Brad Pitt

Babil Türkçe Dublaj İzle

Babil Filminin konusu; Yollara düşmekte olan bir karı koca, kulakları hiç duymayan, konuşamayan bir Japon genç kız ve ailesi, Meksika içinde yaşamına devam etmek isteyen bir çocuk bakıcısı ve Fas’ta yaşamakta olan çocuklar, babalarına ait olan tüfekle oynarken tüm bu birbirinden uzak insanların yaşam sebebini birbirine bağlamakta olan çocuklar, insana dair yanabilecek bir felaketin habercisiydiler. Başka kıtaların insanları ise bir silah ateşiyle birlikte umarsızca birbirlerine çok farklı bir şekilde bağlanacaklardır. İyi Seyirler
0        Tarihi :20 Nisan 11:44 İzle

Soysuzlar Çetesi

Soysuzlar Çetesi filmi 21 Ağustos 2009 tarihinde tüm sinema sevenlerle buluşmuştur. Filmin konusu: Aynı gün içerisinde Avrupa'nın bir ucunda bulunan Teğmen Aldo Raine, Yahudi askerlerin yaptığı düşmana karşılık verme savaşı tatktiğini bozma planı düzenlenmektedir. Düşmanların dilinde 'Piçler' sözcüğü bilinip ve söylenilen Raine ekibi, Nazi Almanya'sının öndeki isimlerinden olan zarar verilen işletmeleri sahiplenenlerdendir. Bu nedenle Alman sinema oyuncusu ve ayrıca gizli bir ajan olan Bridget Von Hammersmark'a ortaklık teklifini sunar. Shasoanna intikamını almak için yaptığı bu planında hepsinin yolları aynı yere çıkacaktır.
0        Tarihi :17 Nisan 22:07 İzle

Vampirle Görüşme Türkçe Dublaj İzle

Vampirle Görüşme Filminin konusu; Korku edebiyatının önemli isimlerinden olan Anne Rice’ın romanı üzerine uyarlanan filmde ise şunlar yer alıyor. Yakışıklı ve karizmatik bir vampir olan Lestat ve onun boynunu ısırmakta olduğu vampir soylu Louis’in maceraları filmi konu alıyor. Henüz geçen zaman içerisinde bir türlü vampir olmaya alışamayan Louis, açlığını kan ile gidermek için her hangi bir insanı öldürememekteydi. Bu durumu kesin olarak çözmek için Lestat, küçük bir kızı daha boynundan ısırarak vampir yapar.
2        Tarihi :11 Nisan 15:39 İzle

Bay Bayan Smith İzle

John ile Jane Smith adında olan çift, normal bir hayat geçirmekte ve evli bir çift olarak normal bir bölgede yaşamaktadırlar. Yaşadıkları yer gibi normal bir iş yeri içerisinde çalışmaktadırlar. Ayrıca gizemli bir tetikçi olmak ve ne kadar normal diye açıklanabilirse. Fakat Jane bile kocasının sırrını bilemez, John ise karısı hakkında olan sırrı bilemez. Ta ki ortak bir hedefte buluşana kadardır. Gizli görev içerisinde birbirlerini öldürme emirleri almaktadırlar. Bu nedenle işleri üzerine yaptıkları araştırma işlerine başlangıç yaptıklarında beş altı yıl boyunca sürmüş olan beraberlikleri ve evlilikleri geçen süre içerisinde birbirlerini tanıdıklarının ötesinde başka türlü yanlarını fark ederler.
0        Tarihi :9 Nisan 19:05 İzle

12 Yıllık Esaret İzle

Solomon Northup, Amerika'da yaşayan Afrika asıllı bir siyahi vatandaştı. New York'da Amerikan vatandaşı gibi yaşayıp hayatını sürdüren Solomon, bir çete tarafından kaçırılır ve köle olarak insanlara satılır. Yıllarca insanların hakaretine ve şiddetlerine maruz kalan Solomon'un hayatı karşısına çıkan yeni sahibi sayesinde bambaşka bir hal alır. Sahibinin sevgisi ve nezaketi karşısında insan olduğunu hatırlayan ve yeniden hayata bağlanan Solomon tam 12 yıl sonra sahibinin yardımıyla özgürlüğüne yeniden kavuşur.
1        Tarihi :5 Ocak 14:34 İzle

Dövüş Kulübü İzle

Dövüş Kulübünün 2 önemli kuralı vardır. Bunlardan birincisi; dövüş kulübü hakkında kesinlikle konuşma. Dövüş kulübünün ikinci önemli kuralı ise asla dövüş kulübü hakkında konuşmadır. Jack, sessiz sakin bir hayatı olan sıradan bir sigorta memurudur. Son zamanlarda yakalandığı 'insomnia' uykusuzluk hastalığı onu epeyce yormuştu. Bu durumdan kurtulmak için terapiste başvuran Jack, orada Marla adında genç ve güzel bir kızla tanışır. Durden, Jack'in hayal ettiği her şeye ulaşabilmiş ve sahip olmuştu. Onunda hayatında bir dönüm noktası oluşturacak ve para kazanmasını sağlayacak 'Dövüş Kulübü' adlı organizasyona getirecek ve hayatını tamamen değiştirecekti.
0        Tarihi :10 Aralık 21:50 İzle

Göster Gününü 2 izle

Göster Gününü 2 Filminde, filmin birinci serisinde tek başına savaşan kahramanımız bu sefer arkadaşları içinde tasarladığı kostümlerle izleyiciyle buluşuyor. Tuhaf ama komik kıyafetleriyle sokaklardaki suçlulara korku salan kahramanlarımız yine halkın gözdesi haline gelmiştir. Fakat onlara rakip olmak için karşılarına çıkan bir grup onlar gibi hem suçluları yakalıyor. Hemde, kahramanlarımızın üstüne suçlar yıkıyordu. Kahramanlarımız hem kendini temize çıkarmak hemde asıl suçluları halkın karşısına çıkarmak için kıyasıya bir mücadele sergileyecektir. İyi Seyirler
0        Tarihi :8 Aralık 14:26 İzle

Göster Gününü 1 izle

Okuduğu çizgi roman kahramanlarına ve yaptıklarına kendini kaptıran genç bir çocuk, kısa bir süre sonra kendini bu maceranın içinde bulur. Ve kendi tasarladığı kostümle sokaktaki gangsterlerin peşine düşer. Yaptığı kahramanlıklarla halkın sevgilisi haline gelen kahramanımız başına bu sefer büyük bir bela açacaktır.
0        Tarihi :8 Aralık 14:12 İzle

Köstebek Yabancı sinema filmi

Güney Boston da büyümüş olan Billy büyük bir suç örgütüne sızma ve örgütü çökertme görevini almıştır. Billy'nin amacı büyük bir mafya örgütüne sahip olan Frank Costello'nun yanında olup çetenin sonunu hazırlamak için plan kurmaktadır. Fakat mafya da bir ajan olduğunu anlayan birileri olduğun da işler Billy için ters gitmeye başlayacaktır. Film aksiyon ve polisiye sinema tutkunları için gayet güzel bir filmdir. izlemenizi tavsiye ederim.
0        Tarihi :5 Kasım 17:45 İzle

Dünya Savaşı Z

Gerry Lane küçük ailesi güzel eşi ve 2 tatlı kızı ile rutin ama güzel bir aile yaşantısı sürdürmektedir. Filmin konusu Zombiler ve insanlar arasındaki amansız kurtuluş ve galip gelme savaşıdır. Film Max Brooks’un kitabından Bred Pitt tarasından sinemaya aktarılan Dünya Savaşı Z 2013 yılının iddalı filmlerinden biridir. Bred Pitt filmde başrolde olmanın yanı sıra filmin de yönetmenliğini yaparak kendini kamera arkasına kaydırmaya başlayacağından da işaretler vermeye başlamıştır. Bir aile ve Sonucunda tüm Dünya büyük bir tehlike de ... Trafik sıkışıyor ama her zamankinden farklı bir şeyler var artık kurtulmak için hiç zaman kaybedemezler. Film Başlıyor İyi Seyirler.
1        Tarihi :8 Eylül 17:19 İzle