Angelina Jolie

Günahkar

Angelina Jolie filmleri seviyorsanız Günahkar filmini mutlaka seyretmeniz gerekmektedir. Cesur ve seksi sahneleri ile nefes kesen filmin konusu ise şöyle. Luis yakışıklı ve sempatik biriydi. Bu zamana kadar tanıştığı kızlarla gününü gün etmiş artık ciddi bir ilişkinin şart olduğunun farkına varmıştı. Son olarak tanıştığı kıza gerçekten aşık olmuş ve hayatını birleştirme kararı almıştı. Fakat tanıştığı kız Luis'i sadece dolandırmak ve dolandırıcılık işinde kullanmak istiyordu. Luis geçte olsa olanların farkına varmış. Ve Julia'dan intikam almak için fırsat kolluyordu. Erotik sahnelerin ve ateşli sevişmelerin yoğunlukla olduğu bu filmi izlerken çocuklarınızı uzak tutmanızı tavsiye ederiz. İyi Seyirler
1        Tarihi :28 Kasım 16:50 İzle

Güçlü Bir Yürek – A Mighty Heart

Pakistan'da Wall Street Journal kanalının muhabiri olan Daniel Pearl, Taliban örgütü tarafından kaçırılıp, esir alınır. Amerika'nın serbest bırakma çağrılarına aldırış etmeyen taliban militanları Daniel Pearl'ı infaz ederler. Kendisi gibi gazeteci olan eşi Mariane Pearl, kocasının ölüm haberini aldığında, hem onu öldürenleri bulmak hemde bu ölümdeki sır perdelerini aralamak için Pakistan'ın yolunu tutar.
0        Tarihi :30 Ağustos 17:28 İzle

Malefiz İzle

Malefiz, herkesi büyüleyen siyah kanatlara sahip saf ve temiz bir kadındı. Yıllarca barışçıl bir orman krallığında büyüyen Malefiz huzurlu ve sessiz bir hayatı vardı. Fakat bu huzur ve sessizlik uzun sürmeyecekti. İnsanlardan oluşan istilacı bir grup orman krallığını tehlike altına sokacaklardı. Orman krallığının koruyucusu olarak savaşan Malefiz ihanete uğrayınca her şey değişecek ve o saf kalpli temiz insan gidip, yerine taş kalpli acımasız biri gelecekti. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Malefiz, kralın yeni doğan bebeği Aurora’yı lanetleyip krallığın sonunu getirmek isteyecekti.
1        Tarihi :19 Ağustos 13:08 İzle

Tomb Raider – Yaşamın Kaynağı

2001 yılında çıkan Angelina Jolie’in Lara Croft’u canlandırdığı filmin devam niteliğinde olan Yaşamın Kaynağı filmi 29 Ağustos 2003 yılında vizyona girmiştir. Tomb Raider 2’de de yine Lara Croft’u Angelina Jolie canlandırıyor. Aksiyon ve macera dolu bu film AD, Japonya, Almanya ve İngiltere’de geçmektedir. Çünkü Lara Croft değerli bir malzeme için neredeyse tüm dünyayı dolaşıp peşinden gidiyor. Güzel ve çekici kahranamanımız Lara Croft yani Angelina Jolie çok değerli ve gizemli bir malın bulunması görevine atanıyor. Dünyanın en ücra köşelerine giden Lara bu malı bulmak zorundadır. Önceki filminde olduğu gibi motosiklet ve at yerine bu filmde jetler kullanılmıştır. İlk filmde Lara Croft değerli 2 parça taşı bulmuştur ve bu taşları birleştirince mükemmel bir güç onun olmuştur. Lara Croft İngiliz soylu bir ailenin kızı olmasına rağmen o rahat bir hayatı seçmemiştir. Çünkü L. Croft aksiyonu ve macerayı sevmektedir. 2.Filmde ise Lara Croft Çin mafyalarına karşı savaşmaktadır. Çünkü bu değerli malın peşinde aynı zamanda Çinlilerde vardır. Yaşamın kaynağı filmi ilk filme göre daha az hasılat kazanmıştır. 1 ödül ve 2 adaylık alan bu filmin yönetmen koltuğunda Jan de Bont yapmaktadır.
0        Tarihi :6 Temmuz 20:00 İzle

Lara Croft Tomb Raider

Angelina Jolie’nin baş rolünü canlandırdığı aksiyon ve fantastik tadında ki Lara Croft serinin ilki olan bu film 3 ödül ve 12 adaylık almıştır. Aynı zamanda bilgisayar ve ps3 oyunu da bulunan filmin yapımcısı harcadığı bütçe’nin iki katını hasılat olarak geri almıştır. ABD, İgiltere ve Japonya’da geçen film 100 dakikadır. Lara Croft yani Angelina Jolie aristokrat bir ailenin iyi eğitim görmüş ve çok güçlü olan bir İngiliz kızıdır. Fakat rahat, kolay ve zengin bir hayat yerine Lara macera ve aksiyonu seçmiştir. Dünyanın çeşitli ülkelerinde ki tehlikeli görevlere giderek eskiden kaybolmuş olan hazineleri ve uygarlıkları bulmaya çalışıyor. Lara Croft dövüş yeteneğinde ve silah kullanımında profosyonel olarak eğitim almıştır. Ayrıca Lara Croft hemen hemen her dili ana dili gibi konuşabilme yeteneğine sahiptir. L.Croft güzel ve çekici olmasıyla beraber aynı zamanda çok güçlü ve zeki bir kadındırda. Lara Croft’un yeni görevi ise çok eski zamanlarda uzayda kaybolmuş iki parçadır. Bu iki parça bir araya gelirse sahibine dünya üzerinde ki en büyük gücü verecektir. Lara bu parçalara ulaşmak için tehlikeli bir göreve atılır. Fakat Lara Croft’un bu görev sırasında bir çok düşmanı olacaktır.
0        Tarihi :4 Temmuz 14:10 İzle

Wanted Hd izle

Babasının canını alan Wesley Gibson' dan babasının intikamını almak için bir fırsat tanınır. Yeraltı işlerle uğralaşan adamları yok eden babası suikastçi olarak adını duyurmuş olan babası bir suikast sonucu hayatını kaybetmiştir. Babasının intikamını almak ve babasının yaptığı işi sürdürmek için eğitimlere başlar. Filmin başrollerinde Angelina Jolie, Morgan Freeman, James McAvoy, Thomas Kretschmann ve Marc Warren' da yer almaktadır.
0        Tarihi :9 Nisan 19:09 İzle

Bay Bayan Smith İzle

John ile Jane Smith adında olan çift, normal bir hayat geçirmekte ve evli bir çift olarak normal bir bölgede yaşamaktadırlar. Yaşadıkları yer gibi normal bir iş yeri içerisinde çalışmaktadırlar. Ayrıca gizemli bir tetikçi olmak ve ne kadar normal diye açıklanabilirse. Fakat Jane bile kocasının sırrını bilemez, John ise karısı hakkında olan sırrı bilemez. Ta ki ortak bir hedefte buluşana kadardır. Gizli görev içerisinde birbirlerini öldürme emirleri almaktadırlar. Bu nedenle işleri üzerine yaptıkları araştırma işlerine başlangıç yaptıklarında beş altı yıl boyunca sürmüş olan beraberlikleri ve evlilikleri geçen süre içerisinde birbirlerini tanıdıklarının ötesinde başka türlü yanlarını fark ederler.
0        Tarihi :9 Nisan 19:05 İzle

Turist İzle

Turist Filminin konusu; Kırılan kalbinin acısına dayanamayıp, İtalya'ya kaçan Amerikalı turist, Frank'ın etrafında şekilden şekile giriyor. İnanılmaz güzelliği olan Elise ile yolları kesişmesiyle tüm kaderi değişir. Filmin başrolünde bilindik isimlerden Johnny Depp, Angelina Jolie, Paul Bettany, Raoul Bova ve Rufus Sewell' de bulunuyor.
0        Tarihi :9 Nisan 19:02 İzle

Ajan Salt İzle

İdealist bir ajan olan Evelyn Salt, ülkesi, şerefi ve görevi üzerine kendince bir yemin almış. Ayrıca bir devlet görevlisi olarak bilinmektedir. Ayrıca bir muhbir Evelyn Salt’ı çok kötü bir şekilde zor durumda bırakacaktır. Bunun nedeni ise muhbir, Evelyn Salt’ın bir Rus ajanı olduğunu belirlemektedir. Muhbir tarafından yapılan bu suçlama resmen bağlılığı test edilecektir. Evelyn Salt, zamanında sahip olduğu bütün gizemli görevleri üzerine kendisini ortada temize göstermek için ortalıklardan kaybolmaktadır. Evelyn Salt’ın bir suçu olmadığını kanıtlamak için göstermekte olduğu bütün çabaları hakkındaki şüpheleri çoğaltacak ve geriye yanıtlaması gereken tek bir soru bırakacaktır. Evelyn Salt kimdir? Geçen zaman içerisinde Evelyn Salt’ın bile yeni bulacağı gerçekler yüzüne çıkacaktır. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular ise şunlardır; Angelina Jolie, Liev Schreiber, Chiwetel Ejiofor, Daniel Olbrychski, Andre Braugher, August Diehl, Yara Shahidi, Zoe Lister Jones gibi oyuncular yer almaktadır.
0        Tarihi :9 Nisan 18:30 İzle

Beowulf: Ölümsüz Savaşçı

Grendel artık tüm şehirlerin kabusu haline gelmişti. Çevreyi kana bulayan ve insanları büyük bir kaosa sürükleyen Grendel'i durdurabilecek tek kişi Beowulf'du. Ancak, Beowulf'un Grendel'i yok etmesi bu sorunları ortadan kaldırmak yerine daha büyük felaketlere sebep olacaktı. Grendel'in yok edilmesinin ardından intikam ateşiyle yanıp kavrulan annesi oğlunun intikamını almak için tüm insanları yok edecekti. İyi Seyirler
0        Tarihi :29 Mart 16:33 İzle