Al Pacino

Şeytanın Avukatı – The Devil’s Advocate

Kevin isimli avukat en zor davaları kazanan hırslı ve güçlü biridir. Kevin (Keaunu Reeves) müvekkilinin suçlu olduğunu bilse dahi onu davadan sıyırır ve hapse girmesini önler. Bunu duyan büyük bir şirket Kevin'ı çağırır. Kevin'a büyük bir para teklifinde bulunurlar ve Kevin kabul eder. Fakat bunu kabul ettikten sonra hayatında bazı değişiklikler olur. Kevin eşini'de alarak New York'a yerleşir. Şirketin patronu olan John Milton yani Al Pacino, kevin'i oldukça zor işlere bulaştırır. Kevin'ın bir süre sonra psikolojisi bozulur ve bazı sorunları ortaya çıkar. Kevin yani Şeytan'ın avukatını izleyip bir avukatın aslında normal bir avukat olmadığını görebilirsiniz. ABD ve Almanya yapımı olan film IMDB' den 7.5 puan almıştır. Taylor Hackford'un yönetmenliğini yaptığı sinema filmini K.Reeves, Al Pacino ve Charlize Theron üstün yetenekli oyunculukları ile muazzam bir film haline dönüştürüp bizlere servis ediyorlar, keyifli seyirler.
0        Tarihi :5 Temmuz 2:14 İzle

Adalet İçin İzle

2013 Almanya ve Fransa ortak yapımı olan Adalet İçin izleyicilerden tam not almayı başardı. Heinrich von Kleist'ın aynı adlı romanının en yeni uyarlanmış hali olan bu film orta çağda 1500'lü yıllarda yaşanmış olayları konu alıyor. Michael Kohlhaas, herkesin sevgisini ve saygısını kazanmış dürüst bir at taciriydi. Kimseyle işi olmayan ve ailesiyle huzurlu bir yaşantısı olan Michael Kohlhaas, bir gün derebeyiyle tartışınca tüm hayatı alt üst olacaktı. Mal varlığı ile birlikte ailesinin hayatını da tehlikeye atan Michael Kohlhaas, yine yolundan dönmeyecek ve hakkını aramak için derebeyine karşı büyük bir ordu kuracaktı. Hakkını kimseye yedirmek istemeyen Michael Kohlhaas, ülkesinde adalet oluşturabilmek için tüm değerlerinden vazgeçecek ve ülkesini büyük bir savaşın eşiğine getirerek hakkını arayacaktır. Tüm sinema sevenlerin merakla beklediği bu filmi Adalet İçin izle diye aratarak indirmeden izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :20 Mart 19:23 İzle

Baba 2 Seyret

Baba 2 Filmi 1972 yapımı olan ilk filmin devamıdır. Genç Vito Corleone, para kazanabilmek için 1910'larda Sicilya'dan Amerika'ya göç eder. Burada para kazanmak için çeşitli işlerde çalışan Vito Corleone, New York'da şehrin yerel mafyalarından birisi öldürülünce bir anda kentte insanların korkusu haline gelir. Ve büyük saygınlık kazanır. İyi Seyirler
0        Tarihi :9 Aralık 11:14 İzle

Baba – Türkçe İzle

Baba 1 filminde, Sicilya'dan Amerika'ya yerleşmeye çalışan bir ailenin öyküsünü konu alıyor. Amerika'ya yerleşen aile buradaki ortama ayak uydurmaya çalışırken sokaklardaki çetelerin kaba ve kuvvetle insanlardan zorla haraç topladığını görünce bu duruma baş kaldırırlar. Bu aile hiçbir şeyden korkmayan, son derece katı ve Sicilya'dada adam öldürmeye alışkın bir aileydi. Çetelere karşı gösterdikleri direniş onların hayatında yeni bir sayfa açacaktır. Git gide yaşadıkları yerde otoriteyi kuran ve çeteleri ellerinin altına alan aile burada mafya olmuşlardır. Fakat onlar için kendileri hala bir aileydi.
0        Tarihi :9 Aralık 10:59 İzle

Büyük Hesaplaşma Filmi İzle

Neal McCauley ülkede kırmızı bültenle aranan soyguncudur.Artık insanlar dükkanlarından evlerinden dışarı çıkamaz hale gelmiştir.Çünkü Neal McCauley gözüne kestirdiği evleri ve işyerlerini akıl almaz bir şekilde soyup yağmalamaktadır.Artık polislerinden sabrı ve gücü tükenmiş pes etmişlerdir.Başka bir semtten hırsızlara göz açtırmayan ve hırsızlık yakalama alanında artık usta olmuş polis şefi Vincent Hanna buraya atanmıştır.Polis ve hırsız arasında geçen heycanlı ve aksiyonlu bu filmi izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :24 Ekim 14:18 İzle