Orlando Bloom

Cennetin Krallığı

Savaşlarda tüm ailesini ve inancını kaybeden bir baba, Kudüs'deki 2. ve 3. Haçlı Seferlerinde bir ateşkes ilan edilince Fransa'ya geri döner. Ibelin’li Godfrey ülkesine döndüğünde Balian’ın babası olduğunu öğrenecekti. Ailesini kaybetmenin acısını yaşarken, yeniden bir evlada sahip olan Godfrey, oğluna gerçek şövalyeliğin ne olduğu öğretecek ve onu yetiştirerek önemli bir şövalye haline getirecekti. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :12 Mayıs 13:10 İzle

Aşk Ve Diğer Felaketler İzle

Güzel ve çekici bir kız olan Jacks, bu zamana kadar yaşadığı ilişkilerde dikiş tutturamamış ve aşık olacağı adamı bir türlü bulamamıştı. İyi bir kariyere sahip olan Jacks, artık yalnız olmaktan sıkılmış ve bunalmış bir duruma gelir. Derken bir gün gittiği bir toplantı da Paola adlı genç ve yakışıklı bir moda fotoğrafçısı ile tanışır. İlk başta onun hakkında yanlış haberler duyan ve onun eşcinsel olduğunu düşünen Jacks, zamanla olayın gerçek yüzünü görecek ve yaşadığı komik olaylardan sonra Paola'ya aşık olacaktır. İyi Seyirler. Fransa yapımı olan Aşk Ve Diğer Felaketler Filmini sitemizden kesintisiz izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :15 Şubat 12:21 İzle

The Hobbit 2 Türkçe Dublaj İzle

Hobbit Beklenmedik Yolculuk'un devam The Hobbit 2 Türkçe Dublaj İzle filminde; Hobbit, Thorin Meşekalkan’ı ve koruması olan 12 cüce Ejderha Smaug'un ülkesi olan Yalnız Dağ’a gitmekteydi. Amaçları orada Erebor Cüce Krallığı’na ulaşıp Ejderha Smaug’un açıklarını öğrenebilmekti. Fakat oraya gidene kadar başlarına çok büyük belalar gelecekti. Ormanın girişinde karşılaştıkları Büyücü Gandalf, onları ne kadar uyarsa da ekibimiz onu dinlemeyecek ve yoluna devam edecektir.
0        Tarihi :19 Aralık 17:38 İzle