Anthony Hopkins

Kurt Adam

Lawrence, annesini kaybettikten sonra zorlu bir süreçten geçmiş ve bu dönemde kasabayı terk etmişti. Uzun yıllar insanlardan uzak bir yaşam süren Lawrence, kardeşinin nişanlısı Gwen’in, bir anda ortadan kaybolan kardeşini bulmak için geri döner. Fakat, kasabaya döndüğünde kasaba halkının kaos içerisinde olduğunu görür. O kasabada yokken kana susamış bir katil kasabadaki herkesi öldürmeye başlamış ve bu olay içinde özel bir müfettiş gelmişti. İyi Seyirler
0        Tarihi :5 Mayıs 14:17 İzle

Kuzuların Sessizliği İzle

Kuzuların Sessizliği Filminin konusu; Clarice Starling, bulunduğu akademiden mezun olmuş ve bir FBI ajanı olmaktadır. Clarice Starling, FBI ajanlarını öldürmekte olan sapık bir cinayet katilinin elinden bir kadını kurtarmaya çalışmaktadır. Clarice Starling, aranan katile ulaşmak için başka bir katil olan psikopat, ünlü doktor Hannibal Lecter’e yakınlaşmaktadır. Clarice Starling, yakınlaşmakta olduğu Hannibal Lecter’den bilgi alabilmesi için ilk olarak doktorun güvenini kazanmak zorundadır. Geride bıraktığımız 1992 senesinde 7 dalda Oscar’a aday olan Kuzuların Sessizliği filmin usta yönetmeni ve başarı başrol oyuncularına altın heykelciği getirdiği halde en iyi film ve en iyi senaryo uyarlaması dalında da ödüle hak kazanmıştı.
0        Tarihi :10 Nisan 18:47 İzle

Nuh Büyük Tufan – Türkçe Dublaj

Nuh: Büyük Tufan filmi, film severler tarafından beğenileceğine neredeyse kesin gözüyle bakılmaktadır. Gerek usta kadrosuyla gerek usta yönetmeni ve senaristleriyle gerekse işlenen hikaye açısından bu fikre varmak pek yanlış olmaz. Bu iki saatlik filmin yönetmen ve senaristi olan isim Darren Aronofsky’dir. Darren’ın oyuncularını seçerken gerçekten güzel bir iş çıkardığını düşünüyoruz, çünkü oyuncu kadrosuna baktığımızda birçok farklı ve önemli filmlerde görev almış başarılı kişilerden oluşmaktadır. Kadroya hızlı bir şekilde değinecek olursak Russell Crowe (Noah, Nuh), Jennifer Connely, Emma Watson, Logan Lerman, Anthony Hopkins tanınmış ve başarılı birçok oyuncuyu görmüş oluruz ki her birinin oynadığı ve büyük beğeni topladığı bir filmini illa yakalayabiliriz.
0        Tarihi :24 Şubat 12:16 İzle

Thor Filmi İzle

Thor, tanrıların dünyasında yaşayan yakışıklı ve güçlü bir savaşçıydı. Asgard'da yaptığı düşüncesiz ve kibirli davranışlarından dolayı babasını onu cezalandırarak dünyaya göndermişti. Sıradan bir insan gibi yaşamaya mahkum edilen Thor burada insanların arasında yaşamaya çalışmaktadır. Fakat kendi dünyasındaki düşmanı Thor'u ve insanlığı yok etmek için dünyaya tüm karanlık güçlerini gönderecektir.
0        Tarihi :17 Aralık 17:36 İzle

Thor 2 Altyazılı İzle

İnsanlar evren kurulmadan önce hiç bir şeyin olmadığına inanırlar. Fakat evren kurulmadan önce var olan karanlık güçler onları yanıltacaktı. Karanlıklar dünyasını çok acımasız ve dehşet verici bir diktatör yönetiyordu. 2013 evrenini de ele geçirip karanlıklara boğmak isteyen bu diktatör insanlığın kaderiyle oynayacaktı. Birilerinin bir şey yapması gerekiyordu fakat, kimse cesaret edip karşı çıkamıyordu. Sonunda Asgard’ın cesur savaşçısı Thor, insanlığı kurtarmak adına karanlıklar dünyasının diktatörüne baş kaldırır.
0        Tarihi :14 Aralık 10:40 İzle

Red 2 Sinema İzle

Frank Moses, eski bir CIA ajanıydı. Ve artık emekli olmuş kendine sessiz sakin huzurlu bir hayat kurmuştu. Fakat bu sessizliği çokta uzun sürmeyecekti. Bir gün FBI ajanları, Frank Moses'in yanına gelerek eski görev arkadaşının öldüğünü, ve onlara yardımcı olabilecek tek kişinin kendisi olduğunu söylerler. Sorun 25 yıl önce kullanılan ve kullanıldıktan hemen sonra ortadan kaybolup, kimin eline geçtiği belli olmayan nükleer silahtı. Ve bu konu için Frank'ın yardımına ihtiyaçları vardı. Frank ve FBI ajanları çıktıkları bu yolda detaylı bir şekilde bilgi toplar ve son olarak Afgan teröristlerle karşı karşıya gelirler.
0        Tarihi :13 Kasım 11:50 İzle

Thor: Karanlık Dünya Hd izle

Filmin ilk serisinde Thor babası tarafından güçleri alındıktan sonra dünyaya gönderilir.Orda kendini yabancılaşmış gören Thor babasından son bir şans isteyerek geri dönmek ister, ama istediği gibi sonuçlanmaz. Thor, gerçek bir kahraman olmak için nelerin gerektiğini anlamaya başlar ve daha sonra babası tarafından gönderilen yenilmezlik çekicini kullanmaya başlar. Bu seride ise Tanrıların büyük mücadelesini göreceksiniz.İyi seyirler...
0        Tarihi :22 Ekim 15:21 İzle