Aksiyon Filmleri

Serenity hd izle

Serenity filmini indirmeden ve donmadan tek part olarak web sitemizde keyifle izleyin. Serenity filmi sizleri gerilimin doruk noktasına götürecek bir konuya sahiptir. Filmimizin konusu şu şekilde; Baker Dill bir adada kendisine ait bir balıkçı teknesi ile gelen misafir turistlere balık tutmayı öğretmek için turlar düzenleyen biridir. Geçimini sadece bu işten sağlayan Baker hayatını düzene sokmuş geçirdiği kötü olaylar sonrasında dim dik ayakta kalmayı başarmıştır. Karısıyla kötü giden evliliğini ondan uzakta bir yerde turlar düzenleyerek onu unutabileceğini düşünerek geçirmek istemişti. Başarılı olduğu bu konu çok fazla uzun sürmeden karısı tarafından bozulacaktır. Karısı Baker’i görmeye geldiğinde ona yeni kocası tarafından sürekli şiddete maruz kaldığını ve çocuğunun bundan çok kötü etkilendiğini söyleyince iş değişir ve Baker hayatını geride bırakarak çocuğu için eski karısı Karene yardım etmek isteyecektir. Karen’in yeni kocasını bir tekne turuna davet edecek ve geri dönüşü olmayan bir tekne turu olacaktır.
0        Tarihi :23 Şubat 3:38 İzle

Robin Hood filmini tek part izle

The Cloverfield Paradox filmini hd seyretme keyfini bizimle yakalayın. Cloverfield Paradoksu filmi 2018 – 2019 yılında çıkan en iyi bilim kurgu filmleri arasında gösterilmektedir. Eğer sizde sürükleyici bilim kurgu filmi arıyorsanız yabancı filmlerin yanısıra Cloverfield Paradoksu izleyebilirsiniz. Yer yüzündeki en büyük sorunlardan bir tanesi olarak gösterilen enerji üretimi ve tüketimi her yıl tüm dünyaya gittikçe zorluk haline gelmektedir. Enerji üretimi azalmay başlayınca tüm dünyanın gündemine oturmuş bu durum için çözüm aramaya başlayacaklar. Uzaya astronot göndererek orada kullanılabilen bir enerji kaynağı araştırması yapılacak o enerjiyi dünyaya kullandırabilmek amaçlanmıştır. Astronotlar araştırmaları sırasında tanrı parçası lakabıyla adlandırdıkları bir çalışma yaptıkları plan dahilinden dışına çıkacak astronotları kötü etkileyecektir. Bozulan plan onların başına büyük dert olacak ve hayatlarında yaşamak istemeyecekleri kötü olaylar yaşatacaktır. İstenmeyen şekilde başlarına gelen kaza tüm dünyayı etkisi altına alırken astronotlar uzayda yaşam mücadelesi verecektir.
0        Tarihi :22 Şubat 3:29 İzle

Kanunsuzlar – Outlaws filmini kaliteli izle

Outlaws filmini tek part izlemek için bekleyebilirsiniz. Kanunsuzlar filmimiz En iyi gerilim filmi olarak gösterilmektedir. Konumuz şu şekilde gerçekleşir; Mark üye olduğu grubun lideri cezaevine girince herkesin adaletli seçimi ile birlikte grubun başına lider olarak getirilmişti. Asıl çetenin kurucusu Knuck geçiçi olarak verilen liderliği onaylaması doğrultusunda Mark tüm işlerle ilgilenmek zorunda kalır. Mark’ın sahibi olduğu ve grubun işlettiği gece barında herşey yolunda devam etmiştir. Tüm işleri istediği gibi yürüten Mark ve kardeşi adaletli şekilde grup liderlini yaparken gün gelir Knuck cezaevinden çıkar, Knuck eski liderliğini yapmak için grupla bir toplantı yaptığında bazı grup üyelerinin Mark’tan memnun olduğunu ve Mark’ın devam etmesi gerektiğini söyleyince Knuck sinirlenerek ortamı kaosa sürükler. Knuck geçiçi olarak verilen bu görevi Mark’dan istediği şekilde alamayınca zorlukla almak ister. Mark’ın değer verdiği kardeşine bulaşınca Mark sinirlenerek aralarında savaş başlar. Liderlik savaşında aksiyon ve gerilimin sizleri hayran bıraktığı filminizde keyifli izlemeler.
0        Tarihi :22 Şubat 3:19 İzle

Yük Hayvanı – Beast of Burden

Yük Hayvanı – Beast Of Burden’ filminin yönetmenliğini Jesper GansLandt üstenmiştir. 2018 yılında vizyona giren film adından sıkça söz ettirmiştir. Konusunda film pilot’un zorlu görevi konu alınmıştır. Suç, polisiye, Dram, Aksiyon türlerini içerisinde barındıran filmde Daniel Radcliffe baş rolü üstlenmiştir. Sean uzun yıllar sonra hayal ettiği mesleğinde göreve başlamıştır. Ancak onun uzun yıllar önce tanışmış olduğu kanallar ona bir şekilde ulaşacak Pilot’luk mesleğine farklı işler karıştıracaktır. Pilotluk görevini yerine getirirken aynı zamanda bir uyuşturucu baronunun uyuşturucu dolu paketine kuryelik yaptıracaktır. Paketi çok seri bir şekilde teslim etmesi gerektiği söylenir ve yola çıkar. Paketi uçakla kargo yapacağı kişiye teslim ettikten sonra onu sorgulayan uyuşturucu ekiplerine de böyle bir olayın olmadığını ve herşeyin yolunda olduğunu söylemek zorunda kalır. Bu durum onu bir zaman sonra diğer paket teslimatlarında sıkıntıya sokacak karısını rehin aldılar. Karısını kurtarmak için tam olarak 1 saat zamanı kaldığını öğrenen Sean zorlu mücadeleye atılacaktır.
0        Tarihi :29 Ocak 13:36 İzle

Sicilya’da İntikam – Sicilian Ghost Story

Fabio Grassadonia’nın eseri olan Sicilya’da intikam filmi küçük bir çocuğun kaybolması ve sırlar dolu gizemini konu almaktadır. Giuseppe isimli küçük bir çocuk bulunduğu belde de kendi halinde yaşamını sürdürmeye çalışırken ormanlık alanda yaptığı gezi sırasında kaybolacaktır. Bu gezinti onun kötü sonuçlanan hayat hikayesinin aslında başlangıcı olmuştu. Arkadaşları tarafından çok sevilen Grassadonia için arama ve kurtarma ekipleri olay bölgesine sevk edilmiş fakat küçük çocuktan haber alınamamıştı. Onu herkesdan daha çok sevdiğini iddia eden arkadaşı herkes Grassadonia’dan umudunu keserken o daha çok olaya bağlanarak onu bulma umidini arttırarak aramaya devam etti. Ona bir süre sonra yaklaştığını hisseden okul arkadaşı aslında arama ve kurtarma ekibinin neden çok kısa süre öncesinde aramayı bıraktığını anlamaya başlamıştı.
0        Tarihi :25 Ocak 22:09 İzle

Polar filmi

Vizla isimli kiralık katil dünyanın en iyileri arasında ismini kazıtmıştır. Kiralık katil, polisiye, suç filmleri arasında en iyisi arasına giren Polar filmini türkçe alt yazı olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Vizla bir şirkette görevli olduğu kiralık katil mesleğini bırakmasına tam 2 hafta kalmıştır. 2 hafta sonra işini bırakarak uzun yıllardır hayalleri ile yatıp kalktığı ormandaki bağ evine giderek orada yaşamını devam ettirirken ardında bıraktığı kötü anıları unutmaya çalışmak istemekteydi. Onu bu yola düşüren kişi yada kişiler zamanla ortadan kaybolmuş ve Vizla’yı tek bırakarak bu işe sevk etmişlerdi. Vizla artık tövbe etmek ve işlerden uzak durmak istiyorken başına açılacak büyük bir dertten habersizdi. Çalıştığı şirket herkesin parasını ödeyemeyeceğini açıklamıştı. Tüm kiralık katiller bu duruma karşı çıkmış olsa da patronları tarafından ödeneceği söylendiği için rahat bir nefes aldılar fakat patronun amacı bu değildi. Fazla borcu olan bu şirketin komple hisseleriyle birlikte satılarak ancak kendi borçlarını ödeyebileceğinin farkında olan patron kimseye para ödemeden bu işten çıkmaya karar verdi. Ancak bu düşüdüğünü yapması için tetikçilerinin öldürülmesi yada bu işe ikna edilmesi gerekiyordu. Kimse bu durumu kabul etmeyeceğine göre tek bir yol kalmıştı. Tüm kiralık katilleri ortadan kaldırmak. Yeni bir tetikçi ekibi kurarak eski tetikçilerini tek tek infaz ettirerek kanlı eylem yapan patron Vizla da sert kayaya çarptığını anlayacaktı. Vizla öldürülmek istendiği anladığında artık karşı bir atak yapması gerektiğinin farkına varacak kiralık katilleri öldürerek onlara bu emri verene bunun hesabını soracaktı.
0        Tarihi :25 Ocak 8:36 İzle

Uçuş Ekibi – The Crew

Uçuş ekibi filminin yönetmeni Nikolay Lebedev’in en iyi filmi diyebiliriz. Aksiyon filmleri arasında tam not alan The Crew filmi aksiyon, macera, dram türündedir. Genç ve kendine güvenen adam hava kuvvetleri komutanlığının hayalleri ile tüm okulunu bitirip eğitimini almaktaydı. Gün geldiğinde eğitimi bitmiş ve artık iş bulma zamanı gelmişti. Ancak çok aşırı hırslı ve sürekli birşeyleri acele ile yapmaya çalışan bu adam hayatında birşeyleri doğru yapacak olsa da aceleciliği yüzünden hep birşeyler ters gidecekti. Sonunda hayaline kavuşarak hava kuvvetleri komutanlığında işe başladıktan kısa süre sonra sürekli iş arkadaşlarıyla kavga ederek komutanlıktan kovulmayı başardı. Karamsarlığa kapıldığı esnada bir dostunun tavsiyesi üzerine başvurmuş olduğu hava yolu şirketinden iş teklifi için geri dönüş sağladılar ve o firmaya çalışmaya başladı. Eğer işine güzelce sahip çıkarsa sürekli bir yükseliş sağlayacağının farkındaydı. Asya kıtasına gerçekleşmesi gereken bir uçuş sırasında volkanik patlamanın gerçekleştiği yerde deprem meydana gelmiştir. Afet’in meydana geldiği yerde yaşayan tüm insanların o bölgeden güvenli bölgeye tahliye edilmesi istendi. Bu görevde büyük bir sorumluluk onu beklemektedir.
0        Tarihi :25 Ocak 8:28 İzle

Hasta Sıfır – Patient Zero izle

Zombi filmlerinin en iyisi olarak gösterilen Hasta sıfır – Patient Zero filmi oldukça ilgi gördü. Tüm izleyenleri tarafından tam not almış olsa da zaman zaman kötü eleştirilere maruz kalan bir film oldu. Türkçe dublaj ve Türkçe alt yazılı zombi filmlerini indirmeden, hd kalitede filmiizle.gen.tr adresinden bulabilirsiniz. Öncesinde izlediğiniz zombi filmlerinin yanı sıra sürekleyici bir hikayesi bulunan filmimizin konusu; Uzun yıllardır sebebi bulunamayan ve çaresi olmayan bir hastalık kısa süre içerisinde değişkenlik göstererek insanları ölmüş bir insanın dirilişine şahitlik ettirmekte. Bu ölü insanlar aslında kendi ruhlarıdır. Büyük bir salgın felaketinin yaşadığı ülkede bu hastalığa kapılmayan insan sayısının gün geçtikçe azaldığı görülmekte ve hastalığa yakalanmayan insanlarında hızlıca bölgeyi terk etmesi gerekmektedir. Zombilerin onlara ulaşması demek ısırıkla onlarıda birer ölüye çevirmeleri demektir. Tüm insanların bu hallerini görüp acil olarak onları bu salgından uzaklaştırmak isteyen bir araştırmacı macera dolu bir araştırma serüveni içerisine atılır. Onları hastalıktan kurtarmak için öncelikle onlarla zarar gelmeyecek şekilde iletişime geçip, onların başına nereden geldiğini öğrenerek başlamakta bulur. Çaresini kimsenin bulamadığı hastalığı öğrenmek için diğer zombilerin kullanmış oldukları farklı bir iletişim dili olduğunu fark eder. Dili öğrenmesi gerektiği için zombilere yakınlığını gittikçe arttırır. Bu tehlikeli fakat başka çeresi olmayan zorlu mücadelesinde başına kötü olaylar gelecektir. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :24 Ocak 19:43 İzle

Kapalı – Close Filmi seyret

2019 gerilim ve aksiyon filmlerinin arasında en iyi derece yapmış bir film izlemek istiyorsanız takipte kalın. Kapalı – Close filmi sizlere oldukça aksiyon dolu bir macera sunmaktadır. 2019’un ilk haftalarında vizyona giren bu filmde zengin bir ailenin variyeti oldukça çoktu. Bu variyetin sahibi hastalık nedeniyle ölüm mücadelesi vermekteydi. Ölüm mücadelesi verirken kızını ve ailesini düşünen adam bütün mal varlığını göz bebeği olan kızına bırakmak istediğini avukatı aracılığıyla yazılı olarak bildirmişti. Kızını çağırıp bu konuda hakkında bilgi verdikten sonra kızına çok dikkatli olmasını söyledi. Bu konu aslında basit bir miras konusu olarak görünüyor olsa da bu mirasın avcıları düşmanları çok olacağı için hasta iş adamı ölüm döşeğinde yine kızının geleceğini düşünerek eski bir dostunun önerisiyle bir güvenlik tutmaya karar vermişti. Bu güvenlik uzun yıllar askeri eğitimler alan biriydi. Kızını onun gibi koruyup kollaması için yüklü miktarda para ödedi ve kızını ona emanet etti. Kızının aslında bakılırsa bir düşmanı yoktu ama para avcısı, miras avcıları onun peşini bırakmayacaktı. Hasta baba öldükten sonra kızının hayatında tamamen değişiklikler ilk aylarda başlamıştı. Yıllardır ortaya çıkmayan akrabalar ve düşmanlar etrafında belirmeye başladı. Kızı bir türlü rahat bırakmayan düşmanlar kızın korumasıyla başına bela aldıklarının farkında değillerdi. Küçük kızın miras yolculuğunda kıyasıya mücadelesini konu alan filmimizde herkese iyi seyirler diliyoruz.
1        Tarihi :24 Ocak 18:24 İzle

Örümcek Ağındaki Kız Filmini Hd İzle

Örümcek Ağındaki Kız filmini web sitemizde paylaştığımız kategorimizde tek part izleyebilirsiniz. Arkadaşlarını Yönetmenliğini Fede Alvarez’in yürüttüğün filmimizde Karakterisk yapıları farklılıklara yol açıyor olsa da onlar mutlaka bir çizgi noktada buluşuyor birbirlerini tamamlıyordu. Aksi halde işlerine de kötü anılar yansımaktaydı. Bu iki yakın arkadaş bilgisayar konusunda uzmanlaşmış kendilerini gelişmişlerdir. Bu konu üzerinde korsanlık daha ağır bastığı için ilgi ve odak noktalarını hacker filmlerinden esinlenerek oraya doğru yoğunlaştırdılar. Tüm insanların kandırıldığını bir konu yada konular hakkında yanlış bilgiler insanlara aşılandığını düşünerek tüm hayatta insanların manipüle edildiği herşeyi açığa çıkartarak onlara gerçeği göstermek için bir mücadelenin içerisine atıldılar. İnsanların herşeyin doğrusunu öğrenmeye hakkı olduğunu düşünerek bu yolda attıkları bu adım bazı kişiler tarafından olumlu tepkiler alırken bazı gruplar tarafından da olumsuzca karışlanacaktır. Bu olumsuz düşünce topluluğu onları filmin başlığı gibi örümcek ağı gibi sarmaş dolaş yapacak bir ağa bulaşmasına sebep olacak ve ağın içinden çıkması o kadar da kolay olmayacaktır. Gittikçe karışık bir hal alan durum onların FBI tarafından aranmasına sebep olacak ve onlar için sıkı bir ekip kurulacaktır. Bu iş üzerine tüm profesyonel kişiler bir araya getirilecek bu iki arkadaşı bulmak için yola çıkacaklardır. Çete olarak aranılan iki arkadaşın hayatta kalma mücadelesi oldukça keyifli ve aksiyon dolu geçecektir. İyi seyirler dileriz. Hacker Filmleri ve Bilgisyar korsanları filmlerini web sitemizde bulabilir, keyifle izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :23 Ocak 21:08 İzle