John Travolta

Paris’ten Sevgilerle

Paris'ten Sevgilerle Filminin konusu; James Reece, Fransa’daki Amerikan Büyük elçiliğinde görevli bir polis memuruydu. Paris’te mutlu ve huzurlu bir yaşantısı olan James'in oldukça güzel bir kız arkadaşı vardı. Elçiliğin alt düzey güvenlik biriminde çalışan James'in tek bir hayali vardı, o da üst düzey bir ajan olabilmekti. Bir gece yarısı birimden gelen haberle üst birime tayin edilen James, bu olayın sevincini kutlayamadan yeni ortağıyla tanışacak ve aynı gece tüm şehri birbirine katacaklardı.
1        Tarihi :23 Haziran 13:47 İzle

İki Babalık İzle

İki Babalık filminin konusu; Barry, homofobik bir yaz kampının yönetici olmaktadır ve evlat edindikleri ikizleriyle birlikte kampa gelmekte olan ‘cinsel seçimleri şüpheli’ iki garip adamlardan gözlerini bir saniye bile olsun ayırmaz. Fakat gerçekler olduğu gibi çok farklıdır. Altı yaşında ikiz çocukları olan ayrılmış bir baba ve onun çapkın ruhlu iş ortağının iki çocuğun bakım ile sorumluluğunu tam iki hafta içerisinde üzerilerine başarılı bir şekilde almışlardır. Bu iş ise iki adamın üstüne kalınca tek çareyi ikizler ile birlikte bir yaz kampına katılmakta bulurlar.
0        Tarihi :11 Nisan 15:48 İzle

Av Zamanı İzle

ABD yapımı olan ve 2013 yılında vizyona giren Av Zamanı Filminin konusu; Bir süre önce Appalaş Dağların da inzivaya çekilmiş olan Amerikan gazisi Robert, sessiz ve sakin bir hayat sürmektedir. Keyifli olmasının yanı sıra zorlu bir hayat yaşayan Robert, yemek ihtiyacını avlanarak gidermeketedir. Ailesiyle zor haberleşen Robert, bir gün onları özlediği için şehre inmeye karar verir. Ailesini gördükten sonra dağdaki evine geri dönmek için yola koyulan Robert, yolda gördüğü bir adamı arabasına alır. Buraya keşif için geldiğini söyleyen gizemli adam zamanla Robert'la dostluk kursa da onun arkasından değişik işler karıştıracaktır. Av Zamanı Filmini İzlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0        Tarihi :15 Şubat 11:26 İzle

Vahşiler Türkçe Dublaj İzle

Johnson ve Kitsch çocukluktan beri arkadaştırlar. İkili artık kolay yoldan para kazanmanın yöntemlerini ararken akıllarına Marihuana yetiştirip satmak gelir. Ve hemen işe koyulurlar. Johnson ve Kitsch, Marihuana yetiştirmekte o kadar ustaydılar ki, kentteki tüm müşteriler onlara geliyordu. California'da mutlu ve huzurlu bir hayat süren ikili bir Meksikalı Baja Karteli’nin gelip onlara ortaklık teklif etmesiyle hayatları bir anda kabusa döner. İyi Seyirler filmiizle.gen.tr
0        Tarihi :29 Kasım 11:24 İzle