Daniel Craig

Skyfall Türkçe Dublaj İzle

MI6, zaman içerisinde bir gün ciddi bir hasar alarak kötü saldırı içerisinde olur ve kurumun değerleri kökten sarsılmaktadır. M’e karşı bir test içerisinden geçen ajan James Bond, kişisel bedelleri çok hafif olmasa da, tehdidi çalışmaları sayesinde bulur her ne pahası üzerine olursa olsun onu ortandan yok etmektedir. Ayrıca MI6’yı ciddi bir risk içerisine sürükleyen kişinin adı ise Silva ve bu adamın gözü kara olduğu gibi gizemli bir bilenmeyen adamdır. Sinema tarihinin en uzun soluklu olan aksiyon filmin serisi olan ajan 007 James Bond’un nefes kesmekte olduğu macerasından bu defa Türkiye, Çin ve İngiltere ekseni içerisinde geçmektedir.
0        Tarihi :11 Nisan 12:42 İzle

Baş Melek Filmini izle

NDVK Gizli Servisinde Çalışan Jozef Stalin Gizli Bir Görev İçin Rusya'ya Gider Rus Militanlarının İçine Girmeye ve Esrarlı Planlarını Öğrenmeye ve Militanları Çökertmeye Çalışır.
0        Tarihi :14 Ekim 1:34 İzle

Ejderha Dövmeli Kız

Michael ünlü bir gazetecidir. Yaptığı haberlerle popülerlik kazanmış ve cömert bir gazeteci olarak tanınmıştır. Ejderha dövmeli kız filminin konusu Michael'in ünlü bir iş adamı ile ilgili yaptığı haberden sonra ortaya çıkmaya başlar. Ünlü gazeteci yaptığı bir haberden dolayı cezaevine girmek üzereyken bir iş adamından hiç beklemediği bir teklifle karşılaşır. Bu teklifle dergideki işini bırakarak bir kasabaya yerleşir. Ve iş adamının yıllardır bulamadığı ve öldü zannettiği yeğeninin kaybolmasındaki gizemi araştırmaya başlar. Ve yolları ejderha dövmeli kızla kesişir. Ejderha Dövmeli Kız'ın yardımıyla hem kaybolan kızın gizemine ulaşmaya çalışırken hem de kendisine atılan iftiranın kim tarafından atıldığına ulaşacaktır. 2011 yılı yapımı film, ünlü gazeteci Stieg Larsson'un millenium üçlemesinin ilk kitabından esinlenerek yapılmıştır.
0        Tarihi :24 Ağustos 18:42 İzle