Liam Hemsworth

Açlık Oyunları 2 İzle

Serinin ikinci filmi olan Açlık Oyunları 2 de, Katniss ve yoldaşı Peeta yarışı kazandıkları için evlerine dönmek için yola çıkarlar. Fakat yarışmayı kazanan yarışmacılar gibi onlarda diğer eyaletleri tek tek ziyaret etmek zorundadırlar. Son eyaleti ziyaret ettikleri sırada burada büyük bir ayaklanma ve halkın Başkan Snow'a karşı ayaklanmasına şahit olur. Başkan ayaklanmayı durdurabilmek için bir yol arar. Ve son olarak 25 yılda bir düzenlenen Çeyrek Asır Oyunlarının üçüncüsünün yapılacağını duyurur. Katniss ve Peeta daha galibiyetin ve hayatta kalmanın tadını çıkaramadan yeniden yaşam bir oyunun içerisine sürüklenirler.Açlık Oyunları Filmi nin ilk serisinde olduğunu gibi bu filmde de büyük maceralar ve aksiyonlara yer verilmiştir.
0        Tarihi :12 Mart 12:15 İzle

Paranoya Türkçe Dublaj İzle

Fransa ve ABD ortak yapımı olan bu filmin yönetmenliğini Robert Luketic üstlenmiş ve 2013 yılında vizyona girmiştir. Bir telekomünikasyon şirketinde çalışan Adam Cassidy, çalışma azmi ve başarılarıyla şirkette önemli bir kariyere sahiptir. Fakat bir anlık dalgınlığıyla oluşan hata şirketi büyük bir zarara uğratır. Patronun öfkesi ve beklentisi karşısında çaresiz kalan Cassidy, zarara karşılık patronun rakip şirkette çalışarak kendilerine muhbirlik yapma teklifini kabul eder. Fakat bu muhbirlik işi hiçte istediği gitmeyecek ve onu daha büyük felaketler bekleyecektir. İyi Seyirler
0        Tarihi :20 Kasım 12:21 İzle

Açlık Oyunları Film İzle

Bir zamanlar Kuzey Amerika'ya bağlı 12 eyalet vardı. Ve bu 12 eyalette kendi aralarında sürekli savaşır ve ayaklanma çıkarırdı. Son olarak Capitol eyaleti bölgedeki tüm eyaletleri kontrol altına almış ve otoriterisini kurmuştu. Ve her sene Açlık Oyunları turnuvasını düzenler ve diğer eyaletlerdeki en iyi kadın ve erkek 2 savaşçıyı bu turnuvaya sokardı. Turnuvanın amacı her sene eyaletlerin en iyi savaşçılarını bu turnuvada öldürtüp onlara güç kaybı yaşatmaktır. Yarışma başlarken tüm eyaletteki insanlar televizyon başına geçip yarışmayı canlı olarak takip ederler.
0        Tarihi :11 Kasım 13:23 İzle

Kehanet Hd Full izle

Okulun ilk sezonunda ilk öğretim öğrencilerinden geleceğe dair resim çizmesi istenir. Fakat gizemli bir kız çocuğu tarafından rastgele gibi görünen bir resim sıra dışı rakamlarla doldurur, ve bu resmin bilinmeyen kişiler tarafından verildiğini söylemektedir. Film güzel ve gayet gizemlidir.İzlemenizi tavsiye ederim.İyi seyirler..
0        Tarihi :24 Ekim 15:40 İzle