Morgan Freeman

Kara Şövalye Yükseliyor İzle

Bruce Wayne ve Batman artık Bane'nin karşısında çaresiz kalmıştı. Bane'nin yaptığı gizli planlarla ne yapacağını şaşıran ikili Kedi kadın Selina Kyle'ninde Bane'nin safına geçmesiyle Gotham kentinin sonu gelmişti. Devlet yönetimi ve yerel kuvvetler bu ikili karşısında çaresiz kalmış ve ülke göz göre göre yerle bir edilmekteydi. Bu saldırılar karşısında eli kolu bağlanan Batman'a ne halk kahramanı Jim Gordon nede başka birisi yardım edemeyecekti. Batman ilk defa kendisinden güçlü biriyle karşı karşıya kalmıştı.
0        Tarihi :9 Nisan 16:58 İzle

Last Vegas Hd izle

Archie, Sam, Billy, Paddy bu dört arkadaş çocukluktan bu yana her şeyi beraber yaşamış ve beraber görmüşlerdi. Billy haricinde hepsi evlenmiş ve mutlu bir hayatları vardı. Grubun tek bekarı olan Billy, kız arkadaşına evlenme teklifi etmiş ve beklediği cevabı alınca, arkadaşlarıyla birlikte eski mahallerine Last Vegas'da bir gece kulübüne eğlenmeye giderler. Arkadaşlar buraya vardıklarında burada hiç bir şeyin eskisi gibi olmadığını fark edecek ve Vegas'ı yeniden eski haline getirebilmek için burayı ele geçireceklerdir.
0        Tarihi :22 Ekim 16:40 İzle

Kod Adı Olympus Filmi seyret

Amerika Birleşik Devletine bağlı olarak çalışan ve ulusal güvenlik teşkilatında görevli olan Gerard Butler bir görev sırasında görevini başarısız sonuçlandır, ve görevden alınır. Fakat bir takım terörist'ün beyaz saraya saldırıp başkanı esir almasıyla tüm ülkeyi tedirgin etmiştir.Bir kurtarma operasyonu düzenleyen ulusal güvenlik başarısız olmuştur, ve bu göreve üslenen Gerard Butler teröristleri yok edip başkanı kurtarmak için büyük bir mücadeleye girecektir.İyi seyirler...
0        Tarihi :10 Ekim 17:57 İzle