Jackie Chan

Kanlı Hesaplaşma

Kız arkadaşını Tokyo'ya gönderdikten sonra aylarca haber alamayan Steelhead, kız arkadaşını merak eder ve peşinden Tokyo'ya gider. Buraya ulaştığında Çinli göçmenlerin sokak çeteleri tarafından köle gibi esir alındığını görür. Kız arkadaşını ilk önce bu kölelerin arasında arayan Steelhead, bir süre sonra kız arkadaşının Japon kimliği aldığını ve Eguchi isimli biriyle evlendiğini öğrenir. Bu olay karşısında büyük bir şok yaşayan Steelhead, bir tesadüf sonucu Eguchi'ye yardım etmiş ve dövüşte rakibini yenmesini sağlamıştı. Eguchi kendisine bu iyiliği yapan Steelhead'a dövüş kulüplerinden birini verecek ve onu en yakınına alacaktır.
0        Tarihi :27 Ağustos 16:42 İzle

Çin Falı

Çin ve HongKong ortak yapımı olan Çin Falı filmi 3 Boyutlu bir filmdir. Senaryosunu ve yönetmenliğini Jackie Chan'in yaptığı filmin baş rollerinde de yine kendisi yer almıştır. Çin Falı filminde; Fransız ve İngiliz orduları 1860’ta yılında imparatorluğa yaptığı saldırı sonucunda krallığı ele geçirmiş ve krallığın tüm hazinesine el koymuşlardı. Bu hazinelerden bir kaçı krallığın geleceği için çok önemliydi. Asian Hawk el konulan 12 bronz Chinese Zodiac hayvan heykelini saraya geri getirmek için büyük bir mücadele içerisine girer. İyi Seyirler
0        Tarihi :17 Nisan 21:56 İzle

Police Story

Gece saatlerinde hareketli bir semtte bulunan ve bilindik barlardan bir tanesinin içindeki tüm müşteriler rehin alınıyor. Rehin tutulan barın içinde polis Zhong Wen ile kızı Miao Miao ayrıca önceden tanıştığı bir kaç arkadaşıda bulunuyor. Fidye isteyen barın patronu Wu Jiang'ın fidye isteği üzerinde uzun bir zamandır hapishanede olan bir mahkum tekrar suç yerine getirilmesi istenmektedir. Filmin baş rollerinde ünlü isimlerden Jackie Chan, Rongguang Yu, Ye Liu, Tian Jing ve Bo Huang' da bulunuyor.
0        Tarihi :15 Nisan 12:03 İzle

Little Big Soldier

Little Big Soldier, Çin’in eyaletler arası savaş sıralarında üç adamın ve bir atın konusu seyirciler karşısına uyarlıyor. Eski bir asker ve düşman ordusunun baş General’i acımasız olduğu gibi tehlikeli bir savaşın ardından hayatta kalan iki askerdir. Chan, General Wang’ı istediği gibi kaçırıp kendi vatanının ülkesini götürmeyi karar veriri. Chan’ın düşündüğü amacı ise General Wang’ı kaçırıp yaptıkları ile ülkesinden bir ödül alabilmektir. Yalnız Chan’in bu düşüncesi sandığından daha kolay olmayacaktır.
0        Tarihi :12 Nisan 11:20 İzle

Karate Kid İzle

12 yaşında Dre Parker hayatını geçirdiği Detroit'te düzenli güzel bir yaşam ilerletirken, annesinin iş sebebiyle Çin' e gelirler. Çin' deki hayat şartlarına ayak uyduran Dre, okuldaki sınıf arkadaşı Mei Ying'e karşı bir sevgi duyar. Duyguları karşılıklıdır fakat kültürel farklılık nedeniyle bu dostluk iyice zora gider. Birde okulun karete ustası olan Chang ile aralarda gerginlik oluşur. Dre, Kung Fu ustası olan Mr. Han ile karşılaşır ve professiyonel dövüşmek için ondan yardım ister. Mr.Han dönüş sanatını şiddet amaçlı değil kontrol için gösterecektir.
0        Tarihi :11 Nisan 12:24 İzle

Yasak Krallık İzle

Boston’lu olan genç ve delikanlı olan Jason Tripitikas yaşamı içerisinde yaşadığı en zorlu, kendisini eski Çin’de geri götürmekte ve sayısız Yeşim Savaşçısı, şeytani Yeşim Savaş Lordu olan ve hiçbir zaman hayatında pişmanlık duymayan, hiç vicdanı olamayan utanmaz Beyaz Saçlı Kadın İblis’le karşı karşıya getirmekte olduğu yolculuk içerisinde yüzleşiyor. Bu olanlardan sonra ise Jason, bir intikam savaşçısı olan bir kadınla ilk defa bir aşk deneyimi yaşamakta olacak. Senaryoda, klasik Çin romanı, Batıya Yolculuk’tan filmine benzetilmiş. İki önemli olan ismi yan yana getirmekte olan filmde Jet Li Maymun Kral'ı ve sessiz bir rahibi canlandırırken, Jackie Chan adlı rolcü ise, T'sa-Ho adlı başka bir rahibi canlandırmakta bulunuyor.
0        Tarihi :10 Nisan 13:50 İzle