Logan Lerman

Nuh Büyük Tufan – Türkçe Dublaj

Nuh: Büyük Tufan filmi, film severler tarafından beğenileceğine neredeyse kesin gözüyle bakılmaktadır. Gerek usta kadrosuyla gerek usta yönetmeni ve senaristleriyle gerekse işlenen hikaye açısından bu fikre varmak pek yanlış olmaz. Bu iki saatlik filmin yönetmen ve senaristi olan isim Darren Aronofsky’dir. Darren’ın oyuncularını seçerken gerçekten güzel bir iş çıkardığını düşünüyoruz, çünkü oyuncu kadrosuna baktığımızda birçok farklı ve önemli filmlerde görev almış başarılı kişilerden oluşmaktadır. Kadroya hızlı bir şekilde değinecek olursak Russell Crowe (Noah, Nuh), Jennifer Connely, Emma Watson, Logan Lerman, Anthony Hopkins tanınmış ve başarılı birçok oyuncuyu görmüş oluruz ki her birinin oynadığı ve büyük beğeni topladığı bir filmini illa yakalayabiliriz.
0        Tarihi :24 Şubat 12:16 İzle

Percy Jackson Tek Parça izle

İlk filmde güçlerini bulan ve annesini kurtarmak amacıyla dostlarıyla geniş bir yolculuğa çıkan Percy, kendini kahraman gibi görmüyor, ona şansın yardım ettiğini varsayıyordur.Canavarlar Denizi’nde; çok tehlikeli sularda savaşmak durumunda kalan Percy ve grubu, insanların Bermuda Şeytan Üçgeni diye bildikleri yere yani “Canavarlar Denizi” ne giderler. Percy Jackson, Titan saldırıları ve esrarengiz varlıklarla dolu bu yolculukta uyanmakta olan eski bir şeytanı durdurmak durumundadır ve macera böylelikle başlar.
0        Tarihi :19 Eylül 18:28 İzle

Canavarlar Denizi İzle – Percy Jackson

Bir yunan tanrısının oğlu olan Percy ve melez arkadaşlarının içinde bulunduğu melez kampı yok olmak üzeredir. Onların yapmaları gereken mücadele ederek altın postunu bulmak ve bu kampı yok olmaktan kurtarmaktır. Ama bu mücadele hiç de kolay olmayacak ve Percy'nin hayatını alt üst edecektir. Bu macera dolu filmi izlerken keyif alacaksınız.
1        Tarihi :5 Ağustos 20:44 İzle