Jason Statham

Cehennem Melekleri 3 İzle

Cehennem Melekleri 3 Filminde; Barney ile Christmas ve ekibi şimdi hayatlarındaki en zorlu bir savaşa girecekler. Eski zamanlarda Barney ile beraber ekibin toplanmasında yer alan Conrad Stonebanks, şimdi ise silah tüccarı olarak iş yapmaktadır ama diğer ekip bu durumdan rahatsız oluyor. Bu sebeple Stonebanks ekibi bozmanın peşine düşmüştür. Barney karşılık vererek genç yeni kişileri ekibe ekler. Şimdi ekibin gücü ve teknikleri daha yüksektir. Karşılaşacakları her türden kötülüğe karşı çıkabilecekler mi?
2        Tarihi :29 Aralık 0:01 İzle

Koruyucu İzle

Koruyucu filminin konusu; Eski bir deneyimli bir ajana iki ayrı değerli bir görev teklifi sunulur. İlk başta kötü insanların kaçırdığı daha 12 yaşındaki Chan isimli Çinli bir kızı kurtarmasıdır. Sonrasında Rus Mafyası ve New York şehrindeki boş bırakılmış polisleri ve oradaki kötü adamları ortadan kaldırmak için planlı bir görev yapması için harekete geçer. Filmin baş rollerinde ünlü isimlerden Jason Statham, Reggie Lee, Anson Mount, Chris Sarandon ve James Hong' da rol alıyor.
1        Tarihi :17 Nisan 12:46 İzle

Tetikçi 2 Yüksek Gerilim

2009 ABD yapımı olan Tetikçi 2 Yüksek Gerilim filminin konusu: Jason Statham'ın canlandırdığı Chev Chelios, Çinli bir mafya tarafından yakalanıp kalbinin alınması sonrasında, ölümcül bir oyuna terk edilecekti. Vücuduna takılan elektrikli ve pilli olan kalp sonrasında hayatta kalmak için kıyasıya bir mücadelenin içerisine giren Chelios kendi kalbini bulmak için uğraşacaktır. Yaşamında kalpsiz bir şekilde kalbini ararken, vücudundaki pil bittiğinde bayılıyor ve tekrar şarj olduktan sonra kendi kalbini bulmak için aksiyon dolu bir mücadele veriyor.
0        Tarihi :17 Nisan 12:43 İzle

Taşıyıcı 2

Taşıyıcı 2 Filminde; İşinde her zaman en iyi olan Frank Martin, Özel Kuvvetler’de görevli bir Taşıyıcı olmaktadır ve ziyadesi ile yoğun bir tempo içerisindedir. Ayrıca geçen zaman içerisinde yüksek enerjili geçen günlerinde sadece bir ara verme istediği duymaktadır. Miami sahilleri içerisinde daha sakin işler ile meşgul olmaktadır. Tekrar olarak bir görev üstlenmiştir ve bu görev içerisinde kendisini bir macera bekletmektedir. Taşıyıcı bir kez daha sahne almaktadır. Yalnız bu defa öncekinden daha tehlikeli sularda hatta daha yüksek bir performans ile yüzmesi gerekmektedir.
0        Tarihi :17 Nisan 12:32 İzle

Tetikçi İzle

Tetikçi filminin konusu; Chev Chelios uyanmakta olduğu güne beklenmedik bir uyandırma telefonu ile başlamak üzeredir. Uyandığı zaman sersem bir halde, güçlükle hareket eden ve kalp atışları bile yavaşlamış Ikan Chev, cebinde olan telefonunu çaldığı açtığı sırada, hayatında olan sevmediği katil düşmanı Ricky Verona’dan uykusu sırasında kötü bir şekilde zehirlendiğini ve gün içerisinde sadece 1 saatlik ömrü kaldığını öğrenmiştir. 2006 senesinde yapıma girmiş olan Tetikçi sinema filmi 1 Eylül 2006 yılında vizyona adım atmıştır ve sinema severler bu filmin sinema salonlarında 88 dakika boyunca rahatça izlemişti. Vizyona girmiş olan aksiyon ve suç türünde olan Tetikçi sinema filminin profesyonel ile usta yönetmenleri olan Brian Taylor, Mark Neveldine, bu filmin kadrosunda olan oyuncuları ile beraber filmin gerekli çalışmalarını ve hazırlıklarını başarılı bir şekilde bitirerek bu filmi biran önce seyirciler ile buluşturmak istemişti. Vizyon filmleri arasında bulunmakta olan Tetikçi filmin kadrosunda yer alan Jason Statham, Amy Smart, Chester Bennington, Edi Gathegi, Glenn Howerton başarılı oyuncular daha önce başka filmler arasından rol almışlardır.
0        Tarihi :16 Nisan 13:21 İzle

Taşıyıcı Türkçe Dublaj İzle

Hayatındaki yaşamının bir kısmını aldığı özel operasyon biriminin önemli parçası olarak geçirmekte olan Frank, bu zamandan sonra bir paralı asker olarak çalışıyor ve karşısına verilen görevleri istediği gibi seçiyor. Ayrıca seçtiği görevleri de başarılı bir şekilde yerine getirmeye çalışıyor. Üç adet altın kuralı vardır. Frank, yapılan anlaşmanın bozulmasından, kim için görev yaptığını sorulmasından ve taşıdığı paketin içinde ne olduğunu öğrenmekten hiç hoşlanmaz. Ayriyeten bu durumdan nefret eder. Bu zamana kadar aldığı son görevde taşıdığı paket de tıpkı diğerleri gibi bir pakettir. Yalnız kazın ayağı aslında tam olarak öyle değildir.
0        Tarihi :14 Nisan 10:54 İzle

Ölüm Yarışı İzle

Yakın bir gelecek içerisinde orantısız sanayileşme saldırıları, plansız programsız büyüme ve kontrol edilemeyen nüfus çoğalması gün içerisinde yaşam koşullarını başarılı bir şekilde bozmaktadır. Tüketim toplumlarını hiç dizginlenemeyen alış veriş tutkusu kötü bir yıkım içerisinde sürüklenerek yol açmıştır. Çok sanayileşme, yüksek nüfus çoğalması ve çılgın tüketim alışkınlıkları sayesinden evren bir çöplük içerisinde olmuştur. Ayrıca tabi üzerinde zıvanadan çıkmış insan ırkı da vardır. Çok fazla suçlarlar dolu bir cezaevinin yöneticileri kendilerine para kazanmak için bir yol bulmuşlardır. Aynı bir çeşit gladyatör oyunu gibi, suçluları ölüm ile yarıştırmak ve onların üstünden para kazanmaktır. Bu aşırı kâr hırsı toplum içerisinde büyük bir çürümeye neden olmuştur.Yakın bir gelecek içerisinde orantısız sanayileşme saldırıları, plansız programsız büyüme ve kontrol edilemeyen nüfus çoğalması gün içerisinde yaşam koşullarını başarılı bir şekilde bozmaktadır. Tüketim toplumlarını hiç dizginlenemeyen alış veriş tutkusu kötü bir yıkım içerisinde sürüklenerek yol açmıştır. Çok sanayileşme, yüksek nüfus çoğalması ve çılgın tüketim alışkınlıkları sayesinden evren bir çöplük içerisinde olmuştur. Ayrıca tabi üzerinde zıvanadan çıkmış insan ırkı da vardır. Çok fazla suçlarlar dolu bir cezaevinin yöneticileri kendilerine para kazanmak için bir yol bulmuşlardır. Aynı bir çeşit gladyatör oyunu gibi, suçluları ölüm ile yarıştırmak ve onların üstünden para kazanmaktır. Bu aşırı kâr hırsı toplum içerisinde büyük bir çürümeye neden olmuştur.
0        Tarihi :13 Nisan 13:59 İzle

Suikastçi İzle

Ortağı Tom Lone ve ailesi yakalanması kolay değil, kendinden emin bir iddialı suikastçı tarafından öldürülen FBI ajanı Jack Crawford, bir intikam saplantısına istemediği halde düşmektedir. Buna ise paralel dünyası suç ve ihanetler bağlantılarının sayesinde ile başarılı bir şekilde değişmeye başlamaktadır. Yalnız bir türlü yakalanamayan suikastçı Rogue, kendi yetenekleri ile peşinde olan kişilerden izini başarılı bir şekilde kaybettirmiştir bile. Sadece geçen üç yılın ardından Çin Mafyası Cgang ile Japon Yakuza patronu Shiro arasındaki inanılmaz derecede olan dehşet bir çatışma geçen zamanda ortaya çıkmaktadır. Jack’de bu yakaladığı şansı asla kaçırmayacak kadar intikam isteğine bağlıdır.
0        Tarihi :11 Nisan 15:54 İzle

Cehennem Melekleri 2

Bay Church, kolay bir iş almasının sonrasında, Cehennem Melekleri ekibinin yaptığı planlar istedikleri gibi gitmez ve ekipten birini, düşman ve paralı asker olan Jean Vilain öldürür. Cehennem Melekleri ekiplerine yeni biri olan Billy the Kid ve Maggie aldıktan sonra dünyayı yok edecek ölümcül bir silahın önüne geçmek için kardeşlerini öldüren kişiden intikam almak için düşman bölgesine doğru gidilir. Filmin baş rollerinde aksiyon isimlerinden Jason Statham, Bruce Willis, Jet Li, Sylvester Stallone ve Arnold Schwarzenegger bulunuyor.
0        Tarihi :11 Nisan 13:22 İzle

Cehennem Melekleri 1 İzle

2010 Amerikan yapımı olan Cehennem Melekleri filminin konusu; Cehennem Melekleri kiralık bir savaş ekibidir. Şimdi yapacakları görev ise Güney Amerika'daki bir ülkeye giderek ülkenin acımasız yöneticileri yok etmekti. Ama görevlerine başladıktan sonra Cehennem Melekleri ekibi herşey yolunda sanarken, hiç beklenmedik bir yerden kendilerine ihanet edildiğini fark ederler. Görevlerini tamamlama işini zorlaştıran bu ihanet, masum bir insanın yaşam tehlikesi olduğu ayrıca Cehennem Melekleri deneyimli ekip dağılma riskiylede karşılaşıyor. Filmin başrollerinde bilindik isimlerden Jason Statham, Jet Li, Sylvester Stallone, Mickey Rourke ve Dolph Lundgren' da yer alıyor.
0        Tarihi :10 Nisan 19:02 İzle