Kevin Costner

Son Üç Gün

Başarılı ve yetenekli bir CIA ajanı olan Ethan Renner ülkenin en büyük silah kaçakçısı olan Kurt lakaplı ünlü bir mafya babasını yakalamakla görevlendirilir. Yapılan operasyonda Renner, Kurt lakaplı kaçakçıyı vursa da onu elinden kaçırır. Operasyon sırasında fenalaşan ve hastaneye kaldırılan Renner, hastanede kanser olduğunu ve çok kısa bir ömrü kaldığını öğrenir. Bu haberi aldıktan sonra operasyondan dolayı uzak durduğu ailesini de alarak Paris'e gider. Burada kızıyla arasını düzeltmeye çalışan Renner, Kurt lakaplı silah kaçakçısının da aynı şehirde olduğunu öğrenince bu kısa süreli ömründe hem kızıyla barışmaya çalışacak hemde, yarım kalan işini tamamlayacaktı.
0        Tarihi :8 Mayıs 12:09 İzle

Kurtlarla Dans Filmi İzle

Amerikan İç Savaşının hakkı verilmiş kahramanlarından birisi olan John Dunbar, 1865 senesinde batının akıllarda unutulmuş ve bırakıp gidilmiş bir karakola görevi için atanır. Kendisine verilen görev ise onun için çok heyecan verici bir görevdir. Verilen görevin amacı ise buraya getirilecek olan askerleri zaman içerisinde beklemektir. Dunbar, atandığı yerde keyif sürmeye devam ederken, orada tanıştığı Lakota Siular’ıyla zaman içerisinde yakınlaşmaya başlar. Geçen gün içerisinde her zaman olarak sadece barışı düşünmekte olan Kızılderilileri daha da yakından tanıyarak onlarla iyi bir arkadaş olur. Geçen zamandan sonra ise onlarla beraber olduğunu ve onlardan biri olduğunu da kabullenmeye başlayacaktır.
0        Tarihi :11 Nisan 15:18 İzle

Jack Ryan – Gölge Ajan

Jack Ryan, Afganistan' da denizci askerliğini bitirdikten sonra tehlikesiz bir hayat beladan kaçmak için düzenli bir hayat ilerletmeye başlamıştır. Eski hayatına geri dönmek istemiyor ve sakin bir hayat sürdürme isteği vardır. Wall Street'te Rus milyarderin birtanesine mali danışmanlık işini yapan Ryan, kendisini beklenmedik bir anda teröristlerin kurmuş olduğu plan ile karşılaşır. Şimdi ise ülkesine ekonomik çöküşe uğratacak bu planı bozmaktır. Planı yapan kişinin Moskovo' da olduğunu öğrenir ve yola çıkar. Ayrıca bu yolda tek olduğu için bildikleriyle ülkesini kurtarmaya çalışacaktır. Jack Ryan bu planı bozup canını korumakta kesin fikirlidir. İyi Seyirler
0        Tarihi :11 Nisan 11:47 İzle

Çelik Adam Full Hd izle

Süper kahramanlar arasında en saygın görülen ve en çok tanınan süper kahramandır. Oda bi gazete şirketinde çalışan bir elamandır ve aynı zamanda çok güçlü güçlere sahip olduğundan ve diğer insanlardan çok farklı olduğundan kendini çok yalnız hisseder.Daha sonra dünya çok zor durumda kalır ve onlara tek yardımcı olucak kişi kendisinden başkası olmadığından dünyayı kötülükten kurtarır..
0        Tarihi :19 Eylül 19:08 İzle