Hugh Jackman

Prestij İzle

19. yüzyılın sonlarına doğru Londra' da yaşayan Robert Angier, eşi Julia McCullough ve son olarak Alfred Borden arkadaşlık yapıp birde sihirbazlar dan birine asistanlık yapmaktadırlar. Her zamanki gibi bir gösteri yapılırken Julia hayatını kaybeder ve bunun sonrasında Robert, ölümü Alfred'in parmağı olduğunu düşünür. Sonrasında bu iki eski arkadaş artık azılı düşman gibi olurlar. İlerleyen zamanlarda bu ikili usta sihirbaz olurlar ve karşılıklı gösteriler yaparak birbirlerine kışkırtıcı harekette bulunurlar. Alfred sihirbazlıkta başarılı bir gösteri yapmasının sonrasında Robert, bu gizliliği çözmesi artık takıntı haline dönüşür ve olaylar ard arda gelişir.
0        Tarihi :17 Nisan 22:18 İzle

Sefiller İzle

19. yüzyılda olayların geçtiği yer Fransa, yıkılan tüm umutlar ile onurların kırılması sonrasında fedakarlığa yöneliktir. Hapishanedeki 24 bin 601 mahkum, Jean Valjean hapishaneden ara tahliye ile özgürlüğüne kavuşmuştur. Kendisine düzenli bir hayat ve mutlu olabileceği işler yapmak ister ama hapishaneden yeni çıktığı için müfettiş Javert onun heme takip etmektedir. Jean Valjean Fantine'in kızı olan Cosette'ye bakmayı onaylamanın ardından ikilinin yaşamı değişecektir.
0        Tarihi :9 Nisan 18:18 İzle

Çelik Yumruklar – Reel Steel Türkçe Dublaj

Hurda ve metallerden sıradan robotlar yaparak geçimini sürdürmeye çalışan Charlie, Sonunda iflas eder ve açıkta kalır. Charlie kendisinden ayrı yaşayan oğlu ile bir araya gelir ve şampiyonada dövüştürecek bir robot yapmaya karar verirler. Arenalarda işler ciddileştikce Charlie ve Max'e sürekli bir pürüz çıkar. Ama onlar bu işten vazgeçmemekle kesin kararlıdırlar.Filmin başrolünde X-men serisinin Logan'ı Hugh Jackman var. İyi Seyirler
0        Tarihi :23 Eylül 14:44 İzle