Leonardo Di Caprio

Zincirsiz İzle

Savaş Konulu Film izlemek bazen Keyif verebiliyor. Zincirsiz Filminde; Amerikan İç savaşının başlamasından 2 yıl önce Alman avcı Dr. King Schultz, yıllarca eziyet edilmiş ve kullanılmış bir köle ile yüzleşmek zorunda kalıyor. Schultz, Brittle kardeşleri öldürmekle suçlanıyordu ve suçsuzluğunu ispatlayacak tek kişide Django'du. Özgürlüğüne kavuşan Schultz, Django ile birlikte köle tüccarlarının eline esir düşen Broomhilda'yı bulup, kurtarmak için yollara düşer.
0        Tarihi :2 Haziran 14:48 İzle

Para Avcısı Full izle

Jordan Belfort, 24 yaşında genç ve yetenekli bir para avcısıydı. Wall Street borsasında komisyoncu olarak çalışan Belfort para kazanmak için her şeyi yapabilirdi. Gözünü para hırsı bürümüş bu genç adam, burada bir kaç yatırımcıyı aldatarak bir anda milyon dolarlara sahip olacaktır. Fakat, para kazanmayı sevdiği gibi bir o kadarda yemeği seven Belfort'un banka hesabına bir sabah milyon dolarlar yatıyor, aynı gece o milyon dolarlar suyunu çekiyordu. Bir anda kendisini büyük bir para trafiğinin içinde bulan Belfort, bu işten kendisini kurtarabilmek için her yolu deneyecektir.
0        Tarihi :14 Ocak 11:15 İzle

Zindan Adası Türkçe İzle

Soğuk savaş döneminde, bir seri katil ülkedeki güvenlik zaafından yararlanıp bir çok kişiyi öldürmüştü. Bu olayları çözmesi için görevlendirilen 2 polis memuru, katili yakalayıp hapishaneye göndermişlerdi. Bir süre sonra ortaya çıkan cesetleri kimin öldürdüğünü bulmak için hapishaneye giden polisler, burada silahlarını kapıdaki görevlilere teslim etmişti. Hapishanenin içerisine girdiklerinde hapishanedeki korkunç işkenceleri ve yöntemleri gören polis memurları bu hapishanenin dışarıdan görüldüğü gibi bir yer olmadığını fark edecek ve oradan bir an önce çıkmak için acele edecekler fakat hapishaneden çıkmaları sandıkları kadar da kolay olmayacaktı.
0        Tarihi :3 Ocak 13:18 İzle

Başlangıç Türkçe Dublaj izle

Cobb'un uzmanlık alanı karşısındakinin fikirlerini ve düşüncelerini öğrenip çalabiliyordu. Bugüne kadar sayılı insanda görülmüş bu yeteneği ve marifeti onu casusluğun karanlık ve tehlikeli dünyasında önemli ajanlardan biri yapmıştır. Cobb için ilk zamanlar güzel ve yolunda gitse de ilerleyen zamanlarda kaçak konumuna düşecek ve her yerde aranacaktır. Sevdiği her şeyi ve ailesini kaybeden Cobb'a kaybettiği her şeyi kazanabilmesi için son bir görev daha verilecektir. Kaybettiği hayatını ve sevdiklerini kazanabilmek Cobb'un sandığı kadar da kolay olmayacaktır. İyi Seyirler
0        Tarihi :12 Aralık 10:47 İzle

Muhteşem Gatsby Filmi izle

Büyük bir yazar olma hayalini kuran Nick Carraway hayalini gerçekleştirmek için Amerika'nın New York şehrine yolculuk yapar. En büyük hayalisi ise milyoner Jay Gatsby ile tanışmaktır.Bir parti sırasında rastlantı sonucu Jay Gatsby'le tanışan Carraway milyonerin hayatı ile büyük bir yazı yazmak istemektedir.İyi seyirler...
0        Tarihi :11 Ekim 15:13 İzle