Russell Crowe

3:10 Treni

Film izlemek Filmi izle Gen Tr ile Daha güzel... Her yerde aranan kanun kaçağı Wade, sonunda yakalanmıştı. Bu azılı katili kimse hakim karşısına çıkartmaya cesaret edemezken, kasabanın delikanlılarından Evans, Wade'yi hakim karşısına çıkartmaya gönüllü olur. Evans, Wade'yi 3:10 Yuma trenine götürürken, yolda onu yakından tanıyacak ve ona saygı duymaya başlayacaktı. Wade, her köşe başında adamlarının kendisini beklediğini bildiğinden, genci test edecek ve sonunda bu yolculuk onların kader yolculuğuna dönüşecekti.
0        Tarihi :13 Haziran 15:45 İzle

Sefiller İzle

19. yüzyılda olayların geçtiği yer Fransa, yıkılan tüm umutlar ile onurların kırılması sonrasında fedakarlığa yöneliktir. Hapishanedeki 24 bin 601 mahkum, Jean Valjean hapishaneden ara tahliye ile özgürlüğüne kavuşmuştur. Kendisine düzenli bir hayat ve mutlu olabileceği işler yapmak ister ama hapishaneden yeni çıktığı için müfettiş Javert onun heme takip etmektedir. Jean Valjean Fantine'in kızı olan Cosette'ye bakmayı onaylamanın ardından ikilinin yaşamı değişecektir.
0        Tarihi :9 Nisan 18:18 İzle

Gladyatör İzle

ABD ve İngiltere ortak yapımı olan Gladyatör filmini Ridley Scott yönetti. Baş rollerini Russell Crowe, Connie Nielsen ve Djimon Hounsou gibi ünlü isimlerin paylaştığı filme ilgi oldukça büyük. IMDB'den aldığı 10/8.9 gibi yüksek bir oyla tüm sinema sevenlerin dikkatini çeken film izleyicilerden de tam not almayı başardı. Filmde, General Maximus Roma İmparatorluğu adına çıktığı en önemli savaşlardan birini yine kazanmayı başardı. General Maximus bu meydan savaşından sonra evine gidip huzurlu bir şekilde uyumak istiyordu. Ancak, evinde onu büyük sürprizler bekliyordu. Roma İmparatoru Marcus Aurelius aldığı zaferler sonucunda General Maximus'u Roma İmparatorluğu tahtına çıkarmaya karar verir. Bunu duyan Prens Commodus, General Maximus'u ve ailesini yok etmek için adamlarını gönderir. Prens'in adamları General Maximus'u elinden kaçırsa da ailesindeki herkesi öldürmüştü. Ailesinin yok edildiğini gören General Maximus'un bu saatten sonra tek bir amacı vardı. O da Prens Commodus'u öldürerek ailesinin intikamını almaktı.
1        Tarihi :29 Mart 17:13 İzle

Çelik Adam Full Hd izle

Süper kahramanlar arasında en saygın görülen ve en çok tanınan süper kahramandır. Oda bi gazete şirketinde çalışan bir elamandır ve aynı zamanda çok güçlü güçlere sahip olduğundan ve diğer insanlardan çok farklı olduğundan kendini çok yalnız hisseder.Daha sonra dünya çok zor durumda kalır ve onlara tek yardımcı olucak kişi kendisinden başkası olmadığından dünyayı kötülükten kurtarır..
0        Tarihi :19 Eylül 19:08 İzle