Zac Efron

Parkland 2013

Amerikan yapımı olan ve 2013 yılında vizyona giren Parkland Filminin yönetmenliğini Peter Landesman üstlenmiştir. Filmin Konusu; Sene 1963' dür. Genç ve adaletli Amerika Başkanı John F. Kennedy Teksas'da halka yaptıtığı bir konuşma sırasında tek kurşunla başından vurularak öldürülür. Bu ölümle beraber bir kaosa sürüklenen Ülke'de Kennedy, yandaşları ve ona karşı gelen insanlar arasında bir savaş başlar. Bu savaşın başlamasıyla ani bir karar alması gereken hükumet bir yandan da çıkan savaşları ve çatışmaları engellemeye çalışıyordur. Hastanelerde ve sokaklarda karışan olaylarla beraber ne yapacağını bilemeyecek bir hale gelen hükumet, adeta büyük bir savaşın içine sürüklenmeye başlar. Kim tarafından ve neden yapıldığın henüz bilinmeyen bu olayda bir çok masum insan zarar görecektir. İyi Seyirler.
0        Tarihi :14 Şubat 0:58 İzle

High School Musical 4

ABD yapımı olan High School Musical Filminin sonu serisi olan Yıldızlar Takımı 4 filmi 2014 yılında tüm sinema sevenlerle buluşuyor. Filmin son serisinde Troy ve Gabrielle artık liseye veda ediyor ve üniversiteye hazırlanıyorlardı. Artık aşıklar, eğitimlerini farklı şehirlerde tamamlayacak ve bir süre birbirlerinden ayrı kalacaklardır. Fakat Troy, bu ayrılığa fazla dayanamayacak ve yine arkadaşlarının yardımı ile Gabrielle'ya büyük bir sürpriz yapacaktır. Bir Walt Disney fenomeni olan tv filmi Amerika'da büyük ses getirmiş ve gişe rekorları kırmıştı.
1        Tarihi :4 Ocak 12:35 İzle

Ailem İçin Türkçe Dublaj İzle

Babasından kalan mısır çiftliği sayesinde kasabada hatırı sayılan ve kasabanın zenginleri arasında gösterilen Henry Whipple, yıllardır rekabet halinde olduğu Jim Johnson'ı bi türlü geçememişti. Whipple, artık yılların verdiği yorgunluktan dolayı kendi kabuğuna çekilip emekli olmak istiyordu. Bunun içinde işleri en büyük oğlu Grant'e devretmek istiyordu. Fakat Grant, yıllar önce evi terketmiş ve kasabaya dönmeyi kesinlikle düşünmüyordu. Bu yüzden işleri devredebilecek tek kişi küçük oğlu Dean'dı. Dean hayalleri ve ailesi için bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. İyi Seyirler
0        Tarihi :18 Kasım 13:33 İzle