Sylvester Stallone

Cehennem Melekleri 3 İzle

Cehennem Melekleri 3 Filminde; Barney ile Christmas ve ekibi şimdi hayatlarındaki en zorlu bir savaşa girecekler. Eski zamanlarda Barney ile beraber ekibin toplanmasında yer alan Conrad Stonebanks, şimdi ise silah tüccarı olarak iş yapmaktadır ama diğer ekip bu durumdan rahatsız oluyor. Bu sebeple Stonebanks ekibi bozmanın peşine düşmüştür. Barney karşılık vererek genç yeni kişileri ekibe ekler. Şimdi ekibin gücü ve teknikleri daha yüksektir. Karşılaşacakları her türden kötülüğe karşı çıkabilecekler mi?
2        Tarihi :29 Aralık 0:01 İzle

Cehennem Melekleri 2

Bay Church, kolay bir iş almasının sonrasında, Cehennem Melekleri ekibinin yaptığı planlar istedikleri gibi gitmez ve ekipten birini, düşman ve paralı asker olan Jean Vilain öldürür. Cehennem Melekleri ekiplerine yeni biri olan Billy the Kid ve Maggie aldıktan sonra dünyayı yok edecek ölümcül bir silahın önüne geçmek için kardeşlerini öldüren kişiden intikam almak için düşman bölgesine doğru gidilir. Filmin baş rollerinde aksiyon isimlerinden Jason Statham, Bruce Willis, Jet Li, Sylvester Stallone ve Arnold Schwarzenegger bulunuyor.
0        Tarihi :11 Nisan 13:22 İzle

Cezalandırıcı Türkçe Dublaj İzle

Cezalandırıcı Filminde; 1990 senesinde metropol suçlusu Simon Phonix kamuya yaptığı huzursuzluktan dolayı dondurularak buz içine gömülür. Onu polislere veren ve ünlü polis John Spartan Phonix'in yaptığı bir oyuna dahil olur ve otobüs dolusu insanları öldürmek sucundan aynı suçtan yargılanır. Şiddetten arınmış olan ve sorunsuz San Angeles'te Phoenix nasıl çıktığı bilinmez ama özgürlüğüne kavuşur. Şiddet olaylarına pek alışık olmaya polisler bunun üzerne Spartan'ı uyandırmak zorunda kalırlar ve yardım isterler. Şimdi ise güzel polis kadın Lenina Huxley ile birbirlerine zıt bir çift olurlar.
0        Tarihi :11 Nisan 12:07 İzle

Cehennem Melekleri 1 İzle

2010 Amerikan yapımı olan Cehennem Melekleri filminin konusu; Cehennem Melekleri kiralık bir savaş ekibidir. Şimdi yapacakları görev ise Güney Amerika'daki bir ülkeye giderek ülkenin acımasız yöneticileri yok etmekti. Ama görevlerine başladıktan sonra Cehennem Melekleri ekibi herşey yolunda sanarken, hiç beklenmedik bir yerden kendilerine ihanet edildiğini fark ederler. Görevlerini tamamlama işini zorlaştıran bu ihanet, masum bir insanın yaşam tehlikesi olduğu ayrıca Cehennem Melekleri deneyimli ekip dağılma riskiylede karşılaşıyor. Filmin başrollerinde bilindik isimlerden Jason Statham, Jet Li, Sylvester Stallone, Mickey Rourke ve Dolph Lundgren' da yer alıyor.
0        Tarihi :10 Nisan 19:02 İzle

Rocky 5 Seyret

Rocky Balboa, Ivan Drago ile yaptığı maçın ardından beynine aldığı darbeler sonucunda ringlere elveda demişti. Uzun bir süre bokstan uzak duran ve sakin bir hayat sürdüren Rocky, antrenörlük yapmaya başlar. Ve döneme yetiştirdiği genç boksörle damga vurur.
0        Tarihi :30 Kasım 12:56 İzle

Escape Plan Filmini İzle

Mutlu ve huzurlu giden bir ailenin hayatı bir sabah kapıya gelen polisler tarafından darmadağın olur. Karısı hiç işlemediği bir suç yüzünden gözaltına alınır ve hapishaneye atılır. Eşini kurtarmak için her yolu deneyen kocanın tüm girişimleri sonuçsuz kalır ve beklemeye başlar. Aradan geçen üç yıla rağmen koca, bir gün eşinin serbest kalacağı umuduyla bekler. Ve bu üç yıl içerisinde de ailesinin durumunu bozmamış çocuklarına ve evine düzgün ve güzel bir şekilde bakmaktaydı. Yine bir gün görüşe gider. Fakat eşinin artık umudunu yitirdiğini ve intihar edeceğini öğrenen koca eşinden sadece bir hafta dayanmasını daha ister. Ve bu bir hafta içinde cezaevinin krokisini bir şekilde eline geçirir ve karısını kaçırmak için plan yapar. İyi Seyirler
0        Tarihi :14 Kasım 14:05 İzle