Tom Cruise

Arslanı Kuzulara – Lions For Lambs

Başarılı aktör Tom Cruise'un baş rolünde yer aldığı filmin yönetmenliğini Robert Redford yapmıştır. Senaryosu Matthew Michael Carnahan' a aittir. Filmde; West Coast Üniversitesin'de okuyan başarılı iki genç, hocaları Dr. Stephen Malley'in anlattığı bazı olaylardan etkilenerek ülkelerine yararlı bir şeyler yapmak ister. İdealleri doğrultusunda Afganistan'da yaşanan korkunç savaşa katılarak kahraman olmayı ve masum insanların hayatlarını kurtarmayı hedefleyen iki genç, kaderin kendilerine getirdiği acınası hayatları gözlemleyeceklerdir. İyi Seyirler.
0        Tarihi :29 Eylül 12:00 İzle

Magnolia – Manolya

San Fernando Valley'de geçen film'de aslında sıradan bir gün yaşanmaktadır. Fakat bu gün ölmek üzere olan bir baba ile karısı. Kayıplara karışmış olan bir çocuk ve aşktan gözü kapanan bir polis. Bir program sunucusu ve ünlü bir oğul ile yabancı bir kız bu filmi parça parça hikaye olarak anlatıyor. Hikayelerin birleşmesi ile oluşan dram tadında ki film normal filmlerden oldukça sıra dışı. 8.0'lık İMDB puanı ile 188 dakikalık bu uzun film 3 Dalda Oscar adayı ve 22 ödül'e sahiptir. 37 milyon dolar bütçesi ile Manolya filmi orijinal adıyla Magnolia ayrıca 35 dalda da adaylık almıştır. 2000 yılı yapımı ABD filminin yönetmen koltuğunda Paul Thomas yer alıyor. Birbirinden farklı bu insanlar bir günün nasıl bittiğini anlatıyor. Günün sonunda ise olacak olay olağanüstü diyebiliriz. Aslında bu insanlar birbirinden o kadar da bağımsız değildir. Manolya filmini izleyip rastlantıların şans mı tesadüf mü yoksa bilerek mi olduğunu çözümleyebilirsiniz. Milyon Dolarlık Filmleri çok daha küçük bütçeler ile sizlere sunan film siteleri düşünün ki bu hizmet için sizden ücret almıyor. Gerçekten inanımaz bir fırsat olan bu durumdan her zaman faydalanmak veya hd filmler izlemek için iyi bir Hd Film Sitesi ile bağlantınızı koparmayın diyoruz.
0        Tarihi :7 Temmuz 16:59 İzle

Gözü Tamamen Kapalı

Mutlu ve huzurlu bir evliliği olan Doktor William Harford, karısının evlendiği günden itibaren sakladığı cinsel arzularını öğrenince, bu mutlu evlilik yerini korku ve cinsel keşiflerle dolu maceraya bırakacaktı. Karısının gece yarısından sonraki karanlık maceralarını öğrenmek isteyen Doktor William eşini takip edecekti. 16 Temmuz 1999'Da vizyona giren film her ne kadar tartışmalara konu olsa da bu film izlenebilir güzel bir film olarak Tom Cruise ve Nicole Kidman için sinemaya önemli bir atılım olmuştu. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :4 Haziran 13:44 İzle

Vampirle Görüşme Türkçe Dublaj İzle

Vampirle Görüşme Filminin konusu; Korku edebiyatının önemli isimlerinden olan Anne Rice’ın romanı üzerine uyarlanan filmde ise şunlar yer alıyor. Yakışıklı ve karizmatik bir vampir olan Lestat ve onun boynunu ısırmakta olduğu vampir soylu Louis’in maceraları filmi konu alıyor. Henüz geçen zaman içerisinde bir türlü vampir olmaya alışamayan Louis, açlığını kan ile gidermek için her hangi bir insanı öldürememekteydi. Bu durumu kesin olarak çözmek için Lestat, küçük bir kızı daha boynundan ısırarak vampir yapar.
2        Tarihi :11 Nisan 15:39 İzle

Yarının Sınırında İzle

ABD yapımı olan ve 2014 yılında vizyona girecek Edge Of Tomorrow filminde; Yakın bir zamanda Mimics adlı uzaylıların dünyaya saldırması sonucunda dünyayı ele geçirirler. Dünyadaki bir çok önemli şehirleri yıkan ve insanları ölümün eşiğine sürükleyen bu uzaylılara karşı tüm dünya orduları tek bir güç olma kararı alırlar. Fakat, dünyadaki hiç bir ordu ne onların güçlerine nede silahlarına karşılık verebilirdi. Fakat, ikinci bir şansları olmadığını bilen dünya Liderleri bu yaratıkları yok edebilmek için çareler aramaktaydı. Baş rollerinde Tom Cruise, Jonas Armstrong ve Emily Blunt gibi ünlü yıldızların yer aldığı Yarının Sınırında Filmi 2014 yılının en iyi bilim kurgu ve savaş filmleri arasında gösteriliyor.
0        Tarihi :20 Ocak 11:55 İzle

Oblivion full Hd İzle

Askeri bir yönetimde yaşayan insanlar, eski bir uzman asker olan Jack’i Dünya adlı gezegeni keşfetmek için yollarlar. Jack insanlığın eskiden burada nasıl yaşadığını, yol olmadan önceki hayatı ve en önemlisi Dünya’da yaşayan birinin olup olmadığını keşfetmekle görevlidir. İnsanlığın sonunu getiren uzaylılar tarafından işgal edilen Dünya, hala onların koruması altındadır.Ancak jack araştırmaya devam ederken hiç beklemediği bir şeyle karşı karşıya gelecektir...
0        Tarihi :19 Eylül 17:36 İzle