Mel Gibson

Cehennem Melekleri 3 İzle

Cehennem Melekleri 3 Filminde; Barney ile Christmas ve ekibi şimdi hayatlarındaki en zorlu bir savaşa girecekler. Eski zamanlarda Barney ile beraber ekibin toplanmasında yer alan Conrad Stonebanks, şimdi ise silah tüccarı olarak iş yapmaktadır ama diğer ekip bu durumdan rahatsız oluyor. Bu sebeple Stonebanks ekibi bozmanın peşine düşmüştür. Barney karşılık vererek genç yeni kişileri ekibe ekler. Şimdi ekibin gücü ve teknikleri daha yüksektir. Karşılaşacakları her türden kötülüğe karşı çıkabilecekler mi?
2        Tarihi :29 Aralık 0:01 İzle

Gününü Göreceksin

Yıldız oyuncu Mel Gibson’un da baş rollerinde yer aldığı Gününü Göreceksin filminde, suçlular ve fahişelerle dolu bir şehirde, kendini yolunu çizmeye çalışan Porter, gün geçtikçe acımasız ve kalpsiz bir adam olmaya başlamıştır. Çevresinde yaşanan olaylara tanık olan Porter, kendi içinde yaşadığı kaosla birlikte çıkmaz bir yola sürüklenmektedir. Bir gün büyük çetelerinde yer aldığı bir çatışmanın tam ortasına düşecek olan Porter, işlenen suçların bir parçası haline gelecektir.
0        Tarihi :17 Temmuz 14:55 İzle

Cesur Yürek Seyret

Cesur Yürek Filminin konusu; İngilizler 13. yüzyılda İskoçlar üzerinde büyük baskı kurmuş ve onları sömürge gibi kullanmaya başlamışlardı. İskoçya'yı işgal eden İngiliz askerleri İskoçya'daki tüm kadınlarla birlikte olma hakkına sahiptiler. William’ın eşi ve ailesi de İngiliz askerleri tarafından öldürülmüştü. İngiliz askerlerine karşı olan nefreti ve kini ile bir süre sonra tüm İskoçlara ilham olacak ve İskoçya'yı geri alabilmek için kanlı savaşlar başlayacaktır.
0        Tarihi :20 Şubat 16:39 İzle

Şimdi Ya Da Asla Türkçe İzle

Bir hastanede ölümü bekleyen iki adam, biri ülkenin en zengin sayılı iş adamlarından olan Edward Cole diğeri ise bir otomobil tamircisi olan Carter Chambers'tı. İkisi her ne kadar ayrı dünyaların insanı olsa da aslında ikisinin de ortak bir yanı vardı. İkili aynı hastalığa yakalanmış ve ölümü beklemekteydi. İkili ölmeden önce bu zamana kadar hayal edipte yapamadıkları her şeyi tek tek kağıda yazar ve ölümle kıyasıya bir şekilde yarışırlar.
0        Tarihi :13 Aralık 12:16 İzle

Esaretin Bedeli İzle

Andy Dufresne, genç yaşına rağmen ülkenin en zenginlerinden ve başarılı bankerlerinden birisiydi. Bir gün eve döndüğünde karısını ve sevgilisini yatak da basınca, ilk önce karısının sevgilisini ve daha sonra karısını öldürür. Evde bir süre oturup düşündükten sonra polisi arayarak teslim olan Andy Dufresne, çıkarıldığı mahkemede karısını ve sevgilisini öldürmek suçundan ömür boyu hapse mahkum edilir. Ve ülkenin en tehlikeli hapishanelerinden olan Shawshank hapishanesine gönderilir.
0        Tarihi :9 Aralık 10:47 İzle

Ustura Dönüyor Filmi Seyret

Meksika'da bir silah tüccarının ürettiği son silah insanlığı yok edecek bir güce sahiptir. Silah tüccarı bu silahı satmak için tüm müşterilerle görüşür. Bu durumu öğrenen Amerika Birleşik Devletleri tüccarı ve silahı ele geçirmek için bir özel tim kurar. Özel timin başına eski ajanlardan Machete Cortez'i getirir. Meksika sınırlarında gerçekleşen aksiyon ve gerilim yüklü bu filmi izlerken büyük keyif alacaksınız.
0        Tarihi :23 Kasım 10:24 İzle