Tom Hanks

Sully

Amerika dış hatlarına bağlı bir hava limanı şirketine bağlı olarak çalışan Chesley Sully Sullenberger, profesyonel bir pilottur. Kariyerinde oldukça başarılı bir adam olan Sully, Son seferinde yaptığı cesur davranışla ülkede kahraman ilan edilmiştir. 2009 yılının kötü bir kış gününde New York'tan kalkışının hemen ardından bir kuş sürüsü tarafından saldırıya uğrayan ve motorların durması ile kule ile bağlantılı bir iniş yaşayan Sully, yardımcı pilotu Jeffrey Skiles ile birlikte uçağı Hudson Nehri'ne indirmiştir. Çevrede boş ve yumuşak bir alan olmayışından ötürü bu inişi seçen Sully, bu hareketinin ardından her ne kadar yolcularının ve mürettebatının canını sağ olarak kurtarmayı başarmış olsa da hükumet genç adamın adına yolcuların canlarını tehlike atması ve yanlış seçimler yapmasından dolayı suç duyurunda bulunacaktır. Bu durum Sully'nin hem kariyerinde hemde çevresinde büyük sorunlara neden olurken genç adam, günden güne değer kaybetmeye başlayacaktır.
0        Tarihi :15 Kasım 11:45 İzle

Er Ryan’ı Kurtarmak

Yaşanan II. Dünya Savaşı ile birlikte adeta bütün dünya yas'a boğulur. Bu zamanlarda 3 oğlununda aynı günde ölüm haberini duyan anne, hayatta olduğunu düşündüğü 4. oğlunun yaşadığını duymak ister. Her türlü sıkıntı ve tehlikeyi göze alarak Amerikan ordusu annenin son oğlunu kesin bir şekilde kurtarmak ister. Çocuğu bulmak için arama çalışmalarına hız kesmeden devam eden askerler her yerde ona ait izleri bulmaya çalışır. Tom Hanks ve Vin Diesel gibi usta oyuncuların baş rollerini paylaştığı bu muhteşem yapıt vizyon tarihi üzerinden seneler geçmesine rağmen en iyi filmlerin başında geliyor.
0        Tarihi :1 Ağustos 19:53 İzle

Yeşil Yol – Türkçe Dublaj

Ceza evinde görev yapan Paul Edgecomb isimli adam mahkumların çokta hoşuna gitmeyen bir gardiyandır. Bunun sebebi ise idam cezası alan mahkumlar idam edilmek üzere Paul Edgecomb eşliğinde, içinde elektrikli sandalyelerin olduğu ölüm odasına götürmek üzere koğuşlarına gelmesidir. Uzun seneler boyunca Yeşil Yoldan farklı suçları olan idam mahkumlarını götüren Edgecomb idam cezası olan John Coffey' dan etkilendiği kadar hiç bir mahkumdan etkilenmez. Coffey'nin küçük çocukları ve kızları öldürmek suçundan idam cezasına çarptırılır. Coffey görünüm olarak herkesin çekindiği bir fizik yapısına sahip olsa da, özünde aşırı duygusal bir kişiliktir. Coffey'de farkında değildir fakat bazı üstün yeteneklere sahiptir. Coffey ile dost olan gardiyan hiç olmadık mucizevi olaylar olacağına inanmaya başlar. En iyi filmler arasında yıllardır yer kaybetmeyen Yeşil Yol filmini Türkçe Dublaj seyretme olanağına sahipsiniz.
0        Tarihi :24 Temmuz 17:57 İzle

Parkland 2013

Amerikan yapımı olan ve 2013 yılında vizyona giren Parkland Filminin yönetmenliğini Peter Landesman üstlenmiştir. Filmin Konusu; Sene 1963' dür. Genç ve adaletli Amerika Başkanı John F. Kennedy Teksas'da halka yaptıtığı bir konuşma sırasında tek kurşunla başından vurularak öldürülür. Bu ölümle beraber bir kaosa sürüklenen Ülke'de Kennedy, yandaşları ve ona karşı gelen insanlar arasında bir savaş başlar. Bu savaşın başlamasıyla ani bir karar alması gereken hükumet bir yandan da çıkan savaşları ve çatışmaları engellemeye çalışıyordur. Hastanelerde ve sokaklarda karışan olaylarla beraber ne yapacağını bilemeyecek bir hale gelen hükumet, adeta büyük bir savaşın içine sürüklenmeye başlar. Kim tarafından ve neden yapıldığın henüz bilinmeyen bu olayda bir çok masum insan zarar görecektir. İyi Seyirler.
0        Tarihi :14 Şubat 0:58 İzle

Forrest Gump Türkçe İzle

Zeka seviyesi 75 olan ve çoğu şeyi anlamakta güçlük çeken Forrest Gump, devlet okulların kayıt yaptırmak istiyordu. Fakat hiç bir okul onu kabul etmiyordu. Çevresi tarafından dışlanan Forrest Gump, son zamanlarda mantık dışı sağladığı başarılarla insanları tarafından hayrete düşürmüştü. Her ne kadar zeka seviyesi düşük olsa da fizik gücüyle yaptığı işler ve onun hayalleri bizi başka bir dünyaya götürüyor.
0        Tarihi :13 Aralık 17:05 İzle

Kaptan Phillips Seyret

2009 yılında gerçekleşen gerçek bir gemi kaçırma olayından esinlenerek beyaz perdeye aktarılan bu filmde, 2009 yılında Somali açıklarında Somalili korsanlar tarafından kaçırılan Amerikan bandralı bir yük gemisinin içinde yaşananlar ve Captain Phillips'in gemiyi kurtarmak adına verdiği mücadeleyi izleyeceksiniz.
1        Tarihi :2 Aralık 11:54 İzle

Bulut Atlası Full İzle

Bu filmde üç ayrı meslektaşın ve insanın bir araya gelmesini yer alır. California’da yaşayan dürüst ve gerçekçi olan bi gazetecinin Belçikada'ki savaşlar sırasında zarara uğrayan ve maddi zorluklarla mücadele eden karanlığa gömülmüş bir besteci ve alacaklıların baskısına dayanamayıp kaçan yayın evi müdürünün arkadaşlğını anlatır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :30 Eylül 14:28 İzle