Keanu Reeves

Man of Tai Chi

Çin yapımı olan bu film. Çin'in Pekin kentinde çekilmiştir. Filmin başrol oyuncusu herkezinde tanıdığı bir isim olan Reeves'dir. Matrix serisinde dövüş sanatlarından gördüğümüz bu isim bu filmde ise kötü bir karakteri canlandırmaktadır. Filmin konusu değinmek gerekirse kısaca şu şekilde; Hayatını dövüş sanatlarına adamış olan Chen, bir çok ustanın elinde titizlikle yoğurulmuş ve yetenekli bir dövüşçü haline getirilmiştir. Her zaman şiddete eğilimli bir çocuk olan Chen, yakın zamanda içinde kopmaya başlayacak olan bir fırtına tüm çevresini kötü bir şekilde etkileyecektir. İyi Seyirler.
0        Tarihi :21 Kasım 14:36 İzle

Matrix Revolutions

Bu zamandan sonra elinde olan gücü kendisinden emin bir şekilde göstermekte olan Neo, insanlar üzerinde olan ilginç özelliklere donatılmış olduğunun ve iletişimine her şeyin şifresini çözebilen üstün yeteneğinin farkına geçen zaman içerisinde varıyor. Bu durumla beraber hayat üzerinde kalmaya çalışan insanoğlu, bütün insanların gelecekte olan hayatları için Matrix’e karşı gelemeye başlıyor. Zaman içerisinde bu duruma başkaldıranların sayısı çoğaldıkça makineler dünyada son kalan gerçek şehir olarak kabul edilen direnmiş merkezi Zion’a saldırıyor.
0        Tarihi :12 Nisan 12:36 İzle

Matrix Filmini izle

Büyük bir yazılım şirketinde çalışan Thomas, geceleri özel ve gizli kimliği ile Matrix'i araştırıyordu. Bu araştırmada pek fazla bilgi edinemeyen Thomas, bu konu hakkında kendine yardımcı olabilecek birilerini arar ve Trinitiy ve Morpheus ile tanışır. Bu ikiliyle tanıştıktan sonra bu zamana kadar yaptığı araştırmaların aslında kendi kafasında kurduğu simülasyonlar olduğunu görür. Fakat bunlarla yetinmeyen Thomas, simülasyona tekrar gidip Matrix, hakkında her şeyi öğrenmek ister.
0        Tarihi :21 Aralık 12:43 İzle

47 Ronin İzle

47 Ronin Filminde; tehlikeli ve yetenekli bir samuray çetesinin lideri rakip çetenin lideri Kira tarafından öldürülünce çete dağılır. Çete dağılmasına rağmen çetenin sadık dövüşçüleri Oishi ve Kai ustalarının intikamını almak bir araya gelirler. İkilinin Lord Kira'nın kalesine girip onu öldürmesi mümkün değildi. Fakat arkalarına dönüp baktıklarında bu savaşta yanlız olmadıklarını görürler. Onlar gibi Kira'nın ölmesini isteyen kalabalık bir grup birleşirler. Her şeyden vazgeçen ve içi intikam ateşi ile yanıp tutuşan 47 samuray savaşçısı Kira'nın kalesine doğru yolculuğa çıkarlar. 47 Ronin Frgman Ve Filmi Hd izlemek için Bizleri takip etmeye devam edin.
2        Tarihi :19 Aralık 17:15 İzle