Gizem Filmleri

Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde

Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde filmin konusu şu şekildedir; Jack Sparrow geçmiş yıllarında karşılaşmış olduğu bayanla tekrardan yollarının kesiştiğini fark edecektir. Bayana yakın ilgisi içerisinde merak uyandırırken bayandan ona karşı adım atıldığında artık onunla birlikte yeni bir maceraya atılması gerektiğini fark eder. Jack kaptan ölümsüzlüğün sırrını aramaya bayanla devam etmektedir. Bayanda bu yolda onu kullanarak ihanet edecek ve Jack Sparrow bunu sonuda öğrenecektir. Tek başına kaldıktan sonra yoluna devam eden Jack yolun sonuna doğru alması gerektiği riskli kararlar olacaktır. Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde filmini türkçe dublaj web sitemizde bulabilir keyifle izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :19 Mayıs 18:13 İzle

Bay ve Bayan Smith – Mr And Mrs Smith

Mr And Mrs Smith filminin yönetmenliğini Doug Liman yapmıştır. Aksiyon filmleri arasında en iyidir. Tüm izleyenleri hayran bırakan Bay ve Bayan Smith filmi türkçe dublaj yayınlanmaktadır. Filmin konusu; İki işlerinde çok iyi olan katillerin hayatlarını evlilikle birleştirdikten sonra geçen maceralı hayatını konu almaktadır. Mr Smith farklı bir kuruma Mrs. Smith farklı bir kuruma çalışarak hayatlarını sürdürmeye çalışıyorlardı. Aslında birbirlerinin hayatlarında bu katil oldukları sırları hep saklı kalmayı başarmıştı. Taaki İki farklı kurumum çıkarları ters düşüp birbirlerini öldürtmek için kiralık katil tutana kadar. Mr ve Mrs. Simith birbirlerini öldürmek için çalıştıkları kurumla anlaşma yaptıklarına eş olduklarını unutacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :18 Mayıs 17:16 İzle

Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları

Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald'ın Suçları filmini izleyenler fantastik filmlerin en iyisi olduğunu söyleyebilirler. Filmin yönetmenliğini yaptığı David Yates’in en iyi filmlerinden biri olarak gösterilmektedir. Fantastik, Macera, Aile türünde olan filmimizin konusu şu şekildedir; 2018 Kasım ayında vizyona giren film Fantastik canavarlar 2 filminin devam filmi olmuştur. Filmde konu biraz eskilere gitmiştir. Gellert bir hapishanede yatmakta olan azılı suçludur. Bu hapishaneden bir kaç kez kaçmayı denemiş fakat başarısız olmuştur. En son denemesinde şansı yaver giderek kaçmayı başarmıştır. Gellert’in bir amacı vardır. İnsanlığı büyü yapabilen ve yapamayan olarak ikiye bölmeye çalışmaktır. Gellert tüm büyü yapabilen kişilere ulaşmaya başlamış insanlara karşı onları kullanmıştır. Gellert’in bu girişimi tüm büyü yapamayan insanları tedirgin etmiş bir savaş haline geldiğini göstermiştir. Çoğu insanın zarar gördüğü bu durumu durdurmak çokta kolay olmayacaktır. Bu durumu durdurabilecek bir kişi vardır oda Gellert’in eski arkadaşı mutant güçlere sahip Albus’tur. Albus Gellert’e karşı bir savaş başlatacak onun karşısında düşman olarak duracaktır.
0        Tarihi :1 Mart 1:07 İzle

Ayin – Hereditary

Hereditary korku filminde yönetmen Ari Aster iyi bir sinema filmi vizyona sunmuştur. Haziran 2018 yılında vizyona giren korku filmi türkçe dublaj olarak yayınlanmaktadır. Filmimizin konusu; Ellen Graham çok sinirli ve agrasif biridir. Aşırı ters cevap vermesi bazı kişilerin hoşuna gitmemektedir. Ellen yakın zamanda hayatını kaybetmiş dünyaya gözlerini yummuştur. Annie isimli yakın akrabası ölümünde bile fark etmediği gizemli olayları sonrasında fark etmeye başlayacak ve ne olup bittiğini anlayamadan korku dolu maceranın içine dalacaktır. Korku günden güne artıyor ve Annie yenmek üstesinden gelmek için elinden gelen herşeyi yapıyordu. Ayin filmini türkçe dublaj izleyin.
0        Tarihi :1 Mart 1:04 İzle

Robin Hood filmini tek part izle

The Cloverfield Paradox filmini hd seyretme keyfini bizimle yakalayın. Cloverfield Paradoksu filmi 2018 – 2019 yılında çıkan en iyi bilim kurgu filmleri arasında gösterilmektedir. Eğer sizde sürükleyici bilim kurgu filmi arıyorsanız yabancı filmlerin yanısıra Cloverfield Paradoksu izleyebilirsiniz. Yer yüzündeki en büyük sorunlardan bir tanesi olarak gösterilen enerji üretimi ve tüketimi her yıl tüm dünyaya gittikçe zorluk haline gelmektedir. Enerji üretimi azalmay başlayınca tüm dünyanın gündemine oturmuş bu durum için çözüm aramaya başlayacaklar. Uzaya astronot göndererek orada kullanılabilen bir enerji kaynağı araştırması yapılacak o enerjiyi dünyaya kullandırabilmek amaçlanmıştır. Astronotlar araştırmaları sırasında tanrı parçası lakabıyla adlandırdıkları bir çalışma yaptıkları plan dahilinden dışına çıkacak astronotları kötü etkileyecektir. Bozulan plan onların başına büyük dert olacak ve hayatlarında yaşamak istemeyecekleri kötü olaylar yaşatacaktır. İstenmeyen şekilde başlarına gelen kaza tüm dünyayı etkisi altına alırken astronotlar uzayda yaşam mücadelesi verecektir.
0        Tarihi :22 Şubat 3:29 İzle

Polar filmi

Vizla isimli kiralık katil dünyanın en iyileri arasında ismini kazıtmıştır. Kiralık katil, polisiye, suç filmleri arasında en iyisi arasına giren Polar filmini türkçe alt yazı olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Vizla bir şirkette görevli olduğu kiralık katil mesleğini bırakmasına tam 2 hafta kalmıştır. 2 hafta sonra işini bırakarak uzun yıllardır hayalleri ile yatıp kalktığı ormandaki bağ evine giderek orada yaşamını devam ettirirken ardında bıraktığı kötü anıları unutmaya çalışmak istemekteydi. Onu bu yola düşüren kişi yada kişiler zamanla ortadan kaybolmuş ve Vizla’yı tek bırakarak bu işe sevk etmişlerdi. Vizla artık tövbe etmek ve işlerden uzak durmak istiyorken başına açılacak büyük bir dertten habersizdi. Çalıştığı şirket herkesin parasını ödeyemeyeceğini açıklamıştı. Tüm kiralık katiller bu duruma karşı çıkmış olsa da patronları tarafından ödeneceği söylendiği için rahat bir nefes aldılar fakat patronun amacı bu değildi. Fazla borcu olan bu şirketin komple hisseleriyle birlikte satılarak ancak kendi borçlarını ödeyebileceğinin farkında olan patron kimseye para ödemeden bu işten çıkmaya karar verdi. Ancak bu düşüdüğünü yapması için tetikçilerinin öldürülmesi yada bu işe ikna edilmesi gerekiyordu. Kimse bu durumu kabul etmeyeceğine göre tek bir yol kalmıştı. Tüm kiralık katilleri ortadan kaldırmak. Yeni bir tetikçi ekibi kurarak eski tetikçilerini tek tek infaz ettirerek kanlı eylem yapan patron Vizla da sert kayaya çarptığını anlayacaktı. Vizla öldürülmek istendiği anladığında artık karşı bir atak yapması gerektiğinin farkına varacak kiralık katilleri öldürerek onlara bu emri verene bunun hesabını soracaktı.
0        Tarihi :25 Ocak 8:36 İzle

Ölümsüz full hd

Aksiyonunun yanında gizem filmleri kategorisi ile de sizlerle buluşmakta olan bu Ölümsüz filminde sizler herkesin öldüğü korkunç bir tren kazasından kurtulan adamı bir Bruce Willis canlandırmaktadır. Samuel L. Jackson ile birlikte muhteşem bir performans sergilemektedirler. Sizleri gizem dolu olayları heyecan içinde izlemeye çeken bu filmde sizler keyifli bir seyir zaman yaşayacak ve filmin sonun merak edeceksiniz.
0        Tarihi :19 Aralık 19:49 İzle