Jet Li

Cehennem Melekleri 3 İzle

Cehennem Melekleri 3 Filminde; Barney ile Christmas ve ekibi şimdi hayatlarındaki en zorlu bir savaşa girecekler. Eski zamanlarda Barney ile beraber ekibin toplanmasında yer alan Conrad Stonebanks, şimdi ise silah tüccarı olarak iş yapmaktadır ama diğer ekip bu durumdan rahatsız oluyor. Bu sebeple Stonebanks ekibi bozmanın peşine düşmüştür. Barney karşılık vererek genç yeni kişileri ekibe ekler. Şimdi ekibin gücü ve teknikleri daha yüksektir. Karşılaşacakları her türden kötülüğe karşı çıkabilecekler mi?
2        Tarihi :29 Aralık 0:01 İzle

Savaş Kralları İzle

Çin'i ele geçirmek isteyen dış birlikler güçlerini birleştirmiş ve burayı ele geçirebilmek içim tüm gücüyle saldıracaklardı. Bunu öğrenen 3 kardeş kral güçlerini birleştirerek düşmanlarına karşı savaşacak. 3 kardeş kralın savaş meydanında ülkeleri adına verdikleri büyük mücadeleyi izleyeceksiniz. Savaş filmi izlemek isteyenlerin büyük keyifle izleyeceği filmlerden olan Savaş Kralları filmini ücretsiz izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :8 Mayıs 12:36 İzle

Suikastçi İzle

Ortağı Tom Lone ve ailesi yakalanması kolay değil, kendinden emin bir iddialı suikastçı tarafından öldürülen FBI ajanı Jack Crawford, bir intikam saplantısına istemediği halde düşmektedir. Buna ise paralel dünyası suç ve ihanetler bağlantılarının sayesinde ile başarılı bir şekilde değişmeye başlamaktadır. Yalnız bir türlü yakalanamayan suikastçı Rogue, kendi yetenekleri ile peşinde olan kişilerden izini başarılı bir şekilde kaybettirmiştir bile. Sadece geçen üç yılın ardından Çin Mafyası Cgang ile Japon Yakuza patronu Shiro arasındaki inanılmaz derecede olan dehşet bir çatışma geçen zamanda ortaya çıkmaktadır. Jack’de bu yakaladığı şansı asla kaçırmayacak kadar intikam isteğine bağlıdır.
0        Tarihi :11 Nisan 15:54 İzle

Cehennem Melekleri 2

Bay Church, kolay bir iş almasının sonrasında, Cehennem Melekleri ekibinin yaptığı planlar istedikleri gibi gitmez ve ekipten birini, düşman ve paralı asker olan Jean Vilain öldürür. Cehennem Melekleri ekiplerine yeni biri olan Billy the Kid ve Maggie aldıktan sonra dünyayı yok edecek ölümcül bir silahın önüne geçmek için kardeşlerini öldüren kişiden intikam almak için düşman bölgesine doğru gidilir. Filmin baş rollerinde aksiyon isimlerinden Jason Statham, Bruce Willis, Jet Li, Sylvester Stallone ve Arnold Schwarzenegger bulunuyor.
0        Tarihi :11 Nisan 13:22 İzle

Cehennem Melekleri 1 İzle

2010 Amerikan yapımı olan Cehennem Melekleri filminin konusu; Cehennem Melekleri kiralık bir savaş ekibidir. Şimdi yapacakları görev ise Güney Amerika'daki bir ülkeye giderek ülkenin acımasız yöneticileri yok etmekti. Ama görevlerine başladıktan sonra Cehennem Melekleri ekibi herşey yolunda sanarken, hiç beklenmedik bir yerden kendilerine ihanet edildiğini fark ederler. Görevlerini tamamlama işini zorlaştıran bu ihanet, masum bir insanın yaşam tehlikesi olduğu ayrıca Cehennem Melekleri deneyimli ekip dağılma riskiylede karşılaşıyor. Filmin başrollerinde bilindik isimlerden Jason Statham, Jet Li, Sylvester Stallone, Mickey Rourke ve Dolph Lundgren' da yer alıyor.
0        Tarihi :10 Nisan 19:02 İzle