisinin odasında başkalarına ait özel eşyalar görür ve sevgilisinin onu aldattığını düşünür. Bu olay Miltonu çığırından çıkarır ve değişik tarzlar uygulayarak intikam almaya çalışır fakat bir yandan da faşizme karşı direniş göstermesi gerekmektedir. Bu olaylardan dolayı kafası karışan Milton oldukça çaresiz kalmaktadır ve bir çıkış yolu bulmaya çalışır fakat bu esraringiz yolda başına neler geleceğinden haberi yoktur. Hesaplaşma filmini tek part ve kesintisiz olarak web sitemizde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :16 Aralık 22:50 İzle

One Two Jaga filmini tek part izle

Filmimizin konusu; Joko hayata daha yeni yeni tutunmaya başlayan ve hayatın zorluklarını doğduğu an öğrenmeye başlayan, yasak bir şekilde pislik ve hastalığın başkenti olan mahallelerine gelen mülteciler yüzünden parayla satılan bir hayatın esiri olmuştur. Joko şehrin düzenine boyun eğip yaşarken, oradaki kuralları koyan polis memurların başlarında bulunan ve oranın hükmünü süren bir polis daha fazla para için insanları kullanmak ister. Bu doyumsuz polis memuru kafasındaki kötü planı gerçekleştirmek ister iken , olaydan ayrı tutulan Joko bir anda kendini tüm kötülüklerin içinde bulur. Bu ise Joko’nun sonunun geldiğinin habercisi ve aksiyonların başlangıç noktasıdır!. Bu ve bunun gibi aksiyon dolu filmleri web sitemizden sınırsız ve tek part bir şekilde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :16 Aralık 22:20 İzle

Delirium Türkçe altyazı

Filmin konusu; Delirium filmi Türkçe altyazı izleyebilmek için web sitemizi takipte kalın. Tom küçük yaşlarda abisiyle birlikte sürekli vakit geçiren bir çocuktu. Abisini canı pahasına olursa olsun korur ve onun söyledikleri haricinde hiçbirşey yapmazdı. Abisinin günün birinde hiç beklenmedik bir olay yüzünden birini vahşice öldürmesi Tom’a da bulaşacaktır. Tom henüz olaydan habersiz olmasının yanı sıra 12 yaşında daha çok küçük bir çocuktur. Onun yaşındaki çocuklar ölüm nedir bilmezken Tom 12 yaşında abisine yardım etti diye onu suç ortağı yapacaklar ve hapise atacaklardı. Tom bu durum karşısında çaresizce verilen adaletsiz yargılama sistemine razı olmuş cezasını çekmek için hapishaneye gönderilmiştir. Tom uzun yıllar sonra cezasının bitmesine yakın bu durumları gözünün önünde tekrar canlandırıp suçsuz olması onu iyice sinirlendirmeye başlayacaktır. Tom’un dram hikayesi sizlerle.
0        Tarihi :11 Aralık 19:35 İzle

Ölümcül Makineler – Mortal Engines sinema izle

Film konusu; Ünlü yönetmen Peter Jackson yine insanları hayretler içerisinde bırakacak bir film vizyona sunmuştur. Ölümcül makineler filmi seyret pişman olmayacaksın. Filmde insanların diğer çağlarla arasındaki farklılıktan oluşan kaygı düşünceleri insanları sürekli olarak farklı bir hayat algısı yaratmaya başlamıştı. Dünyada bulunan tüm canlı cansız her nesne, varlık büyük bir kötü dönem atlatmaktadır. Bu dönem içerisinde doğal afetler ve felaketler yer almaktadır. İnsanlar bu felaketlerden kurtulmak için sürekli gezebilen bir dünya yapısı kurmayı hedeflemektedir. Kendi yaşadıkları ülkelerini sürekli olarak istedikleri yerlere taşıyabilmeyi hayal eden insanların macerasına yolculuk yaptıran bu filmde sizlere keyifli seyirler diliyoruz.
0        Tarihi :11 Aralık 0:15 İzle

Puloi Asla Yalnız Uçmayacaksın full izle

Film konusu; Puloi hd filmi bizlere küçük yaşlarda ki bir çocuğun macera dolu hayat hikayesinden bahsetmektedir. Puloi küçük yaşlarda olmasına rağmen büyük birey gibi davranmak zorunda kaldığı hayatında ona karşı mücadele eden düşmanlara sahiptir. Daha çok küçük birey olmasına rağmen onlardan kaçmak, saklanmak ve bu süreçte hayatta kalmak için bir takım olaylar atlatmak zorundadır. Puloi bunu ailesi onun yanına gelene kadar başarmalıdır. Yoksa aksi taktirde hayatta kalamayacaktır. Ailesi 1 yıl sonra ancak yanına gelebilecektir. Bu süreyi Puloi çok iyi değerlendirmesi gerekiyor ki hayatta kalmak için 1 yılı çok zorlu geçecektir. Puloi’nin bu zorlu macerasını izleyerek öğrenebiliriz.
0        Tarihi :10 Aralık 19:49 İzle

Bir Avuç Kurşun – A Fistful of Lead filmi seyret

Film konusunda; Acımasız batılı dönemlerinde yaşayan insanların ne kadar korkunç ve acımasız olduğu gözlemlenir. 4 kafadar arkadaş Bath water’da büyük bir banka soygunu gerçekleştirirler. Soygun durumu planladıkları gibi gitmeyince çıkan çatışmanın orasında kalırlar. Büyük vurgun yapan 4 arkadaşlar çatışma esnasında kasabanın şerifini öldürürler. Kaza ile ölen şerif onların başına büyük bir sıkıntı olacak demektir. Hal böyle olunca 4 yakın arkadaş acil olarak kasabayı terk etmek zorunda kalırlar. Acımasızca katledilen şerif’in yeni görevine gelen şerif meslek arkadaşını öldüren 4 kişinin acil olarak yakalanması ve onları kendi sistemlerince cezalandırmak ister. Bunun için amansız bir kovalamaca başlar. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :8 Aralık 2:49 İzle

Aramızdaki Sözler hemen tekpart izle

Birbirlerin farklı iki hayatı olan insanlar yolculuk için bindikleri uçakta bir kaza sonucu hayatlarını birbirlerine bağlayacaklardır. Karla kaplı bir vadiye düşen uçaktan sağ çıkan bu iki bağımsız kişi orada hayatta kalmak ve korunmak için birbirlerine muhtaç olacaklardır. Çok fazla süredir yardım gelmediği için orada kalacaklarını anlayan bu insanlar birbirlerinin bütün yönlerini öğrenmek için gayret gösterecekler ve bir takım olarak oradan kurtulmaya çalışacaklardı. Bu karla kaplı vadide hayatlar birbirine bağlıydı. Dram ve aksiyon filmlerini tek part olarak sitemizden seyredebilirsiniz.
0        Tarihi :15 Aralık 22:05 İzle