Ashton Kutcher

Çapkın İzle

Enteresan bir Film izlemek için Bu filmi kaçırmayın. Nikki, bir kadının aradığı ve hayal ettiği tüm özelliklere sahip olan bir erkekti. Nikki, kadınlara karşı jigololuk yapmak yerine, onları dolandırarak hayatını sürdürüyordu. Son tanıştığı kadın ona bu zamana kadar görmediği ve hayal edemediği şeyleri vaat eden orta yaşlı bir avukat olan Samantha'dır. Bu yeni zaferi sayesinde hayatı düzene giren Nikki, bir akşam üzeri yemek yemek için gittiği restaurantta kendisiyle aynı yaşta olan güzel garson Heather ile tanışır. Fakat, bilmediği bir şey vardı, o da Heather'da kendisi ile aynı işi yapmaktaydı. Samantha, iş için şehir dışına çıktığında Heather, Nikki'yi ziyarete gelir. Fakat, Samantha eve erken dönünce Nikki'yi Heather'la iş üzerindeyken yakalar ve olanlar olur.
1        Tarihi :2 Haziran 13:25 İzle

Sevgililer Günü Türkçe İzle

Los Angeles'ta geçmişte yaşanan en büyük 10 aşk hikayesini birleştirerek beyaz perdeye aktarılan bu filmde, Taylor Swift, Jessica Alba gibi ünlü oyuncular baş rolleri paylaşıyor. 2010 yılında oscar ödülünü alan bu romantik komedi filmini büyük beğeni ile izleyeceksiniz.
0        Tarihi :5 Aralık 13:47 İzle

Bağlanmak Yok Film Seyret

Genç yaşlarda yakışıklı ve sempatik bir delikanlı olan Adam, tüm kadınlara karşı dikkatleri üzerine çekmeyi başarabiliyordu. Bugüne kadar farklı farklı ilişkiler yaşayan ve gününü gün eden Adam, artık bir yerden başlamanın zamanı geldiğini düşünür ve ciddi bir ilişki için kendisine bir sevgili arar. Haftalar sonra bir cafe de gördüğü kızdan hoşlanır ve tanışmak ister. Fakat kız Adam'ı reddeder. Yıllar sonra ilk defa bir kadın tarafından reddedilen Adam bu olayın şokunu üzerinden atamazken gün geçtikçe de Emma'ya aşık olduğunun farkına varır. Fakat Emma'ya bir daha ulaşamaz. Yıllar sonra tekrar karşılaşan ikilinin arasında geçen sıcak ve duygusal anları izleyeceksiniz. İyi Seyirler
0        Tarihi :9 Kasım 11:54 İzle