Christian Bale

3:10 Treni

Film izlemek Filmi izle Gen Tr ile Daha güzel... Her yerde aranan kanun kaçağı Wade, sonunda yakalanmıştı. Bu azılı katili kimse hakim karşısına çıkartmaya cesaret edemezken, kasabanın delikanlılarından Evans, Wade'yi hakim karşısına çıkartmaya gönüllü olur. Evans, Wade'yi 3:10 Yuma trenine götürürken, yolda onu yakından tanıyacak ve ona saygı duymaya başlayacaktı. Wade, her köşe başında adamlarının kendisini beklediğini bildiğinden, genci test edecek ve sonunda bu yolculuk onların kader yolculuğuna dönüşecekti.
0        Tarihi :13 Haziran 15:45 İzle

Savaşın Çiçekleri

1937 yılında gerçekleşen Japonya ve Çin arasındaki savaşta, Japon askerleri Çin'in başkenti olan Nanjing'i işgal ettiğinde 300.000 Çinliyi katletmişti. Bu savaş sırasında bir çok şehir bombalanmış ve yerle bir edilmişti. Düşen bomba sonucunda hayatını kaybeden papazın cenazesine yeni papaz katılmıştı. Cenazeye katılan yeni papaz manastır öğrencileri ve fahişeler arasında kalacak, yaşadığı bu ikilem sayesinde fedakarlığı ve onuru keşfedecekti. İyi Seyirler
0        Tarihi :2 Mayıs 12:03 İzle

Yeni Dünya Amerika’nın Keşfi

Yeni Dünya Amerika'nın Keşfi Filminde; 17. yüzyılın başlarında İngiliz kaptan John Smith 103 adamıyla birlikte Amerika kıyılarına dayanır. İngilizlerin amacı el değmemiş yeni yerler keşfederek yeni bir dünya kurmaktı. Burada İngilizleri dostça karşılayan kızıldereliler onlarla dengeli bir iletişim ve dostluk kurarlar. İngilizler yeni keşfettikleri bu yerde kendilerine bir rehber ararlar ve bu konu içinde kabile üyelerinden yardım isterler. Kabile üyeleri onlara kabilenin en çok sevilen çocuklarından Pocahontas’ı önerirler. Kaptan Smith ve kızılderili prenses Pocahontas birbirlerine aşık olunca kızıldereliler ve İngilizler arasında amansız bir savaş çıkar.
0        Tarihi :2 Mayıs 11:48 İzle

Prestij İzle

19. yüzyılın sonlarına doğru Londra' da yaşayan Robert Angier, eşi Julia McCullough ve son olarak Alfred Borden arkadaşlık yapıp birde sihirbazlar dan birine asistanlık yapmaktadırlar. Her zamanki gibi bir gösteri yapılırken Julia hayatını kaybeder ve bunun sonrasında Robert, ölümü Alfred'in parmağı olduğunu düşünür. Sonrasında bu iki eski arkadaş artık azılı düşman gibi olurlar. İlerleyen zamanlarda bu ikili usta sihirbaz olurlar ve karşılıklı gösteriler yaparak birbirlerine kışkırtıcı harekette bulunurlar. Alfred sihirbazlıkta başarılı bir gösteri yapmasının sonrasında Robert, bu gizliliği çözmesi artık takıntı haline dönüşür ve olaylar ard arda gelişir.
0        Tarihi :17 Nisan 22:18 İzle

Dövüşçü Türkçe Dublaj İzle

İki kardeşin aralarındaki uzun huzursuzluk sonucunda tekrar bozulan aile düzenini oturtma çabaları sürüyor. Dicky Ecklund eskilerin efsane isimlerinden olan fakat üstün yeteneğini kullanamayan ve başarı imkanlarını kaybeden, şuanda kardeşine eğitim veren eski boksördür. Mickey Ward Dicky'in öz kardeşi değildir. Mickey usta yetenekli bir boksör olarak ün salmış ve ilk önce Dicky onun eğitmenliğini yapmıştır. Son maça çıkan Mickey maçı kazanması ve bozulan aile düzenini geri getirmesi gerekiyordu. İyi Seyirler
0        Tarihi :11 Nisan 13:17 İzle

Kara Şövalye Yükseliyor İzle

Bruce Wayne ve Batman artık Bane'nin karşısında çaresiz kalmıştı. Bane'nin yaptığı gizli planlarla ne yapacağını şaşıran ikili Kedi kadın Selina Kyle'ninde Bane'nin safına geçmesiyle Gotham kentinin sonu gelmişti. Devlet yönetimi ve yerel kuvvetler bu ikili karşısında çaresiz kalmış ve ülke göz göre göre yerle bir edilmekteydi. Bu saldırılar karşısında eli kolu bağlanan Batman'a ne halk kahramanı Jim Gordon nede başka birisi yardım edemeyecekti. Batman ilk defa kendisinden güçlü biriyle karşı karşıya kalmıştı.
0        Tarihi :9 Nisan 16:58 İzle

Düzenbaz Full izle

Düzenbaz – American Hustle Filminin Konusu; New York'da son zamanlarda artan dolandırıcılık olaylarına FBI el atmıştı. FBI ajanı Jimmy Boyle dolandırıcılıktan bir çok sabıkası olan Melvin Weinberg'i yakalamış ve kendisine muhbirlik yapma konusunda ikna etmişti. FBI tek bir operasyonda tüm dolandırıcıları yakalayabilmek için büyük bir operasyon planı hazırlar. Atlantic City’de düzenlenecek oyuna şehrin tüm kumarbazları ve dolandırıcıları katılacaktı. Bu kadar suçlunun bir anda araya gelmesi FBI ajanı Jimmy'i tedirgin eder ve Melvin'den şüphelenmeye başlar. New York sokaklarında yaşanacak aksiyon ve komedi yapımı bu filmi izlerken büyük keyif alacaksınız.
0        Tarihi :11 Ocak 11:37 İzle

Halk Düşmanları Türkçe Dublaj İzle

Johnny Depp ve çetesi zengin iş adamlarına yaptıkları soygunlarla ülkede büyük ses getirmişti. Girdikleri bankalarda halkın paralarına dokunmayan çete üyeleri sadece zengin iş adamlarının paralarını çekerek halkın büyük sevgisini kazanmıştı. Halkın sevgisini ve desteğini arkasına alan Johnny Depp ve çetesi ülkedeki haksızlığı ortadan kaldırıp eşitliği getirmek istiyordu. FBI'ın tüm uğraşlarına rağmen ne çete lideri nede çete üyelerinden tek biri yakalanabilmiş değildi. Çete liderinin yaptığı planlar ve zekası FBI'yı çok kızdırmış ve hırslandırmıştı.
0        Tarihi :28 Aralık 12:07 İzle