Robert Downey Jr

Iron Man 3 İzle

Kahraman, mucit ve milyarder bir iş adamı olan Tony Stark, bu defa gücü ondan daha çok, hatta bir takım düşman ile yüz yüze geliyor. Ayrıca bu düşman, o çok sinirlendirecek bir saldırı yaparak özel yaşamını ortadan kaldırıyor. Stark, bu zamanda ise olayların kaynağını araştıracağını zorlu bir mücadele içerisinde kendisini sokuyor. Ayriyeten sevdiklerini ve yakınlarını koruma altına almak için zekasını, cesaretini ve içgüdülerine de ihtiyacı vardır. Stark’ın bu savaşı içerisinde kafasında en çok soru işareti bırakan şey ise bütün olayların en can alıcı yanı, kıyafet midir adamı adam yapan yoksa adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan?
0        Tarihi :11 Nisan 15:34 İzle

Sherlock Holmes Filmi Tek Parça Full izle

Sherlock Holmes Filminin 2. serisi olan filmde; Profesör Moriarty tasarladığı silahları dış ülkelere satarak ülkelerin hepsini adım adım savaşa sürüklemekteydi. Sherlock Holmes, profesörü durdurmak istese de profesör Sherlock'dan hep bir adım önde gidiyordu. Sherlock Holmes, eğer Profesörü durduramazsa dünya büyük bir savaşın eşiğine gelebilirdi. Sherlock ve doktor Watson dünyayı kurtarabilmek adına Profesör Moriarty'i yakalayabilmek için elinden gelen her şeyi yaparlar. Sherlock Holmes Filmi izlemeyi sevenlerin büyük keyifle izleyeceği Sherlock Holmes Gölge Oyunları Filmini sitemizden Tek parça ve Türkçe Dublaj olarak izleyin.
0        Tarihi :16 Ocak 12:30 İzle

Sherlock Holmes Gölge Oyunları Filmi izle

Ünlü dedektif Sherlock Holmes ve ortağı Dr. Watson'un bu seferki macerası Londra dışında gerçekleşir. Fransa ve Almanya'ya doğru gidecekleri güzergahta onları çeşitli tehlikeler bekliyordu. Profesör Moriarty onlardan hep önde ilerliyordu. Amacı Sherlock Holmes'in en zeki en akıllı dedektif unvanını kapmaktı. İyi Seyirler
0        Tarihi :23 Eylül 14:55 İzle

Yenilmezler – The Avengers İzle

Büyük savaşçıların çocukları o dönemde halkın tek umududur. Avengers düşmanı Ultron ile karşı karşıya gelir ve Avengers büyük bir kayıp verir. Tony Stark savaştan sağ kalanları ordan uzaklaştırır ve kuzey kutbunda bulunun çok gizli bir sığınağa götürür. Birdaki savaşa kadar burdaki askerli yetiştirir ve eğitir. Yeşil adam Hulk ve Thor'un Avengers'e geçmesiyle birlikte yeni bir savaşa gün sayıyorlardı. İyi Seyirler.
1        Tarihi :23 Eylül 14:18 İzle