Alt Yazılı Filmler

Sihirbazlar çetesi 2 türkçe alt yazılı tek part

İlk filmi ile çok ses getiren Sihirbazlar Çetesi 2 ile macera filmleri kategorisinde çok güzel filmler ile buluşacak ve bunlar arasından da istediğiniz filmi izlerken kendinizi de bu maceraların içinde hissedeceksiniz. Sihirbazlar Çetesi 2 görsel olarak büyüleyici sahneler ile dolu ve çeteye yeni katılan üye ile birlikte dünyanın pek çok ülkesinden muhteşem görüntüler de yine bu filimde bulunmaktadır.
0        Tarihi :14 Aralık 1:01 İzle

Sully

Amerika dış hatlarına bağlı bir hava limanı şirketine bağlı olarak çalışan Chesley Sully Sullenberger, profesyonel bir pilottur. Kariyerinde oldukça başarılı bir adam olan Sully, Son seferinde yaptığı cesur davranışla ülkede kahraman ilan edilmiştir. 2009 yılının kötü bir kış gününde New York'tan kalkışının hemen ardından bir kuş sürüsü tarafından saldırıya uğrayan ve motorların durması ile kule ile bağlantılı bir iniş yaşayan Sully, yardımcı pilotu Jeffrey Skiles ile birlikte uçağı Hudson Nehri'ne indirmiştir. Çevrede boş ve yumuşak bir alan olmayışından ötürü bu inişi seçen Sully, bu hareketinin ardından her ne kadar yolcularının ve mürettebatının canını sağ olarak kurtarmayı başarmış olsa da hükumet genç adamın adına yolcuların canlarını tehlike atması ve yanlış seçimler yapmasından dolayı suç duyurunda bulunacaktır. Bu durum Sully'nin hem kariyerinde hemde çevresinde büyük sorunlara neden olurken genç adam, günden güne değer kaybetmeye başlayacaktır.
0        Tarihi :15 Kasım 11:45 İzle

Lolita Erotik Hd Film İzle

Edebiyat öğretmeni olan Humbert, hiç olmayacak bir tutkulu aşka kapılır. Ev sahibinin küçük kızı olan Lolita’ya büyük bir tutku besleyen Humbert, ona yakın olabilmek için annesi Charlotte, ile evlenir. Charlotte, ile evlendikten sonra yinede Lolita'dan vaz geçmeyen Humbert, genç kıza duyduğu aşk her kezin kulağına giderek kendini bir hayli düşürür. Uzun zaman bu tutkusunu içinde tutan Humbert, karısının ölümünden sonra evde Lolita, ile birlikte yalnız yaşamaya başlar ve genç kızı kendi tuzağına düşürerek yasak bir ilişki yaşayacaktır.
4        Tarihi :4 Ekim 13:09 İzle

En İyi Teklif

Virgil, 16, 17, 18. yüzyıla ait eserleri toplayan orta yaşlı bir antikacıdır. Boş zamanlarında açık arttırmalarda yöneticilikte yapan Virgil, özellikle kadın yüzlerine karşı olan tarihi eserlere ayrı bir hobisi vardır. Kadınlara karşı olan ilgisi sadece tarihi eserlerle ve antikalardan ibarettir. Sessiz sakin bir yaşantısı olan Virgil, gününün çoğunu evinin gizli bölmesinde olan koleksiyonlarına bakarak ve onları temizleyerek geçiriyordu. Claire, isimli dışarıya çıkma fobisi olan bir kadınla tanışınca ister istemez, onun hayatında yeni bir sayfa açılacaktır.
1        Tarihi :26 Mart 1:02 İzle

Aşk Tarifi – The Hundred-Foot Journey

Hindistan asıllı Hassan Haji, çok küçük yaşta merak saldığı aşçılığın tüm püf noktalarını dedesinin sayesinde öğrenmiş ve geliştirmişti. Hint mutfağının tüm ince ayrıntılarını bilen genç adam, yaşadığı ülkede başarılı bir şef olur ve annesinin ölümünden sonra kendisini tutan bir şey olmadığı için Hindistan'ı terk eder. Fransa'ya yerleşen ve mükemmel bir restoran açmak için fırsat kollayan Hassan, sonunda isteği şansı yakalar. Yeni tanıştığı bir işletme sahibi olan Marguerite, genç aşçıya oldukça iyi bir fırsat sunduktan sonra restoranı açmasına yardım eder. Fransa'nın küçük bir kasabasına muhteşem bir hint sofrası sunacak olan Hassan, aynı cadde üzerinde bulunan bir Fransız restoranının tüm işlerini de elinden alacaktır. Böylece zorlu bir rekabete girişecek olan Hassan, rakip restoranın şefi Madame Mallory'in bir çok kötü oyununa maruz kalacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :30 Temmuz 13:02 İzle

İlk kez

İlk kez Filminde; Arkadaşlarının düzenlediği bir partide tanışan Dave ve Aubrey burada romantik bir gece geçirecekler ve aşka dair ilk adımlarını atacaklar. Bu zamana kadar aşka ve sevgiye dair hiç bir şey tatmamış olan gençler, birlikte geçirecekleri güzel bir hafta sonuyla aşka dair ilk kez tüm duyguları ve heyecanları yaşayacaklardı. Aşk filmi izlemek isteyenlerin büyük keyifle izleyeceği İlk kez Filmini sitemizden indirmeden izleyebilirsiniz.
1        Tarihi :30 Temmuz 12:30 İzle

Bugün Eve Yalnız Dönmek İstiyorum

Düzenlenen Berlin Film Festivalin de bu sene seyircilerin en çok izlediklerinin içinde bulunan Bugün Eve Yalnız Dönmek İstiyorum filminde, aşkın başlangıcı anlatılıyor. Gözleri görmeyen bir adam olan Leonardo, okuluna yeni birisi olan Gabriel gelir ve onunla kısa zamanda sohbetleri sıcak hale gelir. Uzun zaman olmadan ikili birbirlerine karşı duygu beslediklerini öğrenirler. Ayrıca Leonardo' nun samimi dostu olan Giovana ise Gabrial' a aşık olmuştur. Samimi dost duygu beslediği kıza aşık olması sonrasında ne yapacağını bilmez ve işler çıkmaz bir sokağa girer. 2014 Brezilya yapımı olan dram ve romantik türlü filmin yönetmenliğini Daniel Ribeiro üstlenmiştir.
1        Tarihi :24 Eylül 15:50 İzle

Antares İzle

2004 Avusturya yapımı olan filmin yönetmenliğini, senaristliğini ve yapımcılığını Götz Spielmann üstlenmiştir. IMDB'den aldığı 10/8.2 oyuyla tüm dikkatleri üzerine çeken film, sinema sevenler tarafından da tam not almıştı. Antares Filminin konusu; Birbirlerini hiç tanımayan 3 ayrı çiftin güvensizliği ve sadakatsizliği sonucunda yolları kesişecek ve 3 çiftinde hayatı farklı farklı eşlerle yeniden düzene girecekti. Fakat bu düzen çok geçmeden bozulacak ve çiftler birbirlerini aldatmaya devam edeceklerdi.
3        Tarihi :23 Eylül 17:00 İzle

Frank

80'li yıllardaki müzik kültürüne ve döneme damga vurmuş isimlerin anlatıldığı bu filmde, müziğe karşı küçüklükten beri tutkusu ve yeteneği olan Jon, kendi çapında klavye çalmaktaydı. Jon'un bu yeteneğini fark eden bir kişi, onu bir müzik grubuna yönlendirecek ve Jon katıldığı eksantrik bir pop grubunda meşhur olacaktır. Jon Ronson, ve ekip arkadaşlarının anılarının anlatıldığı bu filmi sitemizden HD kalitesiyle indirmeden izleyebilirsiniz. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :15 Eylül 13:35 İzle

Some Velvet Morning

2013 Amerikan yapımı olan Some Velvet Morning filminin konusu; Karısıyla problemli bir evlilik yürüten Fred, sonunda aradığı aşkı metresi Velvet'te bulmuştur. Fakat, eşinden ayrılamayınca metresinden de olan Fred, 4 yıl sonra eşinden boşanmış ve yeniden metresine dönmüştür. Aradan geçen 4 yılın ardından Fred, her şeyin eskisi gibi olmadığını anlayacak ve Velvet'tin artık kendisini istemediğinin farkına varacaktır. Ancak, Velvet'ti başkasına kaptırmak istemeyen Fred, onu bir takıntı haline getirecek ve onu elde edebilmek için her şeyi göze alacaktır.
0        Tarihi :15 Eylül 13:18 İzle