Jack Nicholson

Easy Rider Full izle

İki maceraperest olan motorcu Amerikan’ın güneyine doğru ilerleyerek dumanlar içerisinde bir yolculuğa çıkmaktadırlar. Çıktıkları yolculukları sırasında Amerikan ruhunu rüzgar gibi arkalarına aldıkları halde ülkenin çok farklı yüzleri ile karşı karşıya gelirler. Değişik mola yerleri, otostopçular ve yaşamları içerisinde girip çıkan her şey onlar zaman içerisinde daha fazla yola bağlar. Dennis Hopper, Terry Southern ve Peter Fonda tarafından yazılmakta olan film, adeta katıksız bir yol filmi. 68 kuşağının özgürlüğe duyduğu bağlılığa ve yollara dair yapılmış olan en güçlü bir film. Bütün karakterlerin adeta doğaçlama, içlerinden geldikleri gibi hareket edilen tartışılmasız bir kült filmidir.
0        Tarihi :11 Nisan 14:57 İzle

Çin Mahallesi İzle

Jake Gittes, eski bir polis olduğu halde bu zamanda özel bir dedektif olarak çalışmaktadır. Los Angeles'ın su idaresinden sorumlu olan Hollis I. Mulwray'i göz yakınlarında takip etmek için eşi Evelyn tarafından anlaşmalar sayesinde kiralanır. Evelyn ise eşinin kendisini başka kadınlar ile aldattığını sanmaktadır. Takip görevine başlayan Jake, cidden Hollis'in karısını aldattığını bir başka kadınla odluğunu görerek anlayacaktır. Yalnız bu olaylar istediği ve beklediği gibi yürümez. Hollis gizemli bir şekilde sessiz bir yer içerisinde öldürülür. Jake, olayın peşini bir şekilde bırakmaya yeltense de, bir kara basının içerisinde düşmüştür. Tüm olaylar zaman içerisinde onun peşini bırakmayacak, Evelyn düşündüğü kadının Hollis’in gerçek karısı olmadığını fark edecek ve her şey daha da karışacaktır.
0        Tarihi :11 Nisan 14:52 İzle

Şimdi Ya Da Asla Türkçe İzle

Bir hastanede ölümü bekleyen iki adam, biri ülkenin en zengin sayılı iş adamlarından olan Edward Cole diğeri ise bir otomobil tamircisi olan Carter Chambers'tı. İkisi her ne kadar ayrı dünyaların insanı olsa da aslında ikisinin de ortak bir yanı vardı. İkili aynı hastalığa yakalanmış ve ölümü beklemekteydi. İkili ölmeden önce bu zamana kadar hayal edipte yapamadıkları her şeyi tek tek kağıda yazar ve ölümle kıyasıya bir şekilde yarışırlar.
0        Tarihi :13 Aralık 12:16 İzle

Köstebek Yabancı sinema filmi

Güney Boston da büyümüş olan Billy büyük bir suç örgütüne sızma ve örgütü çökertme görevini almıştır. Billy'nin amacı büyük bir mafya örgütüne sahip olan Frank Costello'nun yanında olup çetenin sonunu hazırlamak için plan kurmaktadır. Fakat mafya da bir ajan olduğunu anlayan birileri olduğun da işler Billy için ters gitmeye başlayacaktır. Film aksiyon ve polisiye sinema tutkunları için gayet güzel bir filmdir. izlemenizi tavsiye ederim.
0        Tarihi :5 Kasım 17:45 İzle