Taylor Lautner

Sevgililer Günü Türkçe İzle

Los Angeles'ta geçmişte yaşanan en büyük 10 aşk hikayesini birleştirerek beyaz perdeye aktarılan bu filmde, Taylor Swift, Jessica Alba gibi ünlü oyuncular baş rolleri paylaşıyor. 2010 yılında oscar ödülünü alan bu romantik komedi filmini büyük beğeni ile izleyeceksiniz.
0        Tarihi :5 Aralık 13:47 İzle

Alacakaranlık Şafak Vakti 2 Full İzle

Filmin son bölümünde Bella vampir oluyor. Ve Jacop Bella'nın yeni doğan bebeğine mühürleniyor. Mühürlendiği için kurtlar Renesme'ye dokunamıyor. Renesme'nin hem insan kalbi atıyor hem de bir vampir gibi yeteneklere sahip ve avlanıyor. Bir gün Renesme avlanırken Irina onu görüyor ve Volturi'ye haber veriyor. Volturi bebeği öldürmek için yola koyuluyor. Fakat Cullen'lar ve Jacop buna asla izin vermeyecekler. Ve büyük bir mücadele başlayacak.
0        Tarihi :30 Ağustos 13:51 İzle

Alacakaranlık Şafak Vakti 1 Türkçe Dublaj İzle

Bella ve Edward sonunda Jacop'a rağmen evlenmeye karar vermiştir. Muhteşem bir düğünle evlenir ve balayına giderler. Planlarına göre Bella balayından döndükten sonra vampir olacaktır. Fakat çok güzel başlayan balayı Bella'nın hamile olduğunu öğrenmesiyle farklı bir hal alır. Bebek gün geçtikçe Bella'ya zarar vermeye başlar. Fakat Bella herşeye rağmen bebeği doğurmak istemektedir. Bebeği istemeyen Edward'a karşı Rosalie'den yardım ister. Olayları duyan Jacop'ta Bella'yı ikna etmeye çalışsa da başarılı olamaz. Bella gün geçtikçe ölüme doğru yaklaşmaktadır. Bella'nın vampir bir bebeğe hamile olması kurt adamlarla vampirlerin arasındaki anlaşmayı bozar. Kurt adamlar bebeğin doğmaması için Bella'yı ve bebeği öldürmeye karar verirler. Fakat Jacop ırkına karşı çıkma pahasına Bella'ya zarar vermelerine asla izin vermeyecektir. Edward'da hem Bella'yı hem kurt adamlara hem de bebeğe karşı korumaya çalışacaktır.
1        Tarihi :9 Ağustos 1:35 İzle

Alacakaranlık Tutulma Filmi Türkçe Dublaj İzle

Serinin üçüncü filminde Bella ve Edward aralarındaki problemleri çözmeye başlamışlardır. Fakat Bella hala tehlikededir. Ve Jacop ile Edward arasında bir seçim yapmak zorundadır. Bu arada Seattle bölgesinde insanlar öldürülmeye ve ortadan kaybolmaya başlamıştır. Bu cinayetlerin işleniş biçimlerinden dolayı Cullen ailesi cinayetleri yeni doğan vampirlerin yaptığını düşünmektedir. Ve nedenini araştırmaya başlarlar. Bunları yapanın aslında Bella'yı öldürerek James'in intikamını almaya çalışan Victoria olduğunu anlarlar. Yeni doğan vampirlere karşı Bella'yı korumak için kurt adamlar ve vampirler iş birliği yaparlar. Bakalım vampirler ve kurt adamlar yeni doğan vampirlere ve Victoria'ya karşı neler yapacak?
0        Tarihi :9 Ağustos 1:16 İzle

Alacakaranlık Yeni Ay Türkçe Dublaj İzle

Serinin ikinci filminde Bella yeni yaşına basacaktır. Ve Cullen ailesi Bella için bir doğum günü partisi verir. Bella, kendisi yaşlanırken Edward hep genç kalacağı için endişelenmektedir. Edward ise kendisi yüzünden Bella'ya bir şey olmasından çok korkmaktadır. Bu sebeple Bella'ya kendisini unutmasını söyler ve onu terk eder. Bella, Edward'ın yokluğunda perişan olur ve kendisine zarar vermeye başlar. Her kendisine zarar verdiğinde Edward'ın hayalini karşısında görür ve mutlu olur. Böylece daha tehlikeli işler yapmaya başlar. Bella'nın en yakın arkadaşı Jacop hem Bella'ya aşıktır hem de en zor zamanlarında Bella'ya destek olur. Ve ikisi arasında büyük bir bağ oluşur. Tüm zamanlarını beraber geçirmeye başlarlar. Edward, Bella'yı korumak için uzaklaşsa da düşmanları Bella'yı rahat bırakmayacaktır. Bir gün Bella'ya bir vampir saldırır ve tam onu öldürmek üzereyken ormanda kurtlar ortaya çıkar ve Bella'yı vampirden kurtarır. Bella çok zaman geçmeden aslında Jacop'un bir kurt adam olduğunu ve kendisini de vampirden Jacop'un kurtardığını öğrenir. Jacop, Bella'ya Edward'ı unutturduğunu düşünmekte ve çok mutlu olmaktadır. Fakat bir gün Edward Bella'yı arar ve telefona Jacop çıkar. Jacop, Edward'a Bella'nın öldüğünü ima eder. Bella'nın öldüğünü zanneden Edward perişan olur. Ve insanlara kendini göstererek vampir konseyi tarafından öldürülmeye karar verir. Geleceği gören Alice, olacakları görür ve hemen Bella'ya haber verir. Bella, Edward kendisini insanlara göstermeden önce yetişmeli ve Edward'ı kurtarmalıdır. Bakalım Bella Edward'ı kurtarabilecek mi? Ve iki aşk arasında kalan Bella bundan sonra neler yapacak?
0        Tarihi :9 Ağustos 0:31 İzle

Alacakaranlık Türkçe Dublaj İzle

Filmin ilk serisinde; annesi ve babası boşandıktan sonra annesiyle birlikte Phoenix'te yaşayan Bella Swan, annesi başka bir adamla evlendikten sonra Washington'ın Fork kasabasında yaşayan babasının yanına taşınır. Ve orada okula başlar. Okulda uzun yıllardır vampirliğini insanlardan saklayan ve insan kanı içmeden, insanlara zarar vermeden vampir ailesiyle beraber yaşayan Edward ile tanışır. Ve görür görmez Edward'a aşık olur. Edward ne kadar kendini Bella'dan uzak tutmaya çalışsa da o da Bella'ya aşık olur. Bella zaman geçtikçe Edward'ın hareketlerinden şüphenelenir ve yaptığı araştırmalar sonucunda Edward'ın vampir olduğunu öğrenir. Fakat Edward'a olan aşkından asla vazgeçmez. Edward'ın ailesi olan Cullen ailesi Bella'yı kabullenmiştir fakat Edward'ın düşmanları Bella'ya zarar vermek için ellerinden geleni yaparlar. Bakalım Edward ve Cullen ailesi Bella'yı düşmanlardan koruyabilecek mi? Stephenie Meyer'ın dünyada milyonlarca satmış kitabının ilk serisi olan Alacakaranlık kitabından uyarlanmış film bir vampir hikayesi olmaktan çok izlenmesi gereken muhteşem bir aşk filmi.
0        Tarihi :9 Ağustos 0:04 İzle