Neil Patrick Harris

Yıldız Gemisi Askerleri İzle

Gelecek zaman içerisinde insanoğlu hayatlarında en büyük bir tehlike ile karşı karşıya gelecektir. Başka bir gezegenden gelmekte olan Katil-Böcekler evreni tehlikeli içerisinde bir uçuruma doğru sürüklemektedir. Bu durum için son bir umut yaratan askerler toplanarak Katil-Böceklerin dünyaya geldikleri gezegene giderek sorunu zorda olsa kökten çözmek için her türlü plan yapmaktadırlar. Henüz lise hayatını yeni bitirmekte olan genç Johnny Rico, insanlığın geleceğini belirleyecek olan bu mücadele içerisinde olan savaşta kendisini herkese göstermek için hazırlıklara çalışmaları ile beraber başlamıştır.
0        Tarihi :11 Nisan 15:01 İzle

Köfte Yağmuru 2 İzle

Filmin ilk serisinde olduğu gibi, çıkan tehlikeli yiyecek fırtınası yüzünden Flint ve arkadaşları adayı terk etmek zorunda kalırlar. Adayı temizleme görevi üstün teknolojik aletlere ve teknik ekibe sahip olan The Live Corp Şirketi’ne verilmişti. Flint'in idolü olan Chester V Flint'inde bu ekibe katılması için ona davet yollar. Bu davet üzerine Flint ve arkadaşları adayı ve insanlığı kurtarmak için tekrar geri dönmeye karar verirler.
1        Tarihi :11 Ocak 12:11 İzle

Şirinler 2

En güzel çizgi filmlerden olan Şirinler bu seferde animasyon olarak karşımıza çıkıyor. Gargamel yine şirinleri avına düşürmek ve onların özünden kendini daha güçlü yapmak için şirinlere benzeyen yaratıklar yaratır. Fakat yapay oldukları için işe yaramaz. Şirine hiç kimsenin bilmediği kötü kalpli insanları bile şirine dönüştüren gizli bir büyü bilmektedir. Bunu öğrenen Gargamel Şirine'yi kaçırır. Ve şirinlerde Şirine'yi kurtarmak için Gargamel'in peşine düşer.
0        Tarihi :6 Eylül 22:44 İzle