Colin Farrell

Yeni Dünya Amerika’nın Keşfi

Yeni Dünya Amerika'nın Keşfi Filminde; 17. yüzyılın başlarında İngiliz kaptan John Smith 103 adamıyla birlikte Amerika kıyılarına dayanır. İngilizlerin amacı el değmemiş yeni yerler keşfederek yeni bir dünya kurmaktı. Burada İngilizleri dostça karşılayan kızıldereliler onlarla dengeli bir iletişim ve dostluk kurarlar. İngilizler yeni keşfettikleri bu yerde kendilerine bir rehber ararlar ve bu konu içinde kabile üyelerinden yardım isterler. Kabile üyeleri onlara kabilenin en çok sevilen çocuklarından Pocahontas’ı önerirler. Kaptan Smith ve kızılderili prenses Pocahontas birbirlerine aşık olunca kızıldereliler ve İngilizler arasında amansız bir savaş çıkar.
0        Tarihi :2 Mayıs 11:48 İzle

Gerçeğe Çağrı Filmini izle

Gerçeğe Çağrı Filminde; Filmde hayalleri gerçeğe çeviren Recall adlı bir firmadan hizmet gören Douglas Quaid adlı adam hakkında yaşananları göreceğiz. Quaid, göz alıcı güzelliği olan bir eşi kendisi ise bir fabrikada çalışmaktadır. Rekall firmasının yaptığı bu davetten faydalanıp kötü hayattan kurtulma isteği vardır. Bir ajanın anılarına gelen Quaid için her şey düşünüldüğü gibi gitmez kendisini av olarak görür. Filmin oyuncu kadrosunda Kate Beckinsale, Colin Farrell, Jessica Biel, Bill Nighy ve Bryan Cranston' da bulunuyor.
0        Tarihi :11 Nisan 13:51 İzle

Londra Bulvarı Türkçe Dublaj İzle

Londra Bulvarı Filminde; Hapisten yeni çıkan Mitchel, azılı bir suçlu olsa da aslında çok iyi bir insandı. Hayatını bir düzene sokmak isteyen ve doğru bir kadınla evlenmek isteyen Mitchel, daha hapishaneden çıkalı kısa bir süre olmasına rağmen bir sürü illegal iş teklifi almaya başlamıştı. Tüm bu teklifleri reddeden Mitchel, ünlü bir oyuncunun çanta taşıyıcısı olmuştu. Hayatını yeniden düzene sokan ve hayal ettiği kadını da bulan Mitchel, bir süre sonra geçmişiyle yüzleşecek ve içindeki canavarı tekrar dışa vuracaktı.
0        Tarihi :10 Şubat 15:06 İzle

Doğal Kahramanlar İzle

Mary bir gece uyuduktan sonra uyandığında kendisini bambaşka bir dünyada bulur. Burada iyiler iyilik için kötüler ise kötülük için mücadele etmekteydi. Burada gezinen ve neyin ne olduğunu öğrenmeye çalışan Mary, kendisine bir kaç arkadaş edinir ve burada dünyayı ve bu gezegeni kurtarmak adına mücadele edecektir.
0        Tarihi :14 Kasım 12:14 İzle

Yedi Psikopat Filmi İzle

Film yazma konusunda kötü günler geçiren bir yazarın arkadaşıyla birlikte kaçırdıkları bir köpeğin, tehlikeli bir gangstere ait olduğunu öğrendiklerinde tehlikeli ve korku dolu anlar yaşarlar. Hem komik hemde korku dolu anların olduğu bu filmi mutlaka izleyin.
0        Tarihi :19 Eylül 16:34 İzle