Arnold Schwarzenegger

Cehennem Melekleri 3 İzle

Cehennem Melekleri 3 Filminde; Barney ile Christmas ve ekibi şimdi hayatlarındaki en zorlu bir savaşa girecekler. Eski zamanlarda Barney ile beraber ekibin toplanmasında yer alan Conrad Stonebanks, şimdi ise silah tüccarı olarak iş yapmaktadır ama diğer ekip bu durumdan rahatsız oluyor. Bu sebeple Stonebanks ekibi bozmanın peşine düşmüştür. Barney karşılık vererek genç yeni kişileri ekibe ekler. Şimdi ekibin gücü ve teknikleri daha yüksektir. Karşılaşacakları her türden kötülüğe karşı çıkabilecekler mi?
2        Tarihi :29 Aralık 0:01 İzle

Sabotaj – Sabotage

Arnold Schwarzenegger’in baş rolün de oynadığı filmin aksiyonunun olmadığı 1 dakikası bile yok. John Breacher (Arnold S.) narkotik bir ekibin lideridir. Ekibinde 7 kişi çalışmaktadır ve hepsi kendi alanlarında uzmanlaşmış özel kişilerdir. Hepsi birbirinden yetenekli 7 kişinin de özel kod adı bulunmaktadır. Duman, Tripod, kundakçı, Ense, Şeker, Canavar ve Öğütücu lakaplı özel ajanlar John’u babaları gibi sevmektedir ve onun her istediğini kusursuz planlayarak yerine getirmek için çalışmaktadır. DEA ismini verdikleri bu ekip filmin başında bir uyuşturucu şebekesinin bulunduğu yere sızarak içeri girer ve herkesi öldürür. Paraları ve uyuşturucuyu yakıp yok ederler fakat 10 milyon dolar kadar bir parayı su kanalından içeri atarlar ve daha sonra almayı hedeflerler. Fakat dışarı çıktıklarında bu parayı bulamazlar. Bu olaydan 6 ay kadar sonra devlet bu parayı öğrenir ve bulmak için DEA ekibini tek tek sorguya çekerler. Ekip bir aile gibi olsa da sorguda hepsi birbirini ele verir ve içlerinde ki düşmanı bulmaya çalışırlar. Bu ekibin tabi ki bir sürüde düşmanı vardır. En büyük uyuşturucu şebekelerini çökerttikleri için mafya babaları bu ekiptekileri tek tek öldürmeye karar verir. Ekibin içinde ki gizli ajan kimin çıkacağı merak konusu. Gerilim ve aksiyon dolu Sabotaj filmini izleyip neler olacağını görebilirsiniz. ABD 2014 yapımı bu filmin yapımcısı David Ayer’dir. David Ayer bir önceki filmi Tehlikeli Takip polisiye filmini andırıyor fakat bu film daha çok silahlı ve sert aksiyon severler için yapılmış bir Arnold filmidir.
2        Tarihi :20 Eylül 14:45 İzle

Generation Iron

2014 yılında vizyona giren belgesel tadında ki bu spor filmi dünyanın en ünlü vücut geliştirici sporcularının hayatlarını anlatıyor. Bu sporu en doruk noktalarda yapan body sporcuları hayatlarında ki Vücut geliştirmek ve vücut geliştirmeye başlamak için izlenmesi gereken bir film olan Generation Iron filmini türkçe altyazı olarak izleyebilirsiniz. Arnold Schwarzenegger gibi ünlü isimlerinde filmde oyunculuk yaptığı vücut geliştirme filminde en iyi sporcular Olympia'da bir birleri ile kıyasıya yarışamya başlıyor. Bu yarışmaya katılmadan önce sporcular günlük yaşantılarını, nasıl beslendiklerini, günlük antrenmanlarını ve sporun olmazsa olmaz temel maddesi özveri ve rekabeti belgesel tadında röportaj olarak seyirciye aktarıyor. Belgesel tadında ki bu filmde yer yer dram sahnelerine de değinilmiş. Atletik ve kaslı adamların spora nasıl başladığı ve ne aşamalardan geçtiği hayat öyküsü şeklinde anlatılıyor. Sizde vücut yapmak ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız ilk adım olarak bu filmi izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :11 Ağustos 17:21 İzle

Escape Plan Filmini İzle

Mutlu ve huzurlu giden bir ailenin hayatı bir sabah kapıya gelen polisler tarafından darmadağın olur. Karısı hiç işlemediği bir suç yüzünden gözaltına alınır ve hapishaneye atılır. Eşini kurtarmak için her yolu deneyen kocanın tüm girişimleri sonuçsuz kalır ve beklemeye başlar. Aradan geçen üç yıla rağmen koca, bir gün eşinin serbest kalacağı umuduyla bekler. Ve bu üç yıl içerisinde de ailesinin durumunu bozmamış çocuklarına ve evine düzgün ve güzel bir şekilde bakmaktaydı. Yine bir gün görüşe gider. Fakat eşinin artık umudunu yitirdiğini ve intihar edeceğini öğrenen koca eşinden sadece bir hafta dayanmasını daha ister. Ve bu bir hafta içinde cezaevinin krokisini bir şekilde eline geçirir ve karısını kaçırmak için plan yapar. İyi Seyirler
0        Tarihi :14 Kasım 14:05 İzle

Geçit Yok 2013 İzle

Los Angeles'ta narkotik şubede sorumlu olan Şerif Ray Owens yaptığı hatalar nedeniyle işini bırakır ve pişmanlıklar içinde bir hayat sürmeye başlar. Los Angeles’tan ayrılır ve kendine sessiz sakin kimsenin onu rahatsız edemeyeceği kendiyle yüzleşeceği bir yere kaçar. Ancak bu huzurlu ortamdaki sessizliği kısa sürede sonlanır. Amerika'da en çok aranan uyuşturucu çetesi lideri Gabriel Cortez FBI elinden kaçar ve Meksika'ya kaçış için planlar yapar. Eğer Cortez'i sınır geçmeden yakalayamazlar birdaha ona asla ulaşamazlardı. Ve büyük bir operasyon için bütün birimler toplanır. İyi Seyirler
0        Tarihi :30 Eylül 14:13 İzle